Program ??

poruka: 7
|
čitano: 1.194
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Program ??

Pozdrav!

Naime trebao bih program s kojim bi se moglo napraviti sljedeće (neka vrsta backupa, ali da se ne izrađuje image, već da na vanjskom disku budu prisutne datoteke kao što su u računalu):
Znači situacija je sljedeća, postoji PC i vanjski hard disk i sad bih htio usporediti sadržaj mape A s mapom B i premjestiti datoteke iz mape A koje su novije od odgovarajućih datoteka u mapi B u mapu C? Datoteke koje su potpuno nove u mapi A (dakle nisu prisutne u mapi B) također bi trebale biti premještene u mapu C. Sve bi se to najčešće koristilo za slike, dokumente, video i mp3.

Unaprijed hvala !!

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Program ??

Ne znam može li se s ovim programom sve automatski, ali za uspoređovanje sadržaja mapa i datoteka je Beyond Compare odličan.

Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Program ??

Probaj s ovim programom https://freefilesync.org/

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Program ??

Ako si spretniji  i uložiš malo truda to možeš napraviti sa Robocopy koji je već ugrađen u windowse.

 

https://learn.microsoft.com/en-us/windows-server/administration/windows-commands/robocopy

 

 

Možeš i namjestiti automatiku.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
suspendiran
offline
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Program ??
Syncthing?
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 mjeseci
offline
Re: Program ??
krokan kaže...

Pozdrav!

Naime trebao bih program s kojim bi se moglo napraviti sljedeće (neka vrsta backupa, ali da se ne izrađuje image, već da na vanjskom disku budu prisutne datoteke kao što su u računalu):
Znači situacija je sljedeća, postoji PC i vanjski hard disk i sad bih htio usporediti sadržaj mape A s mapom B i premjestiti datoteke iz mape A koje su novije od odgovarajućih datoteka u mapi B u mapu C? Datoteke koje su potpuno nove u mapi A (dakle nisu prisutne u mapi B) također bi trebale biti premještene u mapu C. Sve bi se to najčešće koristilo za slike, dokumente, video i mp3.

Unaprijed hvala !!

 Ja za to koristim Synchredible.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice