HTC One

poruka: 1.971
|
čitano: 471.732
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: HTC One
BF ti ne skida nista sto ti ne zelis i kad zelis ;) Steta sto nema vise sadrzaja za ukljuciti il dodat neke custom feedove, ali ja sam se nekako navika i super mi je. Osim FB i TW imam par sport i tech topica koje feedam.

Ako sve iskljcis servise u BF, onda ga i nemas. Stavi neki drugi screen kao home i to je to. On ce ti ostat kao krajnje lijevi screen. Kompletno ga maknut ne mozes.
ptspclan.com | visit us ^^
15 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One
Matijasever kaže...

Xperia Z: "HTC One, come with me to the swimming-pool". 

Salu na stranu, dali postoji nacin da se potpuno iskljuci blink feed bez ikakvog roota i prckanja po system folderu? Rado bi probao mobitel na nekih tj dana da vidim sto mi se vise svidja kod njega naspram Xperije Z, jedino sto taj dosadni blink feed me stvarno ubija u pojam. Spoznaja, da mi nesto radi i skida neke vijesti koje me uopce ne zanimaju, mi zvuci potpuno apsurdna.


Umalo da sam uzeo Xperiu Z umjesto Onea, i sad mi je stvarno drago sto nisam haha. Moje misljenje je da je One dosta uredaj bolji nego Xperia.

 

A sad blinkfeed. Ne moze se maknuti niti ako imas rootan mobitel. Meni ne smeta, dapace, jako lijepo izgleda a i funkcionalno je. A ako ti se ne svida imas milijardu alternativnih launchera.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.6.2013 21:13 (Dodge_167).
15 godina
offline
Re: HTC One
Matijasever kaže...
Dodge_167 kaže...

Ja sam stavio 4.2.2 leak i stvarno bolje radi, iako i sa 4.1.2 je radio savrseno, sada je jos savrseniji :D

Evo nakon 2 dana koristenja mobitela odusevljenju nema kraja. Isto tako mi je drago sto nisam uzeo S4 ili Xperiu Z. Mobitel je stvarno odlican trenutno ne mogu naci nikakvu manu. {#} HTC 

Xperia Z: "HTC One, come with me to the swimming-pool". 

Salu na stranu, dali postoji nacin da se potpuno iskljuci blink feed bez ikakvog roota i prckanja po system folderu? Rado bi probao mobitel na nekih tj dana da vidim sto mi se vise svidja kod njega naspram Xperije Z, jedino sto taj dosadni blink feed me stvarno ubija u pojam. Spoznaja, da mi nesto radi i skida neke vijesti koje me uopce ne zanimaju, mi zvuci potpuno apsurdna.

Pa blinkfeed ne radi, niti skida ista osim ako ga ti zelis koristiti pa u njemu podesis koji sve sadrzaj zelis da prikazuje. Ne moze se maknuti, ali jednostavno si napravis novi home screen sa widgetima koje zelis i to je to

 

Edit: tek sad vidim da je vec odgovoreno :P

 

This time next year we'll be milionaires
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.6.2013 7:29 (Knez_007).
14 godina
offline
HTC One

Dali tko zna hoce li 4.2.2 i long press home/menu maknuti menu bar kao sa slike?

its summer in here...
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: HTC One
Matijasever kaže...

Xperia Z: "HTC One, come with me to the swimming-pool". 

Salu na stranu, dali postoji nacin da se potpuno iskljuci blink feed bez ikakvog roota i prckanja po system folderu? Rado bi probao mobitel na nekih tj dana da vidim sto mi se vise svidja kod njega naspram Xperije Z, jedino sto taj dosadni blink feed me stvarno ubija u pojam. Spoznaja, da mi nesto radi i skida neke vijesti koje me uopce ne zanimaju, mi zvuci potpuno apsurdna.

blink feed se ne moze iskljuciti, ali mozes ne odabrati ni jednu "temu" pa nece nista ni prikazivati. zatim odaberes neki drugi home screen i to je to, ko da ga ni nemas.

i ja sam isto bio tako skeptican, ali sad kad sam ga poceo koristiti mi je jedna od najgenijalnijih stvari. odaberes sto te zanima i imas sve vijesti na jednom mjestu, jos samo da dodaju vise izvora bilo bi jos bolje. a kad je ekran iskljucen, nista se ne refresha, ili kad si na nekom drugom zaslonu.

frend mi ima xperiu Z i opce necu nista pisati, xperia je cijelu jednu generaciju iza. ali kako kome...

 

 

@agent_00klc da, maknut ce se taj 3dot menu (hvala bogu)

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.6.2013 10:30 (Igor666).
14 godina
offline
Re: HTC One

Ok tnx, to je jedino sto mi se nije svidjelo kod moba. Sve ostalo super...

its summer in here...
15 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One
agent_00klc kaže...

Ok tnx, to je jedino sto mi se nije svidjelo kod moba. Sve ostalo super...

I meni je to islo na zivce ali sa leakanim 4.2.2 postoji mogucnost da se makne ta traka. :)

13 godina
offline
HTC One

Pozdrav svima.

 

Danas sam kupio HTC One i prezadovoljan sam telefonom, gubim se jos po njemu jer sam iPhone user od 2007 godine, mob je super i ogroman :D

Vidim da nisam jedini kojemu smeta blink feed, kolega je objasnio kako to maknuti ali ja ne znam di su teme kad je android nov za mene pa ako moze malo detaljniji opis kako to maknuti?

 

Puno hvala:)

 

EDIT: vidim da postoji 4.2.2 android tj. update, ali meni kaze da nema novih updatea za mob. Gore je 4.1.2

1969 Dodge Charger R/T
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.6.2013 15:53 (Stolnik).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: HTC One
Stolnik kaže...

Pozdrav svima.

 

Danas sam kupio HTC One i prezadovoljan sam telefonom, gubim se jos po njemu jer sam iPhone user od 2007 godine, mob je super i ogroman :D

Vidim da nisam jedini kojemu smeta blink feed, kolega je objasnio kako to maknuti ali ja ne znam di su teme kad je android nov za mene pa ako moze malo detaljniji opis kako to maknuti?

 

Puno hvala:)

 

EDIT: vidim da postoji 4.2.2 android tj. update, ali meni kaze da nema novih updatea za mob. Gore je 4.1.2

 

Kao što je rekao, na Senseu ga ne mozes maknuti u potpunosti, ali mozes iskljuciti sve iz njega(odi na njega, scrollaj do vrha, spusti meni, odaberi 3 tockice pored Highlights i iskljuci sve). 4.2.2 je procurio, a sluzbeni izlazi(navodno) sredinom ovog mjeseca
While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
15 godina
neaktivan
offline
HTC One

evo i ja sam ponosni vlasnik One-a već jedno 2 tjedna pa sad kad su se slegli dojmovi mogao bi iznjeti i svoje mišljenje što mi se sviđa a što ne.

Uglavnom bio sam prvo napisao puno duži tekst, neki kao mali review, ali slučajno sam stisnuo back i izgubio sam tekst, tako da sad mi se više ne da pisati tako puno, tako da evo sada ukratko moje mišljenje.

Ekran - Ovakvu kvalitetu prikaza do sada nisam još vidio na nekom mobitelu, boje su lijepe, prirodne, čiste. A što se tiče veličine ekrana, za moju ruku, da je malo kraći po dijagonali bio bi mi bolji, ali razvio sam tehnike držanja tako da sada više nema problema s tim.

Kamera - Ultrapikseli, ma kako god se zvali, nije bitno. Kamera ima 4MP, kvaliteta slike mi je zadovoljavajuća, rezolucije, tj zuma fali, jednostanvo volim bez razloga zumirat slike. Ali dobro, s obzirom na namjenu kamere, sasvim je dobra. Kada idem planirano slikati ionako ponesem dslr. Što se tiče Zoe, to jednostavno ne koristim, još se nisam našao u prilici da mi to bude potrebno, ali dobro, lijepo je imati. Ono što bi volio kod snimanja slow motion videa je da ipak bude full hd rezolucije, a ostatak softwareskih mogućnosti mi je ok, ni ne trebam više.

Kvaliteta izrade - Oko ovog se dizalo puno prašine, sad jel s razlogom ili ne, ja bih ipak rekao bez razloga. Iako moj mobitel ima male nepravilnosti u smislu par ogrebotinica na metalnom rubu i mikroskopski razmak između zvučnika i ostatka mobitela, ali da mi netko nije "bacio bubu u uho" jednostavno to ne bih ni primjetio, tako da za mene je ovo prekrasan mobitel.

Sense, performanse... - Korisničko sučelje mi se sviđa, jednostavno je, lijepo, brzo. Onako kako i treba, sad možda ću malo sitničariti, ali prililom ulaska u app drawer i onda vraćanja na home screen malo vidim lag, možda i nije lag, možda je nedovoljno glakta animacija, kako god nije strašno dokle god nigdje drugdje ne vidim lag i sve je brzo. Ono što mi je pak problem je signal. Ili barem ono što pokazuje mobitel kao signal, kada sam spojen na 4g, ma gdje god se nalazim u zagrebu ne dobivam preko 2 crtice, ali opet kada se vrati na 3g/hdspa/edge, signal se zna napuniti do kraja. Ali dobro, 4g je dovoljno brz za nesmetan stream maxtv to go, razgovori su kvaliteni, ali koliko znam što je manje crtica signala to bi se mobitel trebao više truditi pojačat signal i samim time trošit dodatno bateriju i zračiti. Ili je možda to htc ovako izveo baš da spriječi to? Kako god bilo dok sve radi kako treba, ne zamaram se previše iako bi bilo lijepo vidjeti puni signal bar.

Baterija - Eh sad, očito je to tako jer još mi je jako zanimljivo stalno prčkat po ovom mobitelu pa mi zato ne izdrži baterija cijeli dan. Jednom sam ga čak 3 puta stavljao na punjač, ali to je bilo ekstremno korištenje, non stop ili igranje 3d igara, youtube, internet... U normalnom korištenju, tj kada se moram malo obuzdati, izdrži cijeli dan.

Ostalo - Zvučnici su odlični, iako ih ne koristim često. TV app mi je odličan, nisam ni očekivao kako će se probuditi u meni malo dijete koje će gasiti televizore i mijenjat programe po kafićima, faksu ili se došuljat i ugasiti tv u dnevnom boravku, a ono što bi bilo lijepo kad bi se dodala podrška za hrvatsku i domaće providere pa da u potpunosti mogu koristiti ovu aplikaciju. Što se tiče blinkfeeda, to zapravo i koristim, iako više to iz dosade, a ne iz potrebe ili neke ovisnosti, ali kako god bilo bi lijepo imati domaće vijesti. E sad ono što me jako iritira je facebook slike u galleryu. To je "feautre" koji jednostavno mrzim jer donese mi nered u gallery. Nadam se da će to prvim updateom ispraviti.

Vs S4? - prijatelj mi ima s4 i na predavanjima se znamo malo zamjenit za mobitele i igrat se po njima i tak prčkat. Nisam primjetio baš onaj lag na s4 o kojem svi pričaju iako se zna dogoditi. Isto je s4 dobar mobitel, ali nit mi se sviđa touchwiz, a i jednostavno moram priznat da ne volim samsungove mobitele tako da nisam objektivan po tom pitanju, iako priznajem im kvalitetu. Uglavnom da danas trebam kupit mobitel s ovim što sada znam, uzeo bih opet One. Iphone 5 nisam ni spominjao iako mi ga otac ima i igrao sam se i po iphoneu, ali jednostavno naspram one, Iphone mi izgleda malo, krhko i jednostavno ne dovoljno dobro, iako to je isto vrhunski uređaj.

 

Eto, vrhunski mobitel i sada iščekujem 4.2.2. update. Jel zna netko koliko treba T-mobile da nama pusti update nakon što ga htc izda?

Bolje ispasti budala nego iz vlaka!
Moj PC  
9 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
HTC One
Evo i ja cu napraviti mali osvrt na mobitel kao i ti. Valjda mi neces zamjeriti :)
Ekran - Također sam oduševljen ekranom. Nakon Galaxy S3 stvarno sam se preporodio. Kutevi gledanja su odlicni, boje su realne i sto je najvaznije ekran je itekako gledljiv na suncu za razliku od SGS3.
Kamera - Mene megapikseli ne brinu tako da mi nije problem sto je 4mp jer ionako tu kameru koristim jedino za fejs ili poneki pijani izlazak. A sama kvaliteta slike mi je dosta dobra i sam kontrast slike na kraju ispadne odlicno. Jedina zamjerka mi je prednja kamera koja u manje osvjetljenim prostorima dosta gubi na kvaliteti.
Kvaliteta izrade - Isto mislim da se stvorio preveliki hype oko toga. Samo kuciste ima nekih sitnih mana, kao sto si naveo, nekoliko mikro ogrebotinica ili malog razmaka izmedu dijela di je zvucnik i kuciste. Nista strasno. Ali i dalje ima onaj "premium-feel" kad ga drzis u ruci. 
Sense, performanse... - Sense me odusevio. Uopce nije toliko "tezak" kao sto je nekada bio (tu ulogu je sada zamjenio samsungow touchwiz ili kako vec). Sve je nekako minimalisticki dizajnirano. Nema nekih prenapadnih boja i jako je skladno napravljen. Lag gotovo da i ne postoji, osim sto kao sto je i @spaws rekao, ima mali lag kad se izlazi iz appdrawera. 
Baterija - E tu sam mrvicu razocaran. Ovdje SGS3 dobija plusic. Sa SGS3 sam bez ikakvog problema uspio izdrzati cijeli dan (ponekad i do 5-6 ujutro sljedeci dan) bez punjenja. Dok trenutno sa Oneom vec oko 9h navecer baterija mi je na 20-30%. Ajde tek sam mobitel dobio pa ocekujem da ce se i to popraviti.
Ostalo - Moje misljenje je da se One trenutno definitivno moze nazvati "kraljem" smarthoneova. Do sad me niti jedan mobitel tako nije odusevio i uzasno mi je drago sto sam malo vise novaca dao za njega nego da sam uzeo jeftiniji SGS4/Xperiu Z.
Vs S4? - Tko voli prejako saturirane boje, losu vidljivost ekrana po suncu i plasticno kuciste, neka ga kupi. :D Ja sam se dovoljno patio sa svojim SGS3 tako da za SGS4 ne mislim nista bolje. U sustini oni su po meni i dalje dva skoro identicna mobitela.

I da odgovorim na tvoje pitanje @spaws. Ja mislim da bi trebalo stici u roku od mjesec dva.  A sad ako ti se da cekati nemoj nis mrdati. Ja nisam mogao izdrzati pa sam stavio custom rom (Android Revolution HD 10.0) koji je baziran na leakanom 4.2.2, i nisam pozalio :)
 
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.6.2013 21:27 (Dodge_167).
Moj PC  
3 1 hvala 1
13 godina
offline
Re: HTC One
Dodge_167 kaže...
Evo i ja cu napraviti mali osvrt na mobitel kao i ti. Valjda mi neces zamjeriti :)
Ekran - Također sam oduševljen ekranom. Nakon Galaxy S3 stvarno sam se preporodio. Kutevi gledanja su odlicni, boje su realne i sto je najvaznije ekran je itekako gledljiv na suncu za razliku od SGS3.
Kamera - Mene megapikseli ne brinu tako da mi nije problem sto je 4mp jer ionako tu kameru koristim jedino za fejs ili poneki pijani izlazak. A sama kvaliteta slike mi je dosta dobra i sam kontrast slike na kraju ispadne odlicno. Jedina zamjerka mi je prednja kamera koja u manje osvjetljenim prostorima dosta gubi na kvaliteti.
Kvaliteta izrade - Isto mislim da se stvorio preveliki hype oko toga. Samo kuciste ima nekih sitnih mana, kao sto si naveo, nekoliko mikro ogrebotinica ili malog razmaka izmedu dijela di je zvucnik i kuciste. Nista strasno. Ali i dalje ima onaj "premium-feel" kad ga drzis u ruci. 
Sense, performanse... - Sense me odusevio. Uopce nije toliko "tezak" kao sto je nekada bio (tu ulogu je sada zamjenio samsungow touchwiz ili kako vec). Sve je nekako minimalisticki dizajnirano. Nema nekih prenapadnih boja i jako je skladno napravljen. Lag gotovo da i ne postoji, osim sto kao sto je i @spaws rekao, ima mali lag kad se izlazi iz appdrawera. 
Baterija - E tu sam mrvicu razocaran. Ovdje SGS3 dobija plusic. Sa SGS3 sam bez ikakvog problema uspio izdrzati cijeli dan (ponekad i do 5-6 ujutro sljedeci dan) bez punjenja. Dok trenutno sa Oneom vec oko 9h navecer baterija mi je na 20-30%. Ajde tek sam mobitel dobio pa ocekujem da ce se i to popraviti.
Ostalo - Moje misljenje je da se One trenutno definitivno moze nazvati "kraljem" smarthoneova. Do sad me niti jedan mobitel tako nije odusevio i uzasno mi je drago sto sam malo vise novaca dao za njega nego da sam uzeo jeftiniji SGS4/Xperiu Z.
Vs S4? - Tko voli prejako saturirane boje, losu vidljivost ekrana po suncu i plasticno kuciste, neka ga kupi. :D Ja sam se dovoljno patio sa svojim SGS3 tako da za SGS4 ne mislim nista bolje. U sustini oni su po meni i dalje dva skoro identicna mobitela.

I da odgovorim na tvoje pitanje @spaws. Ja mislim da bi trebalo stici u roku od mjesec dva.  A sad ako ti se da cekati nemoj nis mrdati. Ja nisam mogao izdrzati pa sam stavio custom rom (Android Revolution HD 10.0) koji je baziran na leakanom 4.2.2, i nisam pozalio :)
 

Jel se gubi garancija ako ga root-am i unlock-am bootloader, pa stavim custom rom?

1969 Dodge Charger R/T
15 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One
Stolnik kaže...

Jel se gubi garancija ako ga root-am i unlock-am bootloader, pa stavim custom rom?

Koliko ja znam, da. Ali koliko isto znam, opet mozes sve vratiti u stock stanje.

14 godina
offline
Re: HTC One
Dodge_167 kaže...
Stolnik kaže...

Jel se gubi garancija ako ga root-am i unlock-am bootloader, pa stavim custom rom?

Koliko ja znam, da. Ali koliko isto znam, opet mozes sve vratiti u stock stanje.

Koliko sam ja čitao, ne može se vratiti na 100% stock, jer nakon ponovnog zaključavanja bootloadera pokazuje relocked umjesto locked, ali navodno tako priznaju garanciju ne nepovezane harverske probleme. Na HTCovoj stranici piše samo "Warranty may be void"

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.6.2013 22:28 (power_user).
11 godina
neaktivan
offline
HTC One

Ekipa moze koji kometar na zvuk vanjski zvcunika jer do sada san ima dva HTC koji su imali katastrofalne zvucnike sto mi je uvik smetalo.Citajuci recenzije Boomsound je fantastican sad me zanima vase videnje?

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
HTC One

Pozdrav,

Zanima me kakva su iskustva sa ovim alminijskim kućištem, da li je neko od korisnika primjetio da se stavljanjem u džep, ostavljnjem na sto, upotrebom konstantno općenito, vide tragovi na poleđini uređaja, da li pstaju tragovi na alminiju da li se "troši", grebe itd. . . 

Dženan
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
HTC One

u 2 tjedna korištenja kakvog si ti naveo, nisam ništa primjetio, još uvijek je ko iz kutije, a sad kako će dalje biti vidit ćemo, mislim da ga je na forumu jedino nsoul imao malo dulje nego većina (negdje od sredine 4. mj. ako se ne varam) tako da bi možda on mogao reći kakvo je stanje kod njega.

Bolje ispasti budala nego iz vlaka!
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One
spaws kaže...

u 2 tjedna korištenja kakvog si ti naveo, nisam ništa primjetio, još uvijek je ko iz kutije, a sad kako će dalje biti vidit ćemo, mislim da ga je na forumu jedino nsoul imao malo dulje nego većina (negdje od sredine 4. mj. ako se ne varam) tako da bi možda on mogao reći kakvo je stanje kod njega.

Hvala :) super onda, a evo sad čekamo i na nsoul da kaže nešto o tome :)

Dženan
Poruka je uređivana zadnji put čet 6.6.2013 7:50 (dzenan).
14 godina
offline
HTC One

Zvucnici su super usporedivao sam ih sa svojim sada vec bivsim Galaxy s4 i imaju puno bolji zvuk cak se i malo basa osjeti

i nekih 15-20% su jaci

za sada sam super zadovoljan

a danas je i dhl stigao ultra slim case  BoxWave

http://www.amazon.com/gp/product/B000NWJWDQ/ref=oh_details_o00_s00_i00?ie=UTF8&psc=1   {#}

HTC ONE je stigao !!!!
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: HTC One
power_user kaže...
Dodge_167 kaže...
Stolnik kaže...

Jel se gubi garancija ako ga root-am i unlock-am bootloader, pa stavim custom rom?

Koliko ja znam, da. Ali koliko isto znam, opet mozes sve vratiti u stock stanje.

Koliko sam ja čitao, ne može se vratiti na 100% stock, jer nakon ponovnog zaključavanja bootloadera pokazuje relocked umjesto locked, ali navodno tako priznaju garanciju ne nepovezane harverske probleme. Na HTCovoj stranici piše samo "Warranty may be void"

Ne moze se vratit bootloader na stanje locked, vec relocked, ali to nije ni potrebno za garanciju.

 

Mmm agramservis priznaje garanciju i u slucaju da je bootloader otkljucan, samo na mobitelu mora biti stock rom za priznavanje garancije. To je 100% provjereno, cak su mi to potvrdili u mailu.

 

Ako na mobitelu nemate stock rom, onda se gubi garancija na sve.

 

 

 

 

 

Ne koristiš dropbox? Isprobaj ga i donesi sebi i meni 500MB bonusa. http://db.tt/6fi3NQ9
12 godina
offline
HTC One

Jel tko dobio na "poklon" HTC-ov Media Link i onaj malešni zvucnik ?

Mislim ja sam ih dobio a nitko ne spominje ?!

 

 

T-Mobile produženje pretplate,predbilježba za uređaj

Poruka je uređivana zadnji put čet 6.6.2013 12:48 (wenclino).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
HTC One

Nakon tjedan dana koristenja mobitela poceo mi se guliti logo od beats audio. Tako da sam ga sada skroz skinuo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
HTC One

Jel to normalno kad prikopcam mob na komp i kad npr stavim na njega muziku itd i kad ga zelim iskopcat nema ga u onom prozoru Safely remove hardware? Ako ga samo iskopcavam nece mu se nista dogodit? Jer ako npr USB tako istekavam otici ce u vjecna lovista...ne zelim da mi se to dogodi s HTC-om.

1969 Dodge Charger R/T
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One

{#}{#} aa neee, nece se valjda tako oguliti i taj alminij kao i logo, mislim da sam se definitivno odlucio za ovaj telefon 

Dženan
Poruka je uređivana zadnji put pet 7.6.2013 9:49 (dzenan).
11 godina
protjeran
offline
HTC One

To sto se guli i mene drzi podalje od tog uredjaja. Mob je stvarno odlican, ali nakon godinu dana koristenja, necu niti zamisliti u kakvom stanju bude. Maskicu necu stavljati jer onda aluminij gubi smisao.

SE T200-SiemensC45-Nokia3200-LGU8180-LGU880-Nokia6120c-Nokia3120c-NokiaC3-01-GalaxyFit-XperiaU-XperiaSL-iPhone3GS-SGS3LTE-Nokia101-XperiaZ-NokiaE71
Moj PC  
2 2 hvala 0
14 godina
offline
Re: HTC One
Stolnik kaže...

Jel to normalno kad prikopcam mob na komp i kad npr stavim na njega muziku itd i kad ga zelim iskopcat nema ga u onom prozoru Safely remove hardware? Ako ga samo iskopcavam nece mu se nista dogodit? Jer ako npr USB tako istekavam otici ce u vjecna lovista...ne zelim da mi se to dogodi s HTC-om.

 

Ne znam koje win imaš, ali to ti više nema veze. Neće se ni USB ni ništa pokvarit :)

ptspclan.com | visit us ^^
15 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One
dzenan kaže...

{#}{#} aa neee, nece se valjda tako oguliti i taj alminij kao i logo, mislim da sam se definitivno odlucio za ovaj telefon 

Ne vjerujem da ce se tako lako oguliti. Ima jedan video na youtubeu gdje ga sa kljucem dosta jako grebu i nista mu nije. Ja ga trenutno koristim bez maskice a nema niti jedne ogrebotinice. Drzim ga na stolu, na betonu, ma svugdje. 

15 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One
Matijasever kaže...

To sto se guli i mene drzi podalje od tog uredjaja. Mob je stvarno odlican, ali nakon godinu dana koristenja, necu niti zamisliti u kakvom stanju bude. Maskicu necu stavljati jer onda aluminij gubi smisao.

Isto tako je i na SGS3 bilo. Nakon mjesec dana su pocele prve pukotine po kucistu mobitela, iako mi nije ni jednom pao. Pa pukotine na poklopcu od baterije i na kraju odljepljivanje stakla od kucista. Sa Oneom sam jos super prosao kad se sjetim svog samsunga. A i to proizvodaci rade s namjerom tako da sto cesce kupis novi mobitel.

11 godina
protjeran
offline
Re: HTC One
Dodge_167 kaže...
Matijasever kaže...

To sto se guli i mene drzi podalje od tog uredjaja. Mob je stvarno odlican, ali nakon godinu dana koristenja, necu niti zamisliti u kakvom stanju bude. Maskicu necu stavljati jer onda aluminij gubi smisao.

Isto tako je i na SGS3 bilo. Nakon mjesec dana su pocele prve pukotine po kucistu mobitela, iako mi nije ni jednom pao. Pa pukotine na poklopcu od baterije i na kraju odljepljivanje stakla od kucista. Sa Oneom sam jos super prosao kad se sjetim svog samsunga. A i to proizvodaci rade s namjerom tako da sto cesce kupis novi mobitel.

Znam. Ja sam svoj S3 bas pazio. Nakon tj dana sam nasao ogrebotine na onom metalnom(??) poklopcu zvucnika za pozive, kao da sam prosao sa brus papirom. Na straznjem poklopcu takodjer je bilo tragova nakon svega mj dana. Trenutno imam Xperiu Z i ako se ogrebe, promjenim foliju i uredjaj opet kao novi. To mi se cini trenutno najbolja solucija. Kad idem biciklom na Mosor ili Marjan imam gumenu deblju masku u slucaju da mi ispadne. Takodjer ju rabim na faksu kad idemo u laboratorij oko strojeva za testiranje materijala. Na prednjoj strani imam matt foliju i trenutno nema ni crtice na sebi. Na straznjoj imam glossy koja ima vec koju crticu ali lako to prebroditi kad mogu promjeniti kad god zelim. Za sada ostajem na Z. Vidjet cemo sto ce trziste ponuditi u buducnosti.

SE T200-SiemensC45-Nokia3200-LGU8180-LGU880-Nokia6120c-Nokia3120c-NokiaC3-01-GalaxyFit-XperiaU-XperiaSL-iPhone3GS-SGS3LTE-Nokia101-XperiaZ-NokiaE71
13 godina
offline
Re: HTC One
sardax kaže...
Stolnik kaže...

Jel to normalno kad prikopcam mob na komp i kad npr stavim na njega muziku itd i kad ga zelim iskopcat nema ga u onom prozoru Safely remove hardware? Ako ga samo iskopcavam nece mu se nista dogodit? Jer ako npr USB tako istekavam otici ce u vjecna lovista...ne zelim da mi se to dogodi s HTC-om.

 

Ne znam koje win imaš, ali to ti više nema veze. Neće se ni USB ni ništa pokvarit :)

Win 7 64-bit Ultimate

1969 Dodge Charger R/T
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice