Cross motori...

poruka: 267
|
čitano: 225.460
|
moderatori: XXX-Man, pirat, vincimus, Lazarus Long, DrNasty
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
RE: Cross motori...
luka_cro kaže...
dinko.888 kaže...

moze mi tko reci koji je ovo motor?? http://www.njuskalo.hr/enduro-cross-motori/zongshen-250-cm3-oglas-1270330

zanima me kolka je snaga njega i koji je to motor?

motor ti se zove kinesko *ranje

gle, takvi odgovori me nezanimaju, bolje začepi više..

I LOVE BIKES!!
14 godina
neaktivan
offline
RE: Cross motori...
FiCo_Ri kaže...

Odi na Zongshenovu stranicu pa pogledaj.. Zar je to tako tesko?

BTw, evo ti

kako ide..

i treba mi točan model, neke njegove podatke o snazi ito...to sam trazio!!

I LOVE BIKES!!
15 godina
neaktivan
offline
Cross motori...

e tocno mi po zivcima gazis.

mozes prestati s tim vise svojim zongshenom?

otvorio si vec par tema i uvijek isto tak i tak ga neces kupiti

nakon dva mjeseca i tek pitas za snagu.

 

po stoti put motor ne valja,kolko para tolko muzike,vidis da ga niko nema i kaj oces?

 

 

 

 

svatko ima svoje misljenje i to se nemora shvacati kritikom
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Cross motori...
luka_cro kaže...

e tocno mi po zivcima gazis.

mozes prestati s tim vise svojim zongshenom?

otvorio si vec par tema i uvijek isto tak i tak ga neces kupiti

nakon dva mjeseca i tek pitas za snagu.

 

po stoti put motor ne valja,kolko para tolko muzike,vidis da ga niko nema i kaj oces?

 

 

 

 

de ajde...imam pare u đepu jedino da nađem jedan bolje očuvan...malo bolji..i ne se*i vise, ides mi na k**ac!!!!!!

I LOVE BIKES!!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Cross motori...
dinko.888 kaže...
luka_cro kaže...

e tocno mi po zivcima gazis.

mozes prestati s tim vise svojim zongshenom?

otvorio si vec par tema i uvijek isto tak i tak ga neces kupiti

nakon dva mjeseca i tek pitas za snagu.

 

po stoti put motor ne valja,kolko para tolko muzike,vidis da ga niko nema i kaj oces?

 

 

 

 

de ajde...imam pare u đepu jedino da nađem jedan bolje očuvan...malo bolji..i ne se*i vise, ides mi na k**ac!!!!!!

hahahahahahaha kupi novoga hahah jaaaao kaj imas?4 000kn?za to ti moram prodati zadnji blatobran od KTM-a :* kisy kisyy

piece bro :*

svatko ima svoje misljenje i to se nemora shvacati kritikom
14 godina
neaktivan
offline
RE: Cross motori...
luka_cro

hahahahahahaha kupi novoga hahah jaaaao kaj imas?4 000kn?za to ti moram prodati zadnji blatobran od KTM-a :* kisy kisyy

piece bro :*

ne , neg imam 22000...al nec tolko dat za motor, a pogotovo ne novi!

I LOVE BIKES!!
15 godina
neaktivan
offline
Cross motori...

da imas tolko onda bi kupio neki rabljeni yamaha,ktm a ne neke kineze i jos k tome rabljene,

svatko ima svoje misljenje i to se nemora shvacati kritikom
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Cross motori...
luka_cro kaže...

da imas tolko onda bi kupio neki rabljeni yamaha,ktm a ne neke kineze i jos k tome rabljene,

imam, al treba mi...oc si sastavit pravi bic...a za to mislim dat dost para ;)

I LOVE BIKES!!
13 godina
neaktivan
offline
Cross motori...

pozzzzzzzzzz,ljudi imam hondu mtx 50ccm

i zanima me dali mogu na nju stavit masinu od 125ccm?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Cross motori...
Sta bas niko nezna?
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Cross motori...
piki340 kaže...
Sta bas niko nezna?

  pa vjerovatno se da pripasat...

btw. prodajem apriliu sx 125, 35ks, 5 i 6 brzina od rs-a, max 150...

14 godina
neaktivan
offline
Re: Cross motori...
Spoter kaže...
piki340 kaže...
Sta bas niko nezna?

  pa vjerovatno se da pripasat...

btw. prodajem apriliu sx 125, 35ks, 5 i 6 brzina od rs-a, max 150...

koliko paraa?

koliko je stara?

daj opisi bolje.

I LOVE BIKES!!
12 godina
neaktivan
offline
Cross motori...

danas sam pravio novu stazu za voznju u svojoj sumi,danas sam mislio napravit stazu usku niz kamenje koje je u sumi.
Problem je bio sto je na kamenu bilo puno lisca a velika je strana i tu sam dobio ubrzanje veliko i proletio sam napred umjesto da skrenem i zabio sam se u drvece(lijeske) i iza drveca je provalija i tu sam se zabio u drvece i motor me prebacio napred i tu sam napravio flip napred i pao na ledja a sreca pa motor nije pao na mene :)
evo dvi slike nakon pada,kad sam se spustio do malog putica gdje se mogu vratit na put da idem kuci :)

1 1
2 2
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Cross motori...
#GaMerr kaže...

danas sam pravio novu stazu za voznju u svojoj sumi,danas sam mislio napravit stazu usku niz kamenje koje je u sumi.
Problem je bio sto je na kamenu bilo puno lisca a velika je strana i tu sam dobio ubrzanje veliko i proletio sam napred umjesto da skrenem i zabio sam se u drvece(lijeske) i iza drveca je provalija i tu sam se zabio u drvece i motor me prebacio napred i tu sam napravio flip napred i pao na ledja a sreca pa motor nije pao na mene :)
evo dvi slike nakon pada,kad sam se spustio do malog putica gdje se mogu vratit na put da idem kuci :)

Sve više me privlačiš s tom yamahom dt.

 

Evo imam ponudu ove za 1000 eura.

http://imageshack.us/g/64/sam0900.jpg/

Što misliš?
Meni je jako previše dat 1000 eura za to.

 

KOja je razlika između nje i dt-r?

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=4913795 Čini mi se kao dobra ponuda.

 

Što milite o ovom?

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=4906782

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
neaktivan
offline
Cross motori...

razlika izmjedju dt i dtr je sto je dtr novija ali dtr ima manje konjskih snaga a dt ima malo vise mislim da je razlika za 2ili4 konja a ti mnogo znaci u sumi kad trebas startovati ili uz veliku starnu kad pustis gas pa opet dodas...

ovaj dole ktm sto si dao link vozio sam ga snaga je kao od mog dt ali taj ktm je novji i ljepsi...
ja sad sebi planiram kupit yamahu yz 250. :)

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Cross motori...

Jel se yamaha raptor 90 može registrirat?

Nisam se popeo na vrh hranidbenog lanca da bi bio vegetarijanac
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Cross motori...
cuspajz kaže...

Jel se yamaha raptor 90 može registrirat?

Za registraciju mora imat žmigavce, svjetla, sve isprevno.

 

 

Nego nešao sam još dva jako zanimljiva oglasa.

Jedan je za enduro motor drugi za cross.

 

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=4942967

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=4955795

 

Enudro je yamaha dt 125 2004g, treba napraviti manje popravke i još bi spustio cijenu.

Crrss je kawasaki kx 125 1998g, stari je od yamahe ali ima dosta više konja.

 

Ma mene ustvari koči što odabrati cross ili enduro?

Zašto niti jedan cross nema svjetlo?

Mogu na ovaj kx stavit svjetlo?

Kakvom brzinom bih mogao vozit s kx-om po cesti?

Jeli kx za vožnju svakodnevno i da služi da dođeš od točke A do točke B ili je samo za vožnju vikendom?

 

Hvala

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Cross motori...
nick54312 kaže...
cuspajz kaže...

Jel se yamaha raptor 90 može registrirat?

Za registraciju mora imat žmigavce, svjetla, sve isprevno.

 

 

Nego nešao sam još dva jako zanimljiva oglasa.

Jedan je za enduro motor drugi za cross.

 

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=4942967

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=4955795

 

Enudro je yamaha dt 125 2004g, treba napraviti manje popravke i još bi spustio cijenu.

Crrss je kawasaki kx 125 1998g, stari je od yamahe ali ima dosta više konja.

 

Ma mene ustvari koči što odabrati cross ili enduro?

Zašto niti jedan cross nema svjetlo?

Mogu na ovaj kx stavit svjetlo?

Kakvom brzinom bih mogao vozit s kx-om po cesti?

Jeli kx za vožnju svakodnevno i da služi da dođeš od točke A do točke B ili je samo za vožnju vikendom?

 

Hvala

ako zelis da de vozas po cesti kupi si enduro i s endurom mozes po sumi kao sto ja idem.
dok full cross smatram da se on koristi da odes par puta u sumu za 7 dana, a enduro za svaki dan

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.7.2011 20:46 (#GaMerr).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Cross motori...
#GaMerr kaže...

ako zelis da de vozas po cesti kupi si enduro i s endurom mozes po sumi kao sto ja idem.
dok full cross smatram da se on koristi da odes par puta u sumu za 7 dana, a enduro za svaki dan

Tebe sam čekao, hvala.

Ta dva motora su tako reć na istom području pa kad budem išao kupovat ić ću pogledat oba.

Za sad sam za yamahu, ako slučajno bude kawasaki bolji (očuvaniji, sređeniji, ..) vjerovatno ću onda uzet njega.

Boldano, da tako sam i ja nešto razmišljo.

 

Hvala

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
neaktivan
offline
Cross motori...

ako si ikad vozio motor trazi da ga probas pa ja malo potjeraj vidi kako vuce i vidi kako pali...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Cross motori...
#GaMerr kaže...

ako si ikad vozio motor trazi da ga probas pa ja malo potjeraj vidi kako vuce i vidi kako pali...

Ne znaš kupit ću ga bez da probam da li ide i da li pali {#}

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
neaktivan
offline
Cross motori...

evo nas video od jucer :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Cross motori...

Zanimljiva tema!Tek sam je sad skuzio inace bi i ranije nest napiso:)Bas me zanima dali neko od vas zna kako frkati motor na skoku tj. tocnije receno ,radit whip ili scrub??Bas me zanima dali neko to moze i volio bi da mi objasni malo kak se to radi al samo ko to moze tj. ko je to vec radio.Bas bi volio to naucit.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Cross motori...

ja radim whip ali skroz slabo (jer je mal skok).
prije neg sto se prednji tocak odvoji od zemlje na skoku nagnes se na desno (sa motorom.) i u zraku onda namotas lijevo +moras ustati + nogama zadnji dio motora guras lijevo + nagnes motor ali sebe vise nego motor moras nagnuti..

tesko je to za objasniti.....

imas ovo

Poruka je uređivana zadnji put ned 6.11.2011 23:04 (#GaMerr).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Cross motori...
Ja sam isto imo skok doma ,bio je mali ,,tam sam skako al neletis ni visoko ni daleko i jedanput sam iso whipat i uspio sam ali posto nije baco visoko u zrak a ni daleko motor mi se nije stigo ispravit,,a poceo se je ispravljat sam od sebe ko sto sam i cuo da oce od Ricky Carmichalea:) (gledo njegov video na youtube-u) i kad sam doskocio malo me zatreso motor i tot sam bezevze pao,,nije mi bilo nist al sam pomoto governal na motoru :) i tak bio sam sretan sto sam donekle uspio al buraz mi vise nije dao da to radim jel je bio njegovo motor:) i tak nikad vise nisam ni pokusavo jel me bilo strah da nezviznam.Al vjerujem da imam svoj motor i PRAVI skok i doskok da bi naucio za par dana radi dobar whip.
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Cross motori...
Tole1710 kaže...
Ja sam isto imo skok doma ,bio je mali ,,tam sam skako al neletis ni visoko ni daleko i jedanput sam iso whipat i uspio sam ali posto nije baco visoko u zrak a ni daleko motor mi se nije stigo ispravit,,a poceo se je ispravljat sam od sebe ko sto sam i cuo da oce od Ricky Carmichalea:) (gledo njegov video na youtube-u) i kad sam doskocio malo me zatreso motor i tot sam bezevze pao,,nije mi bilo nist al sam pomoto governal na motoru :) i tak bio sam sretan sto sam donekle uspio al buraz mi vise nije dao da to radim jel je bio njegovo motor:) i tak nikad vise nisam ni pokusavo jel me bilo strah da nezviznam.Al vjerujem da imam svoj motor i PRAVI skok i doskok da bi naucio za par dana radi dobar whip.

hah, jel tvoj governal bio od zice kad si ga iskrivio ?

Poruka je uređivana zadnji put sri 9.11.2011 10:22 (#GaMerr).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Cross motori...
Tole1710 kaže...

Zanimljiva tema!Tek sam je sad skuzio inace bi i ranije nest napiso:)Bas me zanima dali neko od vas zna kako frkati motor na skoku tj. tocnije receno ,radit whip ili scrub??Bas me zanima dali neko to moze i volio bi da mi objasni malo kak se to radi al samo ko to moze tj. ko je to vec radio.Bas bi volio to naucit.

Počni prvo sa scrub-om , jednostavniji je a moze s radit na manjim skokovima i ne mora bi velik kao na ovom videou.

Poruka je uređivana zadnji put sri 9.11.2011 11:11 (Toca).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Cross motori...

trebas preradit nosače

12 godina
neaktivan
offline
Re: Cross motori...
foken17 kaže...

trebas preradit nosače

o cemu ti pricas ?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Cross motori...

Ma krivo sam reko...pukla mi je rucica od kvacila jel sam pao na ljevu stranu i nekak nezgodno a governal se je pomoto al za pol cm to se okom nije vidlo ,to sam tek poslje skuzio:)Cudni su ti padovi ,,puno puta sam pao 100 puta gore od tog pa nista ni meni ni motoru a nekad se samo naslonis na zemlju vec ti ode neka rucica:S

Prvi dan kad sam dobio motor sam se vozo i kad prodes sva moguca mjesta postane ti dosadno jel nemas vise maste sta bi radio s njime i onda sam se sjetio da iza kuce imam hrpu zemlje,visine 1,5 m i tak se ja prek te zemlje vozo..onak lagano prelazio preko nje i sad kad sam malo se ufuro,,dam ja njemu gasa malo vise kad se penjem da mi prednji kotac bude u zraku i da tak doskocim s oba kotaca na zemlju a ne da se sam prevezem,,i tak par puta i jbga jednom sam se malo za**bo i preko governala:) i dan danas imam tu ogrebotinu na kuku a bio skroz ono lagan pad ali nespretan a proslo 2 god.

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.11.2011 22:01 (Tole1710).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice