Apple kao religija

poruka: 367
|
čitano: 37.091
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple kao religija".
16 godina
offline
Apple kao religija

We didn't start the flame war. :D

- Psiho246
Moj PC  
71 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Apple kao religija

Kad sam pročitao naslov...

OH GOD, PLEASE NO! {#}

Skype: antonio.andelic96
 
22 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Apple kao religija

Prije ce Hrvatska izac iz krize nego ova tema {#}.

- {CRO}IvanoiLe http://bfbc2.statsverse.com/stats/pc/%7BCRO%7D%20IvanoiLe/
14 godina
neaktivan
offline
Apple kao religija

Veću glupost odavno nisam čuo

BAZINGA As a theoretical physicist, he possesses a master's degree, two PhDs, and an IQ of 187.
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.5.2011 16:59 (P4k1).
 
27 1 hvala 1
14 godina
offline
Apple kao religija

.

apple apple
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.5.2011 16:54 (MatkoBB).
 
3 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Apple kao religija

Kokice: √

Sok: √

Udobna stolica: √

 

Sto se mene tice show moze da pocne :D

http://vgm.tv/
Moj PC  
49 0 hvala 2
14 godina
neaktivan
offline
Apple kao religija

Bioshock drogaši su kršćani :)

:)
 
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Apple kao religija

evo mogu li ja prvi, mogu ja....

 

APPLE-boysi su zapravo moderni Jehovini svjedoci {#}

 
8 1 hvala 0
15 godina
online
Apple kao religija

LooooooooooooooooooooLzzzzzzzzz

Da vidimo sad reakcije Applovaca {#}

Ivo,najveća Ti hvala:) Grafa radi super...
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Apple kao religija

Da, isto ko i navijaci sto su relijski nastrojeni, odnosno isto ko i 99% ostalih drugih stvari u kojima uzivas.

Moj PC  
6 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Apple kao religija

evo, i prvi štovatelji dolaze...

14 godina
neaktivan
offline
Apple kao religija

Triba pričekat da škola završi pa dakad dođu doma applovci vide ovu temu i počmu obranu.

Otkad su objavili ovu vjest forum se znatno usporio

BAZINGA As a theoretical physicist, he possesses a master's degree, two PhDs, and an IQ of 187.
 
22 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Apple kao religija

BioShock drogaši vole ISUSA{#} j

:)
 
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Apple kao religija
Hahahhaah komedija!!
Čist račun duga ljubav!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Apple kao religija

A mozda su oni Apple Hateri u nekoj Anti-Apple religiji. Drugacije nemogu sebi objasnit zato daju komentare na teme koje ih ne zanimaju, to mora da je visa sila.

Il ih mozda *ebe to sto znaju da je Apple bolji al nemogu priznat iz nekih ideoloskih razloga.

 

Apple jest religija koja se drzi ovog modela: http://en.wikipedia.org/wiki/Kano_model

 

Mozda bi druge firme treba nabavit nekog svecenika koji se razumije u takve stvari pa ce isto mozda postat jednog dana religija.

 

:-)))

Kad ne spavam budan sam
Moj PC  
5 31 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Apple kao religija
P4k1 kaže...

Triba pričekat da škola završi pa dakad dođu doma applovci vide ovu temu i počmu obranu.

Otkad su objavili ovu vjest forum se znatno usporio

 To je radi toga jer vjerojatno koristis Windowse.

Kad ne spavam budan sam
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.5.2011 17:20 (popstar).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Apple kao religija
popstar kaže...
P4k1 kaže...

Triba pričekat da škola završi pa dakad dođu doma applovci vide ovu temu i počmu obranu.

Otkad su objavili ovu vjest forum se znatno usporio

 To je radi toga jer vjerojatno koristis Windowse.

jesam i ?

BAZINGA As a theoretical physicist, he possesses a master's degree, two PhDs, and an IQ of 187.
16 godina
neaktivan
offline
Apple kao religija

Ljudi, ovo nema veze između ljubitelja jabuke i mrzitelja iste (naravno ne mislim na voće {#}). Stvar je vrlo vjerovatna. Mi nismo niti svjesni koliko mozgova radi iza očiju javnosti kako bi nas pretvorili u robove konzumerizma i svega što oni požele. Be aware!

Moj PC  
25 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Apple kao religija

samo ću kopirat moju poruku s jedne druge teme

 

McD kaže...
Ezio kaže...
Prednost zatvorene platforme je i u tome sto se korisnici iphonea međusobno ne prepucavaju

 

i u tome što se iphone korisnici ponašaju i drže skupa kao vjerski fanatici

 

pogledaj video{#}

 

 

svaki applov proizvod im je savršenstvo savršenstva, najbliže bogu moguće

ovo nije pljuvanje po applovim proizvodima već njihovim korisnicima koji se u najmanju ruku ponašaju fanatično

 

"touch the screen, touch the screen"{#}

 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Apple kao religija

Haha, evo Popstar se prvi prepoznao u ovome tekstu.

- Psiho246
Moj PC  
8 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Apple kao religija

nisu svi apple useri fanatici ili religiozni ...

 

potpis :D
Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Apple kao religija
popstar kaže...

A mozda su oni Apple Hateri u nekoj Anti-Apple religiji. Drugacije nemogu sebi objasnit zato daju komentare na teme  koje ih ne zanimaju, to mora da je visa sila.

Il ih mozda *ebe to sto znaju da je Apple bolji al nemogu priznat iz nekih ideoloskih razloga. (...)

  Još sam se pitao što to nekim likovima piše u potpisu. To je valjda neka vrsta incijacije, da moraš

napisati u potpisu da si u tome. Pitam se kakvi su obredi. Bacanje iPhonea u vodu.

Instaliranje Windowsa na Mac racunala. Izrada virusa za iOS i OS X ? {#}
Ili možda ubadanje igala u lutkicu s S.J. slikom {#}

Ugl.potpuno beskorisan clanak. Uzeli su tamo nekog frika koji je za ludnicu i potpuno

puko za Appleom, i umjesto da ga ljece oni istažuju njegov mozak i tvrde da je Apple religija. LOL

Stvarno ima svega. Valjda nije do sad bilo dovoljno prepucavanja na forumu, pa nam BUG-ovci potpaljuju atmosferu {#}

Ne dozvolite da vas obeshrabre oni koji su razočarani životom i koji su postali gluhi za najdublje i iskonske želje svoga srca - IVAN PAVAO II
15 godina
offline
Apple kao religija

Davno sam ja reko da su fanbojsi sektasi :)

Mentalist je moj idol... I torrente isto
 
6 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Apple kao religija

A kako će se drugo ponašati ljudi koji preplate uređaj više nego šta vrijedi vjerovatno si neki uskrate hranu ili odječu da bi ga se domogli i onda će naravno ga braniti svim snagama toliko da će se zaljubit u sam taj proizvod postat će im bog i neće ništa drugo vidjeti od njega

BAZINGA As a theoretical physicist, he possesses a master's degree, two PhDs, and an IQ of 187.
 
13 2 hvala 4
12 godina
neaktivan
offline
Apple kao religija

nije ni rečeno da su svi fanatici, čast iznimkama ima ih koji stvarno imaju realno stajalište

 

 
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Apple kao religija
popstar kaže...

A mozda su oni Apple Hateri u nekoj Anti-Apple religiji. Drugacije nemogu sebi objasnit zato daju komentare na teme koje ih ne zanimaju, to mora da je visa sila.

Il ih mozda *ebe to sto znaju da je Apple bolji al nemogu priznat iz nekih ideoloskih razloga.

 

Apple jest religija koja se drzi ovog modela: http://en.wikipedia.org/wiki/Kano_model

 

Mozda bi druge firme treba nabavit nekog svecenika koji se razumije u takve stvari pa ce isto mozda postat jednog dana religija.

 

:-)))

Počelo je počelo...

 

(Đurđa! Znaš već...)

16 godina
offline
Re: Apple kao religija
nemam ni1 apple proizvod u svojoj kuci... Ne zato jer ga ne volim etc... Nego jer su totalno gay i ne koristni.. Cemu i phone kad nemres por u voznji napisat,a da ne gledas u ekran? Cemu ipad kad kad imam dobar laptop za kojeg mi ne trebaju naocale? Cemu ipod kad mi radio u autu podrzava usb? Ah bla bla sama sminka i POGLEDAJTE me Ja imam apple jeeee faca sam gay sam lol a nakon ovog clanka pogotovo ne zelim apple jer sam ih ubacio u isti kos s jehovim svjedocima. No hard feelings any1
Ako bi oni koji o meni misle loše znali šta si ja mislim o njima,bi o meni mislili još lošije.... eeehhheem...
13 godina
neaktivan
offline
Re: Apple kao religija
P4k1 kaže...

A kako će se drugo ponašati ljudi koji preplate uređaj više nego šta vrijedi vjerovatno si neki uskrate hranu ili odječu da bi ga se domogli i onda će naravno ga braniti svim snagama toliko da će se zaljubit u sam taj proizvod postat će im bog i neće ništa drugo vidjeti od njega

 Tko to udlucije koliko neki uredjaj vrijedi. Ti mozda? Ne brini imam dovoljno i za hranu, cak i za jedan Android Smartphone. ;-)

Kad ne spavam budan sam
14 godina
offline
Re: Apple kao religija
P4k1 kaže...

Triba pričekat da škola završi pa dakad dođu doma applovci vide ovu temu i počmu obranu.

Otkad su objavili ovu vjest forum se znatno usporio

Gle fakat, stvarno je {#}

Bilo bi zgodno... ali nije potrebno.
14 godina
neaktivan
offline
Apple kao religija

Pa šta onda nisi novac pametnije uložio nego na taj pritiskač papira

BAZINGA As a theoretical physicist, he possesses a master's degree, two PhDs, and an IQ of 187.
 
0 2 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice