IE pada, Chrome raste

poruka: 102
|
čitano: 18.577
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "IE pada, Chrome raste".
13 godina
neaktivan
offline
IE pada, Chrome raste

nemam kometara

 
6 4 hvala 0
15 godina
offline
RE: IE pada, Chrome raste
ledenica kaže...

nemam kometara

Pa zasto onda komentiras :)

I'm going woo woo
13 godina
neaktivan
offline
RE: IE pada, Chrome raste
tnakir kaže...
ledenica kaže...

nemam kometara

Pa zasto onda komentiras :)

komentiram da nemam komentara na članakSmijeh

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.9.2010 11:10 (ledenica).
16 godina
offline
RE: IE pada, Chrome raste

žalosno da se opera drži na tom mizernom postotku jer stvarno zaslužuje puno više

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
14 godina
protjeran
offline
RE: IE pada, Chrome raste
nevjerojatno je to koliko mržnje i pljuvanja sam po ovom forumu čuo na račun IE, a koristi ga 60% čovječanstva.
FF se kuje u zvijezde kao browser nad browserima, a ima tek 22% korisnika.
Chrome i Opera su također označeni kao browseri iz druge galaksije u odnosu na "IE koji je smeće, browser za debile, retardirane i sl." kako sam ne jednom imao prilike pročitati na BUG-ovom forumu.
čemu tako negativni stavovi o browseru koji uvjerljivo šije konkurenciju?
Let Justice Be Done, Though the Heavens Fall
14 godina
neaktivan
offline
RE: IE pada, Chrome raste

Nekoliko puta sam koristio Operu i mogu reći da je dobra. ALI - nikako da mi "sjedne", koliko god puta da sam pokušao.

15 godina
neaktivan
offline
RE: IE pada, Chrome raste
karakteran kaže...
nevjerojatno je to koliko mržnje i pljuvanja sam po ovom forumu čuo na račun IE, a koristi ga 60% čovječanstva.
FF se kuje u zvijezde kao browser nad browserima, a ima tek 22% korisnika.
Chrome i Opera su također označeni kao browseri iz druge galaksije u odnosu na "IE koji je smeće, browser za debile, retardirane i sl." kako sam ne jednom imao prilike pročitati na BUG-ovom forumu.
čemu tako negativni stavovi o browseru koji uvjerljivo šije konkurenciju?

60% je zbog toga što dolazi uz windowse. nikakav drugi razlog. a poslovnim korisnicima ne treba više.

Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat -Atom
14 godina
protjeran
offline
RE: IE pada, Chrome raste
djdomi kaže...
karakteran kaže...
nevjerojatno je to koliko mržnje i pljuvanja sam po ovom forumu čuo na račun IE, a koristi ga 60% čovječanstva.
FF se kuje u zvijezde kao browser nad browserima, a ima tek 22% korisnika.
Chrome i Opera su također označeni kao browseri iz druge galaksije u odnosu na "IE koji je smeće, browser za debile, retardirane i sl." kako sam ne jednom imao prilike pročitati na BUG-ovom forumu.
čemu tako negativni stavovi o browseru koji uvjerljivo šije konkurenciju?

60% je zbog toga što dolazi uz windowse. nikakav drugi razlog. a poslovnim korisnicima ne treba više.

 to što si rekao naravno ne vjeruje nitko normalan. svi osatli browseri su besplatni i skinu se za čas kao i instaliraju. kad netko može stavit skype an svoj komp ne znam zašto bi bio problem dodat FF ili bilo koji drugi...

Let Justice Be Done, Though the Heavens Fall
14 godina
offline
RE: IE pada, Chrome raste
djdomi kaže...
karakteran kaže...
nevjerojatno je to koliko mržnje i pljuvanja sam po ovom forumu čuo na račun IE, a koristi ga 60% čovječanstva.
FF se kuje u zvijezde kao browser nad browserima, a ima tek 22% korisnika.
Chrome i Opera su također označeni kao browseri iz druge galaksije u odnosu na "IE koji je smeće, browser za debile, retardirane i sl." kako sam ne jednom imao prilike pročitati na BUG-ovom forumu.
čemu tako negativni stavovi o browseru koji uvjerljivo šije konkurenciju?

60% je zbog toga što dolazi uz windowse. nikakav drugi razlog. a poslovnim korisnicima ne treba više.

Tacno to, ili oni koji nisu dovoljno vjesti za kompom (djeca od 10ak godina i stariji) uzmijacu ie, zato sto ne znaju za drugi

dore 2 cuo
15 godina
neaktivan
offline
RE: IE pada, Chrome raste
karakteran kaže...
djdomi kaže...
karakteran kaže...
nevjerojatno je to koliko mržnje i pljuvanja sam po ovom forumu čuo na račun IE, a koristi ga 60% čovječanstva.
FF se kuje u zvijezde kao browser nad browserima, a ima tek 22% korisnika.
Chrome i Opera su također označeni kao browseri iz druge galaksije u odnosu na "IE koji je smeće, browser za debile, retardirane i sl." kako sam ne jednom imao prilike pročitati na BUG-ovom forumu.
čemu tako negativni stavovi o browseru koji uvjerljivo šije konkurenciju?

60% je zbog toga što dolazi uz windowse. nikakav drugi razlog. a poslovnim korisnicima ne treba više.

 to što si rekao naravno ne vjeruje nitko normalan. svi osatli browseri su besplatni i skinu se za čas kao i instaliraju. kad netko može stavit skype an svoj komp ne znam zašto bi bio problem dodat FF ili bilo koji drugi...

?

kako je dobio popularnost? svi znamo da je najpopularniji os windows. a šta dođe uz windows? IE, yeeeeey!

sad kužiš?

Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat -Atom
14 godina
offline
IE pada, Chrome raste

Ništa novo.

 

IE 6 je revolucija, tj. jedan od najgorih browser-a ikad, toliko je spor vuče se ko baba, tu je firefox donio preporod posebno u v2, te privukao korisnike.

IE 7 je i dalje spor, te malo efikasniji, ali opet bez fast PC-a ne radi dobro.

IE 8 dosta inovativan, pogotovo s grupiranim tab-ovima, po prikazu strenica zadovoljavajuć, a u videu nedostižan, još uvijek pomalo spor.

Firefox jako brz, verzija 2 savršena s bezbroj add-onsa,  totalno drugačiji od IE-a, tj. preporod, ali v3 leži na staroj slavi, tj. nije donijela prevelike novosti u odnosu na v2.

Chrome je po meni najbrži, tj. najbže vrti stranice, ali video mu je koma. Dok sa IE8 mogu uredno vrtit paralelno tri do četiri video, chrome štuca sa jednim a kamoli sa dva, to mi se ne sviđa, ali ima dosta mogućnost, te minimalizam pomaže kada su stranice velike, ili kada je ekran mallen.

Safari je stvarno poptpuno drgačiji, jer više je orijentiran na mac user-a, nego na pc user-a. To dokazuje i svojim vizualnim stilu, uglavnom jako brz te dosta dobar u reproduciranju vide-a, ali u novim verzijama nedostaje inovacija.

Opera premda je po testovima valjda najbrža, nije toliko fluidna ko chrome, ali ima dosta inovacija, čini mi se najviše, te dobro riješene menije, ali ono što joj nedostaj je marketing te stabilnost. Ljudi govore da je stabilna ali meni se stalno ruši kada u pitanje dođe text editor na web-u, calculator, video flash... Možda je to isprvljeno s najnovijom v 10.60 koliko znam.

http://www.speedtest.net/result/917164172.png
Poruka je uređivana zadnji put pon 6.9.2010 11:34 (EVO).
 
4 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: IE pada, Chrome raste
haha šta sve neću čut ovdje. prvo su vam krivi windowsi, a onda djeca do 10 godina...
haha, bolje da šutim, mogao bi reć nešto...
Let Justice Be Done, Though the Heavens Fall
16 godina
offline
RE: IE pada, Chrome raste
karakteran kaže...
djdomi kaže...
karakteran kaže...
nevjerojatno je to koliko mržnje i pljuvanja sam po ovom forumu čuo na račun IE, a koristi ga 60% čovječanstva.
FF se kuje u zvijezde kao browser nad browserima, a ima tek 22% korisnika.
Chrome i Opera su također označeni kao browseri iz druge galaksije u odnosu na "IE koji je smeće, browser za debile, retardirane i sl." kako sam ne jednom imao prilike pročitati na BUG-ovom forumu.
čemu tako negativni stavovi o browseru koji uvjerljivo šije konkurenciju?

60% je zbog toga što dolazi uz windowse. nikakav drugi razlog. a poslovnim korisnicima ne treba više.

 to što si rekao naravno ne vjeruje nitko normalan. svi osatli browseri su besplatni i skinu se za čas kao i instaliraju. kad netko može stavit skype an svoj komp ne znam zašto bi bio problem dodat FF ili bilo koji drugi...

 

Mozda zato sto je za skype cuo, a browseri su mu svi jednaki, i jedan i drugi ce otvoriti site dok za skype nema alternativu u OS-u nego ga bas mora skinuti. Stovise, ja znam neke kojima sam i instalirao FF pa oni svejedno i dalje koriste IE. Plus poslovni korisnici, jesi nekada radio u nekoj korporaciji pa da znas kako imaju rigorozna pravila sto na kompu mozes ili smijes imati i koristiti. Ja jesam...

15 godina
neaktivan
offline
RE: IE pada, Chrome raste
karakteran kaže...
haha šta sve neću čut ovdje. prvo su vam krivi windowsi, a onda djeca do 10 godina...
haha, bolje da šutim, mogao bi reć nešto...

jao, ne znaš šta reći jer sam rekao razlog popularnosti IE...

ajde upali paint pa uči.

Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat -Atom
14 godina
neaktivan
offline
RE: IE pada, Chrome raste
karakteran kaže...
haha šta sve neću čut ovdje. prvo su vam krivi windowsi, a onda djeca do 10 godina...
haha, bolje da šutim, mogao bi reć nešto...

pirat01 je u pravu

i ja sam koristio ie kad sam bio mali i nisam znao ništa o kompovima

ne zato jer je najbolji,nego zato što nisam znao ni za šta drugo

15 godina
offline
IE pada, Chrome raste

A također morate uzeti u obzir da oni koji imaju računala od firme(uglavnom prijenosnike) da su limitirani korisnici i da žele nemogu staviti druge programe pa onda moraju koristiti ono što im stave. Sreća pa mom bratu su stavili firefox heheBelji se 

 

Ali činjenica je da oni koji se ne kuže u kompove da njih nije ni briga i važno im je samo "da radi" a kad se i na svoje oči uvjere da to što imaju nevalja i da je bolje da uzmu neki drugi browser onda kažu "ajoj a baš sam se naučio/la na IE..." i zato on i dalje drži toliki udio...

Stoja
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: IE pada, Chrome raste
@solo
jesi se kad zapitao zašto nekome staviš FF a on i dalje po IE?
evo pitaj mene ja ću ti reć...
Let Justice Be Done, Though the Heavens Fall
15 godina
neaktivan
offline
RE: IE pada, Chrome raste
karakteran kaže...
@solo
jesi se kad zapitao zašto nekome staviš FF a on i dalje po IE?
evo pitaj mene ja ću ti reć...

navika

Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat -Atom
15 godina
offline
RE: IE pada, Chrome raste
karakteran kaže...
@solo
jesi se kad zapitao zašto nekome staviš FF a on i dalje po IE?
evo pitaj mene ja ću ti reć...

To se meni dogodilo sa jednim frendom samo zato jer se naviknuo na IE(verzija 8) i nije od volje da se navikava na nešto novo. Svima ostalima kojima bi stavio firefox ili chrome su uglavnom bili oduševljeni i dalje ih veselo vrteNamigiva

Stoja
14 godina
protjeran
offline
RE: IE pada, Chrome raste
djdomi kaže...
karakteran kaže...
haha šta sve neću čut ovdje. prvo su vam krivi windowsi, a onda djeca do 10 godina...
haha, bolje da šutim, mogao bi reć nešto...

jao, ne znaš šta reći jer sam rekao razlog popularnosti IE...

ajde upali paint pa uči.

 šta je ovo sbe djeca ovdje? ono što sam ja pitao za paint nisu znali ni neki stručnjaci s buga. vrati se na temu pa pogledaj ponovno, a kladim se da ne znaju ni danas barem 50% korisnika.

dok ne naučiš da je za browser najbitnije da bude jednostavan nikad nećeš shvatit zašto će svi browseri gledat u leđa IE još dugo, dugo...

Let Justice Be Done, Though the Heavens Fall
14 godina
offline
IE pada, Chrome raste

Ja sam prešo s IE 6 na firefox 2, pa zatim na safari 4, pa opet na firefox 2, update na v3, pa onda chrome, pa opera, pa chrome, li na kraju samo je jedan IE i to IE8. IE8 je finalni proizvod tj. kako je IE6 trebo bit otpočetka, pratit konkurenciju, ponudit novsti, update, sve samo da zadrži korisnika ne da ga ubije u mozak sa error codovima.

http://www.speedtest.net/result/917164172.png
 
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: IE pada, Chrome raste
karakteran kaže...
djdomi kaže...
karakteran kaže...
haha šta sve neću čut ovdje. prvo su vam krivi windowsi, a onda djeca do 10 godina...
haha, bolje da šutim, mogao bi reć nešto...

jao, ne znaš šta reći jer sam rekao razlog popularnosti IE...

ajde upali paint pa uči.

 šta je ovo sbe djeca ovdje? ono što sam ja pitao za paint nisu znali ni neki stručnjaci s buga. vrati se na temu pa pogledaj ponovno, a kladim se da ne znaju ni danas barem 50% korisnika.

dok ne naučiš da je za browser najbitnije da bude jednostavan nikad nećeš shvatit zašto će svi browseri gledat u leđa IE još dugo, dugo...

ie jednostavan??? jesi ti ikad probao npr. chrome? to se zove jednostavnost.

ako se smatraš zbog koje godine više pametniji za browsere, nemoj to mislit.

paint, jako je teško to bilo... haha, pa tema ti ušla u humor.

karakteran kaže...
djdomi kaže...
karakteran kaže...
@solo
jesi se kad zapitao zašto nekome staviš FF a on i dalje po IE?
evo pitaj mene ja ću ti reć...

navika

 haha, ovako glup odgovor ne bi pofrulio ni retard. dvije tipke jedna do druge, a on o navici... lol...

navika, ponavljam opet. jer firefox JE bolji od ie. zapamti to.

Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat -Atom
14 godina
protjeran
offline
RE: IE pada, Chrome raste
@djdomi
mnogi su zbog hrpe zlobnika kao što si ti i ekipa s onog topica o paintu nazvali ovaj forum malo žešćom debilanom.
nasreću nisu svi kao ti. ima i normalnih. govoriti tebi da je IE daleko najjednostavniji browser (sve sam ih probao) je isto kao govoriti zidu dobar dan.
a to za humor je još jedna tvoja gnusna laž. mogu mislit kakav si u stvarnosti. ignore.
Let Justice Be Done, Though the Heavens Fall
14 godina
protjeran
offline
RE: IE pada, Chrome raste
djdomi kaže...

navika, ponavljam opet. jer firefox JE bolji od ie. zapamti to.

 

Ako ti kazes, onda je istina.

Deathlist: -Quark (satanic ritual) -Quarkova familija (cijela) -Thuglife -skank666 (dobar prijatelj) -Slash 666 -Kant -agent_00klc -AlienWare1 -Weky, lukavg To do list: Weky-eva cura
15 godina
neaktivan
offline
RE: IE pada, Chrome raste
karakteran kaže...
@djdomi
mnogi su zbog hrpe zlobnika kao što si ti i ekipa s onog topica o paintu nazvali ovaj forum malo žešćom debilanom.
nasreću nisu svi kao ti. ima i normalnih. govoriti tebi da je IE daleko najjednostavniji browser (sve sam ih probao) je isto kao govoriti zidu dobar dan.
a to za humor je još jedna tvoja gnusna laž. mogu mislit kakav si u stvarnosti. ignore.

oho, gospodine svetac, nisam vas prepoznao!

Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat -Atom
14 godina
protjeran
offline
RE: IE pada, Chrome raste
Mentalist kaže...
djdomi kaže...

navika, ponavljam opet. jer firefox JE bolji od ie. zapamti to.

 

Ako ti kazes, onda je istina.

 lol CoolŠutim

Let Justice Be Done, Though the Heavens Fall
15 godina
offline
RE: IE pada, Chrome raste
karakteran kaže...
@djdomi
mnogi su zbog hrpe zlobnika kao što si ti i ekipa s onog topica o paintu nazvali ovaj forum malo žešćom debilanom.
nasreću nisu svi kao ti. ima i normalnih. govoriti tebi da je IE daleko najjednostavniji browser (sve sam ih probao) je isto kao govoriti zidu dobar dan.
a to za humor je još jedna tvoja gnusna laž. mogu mislit kakav si u stvarnosti. ignore.

Neznam što si ti zapeo da nekoga ubjediš da je nešto bolje od drugoga....svatko ima svoj ukus i drukčije shvaća pojam jednostavnost. Nekome je jednostavno kada ima FF sa 20 addoonova koji mu pomažu u svakodnevnom surfanju, dok je nekom jednostavnost da praktički nema na ekranu ničega doli same stranice i da sve radi brzo i sl. Tebi je IE jednostavan, uredu i tebi se sviđa. Ali ja znam gomilu ljudi koji koriste IE zato jer nemaju znanja ni volje da isprobaju nešto drugo pa se zato neki drže još i IE6 a neke sam vidio i na starijim verzijama. Pa ako ga toliko vole, što ga ne bi onda i update-ali na najnoviju verziju koja je bolja?

Stoja
13 godina
neaktivan
offline
IE pada, Chrome raste

Ja doma koristim najnoviju verziju FF-a i zadovoljan sam. Na poslu svakodnevno koristim FF i IE i obadvije verzije su najnovije, i ne mogu reci da sam oduševljen sa IE

I također na virtual PC-u imam instaliran Chrome i totalno me razočarao koliko je spor, užas živi

 
0 4 hvala 0
14 godina
offline
IE pada, Chrome raste

pa normalno da IE pada, kad je 100 puta sporiji od croma Izlanuo se

If You Ain't Outta Control, You Ain't In Control. My life DRIFT' S around cars
 
2 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: IE pada, Chrome raste
Stoja kaže...
karakteran kaže...
@djdomi
mnogi su zbog hrpe zlobnika kao što si ti i ekipa s onog topica o paintu nazvali ovaj forum malo žešćom debilanom.
nasreću nisu svi kao ti. ima i normalnih. govoriti tebi da je IE daleko najjednostavniji browser (sve sam ih probao) je isto kao govoriti zidu dobar dan.
a to za humor je još jedna tvoja gnusna laž. mogu mislit kakav si u stvarnosti. ignore.

Neznam što si ti zapeo da nekoga ubjediš da je nešto bolje od drugoga....svatko ima svoj ukus i drukčije shvaća pojam jednostavnost. Nekome je jednostavno kada ima FF sa 20 addoonova koji mu pomažu u svakodnevnom surfanju, dok je nekom jednostavnost da praktički nema na ekranu ničega doli same stranice i da sve radi brzo i sl. Tebi je IE jednostavan, uredu i tebi se sviđa. Ali ja znam gomilu ljudi koji koriste IE zato jer nemaju znanja ni volje da isprobaju nešto drugo pa se zato neki drže još i IE6 a neke sam vidio i na starijim verzijama. Pa ako ga toliko vole, što ga ne bi onda i update-ali na najnoviju verziju koja je bolja?

 nikoga ja prijatelju ne ubeđujem da koristi IE. pročitaj malo bolje moje postove.

btw, svi koriste neki drugi browser, a IE ima korisnika više nego svi ostali zajedno. zbog djece od 10 godina? zbog windowsa? ne želim više uopće komentirat nebuloze.

Let Justice Be Done, Though the Heavens Fall
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice