Zamjena stakla/ekrana

poruka: 8
|
čitano: 4.012
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Zamjena stakla/ekrana

Pozdrav svima,

Imam Samsung Galaxy Note 1 i puklo mi je prednje staklo.Nasao sam staklo na netu da kupim i zanima me da li uz to staklo dodju one ljepljive trakice koje budu oko Home,Menu i Back tipki kao i gore kod kamere prednje,i po strani.I da li bih ja sam mogao da zamenim to jer sam gledao par klipova na YouTube-u i cini mi se koliko toliko lako.Da li mogu koristiti nesto osim UV lampe za susenje lepka.

Unape

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Zamjena stakla/ekrana

veci problem u cijeloj prici ti je odvajanje digitizera od ekrana, a za traku lako

14 godina
neaktivan
offline
Zamjena stakla/ekrana

Da ne otvaram novu temu, ako netko zna:

Razbijen mi je ekran, lcd display na samsungu galaxyu j3 2016, pa me zanima koja je razlika između recimo ovog i skupljeg displaya i koliko se isplati to naručivati? Za popravak me pitaju 900 kuna (ne hvala).

ZOTAC: Its Time to Play.
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.1.2017 18:42 (DmL).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Zamjena stakla/ekrana

Pozdrav ljudi,

 

majka razbila staklo (touch ne radi) na Samsung A53. Skroz sam van tijeka, gdje se najjeftinije može zamjeniti staklo (ili ekran ako bas treba) u Zagrebu i okolici

Battlelog:cro1911
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Zamjena stakla/ekrana
13 godina
offline
Zamjena stakla/ekrana

Ekipa, ako tko ima iskutva. Kolegici je pao mobu vodu. Sušio se 24 sata u riži i sad pali i radi ali ekran izgleda ovako. Jel mislite da će se to još nešto osušiti full s vremenom i vratiti u normalu ili nema pomoći nego servis i zamjena ekrana? 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.5.2023 11:17 (itomic009).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Zamjena stakla/ekrana

Meni izgleda kao da mobitel ima nalijepljeno zaštitno staklo ili foliju preko ekrana, ako da, probaj ga skinuti.

13 godina
offline
Re: Zamjena stakla/ekrana

Čini se tako na slici ali nije, nema zaštitnog stakla.  Ostavit ćemo ga još da se suši u riži jedno 48h pa ćemo onda vidjeti stanje.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice