Cross motori...

poruka: 267
|
čitano: 225.167
|
moderatori: XXX-Man, pirat, vincimus, Lazarus Long, DrNasty
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
RE: Cross motori...
Gman kaže...
angel of fire kaže...
Bl4ckD3v!L kaže...

Aaaaaaaa ovaj Raptor izgleda premocno,mogu zamislit kolko kosta ='(

65 000 kn za 700 kubika, a onaj od 450 kubika, koji se moze registrirat je 60 000 kn...(55 000 bez homologenizacije)

tu su negdje cijene, ne da mi see trazi tocnu cijenu, al to je tu negdje,...Smijeh

Raptor od 450ccm ne postoji samo Yamaha Yfz 450,a Raptor 350 se moze nac za 35000kn.

E TAKO JE....

ja sam se zaje*o ...

hvala kolega...Namigiva

da  ne pricamo napamet...

http://www.yamaha.com.hr/katalog.asp?g=6&p=13

Psssssst Zecovi spavaju
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.4.2010 22:44 (angel of fire).
14 godina
neaktivan
offline
Cross motori...

Ma sta je to,sica,prodam bubreg,kucu,auto itd i mogu kupiti ;D

Jazavac
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Cross motori...

Ja mislim da je najbolje orion 125 ...:D

Svi koji vole Marka Perkovića Thompsona neka si ovo naljepe kao potpis...THOmpSON!!!
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Cross motori...

pa kak ne kuzite da taj motor ne valja?motor kosta 9000kn,a takav ktm 125ccm 45000kn

svatko ima svoje misljenje i to se nemora shvacati kritikom
Moj PC  
1 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Cross motori...

Svaki je motor dobar ako snjim tako i postupas! ;)

Jazavac
Moj PC  
2 6 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Cross motori...
i ja ću,čim zakon dopusti, nabavit atv-a od 125 ccm
14 godina
neaktivan
offline
RE: Cross motori...
Bl4ckD3v!L kaže...

Svaki je motor dobar ako snjim tako i postupas! ;)

e baš tako!! (Y)

I LOVE BIKES!!
14 godina
neaktivan
offline
RE: Cross motori...
luka_cro kaže...

pa kak ne kuzite da taj motor ne valja?motor kosta 9000kn,a takav ktm 125ccm 45000kn

ma kak neb valjo...sam nesmiješ sa njim divljat..ljepa lagana vožnjica...i to je to!! Pozdrav!

 

I LOVE BIKES!!
14 godina
offline
Cross motori...

e neko je gore nekaj za sendu reko,  meni je bila favorit jer je relativno jeftina a njemacka ALI TO NIJE tako vise jer je sendu preuzeo neki kinez... :((

sam cek kaj ti trazis CROSS ili SM jer tu ima razlike.... ak ti netreba za pocesti opce onda neki cross uzmes rabljeni, a super moto novi da se malo forsas

(pogledaj si http://www.megelli.com/ oni ti imaju jednan motor a tri verzije SS, SM, Naked) 
Minarelijeva masina nutra ali brijem da su ju korejci ili japanci copili :D

MOJ AVARTAR = JAMES HETFIELD /// WEB SITE http://hcgamer.weebly.com/ !!!!!!!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Cross motori...

ma dobri su ovi raptori...ima ga jedan moj frend raptor 700,grizzly 700..ATV yamaha 350(brius,cini mi se)

 

al ima ovih cam-an-ovih i polarisov koji imaju manje kupika a jacu snagu

14 godina
neaktivan
offline
RE: Cross motori...
GRDI-146 kaže...

e neko je gore nekaj za sendu reko,  meni je bila favorit jer je relativno jeftina a njemacka ALI TO NIJE tako vise jer je sendu preuzeo neki kinez... :((

sam cek kaj ti trazis CROSS ili SM jer tu ima razlike.... ak ti netreba za pocesti opce onda neki cross uzmes rabljeni, a super moto novi da se malo forsas

(pogledaj si http://www.megelli.com/ oni ti imaju jednan motor a tri verzije SS, SM, Naked) 
Minarelijeva masina nutra ali brijem da su ju korejci ili japanci copili :D

e lik..men ti to treba malo za zezanciju..i da uzet cu si polovni.Evo vidi    http://www.motospektar.hr/index.php?option=com_content&task=view&id=93&Itemid=20

 

a meni je cross najbolji zato sto je pokraj moje kuce cross staza (Požega)

 

Pozdrav!

I LOVE BIKES!!
15 godina
neaktivan
offline
Cross motori...

da,ali to ti je preslabo i premalo i neces moci nesto jako jurcati po stazi!

svatko ima svoje misljenje i to se nemora shvacati kritikom
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Cross motori...

Koliko para toliko muzike.

Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Cross motori...
luka_cro kaže...

da,ali to ti je preslabo i premalo i neces moci nesto jako jurcati po stazi!

e da..preslabo..da vidis ovog..sa 50 kubika "leti" :D sam tak..

 

I LOVE BIKES!!
15 godina
neaktivan
offline
Cross motori...

ti to mene zezas ili?

pa kak *urac moze 50ccm biti dobro,a kamoli da mu pridodas "leti"...si ti normalan?za tebe valjda leti jer nikad nisi vozio nista jace od 50ccm kineskog ?ranje....ali ok vidjet ces kad sjednes na jaci i ozbiljniji motor.

svatko ima svoje misljenje i to se nemora shvacati kritikom
Moj PC  
1 5 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Cross motori...
luka_cro kaže...

ti to mene zezas ili?

pa kak *urac moze 50ccm biti dobro,a kamoli da mu pridodas "leti"...si ti normalan?za tebe valjda leti jer nikad nisi vozio nista jace od 50ccm kineskog ?ranje....ali ok vidjet ces kad sjednes na jaci i ozbiljniji motor.

e dečko..vozio sam ja svast..od 50 ccm pa do 125-ice.vozio sam Ktm-a od 125, yamaha 125, orion 125,yamaha 80, yamaha 50..tak da ...nemoj ti mene uct o motorima

Pozdrav!

I LOVE BIKES!!
15 godina
neaktivan
offline
Cross motori...

aham kako god,onda nebi sigurno rekao da 50ccm leti

svatko ima svoje misljenje i to se nemora shvacati kritikom
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Cross motori...

ma nemas ti pojma...jesi ikad bio na cross utrkama??ja jesam kojih 10 puta!! idi pa vidi ;))

 

Pozdrav!

I LOVE BIKES!!
14 godina
offline
RE: Cross motori...
luka_cro kaže...

ti to mene zezas ili?

pa kak *urac moze 50ccm biti dobro,a kamoli da mu pridodas "leti"...si ti normalan?za tebe valjda leti jer nikad nisi vozio nista jace od 50ccm kineskog ?ranje....ali ok vidjet ces kad sjednes na jaci i ozbiljniji motor.


bas suprotno 50 2 t ce letit dok 125 4 t nema nikakve sanse----- modu jedinima 125 2t (novima) ti je SS Chagiva mito a ona ti je prek 40k kn

MOJ AVARTAR = JAMES HETFIELD /// WEB SITE http://hcgamer.weebly.com/ !!!!!!!!!
14 godina
neaktivan
offline
RE: Cross motori...
GRDI-146 kaže...
luka_cro kaže...

ti to mene zezas ili?

pa kak *urac moze 50ccm biti dobro,a kamoli da mu pridodas "leti"...si ti normalan?za tebe valjda leti jer nikad nisi vozio nista jace od 50ccm kineskog ?ranje....ali ok vidjet ces kad sjednes na jaci i ozbiljniji motor.


bas suprotno 50 2 t ce letit dok 125 4 t nema nikakve sanse----- modu jedinima 125 2t (novima) ti je SS Chagiva mito a ona ti je prek 40k kn

A sta si zaboravio na Apriiliu RS125?

15 godina
protjeran
offline
RE: Cross motori...
GRDI-146 kaže...
luka_cro kaže...

ti to mene zezas ili?

pa kak *urac moze 50ccm biti dobro,a kamoli da mu pridodas "leti"...si ti normalan?za tebe valjda leti jer nikad nisi vozio nista jace od 50ccm kineskog ?ranje....ali ok vidjet ces kad sjednes na jaci i ozbiljniji motor.


bas suprotno 50 2 t ce letit dok 125 4 t nema nikakve sanse----- modu jedinima 125 2t (novima) ti je SS Chagiva mito a ona ti je prek 40k kn

daj nepricaj  gluposti..

"tko nedobije dobitak,dobije gubitak"...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Cross motori...
GRDI-146 kaže...
luka_cro kaže...

ti to mene zezas ili?

pa kak *urac moze 50ccm biti dobro,a kamoli da mu pridodas "leti"...si ti normalan?za tebe valjda leti jer nikad nisi vozio nista jace od 50ccm kineskog ?ranje....ali ok vidjet ces kad sjednes na jaci i ozbiljniji motor.


bas suprotno 50 2 t ce letit dok 125 4 t nema nikakve sanse----- modu jedinima 125 2t (novima) ti je SS Chagiva mito a ona ti je prek 40k kn

pa sta je s tobom???

50 2Tccm nemoze nikako protiv 125 4T

npr.uzmes neki najaci motor 50ccm 2T npr aprilia rs50 i motor ide oko 85 i uzmes neki dobar 125ccm 4T minimalno ide 110

 

drugacije je da usporedivas ktm 125 2T i 250 4T,to je vec drugacije

svatko ima svoje misljenje i to se nemora shvacati kritikom
15 godina
protjeran
offline
RE: Cross motori...
luka_cro kaže...
GRDI-146 kaže...
luka_cro kaže...

ti to mene zezas ili?

pa kak *urac moze 50ccm biti dobro,a kamoli da mu pridodas "leti"...si ti normalan?za tebe valjda leti jer nikad nisi vozio nista jace od 50ccm kineskog ?ranje....ali ok vidjet ces kad sjednes na jaci i ozbiljniji motor.


bas suprotno 50 2 t ce letit dok 125 4 t nema nikakve sanse----- modu jedinima 125 2t (novima) ti je SS Chagiva mito a ona ti je prek 40k kn

pa sta je s tobom???

50 2Tccm nemoze nikako protiv 125 4T

npr.uzmes neki najaci motor 50ccm 2T npr aprilia rs50 i motor ide oko 85 i uzmes neki dobar 125ccm 4T minimalno ide 110

 

drugacije je da usporedivas ktm 125 2T i 250 4T,to je vec drugacije

ma neradi se o brzini,vec snazi,i moj apn6 je isao 110,u ovom slucaju se radi o snazi,dvotaktni motori imaju puno okretaja,za razliku od cetverotaktnih,i zbog toga se dvotaktni moraju drzat u visokim okretajima konstantno ako hoces juriti,a vjerovatno ste zamijetili cetverotaktne po gradu,cujete ga da proleti kraj vas i za par sec izsalta nekoliko brzina..a jos jedna prednost,vecina dvotaktnih se hladi zrakom,dok cetverotaktni vodom,sto daje puno bolje performanse..btw nisam jos vidio dvotaktne motore od 450ccmCool

"tko nedobije dobitak,dobije gubitak"...
15 godina
neaktivan
offline
Cross motori...

neznam bas kak je tvoj apn isao 110,al ok....

a od 2T 500cmm imas honda cr500 ili kawasaki kx500,al dok sjednes na to,to je ko da gledas smrt ravno u oci :)

svatko ima svoje misljenje i to se nemora shvacati kritikom
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Cross motori...
luka_cro kaže...

neznam bas kak je tvoj apn isao 110,al ok....

a od 2T 500cmm imas honda cr500 ili kawasaki kx500,al dok sjednes na to,to je ko da gledas smrt ravno u oci :)

ako moze tomos automatic 120kmh,zakaj mislis da moj apn nemoze 110,npr ako je standard klip 38,a u mom apn-u je 42L,a obican apn ide 60kmh,nevidim razloga da uz jos par dodataka nebi jurio..

"tko nedobije dobitak,dobije gubitak"...
14 godina
offline
Cross motori...

omg omg

 

frajer je pito da bi iso na cross a sa 125 4 T - nije za to tj za takve stvari  dok ce 50 ccm 2T imat šus tak da ne trkeljate bezveze 

- NEKO je reko "2 t nema sanse jer ide 85" pa di ces se si na crossu vozit preko 60 - 70.....

A cestovnjaci 125 ti idu 100 -110, bila je prije nsr-ka koja je isla sa nekim kiticem preko 160  

MOJ AVARTAR = JAMES HETFIELD /// WEB SITE http://hcgamer.weebly.com/ !!!!!!!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Cross motori...

ma de da covek oce voziti kros bi kupio min 125 2T,kakvih pobogu 50ccm za blato i zemlju?pa to jedva da krene

svatko ima svoje misljenje i to se nemora shvacati kritikom
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Cross motori...

moze mi tko reci koji je ovo motor?? http://www.njuskalo.hr/enduro-cross-motori/zongshen-250-cm3-oglas-1270330

zanima me kolka je snaga njega i koji je to motor?

I LOVE BIKES!!
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Cross motori...

Odi na Zongshenovu stranicu pa pogledaj.. Zar je to tako tesko?

BTw, evo ti

kako ide..

http://www.speedtest.net/result/785760360.png
15 godina
neaktivan
offline
RE: Cross motori...
dinko.888 kaže...

moze mi tko reci koji je ovo motor?? http://www.njuskalo.hr/enduro-cross-motori/zongshen-250-cm3-oglas-1270330

zanima me kolka je snaga njega i koji je to motor?

motor ti se zove kinesko *ranje

svatko ima svoje misljenje i to se nemora shvacati kritikom
Poruka je uređivana zadnji put sri 19.5.2010 20:21 (luka_cro).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice