Dual Monitor GTX 770, primarni i sekundarni ekran

poruka: 1
|
čitano: 2.746
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
neaktivan
offline
Dual Monitor GTX 770, primarni i sekundarni ekran

Pozdrav svima... Imam problem sa podesavanjem ekrana na Windows 10 sistemu. Imam GTX 770 2Gb grafu na njoj DVI-D, DVI-I, HDMI I Display port. Imam Acer 22 inch monitor prikopcan na Dvi to Vga adapter na Dvi 1 ulaz i Philips 42 inch na drugi Dvi to Hdmi adapter. Medjutim sve je u redu dok ne prikljucim TV. Problem je u tome sto sistem, TV prepozna kao ekran broj 1 to jest ekran racunara, a monitor prebaci kao ekran broj 2 tj. sekundarni ekran. Iako ja postavim da je monitor glavni ekran u postavkama, meni je on i dalje broj 2. Kad igram igre npr i kad izadjem iz igre ugasi mi se monitor nema veze da li je extended screen ili samo drugi ekran u ovom slucaju monitor, ugasi se monitor jer je on ekran 2. Kako promijeniti brojeve ekrana? Da monitor bude broj 1 a TV broj 2(mislim na identifikacioni broj), pokusavao sam u drajveru graficke ne ide, Physx prepoznaje da je monitor ukljucen u izlaz broj 1, ali je on u sistemu broj 2(nidje veze)... Pokusavao mnoge tutoriale sa Registry Editorom ne pomaze ni to... Sta bi mogao biti problem??

Poruka je uređivana zadnji put sub 24.7.2021 12:24 (Ps3 user).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice