TomTom za iPhone u listopadu

poruka: 11
|
čitano: 5.351
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "TomTom za iPhone u listopadu".
16 godina
offline
TomTom za iPhone u listopadu

Ma lol. 99.99 je aplikacija i onda još 99.99 za taj komad plastike kaj se ljepi za šajbu.

Fala bogu kaj ima za skinut đabaleske aplikacija pa možda ali možda taj uređaj dolazi u obzir, inače si mogu za manje novaca nego softver i hardver kupit pravu TomTom navigaciju.

Poruka je uređivana zadnji put uto 29.9.2009 13:57 (NEW_MAN).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: TomTom za iPhone u listopadu
NEW_MAN kaže...

Ma lol. 99.99 je aplikacija i onda još 99.99 za taj komad plastike kaj se ljepi za šajbu.

Fala bogu kaj ima za skinut đabaleske aplikacija pa možda ali možda taj uređaj dolazi u obzir, inače si mogu za manje novaca nego softver i hardver kupit pravu TomTom navigaciju.

E sorry, ne znam da li se smije ovdje o tome pričati, ali ja nisam uspio naći crackani tomtom za ovaj dio Europe. Da li na to misliš kad kažeš da ima đabaleske?

15 godina
neaktivan
offline
TomTom za iPhone u listopadu

Masna kosa je odlika loše higijene

 
1 1 hvala 0
16 godina
offline
TomTom za iPhone u listopadu

Preskupo!!! I to bolesno preskupo. Za to dvoje dati skoro 200 eura je ludost. Aplikacija se naravno nabavlja besplatno, i da ima i za ovaj dio Europe, samo nije nešto specijalno (Hrvatska je pokrivena samo 42%, dok su druge zemlje 99%), bolji mi je iGO!!!

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: TomTom za iPhone u listopadu
masna_kosa kaže...

nesposobnost je odlika slabih

Zašto vrijeđaš??? Ti se najsposobniji??? Ako ne želiš pomoći, ok, nemoj vrijeđati. Ne vjerujem baš da tebi nikada nije trebala pomoć i da si ti bio sposoban za sve apsolutno sam.

 

 

Vlays imaš PP

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
TomTom za iPhone u listopadu

Samo da se ispričam Masnom....

 

Stvarno sorry buraz, ja sam imao u glavi neku totalno spaljenu ideju da forumi služe za razmjenu informacija!!!!!!!!! Stvarno ne znam odakle mi to. Debilu. Odi si kosu oprat, možda si zbog toga tako grumpy.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: TomTom za iPhone u listopadu
Malo OT je ko probal od Navigona navigaciju za iphone?
Navodno je najbolja navigacija za iphone, navodno.
Đabaleske = crackano.
14 godina
neaktivan
offline
TomTom za iPhone u listopadu

Koso, prepirku na stranu, ti si kao prvo ostavio spam post na forumu, a siguran sam da to na neki način krši pravila. Ne doimaš se išta starijim od tih 12-godišnjaka o kojima pričaš.

 

Što se TomToma tiče, slažem se da je nepotreban. Za 10 eura kupim neku turističku kartu i šaraj bako :)

Excuse the phun.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: TomTom za iPhone u listopadu
NEW_MAN kaže...
Malo OT je ko probal od Navigona navigaciju za iphone?
Navodno je najbolja navigacija za iphone, navodno.
Đabaleske = crackano.

 

Navigon je smeće, loše hvata signal, ružno sučelje, pogotovo karte, jedno rječju jadno i čudno. Imam i Sygic, Navigon, TomTom i iGO i mogu ti reći da je iGO definitivno najbolji i najprecizniji!!!!!

 

Masni ja imam 18 godina i smatram se zrelom osobom, što ne mora biti istina, ali definitvno sam zreliji od tebe!

14 godina
neaktivan
offline
RE: TomTom za iPhone u listopadu

Evo skidam si Tomtom. Baš me zanima kakav će mi biti. Moram probati i taj Sygic, a za iGo mogu reći da je stvarno dobar, ali me samo smeta što ne mogu odrediti alternativnu rutu. Da postoi opcija za najbržu, najkraću, optimalnu rutu ali nikako ne mogu namjestitit da mi ode preko neke moje rute. No dobro. Vidjet ću šta TomTom kaže.

15 godina
protjeran
offline
TomTom za iPhone u listopadu

Ja sam testirao aplikaciju Navigon za iPhone i normalno koristi OFFLINE navigaciju pa ako nekoga zanima kako to izgleda mogu napraviti par SS pa postati...

 

Na Jailbreak-an iPhone stavio sam tu aplikaciju ... ima 1,9 GB i navigaciju za cijelu europu... ima samo i za istocni dio...

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice