HTC One

poruka: 1.971
|
čitano: 470.788
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
HTC One

Mora imati OV senzor kamere (kako ćeš to provjeriti opisao sam već na strani 47 ove teme) i pazi da nema gap-ove (odljepljene dijelove na kućištu) kod zvučnika. Naravno moraš provjeriti kako rade zvučnici.

Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: HTC One
Gamer321 kaže...

Pozdrav. Sutra preko oglasa kupujem ovaj mobitel pa me zanima postoje li pojedini detalji na koje bih trebao pripaziti? Unaprijed hvala.

 Osim ako ne kupuješ s garancijom, nemoj. M7 ima gomilu problema koji se znaju desiti. Provjeri senzor kamere tako da ju upalis i stavis na stol, ako je slika roza, senzor je vriti. Zvucnici krče ili su pretihi na 70% m7-ca koje sam imao (imao sam 30-tak) 

Lock tipka zna od koristenja uci dublje u mob pa ga je nezgodno paliti, i jos svakakvih sitnica zna biti. Super mob ali kvarljiv. Ako imaš jamstvo, onda si bez brige

14 godina
offline
Re: HTC One
maks0806 kaže...
Gamer321 kaže...

Pozdrav. Sutra preko oglasa kupujem ovaj mobitel pa me zanima postoje li pojedini detalji na koje bih trebao pripaziti? Unaprijed hvala.

 Osim ako ne kupuješ s garancijom, nemoj. M7 ima gomilu problema koji se znaju desiti. Provjeri senzor kamere tako da ju upalis i stavis na stol, ako je slika roza, senzor je vriti. Zvucnici krče ili su pretihi na 70% m7-ca koje sam imao (imao sam 30-tak) 

Lock tipka zna od koristenja uci dublje u mob pa ga je nezgodno paliti, i jos svakakvih sitnica zna biti. Super mob ali kvarljiv. Ako imaš jamstvo, onda si bez brige

 

Loših senzora kamere više nemaš, a ako ga i dobiješ, HTC će ti ga zamijeniti. Zvuk su SW stišali, istina, skoro 30% :( Drugo, nije kvarljiv. Moj, 2 godine star, u kolege radi ko sat, a napadao se ko blesav 

ptspclan.com | visit us ^^
12 godina
offline
HTC One

Kupio sam bio m7 prije par tjedana, imao je sve gore navedene kvarove, a nakupovao sam ih se pun k kad su davali nove uređaje za svaki kvar kakav god bio. Mislim da ih nisam manje od 30 imao xD

Zamjenili su zvučnike, kameru i tipku, začudio bi se koliko modela sa rozim kamerama još kruži, a neće ti mjenjati ako nemaš jamstvo

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
HTC One

Kupio, prezadovoljan sam. Puno bolje radi od s4 i xperie z koje sam koristio prije ovoga. Archieve viewer mi je orvi po potrosnji baterije. Je li to uobicajene?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: HTC One
Gamer321 kaže...

Kupio, prezadovoljan sam. Puno bolje radi od s4 i xperie z koje sam koristio prije ovoga. Archieve viewer mi je orvi po potrosnji baterije. Je li to uobicajene?

Ako ti ne treba baš o glavu, deinstaliraj ga. Baterija može da traje i dva dana.

14 godina
offline
HTC One

Ima li netko problema da mu se mobitel previše grije? Moj je užasno vruć, ponekad toliko da ga je problem držati u ruci(AnTuTu je pokazivao temp. baterije 55C, a situacija je još puno gora od kada je vani zatoplilo). Mislio sam da mu nešto radi u pozadini, ali upravo sam napravio factory reset i opet isto.

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: HTC One
power_user kaže...

Ima li netko problema da mu se mobitel previše grije? Moj je užasno vruć, ponekad toliko da ga je problem držati u ruci(AnTuTu je pokazivao temp. baterije 55C, a situacija je još puno gora od kada je vani zatoplilo). Mislio sam da mu nešto radi u pozadini, ali upravo sam napravio factory reset i opet isto.

DA! od zadnjeg updatea prije koji dan...fakat se zagrije ko lud i kod najosnovnijih radnji. sad ili su povisili throtling granicu procesora, ili su nesto gadno zeznuli u zadnjem updateu.

 

al meni se cini da je to mozda i namjerno napravljeno...krace ce nam trajati baterija, vise punjenja i ode baterija zacas..a bez mogucnosti zamjene iste. drugim rijecima, kupi novi mob. steta, a stvarno se nije jako grijao prije.

14 godina
offline
Re: HTC One
Igor666 kaže...
power_user kaže...

Ima li netko problema da mu se mobitel previše grije? Moj je užasno vruć, ponekad toliko da ga je problem držati u ruci(AnTuTu je pokazivao temp. baterije 55C, a situacija je još puno gora od kada je vani zatoplilo). Mislio sam da mu nešto radi u pozadini, ali upravo sam napravio factory reset i opet isto.

DA! od zadnjeg updatea prije koji dan...fakat se zagrije ko lud i kod najosnovnijih radnji. sad ili su povisili throtling granicu procesora, ili su nesto gadno zeznuli u zadnjem updateu.

 

al meni se cini da je to mozda i namjerno napravljeno...krace ce nam trajati baterija, vise punjenja i ode baterija zacas..a bez mogucnosti zamjene iste. drugim rijecima, kupi novi mob. steta, a stvarno se nije jako grijao prije.

 Meni to traje malo duže, možda 2 mjeseca, ali isto je krenulo nakon nekog updatea.

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
14 godina
offline
HTC One

Sjeti se koju si aplikaciju instalirao u to vrijeme otkada je počeo da se grije i deinstaliraj je. Ja bih na tvom mjestu deinstalirao sve moguće aplikacije sa telefona i instalirao sve ispočetka. Šta kaže telefon koji je najveći potrošač baterije? Kod mene sve radi OK nakon update-a. Ja čak i "foldam" sa telefonom i tada se prilično zagrije ali nakon što isključim Power to give veoma brzo se i ohladi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: HTC One
phoenix2003 kaže...

Sjeti se koju si aplikaciju instalirao u to vrijeme otkada je počeo da se grije i deinstaliraj je. Ja bih na tvom mjestu deinstalirao sve moguće aplikacije sa telefona i instalirao sve ispočetka. Šta kaže telefon koji je najveći potrošač baterije? Kod mene sve radi OK nakon update-a. Ja čak i "foldam" sa telefonom i tada se prilično zagrije ali nakon što isključim Power to give veoma brzo se i ohladi.

 Napisao sam gore, baš sam napravio factory reset i opet isto, a trenutno nemam ni jednu aplikaciju koja već nije bila na telefonu. Power to give je naravno isključen.

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
14 godina
offline
HTC One

Znam, nisam ni mislio na factory reset nego samo deinstalaciju aplikacija. Kada si radio reset da li si uradio i wipe cache? Pokušaj i instalirati CPUZ pa prati rad jezgri.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
HTC One

pa nema to veze sa ni jednom aplikacijom, mislim ima, jer ako nista ne radis na njemu nece se ni grijati :)

 

na xda forumu se ljudi isto zale na pregrijavanje od 401.22 updatea. samo ukljuci facebook na 5min i mob je barem 10C topliji nego je bio prije tog updatea. najvise se grije u donjem dijelu, prije ako se grijao, grijao se oko kamere.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
HTC One

Jel vi radite factory reset nakon updatea?

 

Btw facebook aplikacija jede bateriju i cpu kao luda... to smece deinstalirajte. Viber takodjer.

Rvat katolik!
 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
HTC One

pa tako mozemo kupiti nokiu 3210 i biti bez problema...

 

stvar je da se mobitel pregrijava nakon update-a a ne koja aplikacija trosi vise ili manje...prije sam morao neku igru igrati pola sata da bi se tako zagrijao, sad je doslovno vruc nakon 5 min.

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
HTC One

Kod mene je sve normalno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
HTC One

maknite stock sto prije, ako vam je garancija istekla, toplo preporucam root i custom rom. evo meni na istom custom romu radi vec 2 godine presuper, dobivam updateove od custom roma i sve radi savrseno, baterija mi traje 1 dan uz puno whatsappa, messengera, fejsa i chroma ! 

Error 404 Not Found
 
0 3 hvala 0
12 godina
offline
HTC One

Daj mi jedan razlog zašto bi maknuo fenomenalni sense za stock?

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: HTC One
Cojek kaže...

maknite stock sto prije, ako vam je garancija istekla, toplo preporucam root i custom rom. evo meni na istom custom romu radi vec 2 godine presuper, dobivam updateove od custom roma i sve radi savrseno, baterija mi traje 1 dan uz puno whatsappa, messengera, fejsa i chroma ! 

 na kojem si ROM-u ? koji kernel ?

12 godina
offline
HTC One

Android revolution HD zadnja verzija, kernel nisam dirao 

Error 404 Not Found
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
HTC One

Pozz! Kako da s-on sa s-off? Kako da uopce rootam telefon?

sup bro?
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
HTC One

Imam problem, baterija mi odlično traje, i dan i pol nekada, no zadnja 2 dana čim padne na 10% nakon 2 sekunde padne na 1% ili se mobitel ugasi. Zna li netko uzrok?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: HTC One
Probaj Advanced battery calibrator app...ako imas rootan mob onda battery calibration...pratiti uputstva unutar app...pomoglo mi je na nekoliko mobitela sa istim ili slicnim problemom....naravno uzeti u obzir dotrajalost baterije.
13 godina
offline
Re: HTC One
Gamer321 kaže...

Imam problem, baterija mi odlično traje, i dan i pol nekada, no zadnja 2 dana čim padne na 10% nakon 2 sekunde padne na 1% ili se mobitel ugasi. Zna li netko uzrok?

 Moj ima 2g i baterija drzi pola dana uz dosta koristenja i meni jos i na 0% radi 5min, bitno ti je da ga skroz napunis...

sup bro?
12 godina
offline
HTC One

Pozz. 
Danas sam stavljao novi rom, zadnji maximus rom(neko je ovdje stavio link) i istalirao sam ga, normalno sve podesio, instalirao aplikacije i primjetio da mi je baterija 100%, cudim se, mislim si nemoguce zato jer mi se do sad praznila prilicno brzo, ne ludo brzo al vise nego normalno. i tako ga ja restartam kad ono 85%, mislim si ja, e to je sad ok tak bi nekak to trebalo biti, i pogledam za 10 minuta na sat kad ono 100% baterije.. nista, restartam ga ja 2-3 puta i jos uvjek 100%.. Stavim ga u recovery kad tamo pise 86 posto, odem u wipe dalvik and wipe cache, restartam sistem, napise da se android opzimizira i kad se opet pokrenuo opet baterija na 100%.. kako da rijesim problem?

Error 404 Not Found
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: HTC One

Slično pitanje je već bilo...ovaj app je super za kalibraciju kod rootanih uređaja i kad stavljaš novi ROM...https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nema.batterycalibration&hl=en

12 godina
offline
Re: HTC One
iv4n kaže...

Slično pitanje je već bilo...ovaj app je super za kalibraciju kod rootanih uređaja i kad stavljaš novi ROM...https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nema.batterycalibration&hl=en

 Ja se ispricavam. 

Znam da je vec bilo al nisam mogao naci. 

Svejedno, Hvala ! 

Error 404 Not Found
14 godina
offline
HTC One

M7 je dobio sistemski update.

Moj PC  
4 0 hvala 3
13 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One
phoenix2003 kaže...

M7 je dobio sistemski update.

 Jel netko instalirao?

Jesu li usporili mob, ili je stvarno dobar update?

15 godina
offline
HTC One

Ja sam instalirao. Nisam primjetio neku bitniju razliku. Mozda je malo baterija bolja

Rvat katolik!
 
1 0 hvala 2
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice