Znate li koje su, i kada, najviše izmjerene temper

poruka: 184
|
čitano: 34.005
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Znate li koje su, i kada, najviše izmjerene temper".
3 godine
offline
Re: Znate li koje su, i kada, najviše izmjerene te
Jelash13 kaže...

Malo offtopic, ali kada vidim kakve ovdje riječi padaju moram ovo pitati.

 

Zašto ja imam (neobjašnjeni) žuti karton pored imena (pretpostavljam da je to pred isključenje), a ovdje ima svega i svačega? Zato jer sam rekao da su u Krajini živjeli pravoslavni Hrvati? Zato jer moram biti ovdje barem 6 mjeseci prije no što krenem s uvredama? Ili zato jer je netko lupao po report tipki ko da je arkadni stroj?

Uglavnom, vi ateisti ste dokazali no što sam napisao na prvoj strani. Cilj je ostvaren. 

 

Nije problem u ateistima, problem je u vama vjernicima što svuda gurate svoju propagandu pa i tamo gdje ne pripada ni najmanje. Uglavnom, nije da ateisti idu od vrata do vrata i govore da nema boga, taj svoj modus ste samo preselili i na forume...

2 godine
offline
Re: Znate li koje su, i kada, najviše izmjerene te
HR55 kaže...

 Ja još čekam da ti "pametniji" ljudi objasne nastanak svemira iz ničega ili barem da prilože sto znanost kaže o tome.

Naravno da odgovora nema i još neki klauni pobijaju mišljenje fizičara elementarnih čestica - Ivicu Puljka.

 Nema, postoji mnoštvo hipoteza, to što Puljak govori je isto hipoteza, da bi se postavila hipoteza o kojoj se može preciznije govoriti treba postojati prihvaćena (eksperimentalno testirana itd.) teorija kvantne gravitacije, danas je u fizici prihvaćena povijest svemira koja se događala poslije big banga, tisućinkama sekunde nakon big banga, ne i sam big bang. Informiraj se...

 

U fizici i ostalim prirodnim znanostima se precizno zna što se mora dogoditi da pojedina teorija, zakon, tvrdnja bude općeprihvaćena od znanstvenih krugova, mora proći rigorozne zahtjeve znanstvene metode, a ne haluciniranja pojedinih čobana prije par milenija.

Jelash13 kaže...

Zašto ja imam (neobjašnjeni) žuti karton pored imena (pretpostavljam da je to pred isključenje), a ovdje ima svega i svačega? Zato jer sam rekao da su u Krajini živjeli pravoslavni Hrvati?

Ta izjava je u rangu izjave da je hilter bio simpatični slikar a holokaust izmišljotina koju slobodarski režim simpatičnog slikara ne bi nikad počinio.

Također je ista kao i izjave koje možemo čuti od botoksiranog kepeca koji tvrdi da ukrajinski narod ne postoji a također i izjave srpskih ultranacionalista, četnika koji također to tvrde za hrvate, ustaški narativ ne treba ni spominjati, dakle to je tipična izjava prikrivenih, poluprikrivenih ili otvorenih nacifašista koji naravno uvijek znaju bolje i od ljudi koji su tamo živjeli tko su oni i što su.

 

Da si na mojem forumu dobio bi automatski crni karton i prijavu za propagandu zločinačkih režima.

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.7.2023 17:28 (notloB).
16 godina
offline
Re: Znate li koje su, i kada, najviše izmjerene te
Yebote k.urac, danas svatko moze na internet.

Jos mi dobro i stojimo kao covjecanstvo.

Dobro je netko napisao, tesko je drugima oko njega :)
Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
Moj PC  
6 1 hvala 0
11 mjeseci
protjeran
offline
Re: Znate li koje su, i kada, najviše izmjerene te
Gallu kaže...

Uglavnom, nije da ateisti idu od vrata do vrata i govore da nema boga

 Da, to samo radite po forumima gdje katolike nazivate katolibanima, klečavcima, primitivcima i budalama koji, po vašem, ne bi smjeli imati pristup internetu.

Budi sretan što živiš u takvoj državi koja ti to dozvoljava.

 

Da li postoji Bog? Ne znam. Ne mogu dokazati. Isto tako ti ne možeš dokazati da je svemir nastao nakon Velikog Praska. Ja sam vas lijepo pitao da mi objasnite riječ ništa, jer navodno je svemir nastao iz ničega. Kako to definirati? Nemate pojma, ali bitno je napraviti preokret od 180 i krenuti pljuvati po religiji, to vam je jedini ''argument''.

 

Onog tipa koji je od nikud spomenuo Hitlera i holokaust...ne znam. Smišljam koji bih mu odgovor napisao. Ostavio me bez teksta.

3 godine
offline
Re: Znate li koje su, i kada, najviše izmjerene te
Jelash13 kaže...
Gallu kaže...

Uglavnom, nije da ateisti idu od vrata do vrata i govore da nema boga

 Da, to samo radite po forumima gdje katolike nazivate katolibanima, klečavcima, primitivcima i budalama koji, po vašem, ne bi smjeli imati pristup internetu.

Budi sretan što živiš u takvoj državi koja ti to dozvoljava.

 

Da li postoji Bog? Ne znam. Ne mogu dokazati. Isto tako ti ne možeš dokazati da je svemir nastao nakon Velikog Praska. Ja sam vas lijepo pitao da mi objasnite riječ ništa, jer navodno je svemir nastao iz ničega. Kako to definirati? Nemate pojma, ali bitno je napraviti preokret od 180 i krenuti pljuvati po religiji, to vam je jedini ''argument''.

 

Onog tipa koji je od nikud spomenuo Hitlera i holokaust...ne znam. Smišljam koji bih mu odgovor napisao. Ostavio me bez teksta.

Da niste krenuli trollati temu koja nema apsolutno nikakve veze sa vašom religijom nitko vas se ne bi niti sjetio. I nitko ti ne može odgovoriti kako je nastao svemir. To nije dokaz da ga je stvorio "bog". Ima i stvari na Zemlji koje nisu razjašnjene a kamoli nešto tako ogromno kao svemir.

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.7.2023 14:29 (Gallu).
12 mjeseci
protjeran
offline
Re: Znate li koje su, i kada, najviše izmjerene te
Gallu kaže...
samo sam ti objasnio da prije big banga nije bilo ni prostora ni vremena ni materije.

 Aha, znači nije bilo ničega, a onda je odjednom nešto eksplodiralo?

 

Kako znamo da je uopće bio bilo kakav big-bang?

Kako znanost koja je stara par deseljeća može govoriti što je bilo prije 10-15 milijardi godina?

Nisu li to sve hipoteze i teorije i zapravo - lupetanje bez dokaza?

 

Znači, u startu ćemo negirat Boga i za vjernike govoriti da nisu normalni šta vjeruju u bajke, a istovremeno ćemo slušati bajke znanstvenika?

Po čemu se jedno razlikuje od drugog? Ne kužim...

 
2 4 hvala 0
12 mjeseci
protjeran
offline
Re: Znate li koje su, i kada, najviše izmjerene te
Cansee kaže...
Tisuće neovisnih istraživanja po cijelom svijetu se konstatno vrše o svim mogućim temamam koje mi ovdje komentiramo, Njemačke, Švedske, Norveške, Belgije, Britanije, SAD, Kina, Japan i more drugih, samo što je to teško vidjeti iz maminog podruma.

 Ne postoji neovisno istraživanje, svatko istraživanje se plaća, a čim se plaća onda se i utječe na rezultat i pokušavaju se postaviti parametri da se dobije teza koja drži vodu, a svjedno je debilna.

I može biti i 100 milijuna istraživanja, sve je to besmisleno i dalje znanost tapka u mraku i nema odgovore na ključna pitanja, ali bitno da pobija religijske knjige i teze i proglašava ih kao bajke.

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.7.2023 14:43 (HR55).
9 godina
offline
Re: Znate li koje su, i kada, najviše izmjerene te
Jelash13 kaže...

Malo offtopic, ali kada vidim kakve ovdje riječi padaju moram ovo pitati.

 

Zašto ja imam (neobjašnjeni) žuti karton pored imena (pretpostavljam da je to pred isključenje), a ovdje ima svega i svačega? Zato jer sam rekao da su u Krajini živjeli pravoslavni Hrvati? Zato jer moram biti ovdje barem 6 mjeseci prije no što krenem s uvredama? Ili zato jer je netko lupao po report tipki ko da je arkadni stroj?

Uglavnom, vi ateisti ste dokazali no što sam napisao na prvoj strani. Cilj je ostvaren. 

 mnogi su protjerani jer se nisu slagali sa sluzbenim narativnom.

pogledaj teme oko covid-a i pogledaj da su protjerani ljudi sa 9 ili vise godina staza na forumu.

 

moderatori su jako osjetljivi te tvoj komentar oznace kao trolanje, off-topic i slicno.

s druge strane ovi koji idu uz danasnju "znanost" mogu divljati i vrijedati, ali nece biti upozoreni, i to su manje vise jedni te isti ljudi.

 

meni je komentar oznacen kao trolanje jer sam napisao da znanost nije nesto sto se treba slijepo vjerovati jer bi se to nazvala religija.

znanost je tu da se preispituje kao sto su brojne stare teorije pale u vodu jer su dosle nove.

 

no medutim kada su klimatske promjene i covid tema onda nema druge nego vjerovati slijepo sto ti kazu jer to novo-normalna znanost.

 

bit ce na moj komentar i TD, iako nisam nista pogresno napisao, samo opazanja sto sam vidio na forumu.

mozda bude i karton ako sam ovim komentarom uvrijedio "njihovo visocanstvo" moderatore

3 godine
offline
Re: Znate li koje su, i kada, najviše izmjerene te
HR55 kaže...
Gallu kaže...
samo sam ti objasnio da prije big banga nije bilo ni prostora ni vremena ni materije.

 Aha, znači nije bilo ničega, a onda je odjednom nešto eksplodiralo?

 

Kako znamo da je uopće bio bilo kakav big-bang?

Kako znanost koja je stara par deseljeća može govoriti što je bilo prije 10-15 milijardi godina?

Nisu li to sve hipoteze i teorije i zapravo - lupetanje bez dokaza?

 

Znači, u startu ćemo negirat Boga i za vjernike govoriti da nisu normalni šta vjeruju u bajke, a istovremeno ćemo slušati bajke znanstvenika?

Po čemu se jedno razlikuje od drugog? Ne kužim...

 

Ne zna se. To je teorija. Ali nije "bog". "Bogova" je kroz ljudsku civilizaciju bilo, ali još niti jedan se nije sjetio doći do zemlje i reći - budale, evo me, tu sam i riješiti cijelu polemiku. Nego pušta "svoju djecu" da se kolju u ime religije, što je zanimljivo, bilo jako praktično svjetovnim i crkvenim vladarima. Vjeruj ti u što god hoćeš, možeš i u ružićate gej patuljke vidljive samo tebi što se mene tiče, ali ne seri gluposti tamo gdje im nije mjesto. Imaš fino glas koncila ili dnevno.hr pa opleti frende tamo do mile volje.

3 godine
offline
Re: Znate li koje su, i kada, najviše izmjerene te
marsovac zemaljski kaže...
Jelash13 kaže...

Malo offtopic, ali kada vidim kakve ovdje riječi padaju moram ovo pitati.

 

Zašto ja imam (neobjašnjeni) žuti karton pored imena (pretpostavljam da je to pred isključenje), a ovdje ima svega i svačega? Zato jer sam rekao da su u Krajini živjeli pravoslavni Hrvati? Zato jer moram biti ovdje barem 6 mjeseci prije no što krenem s uvredama? Ili zato jer je netko lupao po report tipki ko da je arkadni stroj?

Uglavnom, vi ateisti ste dokazali no što sam napisao na prvoj strani. Cilj je ostvaren. 

 mnogi su protjerani jer se nisu slagali sa sluzbenim narativnom.

pogledaj teme oko covid-a i pogledaj da su protjerani ljudi sa 9 ili vise godina staza na forumu.

 

moderatori su jako osjetljivi te tvoj komentar oznace kao trolanje, off-topic i slicno.

s druge strane ovi koji idu uz danasnju "znanost" mogu divljati i vrijedati, ali nece biti upozoreni, i to su manje vise jedni te isti ljudi.

 

meni je komentar oznacen kao trolanje jer sam napisao da znanost nije nesto sto se treba slijepo vjerovati jer bi se to nazvala religija.

znanost je tu da se preispituje kao sto su brojne stare teorije pale u vodu jer su dosle nove.

 

no medutim kada su klimatske promjene i covid tema onda nema druge nego vjerovati slijepo sto ti kazu jer to novo-normalna znanost.

 

bit ce na moj komentar i TD, iako nisam nista pogresno napisao, samo opazanja sto sam vidio na forumu.

mozda bude i karton ako sam ovim komentarom uvrijedio "njihovo visocanstvo" moderatore

 

Pa kada se preispitivalo i preispitivalo i na kraju se cijela znanstvena zajednica složila da je za klimatske promjene kriv čovjek. Dok ne dođu neka nova saznanja to je to.

12 mjeseci
protjeran
offline
Re: Znate li koje su, i kada, najviše izmjerene te
marsovac zemaljski kaže...
no medutim kada su klimatske promjene i covid tema onda nema druge nego vjerovati slijepo sto ti kazu jer to novo-normalna znanost.

 Ma neka, barem se na takvim temama vidi tko razmišlja s mozgom, a tko je ovca ispranog mozga pa vjeruje "stručljacima".

3 godine
offline
Re: Znate li koje su, i kada, najviše izmjerene te
HR55 kaže...
marsovac zemaljski kaže...
no medutim kada su klimatske promjene i covid tema onda nema druge nego vjerovati slijepo sto ti kazu jer to novo-normalna znanost.

 Ma neka, barem se na takvim temama vidi tko razmišlja s mozgom, a tko je ovca ispranog mozga pa vjeruje "stručljacima".

 

Ne, ovce vjeruju bibliji. Knjizi bez ikakvog dokaza. Brkaš malo lončiće. Ali tako je to kod indoktriniranih fanatika.

12 mjeseci
protjeran
offline
Re: Znate li koje su, i kada, najviše izmjerene te
Gallu kaže...

Ne zna se. To je teorija. Ali nije "bog".

 Pa čemu uopće onda išta vjerovati znanosti?

Nije li to sve jedno veliko laprdanje? Čemu tvoji proseri o znanosti ako je to sve jedna gomila crapa gdje netko nagađa i lupeta?

Dakle, dok znanost ne ponudi odgovore, Bog je taj koji je sve stvorio, pa ti pobiji tu teoriju i tezu.

12 mjeseci
protjeran
offline
Re: Znate li koje su, i kada, najviše izmjerene te
Gallu kaže...

Ne, ovce vjeruju bibliji. Knjizi bez ikakvog dokaza.

 Zato znanost ima dokaze koji kažu:

"Nije bilo ničega, i onda je sve eksplodiralo"

3 godine
offline
Re: Znate li koje su, i kada, najviše izmjerene te
HR55 kaže...
Gallu kaže...

Ne zna se. To je teorija. Ali nije "bog".

 Pa čemu uopće onda išta vjerovati znanosti?

Nije li to sve jedno veliko laprdanje? Čemu tvoji proseri o znanosti ako je to sve jedna gomila crapa gdje netko nagađa i lupeta?

Dakle, dok znanost ne ponudi odgovore, Bog je taj koji je sve stvorio, pa ti pobiji tu teoriju i tezu.

 

Na onome koji nešto tvrdi je teret dokazivanja, "genijalče", ergo - "bog" ne postoji.

A teorija velikog praska je teorija, ništa drugo, nije tvrdnja. I znanost nije samo teorija velikog praska, znanost ti je omogućila i tvoje glupe komentare na internetu.

12 mjeseci
protjeran
offline
Znate li koje su, i kada, najviše izmjerene temper

Evo još jedan proser "znanosti".

Dakle, ovo je sajt u vlasništvu NASA-e i ovo je pitanje iz 2001. godine.

 

"Što je gravitacija?"

 

Odgovor:

 

"Ne znamo."

 

https://starchild.gsfc.nasa.gov/docs/StarChild/questions/question30.html

 

 
0 5 hvala 0
11 mjeseci
protjeran
offline
Re: Znate li koje su, i kada, najviše izmjerene te

Ajde da ja tebi marsovče kažem jednu stvar koja se meni dogodila, vezano za COVID. Ne na ovom forumu jer sam tu 5 tjedana, nego negdje drugdje. Na stranom forumu.

 

Nisam se htio cjepiti iz nekoliko razloga, ali kad sam vidio kakve su gluposti uveli za ove necijepljene, rekoh ajde, neće me ubiti. Primio sam prvu dozu Pfizera u 7. mjesecu 2021. Ne znam točan datum, ali bilo je 2 dana prije nego sam išao na more. Nikakve probleme nisam imao. Malo ''peckanje'' u ruci i to je to. Drugu sam dozu primio u siječnju 2022. na svoj rođendan (pa zato pamtim datum). Dva sam dana ležao u krevetu. Imao sam glavobolju i povraćao sve što sam pojeo, čak i juhu, i ruka me strašno boljela. Ne znam odakle ta galvobolja i povraćanje, možda sam pokupio neki virus. Ali ruka me boljela na tom mjestu gdje sam primio drugu dozu, nisam ju mogao podići, i ne samo mene već i moju majku koja je cijepila isti dan. Kad sam to napisao na jednom forumu dobio sam opomenu pred trajno isključenje zbog ''širenja dezinformacija''. I što da ja kažem na to? Nisam nikome nikad rekao da se ne smije cijepiti, nisam srao o tome na društvenim mrežama jer ih ionako ne koristim. Ali zbog bola u ruci na mjestu gdje sam primio cjepivo mene se odmah trpa u koš sa nekakvim tviterašima i podkestovcima koji ubrizgavaju konjske tablete ili šta ja znam što sve ne. Pa jebemu...

 

Sam WHO je u početku govorio da nema dokaza da se korona (tada su ju zvali korona) ne prenosi s čovjeka na čovjeka. Time su indirektno utjecali na širenje zaraze. Da, nije se znalo o koroni u početku, možda nije bilo dokaza. Ali su indirektno utjecali na širenje zaraze. Za to nitko nikad neće odgovarati.

3 godine
offline
Re: Znate li koje su, i kada, najviše izmjerene te
HR55 kaže...

Evo još jedan proser "znanosti".

Dakle, ovo je sajt u vlasništvu NASA-e i ovo je pitanje iz 2001. godine.

 

"Što je gravitacija?"

 

Odgovor:

 

"Ne znamo."

 

https://starchild.gsfc.nasa.gov/docs/StarChild/questions/question30.html

 

 

I? Što je pjesnik htio reći? Čovjek ima puno manje odgovora nego što u svemiru ima pitanja. Što je tu čudno?

Ali eto primitivni mozgovi ne mogu pojmiti da nešto nema izvor.

Šta bi mi sada trebali krenuti citirati bibliju i čuditi se kakva su sve sranja tamo napisana?

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.7.2023 15:02 (Gallu).
12 mjeseci
protjeran
offline
Re: Znate li koje su, i kada, najviše izmjerene te
Gallu kaže...

I? Što je pjesnik htio reći? Čovjek ima puno manje odgovora nego što u svemiru ima pitanja. Što je tu čudno?

 Čudno je to što se Bog odbacuje po defaultu od svakakvih primtivaca, a znanost se prihvaća kao religija, i to ista ta znanost koja ne zna elementarne stvari koje nas okružuju.

 

Ja kad čujem riječ "znanost" očekuje egzaktne i točne defincije pojava i događaja, a zapravo se hrpa toga svodi na teorijsko blebetanje i to se uzima zdravo za gotovo.

3 godine
offline
Re: Znate li koje su, i kada, najviše izmjerene te
A jesi zbrčkan dušice. Pa "bog" i je prihvaćen od primitivaca. To je ko definicija vjere. Zašto nisu nove bogove izmislili u novo doba nego samo u prošlosti dok su ljudi bili primitivni i vjerovali u svakakve gluposti?
A to što ti znanost ne shvaćaš, pa misliš da su blebetanja, to je samo tvoj problem.
Poruka je uređivana zadnji put pet 21.7.2023 16:51 (Gallu).
11 mjeseci
protjeran
offline
Re: Znate li koje su, i kada, najviše izmjerene te

Danas više ne izmišljaju bogove, ali zato je tu scijentologija i slično.

15 godina
online
Znate li koje su, i kada, najviše izmjerene temper

Ova rasprava me je sada sjetila nečega što sam pročitao jednom, a izjavio je jedan njemački nobelovac ako se ne varam. A izjavio je sljedeće: "Kada piješ iz čaše znanosti, s prvim gutljajem postaješ ateist, ali na dnu te čaše te čeka Bog." Dosta zanimljivo i lijepo je rečeno.

Moj PC  
0 2 hvala 0
3 godine
offline
Re: Znate li koje su, i kada, najviše izmjerene te
A da prestanem više o "bogu" šta ne vidiš da tu on ne pripada?
Ljudi su svašta pokušavaju pojednostaviti, ponajviše smisao, postanak i strah od kraja. Zato su i izmislili bogove. A tradiciju su nastavili vladari kojima su religijom obuzdavati mase. Da danas sve znanje svijeta izbriše postepeno bi ljudi došli svih znanstvenih spoznaja, ali tvojeg "boga" više ne bi bilo.
15 godina
online
Re: Znate li koje su, i kada, najviše izmjerene te

A ja ti kažem da trkeljaš gluposti. Upravo tvoj stav je u najmanju ruku blesav. Iz razloga što stvarno postoje određene naznake da Bog postoji. Dogodi se nekad da ljudi uoče neke naznake postojanja Boga. To nisu gluposti. Da se razumijemo, bude tu itekako i pogrešno protumačenih stvari i događaja, ali nisu svi takvi. Do znanstvenih spoznaja bi se došlo i s time se bez ikakve sumnje slažem. I dolaziti će se i dalje. Ogroman problem kod ateista je to što uzdižući znanost, uzdižete i sebe. Do trenutka kada postanete nemoćni. A svatko to u jednoj fazi života postane. Što više se osoba uzdigne na takav način, spoznaja da Bog postoji, do koje će jednom doći, će biti teža. Zato i imam običaj reći - svakome na vlastito shvaćanje. Ljudi se mijenjaju.

 

Pozdrav!

3 godine
offline
Re: Znate li koje su, i kada, najviše izmjerene te
Ne sunašce, to što ti pišeš su gluposti. Osobna iskustva. Koja su jako subjektivna. Um u određenim situacijama igra razne igrice.
Na sreću sve više i više se ljudi uzdiže i shvaća da bogovi ne postoje. Jednog dana će cijela civilizacija to shvatiti i prestati će trošiti resurse na izmišljene prijatelje.
16 godina
offline
Re: Znate li koje su, i kada, najviše izmjerene te
Pusti ih, bas je fora citati te njihove postove.
Zemlja je ravna, svemir ne postoji, pustamo chemtrailse, upravljaju nama pomocu cipova. Sve je to istina, majkemi. Vjeruj, ne trebas dokaze za to, drugi nam lazu da to nije istina. Dovoljno je vjerovati, kuda ces jaci dokaz od toga.


Hihihihihihih!
Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
5 godina
offline
Re: Znate li koje su, i kada, najviše izmjerene te
Izzy kaže...

A ja ti kažem da trkeljaš gluposti. Upravo tvoj stav je u najmanju ruku blesav. Iz razloga što stvarno postoje određene naznake da Bog postoji. Dogodi se nekad da ljudi uoče neke naznake postojanja Boga. To nisu gluposti. Da se razumijemo, bude tu itekako i pogrešno protumačenih stvari i događaja, ali nisu svi takvi. Do znanstvenih spoznaja bi se došlo i s time se bez ikakve sumnje slažem. I dolaziti će se i dalje. Ogroman problem kod ateista je to što uzdižući znanost, uzdižete i sebe. Do trenutka kada postanete nemoćni. A svatko to u jednoj fazi života postane. Što više se osoba uzdigne na takav način, spoznaja da Bog postoji, do koje će jednom doći, će biti teža. Zato i imam običaj reći - svakome na vlastito shvaćanje. Ljudi se mijenjaju.

 

Pozdrav!

 
Ateisti uzdižu sebe? Ili vi pseudovjernici patite od kompleksa manje vrijednosti jer ne drže vodu vaše tragikomično infantilne ideje kako svijet funkcionira?
Vidio sam kakvim kolosalnim misaonim procesima ti sam sebi dokazuješ postojanje Boga. 

A zapravo htijo sam te priupitati... da li Bog ima neki daljinski za termostat kojim sa svog trona rikta temperaturu, vlažnost, strujanja zraka, oceanske struje, planetarni albedo, itd...? Kako ti to zamišljaš, mileni? Da li se sada malo zaigrao pa pojačao grijanje, ili koji krater se događa?

Možda 'vako? 

Svi smo čuli da će milijun majmuna koji lupaju o milijun pisaćih strojeva na kraju reproducirati cjelokupna Shakespeareova djela. Sada, zahvaljujući Internetu, znamo da to nije istina. - R. Wilensky
2 godine
offline
Re: Znate li koje su, i kada, najviše izmjerene te
marsovac zemaljski kaže...
Jelash13 kaže...

Malo offtopic, ali kada vidim kakve ovdje riječi padaju moram ovo pitati.

 

Zašto ja imam (neobjašnjeni) žuti karton pored imena (pretpostavljam da je to pred isključenje), a ovdje ima svega i svačega? Zato jer sam rekao da su u Krajini živjeli pravoslavni Hrvati? Zato jer moram biti ovdje barem 6 mjeseci prije no što krenem s uvredama? Ili zato jer je netko lupao po report tipki ko da je arkadni stroj?

Uglavnom, vi ateisti ste dokazali no što sam napisao na prvoj strani. Cilj je ostvaren. 

 mnogi su protjerani jer se nisu slagali sa sluzbenim narativnom.

pogledaj teme oko covid-a i pogledaj da su protjerani ljudi sa 9 ili vise godina staza na forumu.

 

moderatori su jako osjetljivi te tvoj komentar oznace kao trolanje, off-topic i slicno.

s druge strane ovi koji idu uz danasnju "znanost" mogu divljati i vrijedati, ali nece biti upozoreni, i to su manje vise jedni te isti ljudi.

 

meni je komentar oznacen kao trolanje jer sam napisao da znanost nije nesto sto se treba slijepo vjerovati jer bi se to nazvala religija.

znanost je tu da se preispituje kao sto su brojne stare teorije pale u vodu jer su dosle nove.

 

no medutim kada su klimatske promjene i covid tema onda nema druge nego vjerovati slijepo sto ti kazu jer to novo-normalna znanost.

 

bit ce na moj komentar i TD, iako nisam nista pogresno napisao, samo opazanja sto sam vidio na forumu.

mozda bude i karton ako sam ovim komentarom uvrijedio "njihovo visocanstvo" moderatore

 Ali... pa definicija znanosti je da se provjerava, štoviše teorije koje se ne mogu provjeriti iz bilo kojeg razloga nisu znanstvene odnosno nisu prihvaćene, teorija struna ima taj problem primjerice, iako je svetogrđe reći da nije znanstvena ona zbog svoje neprovjerljivosti nije općeprihvaćena, ljudi trebaju vjerovati upravo u znanost jer konstantno provjerava svoje tvrdnje...

Niti jedna znanstvena teorija nije odbačena, one se dopunjavaju novim, preciznijima, odbačene su pogrešne hipoteze koje nisu uspjele proći verifikaciju... Osim što trabunjate gluparije barem jednom proučite što je to znanstvena metoda i što neka tvrdnja koja pretendira biti znanstvena mora proći kako bi se uopće smatrala znanstvenom.

Poruka je uređivana zadnji put sub 22.7.2023 10:00 (notloB).
12 godina
offline
Znate li koje su, i kada, najviše izmjerene temper

Bog postoji i na neki način nas upozorava, sad bili mi svvjesni ili ne. Kao prvo kad je bio kovid (lažno izmišljena bolest) dan kad je bio potres božinović je najavio da se stanovništvo treba cijepit i posle toga je bio potres u zg možda slučajnost. ok, idemo dalje di je sad nestao covid, imaginarna bolest smišljena od strane moćnika. bog postoji i nije on krive za ratove, covid, ljudsku pohlepu, atomske bombe, černobil nego čovjek. 2016. točno se sjećam kad sam bio depresivan i jako loše iz sveg glasa sam govorio mrizim te bože, derao sam se tako pola sata poslije toga par minuta tuča veličine oraha i vjetar uništio nam je sve poljoprivredu i prozore neke. možda slučajnost. bog je u svima nama mi moramo odabrat ocemo stvaart ili uništavat imamo izbor. mislim da i svi mi imamo intuiciju ili šesto čulo jer drugačije ne znam objasnit stvari koje su mi se dogodile. npr. izgubio sam jednom karticu od bankomata subotom vani. i rekao sam sam sebi ne brini vec ces je nac nekako. u pon. sam išao u banku prijavit da mi je izgubljena kartica i uzeo broj u banki i čekao red u tom trenutku mi zazvoni telefon zovu me iz banke da su našli moju karticu neki je gospodin donio u točno istom trenutku kad sam ja bio tamo, ova u banki je rekla to još nismo doživjeli. druga stvar kad mi je umro otac od tumora na mozgu dan kad je umro u bolnici ja sam vrištao od boli, pola sata poslije javili su mi da je umro. još jedna priča sjedim na kavi i mislim si da odem u knjižnicu dignit neku knjigu i  odem u knjižnicu i tom trenutku istu tu knjigu uzima neka gospođa. ili sjedim u tkalči sa sestrom i pijem kavu i kažem jo da sam tu vidio zvonimira baloga na pivi pred par godina i mi sad idemo na vlak i koga sretnemo baloga kao izlazi iz importane.  komentatora čudesno. i mogu osjetit ljudsku energiju, sestra mi je živjela u španjolskoj neko vrijeme s dečkom i jednom kad smo se čuli prekovideopoziva osjetio sam da nešto ne štima, prekinula je s dečkom. kad sam to pričao psihologu smjestili su me u jankomir jer su oni zaključili da je to shizofrenija i tamo sam bio tri tjedna biljka na lijekovima, ali kad sam izašao opet mi se iste stvari dešavaju, zato baš lju diam više ne govorim o tome. ne znam jel ta intuicija nešto loše ali znam da smo svi povezani nekom nevidljivom energijom. takve stavri su mi se počelo događat nako n čitanja moć sadašnjeg trtentutka, kaqko iscjeliti duh i tjelom, superučenje, superpamčenje placebo, radio sam meditacije i tibetance. a i prehranu sam promjenio jeo sam voće i povrće većinom. osjetio sam kao da sam u nekoj višoj dimenziji, sve mi je bilo jasno, pročitao sma uliksa za 5 dana mozak mi je radio kao švicarski sat. kao da sm bio usidren u sadašnjosti nije bilo ni prošlosti ni budućnosti i iamo sam više energije. više doktorima o tome ne govorim a ni prijateljima jer me samo čudno gledaju.

 
1 2 hvala 0
11 mjeseci
protjeran
offline
Re: Znate li koje su, i kada, najviše izmjerene te
Pero Dinamit kaže...
Pusti ih, bas je fora citati te njihove postove.
Zemlja je ravna, svemir ne postoji, pustamo chemtrailse, upravljaju nama pomocu cipova. Sve je to istina, majkemi. Vjeruj, ne trebas dokaze za to, drugi nam lazu da to nije istina. Dovoljno je vjerovati, kuda ces jaci dokaz od toga.


Hihihihihihih!

 Tebi i sličnima je sve ovo jedna velika zajebancija, a kunete se u "znanost" koja je, između ostalog, tvrdila 2 godine da je gripa privremeno nestala i da ju je COVID zamijenio. Kad je vidjela COVID jadna se sakrila. Fakin šišmiš iz Wuhana, što učini poštenom čovjeku.

 

Vjerojatno mislite i kako je rat u Ukrajini kriv za inflaciju.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice