Samsung Galaxy SII Gasi se

poruka: 6
|
čitano: 7.021
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy SII Gasi se
Pozdrav ekipa,

eto kao što u naslovu piše, gasi se. Al' meni zanimljivo se gasi.. znači normala radi dok se ne zaključa bilo auto lock ili na dugme. Vraćao sam ga na fabričke postavke isto se dešava, kad ga vratim ponudi mi firmware update, i to mu odradim isto se desi. Instaliorao sam mu custom rom (cynogenmod), isto se dešava.

Jednostavno što sam primjetio, jedno veče dok sam ga punio na punjaču ostavio sam mu clock da se vidi cijelu noć i punio se tako i ujutro kad sam se probudio bio je vreo, msm da se jaje moglo ispeči na njemu (malo duhovito) al eto grije se.

ali dok se koristi sve je normala, temperatura normala, baterija opada onako skroz polako dok se radi na njemu. Čim ga zaključaš i se zaključa odmah se ugrije u gornjem dijelu (najviše desnom) i nakon toga kad ga upališ drastično baterija opadne (zadnje što se desilo sad 50% spalo na 9% i onda tih 9% dok sam radio na fonu držalo ured 1h).

Onako kroz priču sa prijateljima kako smo mogli da zaključimo kao da se desi neki kratki spoj ili nešto slično u trenutku kad ga zaključa i kada pokuša da odradi neki operaciju ne uspjeva - NAGAĐANJE!

Neko stručan?
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy SII Gasi se
FixedBoy kaže...
Pozdrav ekipa,

eto kao što u naslovu piše, gasi se. Al' meni zanimljivo se gasi.. znači normala radi dok se ne zaključa bilo auto lock ili na dugme. Vraćao sam ga na fabričke postavke isto se dešava, kad ga vratim ponudi mi firmware update, i to mu odradim isto se desi. Instaliorao sam mu custom rom (cynogenmod), isto se dešava.

Jednostavno što sam primjetio, jedno veče dok sam ga punio na punjaču ostavio sam mu clock da se vidi cijelu noć i punio se tako i ujutro kad sam se probudio bio je vreo, msm da se jaje moglo ispeči na njemu (malo duhovito) al eto grije se.

ali dok se koristi sve je normala, temperatura normala, baterija opada onako skroz polako dok se radi na njemu. Čim ga zaključaš i se zaključa odmah se ugrije u gornjem dijelu (najviše desnom) i nakon toga kad ga upališ drastično baterija opadne (zadnje što se desilo sad 50% spalo na 9% i onda tih 9% dok sam radio na fonu držalo ured 1h).

Onako kroz priču sa prijateljima kako smo mogli da zaključimo kao da se desi neki kratki spoj ili nešto slično u trenutku kad ga zaključa i kada pokuša da odradi neki operaciju ne uspjeva - NAGAĐANJE!

Neko stručan?

  Hm.. Moze biti kad si ostavio upaljen ekran preko noci i na punjacu, da se pokrenuo neki proces (nez ni ja koji) i dobru vecinu vremena opteretio procesor i uz to jos baterija dobivala struju od punjaca sto je jos vise grijanja. I sam si rekao da se ne nije moglo pipnuti u gornjem desnom kutu. Tako da se mozda nesto spalilo unutra lagano, ili neki kratki spojcic. I sam si rekao da si mjenjao ROMove, ali nista.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy SII Gasi se

Pa kad sam ga kupio imao je taj problem. Momak od kojega sam ga kupio rekao mi je kao da je on jednom odradio upgare softwera i naveče sve bilo uredu, stavio ga na punjać ujutro se pregrijao. Naravno i ja još uvijek sumnjam da ima neki kratki spojić, jer u biti procesor se mnogo grije.. zada neku opciju koju nije u mogućnosti da odradi i to je to, što ja mislim.

15 godina
offline
Samsung Galaxy SII Gasi se

sve ti ovisi u kojem se podrucju grije mob, ako ti je u gornjem dijelu iznad ekrana imo si ukljucen wifi i podatkovni internet, to ti je razlog, ukoliko ti se grije u području procesora probaj instalirat task killer i to bi trebalo biti to, ako ti se grije na području baterije to je zato što se puni.. inače što se tiče problema zaključavanja čuo sam samo da je takav problem bio sa GT I9100T verzijom jel im je otišo neki dio na matičnoj..

Umro je Einstein, umro je Newton, ni ja se ne osjećam baš najbolje.. :(
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.12.2013 12:18 (LUNAT1C).
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy SII Gasi se

Instalirao sam mu Kernel Tuner i preko njega sam primjetio da se pregrije procesor.. dodje do 66 °C a eto nosio sam ga na servis i tamo su mi rekli baš to, da ima neki kvar na matičnoj ploči i ne žele oni to popravljati!

12 godina
offline
Samsung Galaxy SII Gasi se

da se grije  non stop onda bi bilo do hardvera ali ak na njemu možeš tipkat satima i sve ok?

samo kad ga ostaviš se grije?

to ima veze brijem samo sa softverom..

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice