Ovo je iPhone HD?

poruka: 60
|
čitano: 9.206
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ovo je iPhone HD?".
15 godina
offline
RE: Ovo je iPhone HD?
HCSC kaže...
wyks kaže...

Rekao bih da je to samo stražnji poklopac. Mislim da se vidi podloga kroz ovu kvadratnu rupu

Dobro zapažanje. I stoji u naslovu back cover, vjerojatno moguć izgled?

LOOOL, uopće nisam čitao.

14 godina
protjeran
offline
Ovo je iPhone HD?

Volim na Bug i sve to, ali s ovim doslovnim prepisivanjem članaka sa Engadgeta i iz drugih izvora su stvarno jadni. Bar su mogli malo tekst preoblikovati, a ne ovako doslovno samo prevesti. Prestao sam čitati kad sam došao do dijela gdje kažu kako je ''malo čudno da ima 80GB'', potpuno istim riječima kao i na Engadgetu.

 

I šta je tu čudno kod toga da bi imao 80GB?

 

E, da, imam doma i iPhone i iPod i iBook i ovo nije novi iPhone, nije to Appleov dizajn, kakvi oštri rubovi?!

I do know everything, just not all at once. It's a virtual memory problem.
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.4.2010 19:11 (Bigkix).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Ovo je iPhone HD?

Da je to pravi iPhone onda bi taj netko jedva čekao da stavio video kako radi i pokaže nam tu video kameru.

 

Dosada nijednom nisu napravili video da vidimo kako rade ti njihovi ''budući'' iPhonei... Do tada mogu oni pričati šta god žele

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Ovo je iPhone HD?
Ovo nije novi iPhone HD. prema novijim informacijam od jednog izvora doznao sam da su to samo slike japanskog klona iPhona. Vise možete pročitati na iclarified.com
 
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Ovo je iPhone HD?

BUG je postal jadan.Svaki dan neka Apple vijest.Al to nebi bio problem da ne daju nepotvrđene vijesti, nekakva nagađanja i gluposti.
Postali ste ko index.hr u vezi nogometnih transfera, nagađanje i slično. Znate vi gdje je lova, dok mi tu raspravljamo na forumu i posjećujemo i to nebude nikad stalo. A vi samo i dalje tvrdite kak ste jako profesinalni i ozblijni, dok ste ustavri svaki dan sve više smeće i žutilo.Ajde onda kad već objavljujete ovakve gluposti, onda objavite i ostale firme a ne samo Apple.Naravno to se nebi svidjelo onima koji vas financiraju.

Moj PC  
2 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Ovo je iPhone HD?

Jednom kad sam pregledavao Kineske mobitele, naišao sam na mnoge za mene nikad viđene modele od nepoznatih marki... Nebi se čudio da i ovo nije jedan od Kineskih varijacija I-phone-a... Moje mišljenje je da ovo nema veze o službenim buućim izdanjem

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Ovo je iPhone HD?

http://forums.macrumors.com/showthread.php?t=899594

http://www.macrumors.com/2010/04/18/new-evidence-iphone-4g-images-are-authentic/

Ko bi više znao šta je...

Malo kažu da nije, pa da je...

No iskreno, mislim da nije to novi iPhone... :P

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.4.2010 0:23 (SilentDark).
 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Ovo je iPhone HD?

Da bar bude takav, puno je bolji bez glupog kromiranog obruba i sa ostrijim linijama.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Ovo je iPhone HD?

ovo je gotovo sigurno novi iPhone ili jedan od prototipova koji se testiraju.

 

http://gizmodo.com/5520164/this-is-apples-next-iphone

 

Nije moguće da je netko ovo napravio sam, minjaturizirano, komponente, dizajn ... sve je tu ...

 

What's new

• Front-facing video chat camera

• Improved regular back-camera (the lens is quite noticeably larger than the iPhone 3GS)

• Camera flash

• Micro-SIM instead of standard SIM (like the iPad)

• Improved display. It's unclear if it's the 960x460 display thrown around before—it certainly looks like it, with the "Connect to iTunes" screen displaying much higher resolution than on a 3GS.

• What looks to be a secondary mic for noise cancellation, at the top, next to the headphone jack

• Split buttons for volume

• Power, mute, and volume buttons are all metallic

 

What's changed

• The back is entirely flat, made of either glass (more likely) or ceramic or shiny plastic in order for the cell signal to poke through. Tapping on the back makes a more hollow and higher pitched sound compared to tapping on the glass on the front/screen, but that could just be the orientation of components inside making for a different sound

• An aluminum border going completely around the outside

• Slightly smaller screen than the 3GS (but seemingly higher resolution)

• Everything is more squared off

• 3 grams heavier

• 16% Larger battery

• Internals components are shrunken, miniaturized and reduced to make room for the larger battery

 

i da dizajn, bio neki privremeni ili finalni je po mom mišljenju perfektan. Totalni minimal, aluminij, staklo, metal ... predobro.

 

A.
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.4.2010 17:56 (artfull).
 
1 0 hvala 0
15 godina
online
Ovo je iPhone HD?

Uglavnom apsolutno nema niceg specijanog na hw/sw - next!

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Ovo je iPhone HD?
parizer kaže...

Uglavnom apsolutno nema niceg specijanog na hw/sw - next!

Sretna ti potraga za specijalnim! ;)

15 godina
online
RE: Ovo je iPhone HD?
ansha kaže...
parizer kaže...

Uglavnom apsolutno nema niceg specijanog na hw/sw - next!

Sretna ti potraga za specijalnim! ;)

Ne treba mi sreca, ali hvala. Dovoljno je otvoriti oci i misliti svojom glavom.

15 godina
neaktivan
offline
Ovo je iPhone HD?

Bolja rezolucija, veća baterija i A4 su ono bitno, sve ostalo više manje...

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Ovo je iPhone HD?

Rub podsjeća na SE T630 Namigiva

Could it be, nothing that you learned from ash and debris?
 
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Ovo je iPhone HD?

Malo je prerano govoriti ali ako je ovo više manje finalni look, dakle metal i staklo i još manji, ako je proc nekakav A4 derivat, bolja baterija , dupla reza i ovo dodano ostalo ( bolja i dodatna kamera, flash etc ) u kombinaciji sa OS4 opet će biti najbolje ili ponajbolje što postoji barem do proljeća 2011. 

A.
 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Ovo je iPhone HD?
parizer kaže...
ansha kaže...
parizer kaže...

Uglavnom apsolutno nema niceg specijanog na hw/sw - next!

Sretna ti potraga za specijalnim! ;)

Ne treba mi sreca, ali hvala. Dovoljno je otvoriti oci i misliti svojom glavom.

Mislio sam na to da i nema bas neceg specijalnog na trzistu, eventualno n900. Hrpa android telefona cija imena ne mozes vise ni zapamtit kolko brzo ih zamjene drugi i padnu u zaborav.

Iphone je specijalan u tolko sta ima svoj os koji ne dijeli s drugim mobitelima, a i app store je najjaci, sta oficijelni sta onaj koji se dobije JB-om ;) 

16 godina
neaktivan
offline
RE: Ovo je iPhone HD?
artfull kaže...

Malo je prerano govoriti ali ako je ovo više manje finalni look, dakle metal i staklo i još manji, ako je proc nekakav A4 derivat, bolja baterija , dupla reza i ovo dodano ostalo ( bolja i dodatna kamera, flash etc ) u kombinaciji sa OS4 opet će biti najbolje ili ponajbolje što postoji barem do proljeća 2011. 

Priča se da će biti vjerojatno slabija verzija A4 (A3?) na 600 MHz.

Could it be, nothing that you learned from ash and debris?
16 godina
neaktivan
offline
RE: Ovo je iPhone HD?
D4RKL1NG kaže...
artfull kaže...

Malo je prerano govoriti ali ako je ovo više manje finalni look, dakle metal i staklo i još manji, ako je proc nekakav A4 derivat, bolja baterija , dupla reza i ovo dodano ostalo ( bolja i dodatna kamera, flash etc ) u kombinaciji sa OS4 opet će biti najbolje ili ponajbolje što postoji barem do proljeća 2011. 

Priča se da će biti vjerojatno slabija verzija A4 (A3?) na 600 MHz.

Ako bude optimizirana custom izvedenica ARMa kao za iPad MHZ neće biti nešto bitni.

A.
16 godina
neaktivan
offline
Ovo je iPhone HD?

Definitivno mi se svida cigla-look :D

 

bravo apple. :D

Rjesava jednostavne probleme u podforumu Programiranje od 2008. xD
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Ovo je iPhone HD?
Evo Gizmodo je nekako nabavio taj ''iPhone''
Navodno je imao nekakvu kamuflažu da izgleda kao 3GS, koristi onu malu SIM karticu kao iPad, ima veću rezoliciju...

Ako je to stvarno Appleovo onda je sigurno neki prototip ali ne finalni proizvod. Prekockast je... nimalo ergonomski a ovo ako je iza od stakla mogu mislti kako ce to izgledati kada ispadne xD vjerojatno je neki drugi materijal.

 
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Ovo je iPhone HD?

Da li se to samo meni čini ili su dizajn "posudili" od iPad-a?

U životu ne postoje pobjednici, samo preživjeli.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ovo je iPhone HD?
Dom031 kaže...

  Prekockast je... nimalo ergonomski

Oni koji su ga držali u ruci kažu da je odličan što se tiče držanja i ergonomije, bolji nego 3GS.

16 godina
offline
Ovo je iPhone HD?

Možda će zvučati malo čudno, ali nadam se da će ona mala dva vijka biti i na finalnom proizvodu. Nekako se dobija dojam robustnosti i kvalitete izrade. Šteta da ih nema još par po rubu.

 

Uglavnom, eto dostojne zamjene za moj 1-gen. iphone..  :)

Odabrao Đelo Hadžiselimović, preveo Saša Kolka. tekst čitao Miljenko Kokot..
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ovo je iPhone HD?
Evo, kao jedan Apple ne-fan mogu reći da mi ovaj iPhone 4G prototip izgleda presuper! Puno ljepši mi je od 2G-a, 3G-a i 3GS-a, ovaj brick dizajn mi je presuper.
Ako ti je netko pomogao, stisni Hvala (ispod potpisa). ///// Od ponedjeljka do petka sam na: m.bug.hr /// BF:BC2 ingame: (_.:BRUNO:._)
15 godina
odjavljen
offline
RE: Ovo je iPhone HD?
vjeko kaže...

Oni koji su ga držali u ruci kažu da je odličan što se tiče držanja i ergonomije, bolji nego 3GS.

  Vjerujem da je, jer mi je upravo zaobljenost bila jedina zamjerka što se kućišta tiće (ok, pod ovo možemo i svrstati nemogučnost skidanja baterije, ali nećemo tjerati mak na konac). Jedini mobitel s kojim je dojam da samo čeka priliku izletiti iz ruke bio jači nego s iPhone-om je Nokia 2700 classic. Još mass storage bez JB-a   i flash pa bi mogao na listu potencijalnih sljedećih mobitela.

U životu ne postoje pobjednici, samo preživjeli.
14 godina
neaktivan
offline
Ovo je iPhone HD?

Jako mi se sviđa novi iPhone. Puno je ljepši nego oni glatki rubovi. Super je što je kockast :D. Ma fantastičan je!!!

92% tinejđera sluša turbo folk, pop, rap ili tehno. Ako si među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu rock i metal glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Ovo je iPhone HD?
artfull kaže...
i da dizajn, bio neki privremeni ili finalni je po mom mišljenju perfektan. Totalni minimal, aluminij, staklo, metal ... predobro.

 

da je u obliku elipse i od papira napravljen imal bi iste izjave...

kod mene normalno radi.....
16 godina
neaktivan
offline
Ovo je iPhone HD?
mda, naravno. svi Apple korisnici i fanovi su isprani mozgovi , jada jada jada... kako vam ne dosadi biti jadni i jalni?

na stranu sto je očekivati ili cijeniti appleov dizajn sasvim uobičajeno. Ako tko ima top dizajn i izradu to je Apple. Sadašnji dizajn je ok, al ovo je u trendu sa novim iPadom i unibodijima, a prati minimalistički funkcionalni dizajn na koji se Apple fura. Možda je čak i mrvicu prerigidno i minimal pa zato i mislim da nije final.
A.
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Ovo je iPhone HD?
artfull kaže...
 jalni?

Mislim da sam ovu riječ čuo više puta od tebe i anshe nego od svih ljudi s kojima sam pričao u životu.

 

Dajte malo živosti u raspravu ovako točno znam što ćete napisati.Smijeh

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice