Iz Foxconna o iPhoneu 5

poruka: 83
|
čitano: 10.794
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Iz Foxconna o iPhoneu 5".
12 godina
neaktivan
offline
Iz Foxconna o iPhoneu 5

Živi bili pa vidili.. {#}

Tony Soprano
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Iz Foxconna o iPhoneu 5

Nadam se da je lik u pravu. Ipak su oni dobro upučeni u novi iPhone.

Ako bude zadnji dio od aluminija, veći ekran uz gotovo iste dimenzije, pogotovo širinu, 4G, nešto bolju kameru ii ako ubace neki 4 jezgreni procesor sa još boljom grafikom koji bi aplikacije u potpunosti iskorištavale ali da im autonomija ostane kao do sada, to bi im bilo dovoljno da bace u sjenu S3 bez veće muke.

4S nema ni pola toga pa je najprodavaniji smartphone, a uz ovolike promjene i promjene u dizajnu, ne sumnjam da će novi iPhone biti najbolji i najprodavaniji smartphone barem pola godine.

Kap ljubavi je mnogo više nego ocean razuma.
 
5 16 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Iz Foxconna o iPhoneu 5

Istrošen dizain... to mi se ne sviđa, na zadnjoj slici vide se "packe" to nije baš dobro. Mene samo zanjima diagonala ekrana, i hardver. Ako je u hardveru bolji od SGS3 svaka im čast.

Meni se dizain ne sviđa... jer je već "istrošen".

Arian RIčko
14 godina
neaktivan
offline
Iz Foxconna o iPhoneu 5

Ne kupujte iP5,nego sačekajate Galaxy Note 2. Ili još bolje,sačekajte sljedeću godinu da vidimo šta će izbaciti HTC. Pa šta će onda izbaciti Samsung. Pa Sony. Pa Apple. Uglavnom sačekajte,ne kupujte,čekajte nešto bolje! {#}

 

Šta se ovaj kinez malo prepao da mu tvornica ne bude radila punim kapacitetom?

Bears, Beets, Battlestar galactica!
Moj PC  
31 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Iz Foxconna o iPhoneu 5
Nemojte očekivati neki turbo nabrijani hardver.Vjerojatno će ubaciti A5X iz iPada i LTE
robimarko@gmail.com
11 godina
neaktivan
offline
Re: Iz Foxconna o iPhoneu 5
77ari kaže...

Istrošen dizain... to mi se ne sviđa, na zadnjoj slici vide se "packe" to nije baš dobro. Mene samo zanjima diagonala ekrana, i hardver. Ako je u hardveru bolji od SGS3 svaka im čast.

Meni se dizain ne sviđa... jer je već "istrošen".

  Dobar design je bezvremenski npr.: Mercedes 300SL, Volkswagen Corado, svi Porsche-i, Testarossa itd.

12 godina
neaktivan
offline
Iz Foxconna o iPhoneu 5

Ako ćemo iskreno meni je i iPhone 4S dobar telefon i biti će dobar sigurno još 2-3 godine unaprijed, ne vidim razloga zašto ne bi bio?! Sve ide fluidno i momentalno se otvaraju sve aplikacije(brdo app i sve što mi je potrebno), tako da nema razloga da ovaj novi iPhone ne bude bolji, gore nikako ne može..

Tony Soprano
Moj PC  
7 2 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Iz Foxconna o iPhoneu 5

A mislim njima je i iphone 4 bio "najbolji smartphone do sada" a jedino što je imao novo je bilo prednja kamera

možda sada ubace neku bočnu kameru?? 

Ovo je moj potpis...
Moj PC  
6 5 hvala 0
13 godina
offline
Re: Iz Foxconna o iPhoneu 5
Onjegin kaže...
77ari kaže...

Istrošen dizain... to mi se ne sviđa, na zadnjoj slici vide se "packe" to nije baš dobro. Mene samo zanjima diagonala ekrana, i hardver. Ako je u hardveru bolji od SGS3 svaka im čast.

Meni se dizain ne sviđa... jer je već "istrošen".

  Dobar design je bezvremenski npr.: Mercedes 300SL, Volkswagen Corado, svi Porsche-i, Testarossa itd.

PO meni su porschei jedni od najruznijih auta dobar mi je jedino carrera gt,testarossa napravio je ferrari ljepse aute(458,f430,f12 berlinetta),corado mi je gadan,mercedes 300sl odlican :)

Ali ne pricamo o autima iphone je svaki vise manje isti pogotovo soft. IOS uvijek sve isto sto se tice dizajna.

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Iz Foxconna o iPhoneu 5

SGS3 je napravio jako puno i u softveru... npr. možete istovremeno igrati igrice i gledati video. Napravili su dosta toga. Dizaon je potpuno nov.

Ali jedino preporućam da ne pratite traćeve koji nisu direktno od tvrtke. Jer da se nebi dogodilo isto kao i sa SGS3...

Ali ako je ovo slićna situacija kao s SGS3 onda možda ovo i nije pravi izgled iPhone5.

Arian RIčko
11 godina
neaktivan
offline
Re: Iz Foxconna o iPhoneu 5
dantex kaže...



možda sada ubace neku bočnu kameru??

  Ti se možda ne sjećaš tog vremena, ali u jednom periodu je bilo potpuno normalno da fotoaparat ima objektiv na boku (ako uzmeš da je bio oblika cigare, objektiv je tamo gdje piše koliko katrana ima sitnim slovima).

12 godina
offline
Iz Foxconna o iPhoneu 5

Slažem se, pravljenje pretjeranog hypea se uvijek svima obije o glavu. Tako je bilo prvo s 4S ali i s s3.

Ali ovaj put i da stave samo veći ekran, mizerno promijene dizajn staveći mu iza aluminij ili neki metal i tek dodaju 2 jezgre ili ovima pojačaju taktove ili grafiku i već su na razini, ako ne i iznad s3.

Sve ostalo kao 4G, bolja kamera, veća autonomija i ostalo mogu ga samo učiniti boljim.

Ali ne treba sad još ništa predviđat. S3 sad ima idealnu priliku da se proda u ova 3 mjeseca u što večim količinama jer će nakon predstavljanja novog iPhonea biti osjetno teže.

Jednostavno mi neide u glavu zašto su u Samsungu toliko povečali ekran, a nisu izbacili neku istovjetnu mini verziju koja bi imala jednako močan hardver ali normalnije dimenzije i nekih 4-4.3" maksimum.

I zar im je toliki problem bio staviti makar samo metalni rub na mobitelu umjesto one smješne plastike.

Čak da su stavili reljefnu plastiku kao na S2 bolje bi mi izgledao ili da su napravili unibody dizajn kao kod Lumie 800 i One Xa.

Eto da su samo tih par stvari napravili drugačije možda bi razmotrio kupovinu S3, ali ovako ću radije pričekat koja 3-4 mjeseca da novi iPhone dođe kod nas i kada mi istekne ugovor uzet njega. Osim ako nešto gadnije ne zeznu, a nadam se da neće :)

Kap ljubavi je mnogo više nego ocean razuma.
 
4 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Iz Foxconna o iPhoneu 5

Nije to bilo moje vrijeme, ali imam takvu kameru doma :P
još se morao razvući na stranu i vratiti natrag između fotografija

I onda će to postat "revolucionarno"

Mislim svaka čast appleu za sve napretke koje su opstigli i inovacije, al većina stvari je u biti reklamiranje već postojećih stvari, ništa novo - ali ljepo ispolirano
To je za kupce koji imaju inteligenciju jednaku nekom ekonomistu! 

Ovo je moj potpis...
13 godina
neaktivan
offline
Iz Foxconna o iPhoneu 5

Dragi forumasi zamolio bi vas da ne kupujete uredaje od samsunga appla nokie htca niti bilo koga drugog jer JA!!!! cu napravit uredaj koji ce ih sve posramit! samo morate imat malo strplenja.

Moj PC  
12 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Iz Foxconna o iPhoneu 5
dantex kaže...

Mislim svaka čast appleu za sve napretke koje su opstigli i inovacije, al većina stvari je u biti reklamiranje već postojećih stvari, ništa novo - ali ljepo ispolirano
To je za kupce koji imaju inteligenciju jednaku nekom ekonomistu!

Ili za kupce kojima je bitno da stvar jednostavno radi. I koji će kupit uređaj unatoč tome što ostali proizvođači nude hardverski jače mobitele, iphone je jednostavno uglancan proizvod koji radi bez greške.

http://modelling-tutorials.blogspot.com/
16 godina
online
Re: Iz Foxconna o iPhoneu 5
Normalno da bude bolji od SGS3 jer budu na trzistu bolje tehnologije. Ono no shit Sherlock!
Tak dugo dok ima taj mali ekran no comment.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Iz Foxconna o iPhoneu 5

 

Možemo pričat što želimo, no Samsung je ove godine ipak pogodio sa S3.

Ekran je možda "velik", ali očito su iz Samsunga zaključili da ljudi više vole velike ekrane. Time što su početnom prodajom zasjenili i 4S ( kada je ižašao ), dovoljno govori o zainteresiranosti kupaca za njihov proizvod.

Apple će napravit velik potez ukoliko izbaci na tržište "4S+" sa istim ekranom, te iP5 sa barem 4.3" ekranom ( makar bi 4.7" bio pun pogodak ) . Jedan mobitel godišnje je ipak premalo, a mislim da i oni to polako shvaćaju.

Ipak, mislim da su prošla vremena "iznenađenja" tj. kao što se znalo kakav će hardware imat 4S i ipad3, tako se i otprilike zna što će pružit iPhone 5, odnosno ništa više ili manje od S3. 

In the end there will be only ( c )haoss ...
14 godina
offline
Iz Foxconna o iPhoneu 5

ćemu toliko strke oko najobičnijeg telefona,ništa revolucionarno u njemu nema koliko ga se hvali

nije važno sudjelovati važno je pobijediti
Moj PC  
6 2 hvala 0
14 godina
offline
Re: Iz Foxconna o iPhoneu 5
blackalbum kaže...

ćemu toliko strke oko najobičnijeg telefona,ništa revolucionarno u njemu nema koliko ga se hvali

ti znaš šta u njemu ima??

Ajde nam onda podijeli ekskluzivu molim te

Stranice su trenutno nedostupne.
14 godina
neaktivan
offline
Iz Foxconna o iPhoneu 5

Glede softwarea iP5 ne donosi ništa bitnoga,vidjeli smo šta dolazi sa iOs 6,NIŠTA BITNOG. E sad,hardware. Veći ekran-sigurno. LTE za USA-sigurno. Automatski veće baterija zbog toga - sigurno. Novi konektor -sigurno (al ne micro USB,ipak je to Apple). Chipset- 2x ili 4x core -još neizvjesno. Sve navedeno je samo hvatanje konkurencije,kako sa iOs 6 tako i sa hardware-om. Osim ako nas ne iznenade sa nečim revolucionarnim. Ili nam pak pokušaju prodati nešto "revolucionarno" al to vidim više ne prolazi.

Bears, Beets, Battlestar galactica!
Moj PC  
4 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Iz Foxconna o iPhoneu 5
Onjegin kaže...

  Dobar design je bezvremenski npr.: Mercedes 300SL, Volkswagen Corado, svi Porsche-i, Testarossa itd.

 

Od 4 auta ti si nabrojao dva (Corado i Testarossa) koja su skoro unistila njihove tvornice zbog apsolutnog podbacaja u prodaji.

U mojoj knjizi pise da je to promasen dizajn.

 

Ja se nadam da ce iPhone 5 otici stepenicu gore, jer to samo znaci da ce konkurencija morati otici 2 ukoliko zele parirati.

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
11 godina
neaktivan
offline
Re: Iz Foxconna o iPhoneu 5
syncmaster245b kaže...

 

Od 4 auta ti si nabrojao dva (Corado i Testarossa) koja su skoro unistila njihove tvornice zbog apsolutnog podbacaja u prodaji.

U mojoj knjizi pise da je to promasen dizajn.

 

Ja se nadam da ce iPhone 5 otici stepenicu gore, jer to samo znaci da ce konkurencija morati otici 2 ukoliko zele parirati.

  Koju si knjigu čitao?

 

I Corado i Testarossa su auta koja se prave u malim količinama i nikako ne mogu odvesti fabriku u propast.

 

Volkswagen je trebao biti svjestan da auto koji troši preko 20l/100km neće biti novi Golf 2.

12 godina
offline
Iz Foxconna o iPhoneu 5

Ne znam od kud ovom liku obraz kupcima govoriti da ne kupuju Samsung proizvode jer je ovaj "otkucao" druge proizvodjace u aferi namjestanja cijena LCD-a?????

Znaci kupci bi trebali vise postovati onoga tko ih je dogovorno isao pljackati nego onoga ko ih je sprijecio u tome?

 

A iphone? Bit ce dobar onima kojima je dobar i danasnji i kojima pase iOS a drugima nece. Tesko da mogu neku toplu vodu otkriti.

 
14 1 hvala 2
15 godina
offline
Iz Foxconna o iPhoneu 5

Kad čitam ove teme i appleu uvijek se nasmijem.

Kad je iphone bio od stakla a ostali su stavljali metalna kućišta, svi su pisali kako je staklo bolji materijal, daje luksuzniji izgled... bla bla bla.

A sad kad bi prema glasinama iphone 5 trebao doći s aluminijskim kućištem, sad opet ti isti pišu kak je to najbolje kućište. da ne povjeruješ

 

Onda kad je iphone imao 3.x" dijagonalu, a ostali išli iznad 4", svi su pisali kako je appleova filozofija da je ekran od 3.5" najoptimalniji i najugodniji za rad.

A sad kad novi iphone ide prema 4" ili možda više, ali sumnjam, e sad više 3.5" nije najugodnije za rad, sad to postaje 3.99".

 

Kad su drugi stavljali dvije ili četiri jezgre, opet su ti isti pisali kako iphone bolje radi i na jednoj jezgri,

a sad opet ti isti pričaju kako bude dobro ak stave 4 jezgre.

 

Očito nemaju svoj ja, nego apple misli za njih.

 

 

hobi:moj-android.net
 
26 0 hvala 2
12 godina
protjeran
offline
Iz Foxconna o iPhoneu 5

A najvise je cudno sto se ti redovito javljas na ovakve teme a sami iP te ne zanima ni 1% :)

 

Meni osobno ne odgovara 3,5, premalen mi je. Ukoliko ne izbace barem 4", ja ne uzimam novi iP.

Od 4 pa sve do 4,3 je ok, sve ispod ili iznad toga meni osobno ne lezi. No to i dalje ne znaci da ce povecati ekran, sve ovo su samo glasine, a glasine se bas nisu pokazale tocnima u vezi SGS III, a ni posljednjeg iPhonea. Pricekat pa cemo vidjeti sta ce doci.

 
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Iz Foxconna o iPhoneu 5
jumboY kaže...

A najvise je cudno sto se ti redovito javljas na ovakve teme a sami iP te ne zanima ni 1% :)

 

Meni osobno ne odgovara 3,5, premalen mi je. Ukoliko ne izbace barem 4", ja ne uzimam novi iP.

Od 4 pa sve do 4,3 je ok, sve ispod ili iznad toga meni osobno ne lezi. No to i dalje ne znaci da ce povecati ekran, sve ovo su samo glasine, a glasine se bas nisu pokazale tocnima u vezi SGS III, a ni posljednjeg iPhonea. Pricekat pa cemo vidjeti sta ce doci.

Ne javljam se, pogledaj moje postove ak te tolko zanima, ali ih čitam, jer pročitam sve članke pa tak i one o appleu.

Nisam ja spomenuo tebe, ni bilokoga drugoga.

hobi:moj-android.net
15 godina
offline
Re: Iz Foxconna o iPhoneu 5
Onjegin kaže...

 

I Corado i Testarossa su auta koja se prave u malim količinama i nikako ne mogu odvesti fabriku u propast.

 

Volkswagen je trebao biti svjestan da auto koji troši preko 20l/100km neće biti novi Golf 2.

 Corado je proizveden u ~100 000 primjeraka i jedva su rasprodali zalihe iako su gurali u njega sve moguce motore samo da bi poboljsali prodaju. Koliko im je gorak ukus ostao govori ti da nakon  Corada 15 godina nisu ni pomislili na sportski coupe u srednjoj klasi, sve do Scirocca

 

Testarossa je prvi Ferrarijev pokusaj masovne proizvodnje i iako je po cistom broju prodanih primjeraka jedan od najprodavanijih automobila, potpuno je podbacila u odnosu na ocekivanu prodaju. 6 ili 7 puta su je modernizirali, Don Johnson ju je vozio u Porocima Miamija i nista nije previse pomoglo. Zadnju reviziju Testarosse su jedva prodali u 2000 primjeraka.

 

No mislim da debelo oftopicarimo sada.

 

Uglavnom, nadam se da ce iPhone stvarno donijeti nesto novoga, jer 4S je lagano bio porez na budale.

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.6.2012 12:44 (syncmaster245b).
12 godina
offline
Re: Iz Foxconna o iPhoneu 5
nsoul kaže...

Kad čitam ove teme i appleu uvijek se nasmijem.

Kad je iphone bio od stakla a ostali su stavljali metalna kućišta, svi su pisali kako je staklo bolji materijal, daje luksuzniji izgled... bla bla bla.

A sad kad bi prema glasinama iphone 5 trebao doći s aluminijskim kućištem, sad opet ti isti pišu kak je to najbolje kućište. da ne povjeruješ

 

Onda kad je iphone imao 3.x" dijagonalu, a ostali išli iznad 4", svi su pisali kako je appleova filozofija da je ekran od 3.5" najoptimalniji i najugodniji za rad.

A sad kad novi iphone ide prema 4" ili možda više, ali sumnjam, e sad više 3.5" nije najugodnije za rad, sad to postaje 3.99".

 

Kad su drugi stavljali dvije ili četiri jezgre, opet su ti isti pisali kako iphone bolje radi i na jednoj jezgri,

a sad opet ti isti pričaju kako bude dobro ak stave 4 jezgre.

 

Očito nemaju svoj ja, nego apple misli za njih.

 

 

Ti ne razumijes.

Tada je staklo bilo bolji materijal od aluminija a danas vise nije. 3,5" je bila idealna velicina prilagodjena vremenu a sad to vise nije. itd.

15 godina
offline
Re: Iz Foxconna o iPhoneu 5
BlueMax kaže...

Ne znam od kud ovom liku obraz kupcima govoriti da ne kupuju Samsung proizvode jer je ovaj "otkucao" druge proizvodjace u aferi namjestanja cijena LCD-a?????

Znaci kupci bi trebali vise postovati onoga tko ih je dogovorno isao pljackati nego onoga ko ih je sprijecio u tome?

 

A iphone? Bit ce dobar onima kojima je dobar i danasnji i kojima pase iOS a drugima nece. Tesko da mogu neku toplu vodu otkriti.

lol, dobro si mu rekao ;)

16 godina
neaktivan
offline
Iz Foxconna o iPhoneu 5
Dok se vi prepucavate jedni i drugi zaradjuju milijarde na VAMA! Nikada nitko nece izbaciti napravu daleko bolju od drugih jer bi ga ostali unistili, a i sam bi izgubio novac nakon kraceg vremena. Trenutno je in u najskuplje telefone stavljati quad core, ali vidimo da se dualcore Snapdragoni brzi. Ako se ne varam S3 dolazi sa quad i dual corom.
Gledajuci prodaju imamo Apple protiv citavog svijeta, i dobro se drze. Svaka im cast. Eto sto znaci brand.

Kao sto su bedaceki pohrlili kupovati S3 tako ce i i5. Nista specijalno samo zamotano u drugi celofan. A ta fantasticna snaga da mozes gledat video dok igras igricu je glupost koja je napravljena da zavara kupce. Tko bu to radio na malom ekranu?
 
0 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice