Problemi za CarPlay?

poruka: 6
|
čitano: 1.643
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Problemi za CarPlay?".
13 godina
neaktivan
offline
Problemi za CarPlay?

Super vijest kad se sagledaju svi zadnji gafovi ili popularni #gejtovi. Od #updategate preko #bendgate pa evo ih i #shellshock drma a nemaju patch. Najmanje im treba jos glupih slozenica tipa #carmageddon. Neka se malo konsolidiraju bolje, pa pokusati ponovo, jer nakon sata i ovog svega, nije dobro jabuka, sell, sell, sell. Inace sve ovo sto su poceli stavljati u automobile je ludost, mrzi me sto svi novi sami koce, gase motor, parkiraju i slicne gluposti, o bespilotnim da i ne govorim. Mislim lik u reklami vozi ferrari na krasnoj zavojitoj cesti i sad ce kao on zvati nekoga i traziti gdje je najbliza picerija ili nesto sa siri.

Ignorirati ce ispred sebe 6.3l V-12 i mislim prvi ikad ferrari x4, nedobar ali ipak x4, de da vidim status, siri, siri...

 {#}

 

 

 
0 3 hvala 0
14 godina
offline
Re: Problemi za CarPlay?
sapere.aude.nunc kaže...

Super vijest kad se sagledaju svi zadnji gafovi ili popularni #gejtovi. Od #updategate preko #bendgate pa evo ih i #shellshock drma a nemaju patch. Najmanje im treba jos glupih slozenica tipa #carmageddon. Neka se malo konsolidiraju bolje, pa pokusati ponovo, jer nakon sata i ovog svega, nije dobro jabuka, sell, sell, sell. Inace sve ovo sto su poceli stavljati u automobile je ludost, mrzi me sto svi novi sami koce, gase motor, parkiraju i slicne gluposti, o bespilotnim da i ne govorim. Mislim lik u reklami vozi ferrari na krasnoj zavojitoj cesti i sad ce kao on zvati nekoga i traziti gdje je najbliza picerija ili nesto sa siri.

Ignorirati ce ispred sebe 6.3l V-12 i mislim prvi ikad ferrari x4, nedobar ali ipak x4, de da vidim status, siri, siri...

 {#}

 

 

Nemoš parirati kolegi @Ajar u glupim komentarima. Moj ti je savjet da ni ne pokušavaš.

http://freebitco.in/?r=624635
Poruka je uređivana zadnji put ned 28.9.2014 6:36 (x18x05x).
12 godina
offline
Problemi za CarPlay?

Android auto mi je bolje rjesenje od CarPlay

 

a zna li se uopste koliko ce kostati ova dodatna opcija kad bude dostupna? mislim na oboje, carplay i android auto, otprilike

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Problemi za CarPlay?
Indestructible kaže...

Android auto mi je bolje rjesenje od CarPlay

 

a zna li se uopste koliko ce kostati ova dodatna opcija kad bude dostupna? mislim na oboje, carplay i android auto, otprilike

testirao si oba pa ti je android auto bolje? 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Problemi za CarPlay?
grzzi kaže...
Indestructible kaže...

Android auto mi je bolje rjesenje od CarPlay

 

a zna li se uopste koliko ce kostati ova dodatna opcija kad bude dostupna? mislim na oboje, carplay i android auto, otprilike

testirao si oba pa ti je android auto bolje? 

Ja sam testirao Android i rješenje je užasno loše. Naravno, to ne znači da će Apple biti bolje, ali trenutno su mi najbolja rješenja rađena direktno od auto kuća (BMW, Audi, Volvo) iako mi užasno fali tješnja povezanost s mobitelom i zatovrenost. Npr, rado bih vidio Google mape umjesto custom navigacija.

12 godina
offline
Problemi za CarPlay?

govorim onako kako sam vidio, ljepsi mi je android interfejs

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice