HTC One

poruka: 1.971
|
čitano: 471.778
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
HTC One

Cisto malo za promjenu, da vidim kako će se baterija drzati koliko će mob fluidni radit itd.. Budem ja vratio sense natrag,  ali sad znate zasto.. Inače bio sam nekih 4 mjeseca na HD revolution 62 i sve je bilo solidno i stabilno uz xposed i sense toolbox modul

sup bro?
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
HTC One

Dostupan je sistemski update koji nadograđuje kameru.

Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
HTC One

Update u vezi kamere onaj problem sta sam pricao :)

Znaci kamera krepala focus nije radio samo...

 

Jucer sam sam otvarao mobitel i mogu reci najteze je otvoriti poklopac jer je moj bio ljepljen sa bocne srane i naravno unistila se plastika bocna jer je nekva mekana uzas...kada ga otvorite dalje je lakse naravno ako se razumijete u elektroniku....ima jos dosta posla otvaranja konektori ljepljive trake i ostalo.

Kamera zadnja zamjenjena (kupio na ebay.de ORIGINAL modul)

Sve skupa natrag stavio jedino sam zaboravio neki mali plasticni poklopac na plocici kao zastita nekva :/

 

Kamera sad radi super !

 

Desna slika tu se vidi poklopac koji sam zaboravio...cemu uopce sluzi ?

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
HTC One

Znaš li da li je taj original modul Cinesensor ili Omnivision? Cinesensor uzrokuje problem ljubičaste kamere.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
HTC One

Evo link od kamere na ebay:

http://www.ebay.com/itm/131665381197?_trksid=p2060353.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

 

Iskreno neznam...nesto sam citao o tome vec prije...kako saznati ?

Jel mozda znas ona plastika cemu sluzi koju sam zaboravio staviti ?

Poruka je uređivana zadnji put ned 7.2.2016 10:28 (dixi777).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
HTC One

Kako naći verziju senzora kamere opisao sam na stranici 47 ove teme. Čuj, i sam godinama popravljam razne uređaje i uvijek bude viška dijelova.

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One
phoenix2003 kaže...

Prije nego ga odneseš, pomoću file explorera idi u sys/androidcamera pa sa text editorom otvori file koji se nalazi unutra. Prikazaće ti koji senzor imaš u telefonu. Ako ti telefon zamjene novim učini opet isto. Ja sam dobio novi telefon sa novim OmniVision senzorom. Fotorafije su fenomenalne i gotovo da ih je teško porediti sa starim senzorom koji je nosio oznaku cinesensor xxxx.

 

Evo da ne tražiš, ovo je valjda taj opis 

12 godina
neaktivan
offline
HTC One

Upravo provjerio i pise:

 

OV OV4688 4M

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One

znači imaš OmniVision. Trebalo bi bit ok.

14 godina
offline
HTC One

Moram da pohvalim zadnji update za kameru. Nikad nije bila bolja. Razlika u fotkama je primjetna.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
HTC One

Dostupan je manji sistemski update.

Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
HTC One

Znaci iso sam samostalno mjenjat ekran i kada sam iso spajat nazad onaj utor gdje se spaja kabel za sim karticu je ispala bijela plastika s kojom se taj kabel ucvrsti. Kad sam upalio mobitel vise nije htio prepoznat sim karticu bilo koju pa je naj vjerojatnije u tome problem. Dali znate gdje bi ja mogo nabavit tu gornju maticnu?

I tried playing real life. The graphics were alright, the gameplay was shit.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
HTC One

Dostupan je manji sistemski update.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
HTC One

Znač imam problem sa HTC One M7. Prvi puta mi se ovo dogodilo i što da napravim? 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: HTC One
dino1511 kaže...

Znač imam problem sa HTC One M7. Prvi puta mi se ovo dogodilo i što da napravim? 

Sa tipkama za pojačavanje i stišavanje biraš, s power tipkom izabireš. Svog sam poklonio pa ne mogu isprobati, ali koliko se sjećam trebaš ići u fastboot i onda ćeš dobiti opcije za reboot.

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
8 godina
neaktivan
offline
HTC One

Prebaci me u safe mod. Jel moguće kako izaći iz safe mode u normalan?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
HTC One

Uspješno sam instalirao i testirao noviju aplikaciju za kameru (iz M8). Preporučujem je svima jer je kvaliteta fotki bolja. Jedino što nedostaje iz stare kamere su filtri ali mislim da njih ionako nitko ne koristi.

http://www.apkmirror.com/apk/htc-corporation/camera-htc-corporation/camera-htc-corporation-7-30-581119-release/htc-camera-7-30-581119-android-apk-download/

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
HTC One

Nedavno sam kupio HTC One M8S, inače kupljen uz tele2 pretplatu.

Ne nudi mi nadogradnju za android 6.0 pa me zanima kad bi trebala stići, koliko sam vidio po internetu već sam je trebao dobiti?

Dali i vi ostali koji imate navedeni mobitel niste dobili nadogradnju?

Hvala.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
HTC One

Vjerovali ili ne, dostupan je manji sistemski update.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One
Od danas ne mogu uopce upaliti htc one, kao da ne reagira. Ni s punjacem ni bez njega, baterija se ispraznila do kraja i ne zeli se puniti uopce. U jednom trenutku se na kratko pojavila crvena lapmica i ona munja u punjacu na par sekundi, nakon toga crno i nece nista. Molio bih pomoc ili savjet. Hvala!
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One
Koji je najbolji custom rom za htc m7
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice