Steam trade

poruka: 2.882
|
čitano: 428.083
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
online
Steam trade

Pa kako ja nisam vidio...

NOTE: On Thursday Dec 11th we had an issue with Gems that meant we needed to reset the Auction and start over. We apologize for the interruption. Any placed bids will need to be placed again.
  • All Gems created by you have been returned to your Inventory
  • All Gem purchases from the Community Market have been reimbursed. View your Store Transactions to see the Wallet Credit to your account.
  • All previous Auction bids have been canceled and the Auction has been reset.
  • Additionally, anyone who traded away items in exchange for Steam Gems on the first day of bidding will receive a copy of Counter-Strike: Global Offensive in their Inventory.
http://www.youtube.com/user/MsDome007 Battlefiled Series Videos
 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Steam trade

ovako ,znam da tema nije za ovo predvidena no zanima me jel itko ima steam acc s cijelim counter strike packom (i 1.6 i go).

placam preko bona ili uplate.. javite mi se na pm

 

Ako imate i neki stari acc bez tih igara a,ali da je stariji od 1god javite se takoder. mozemo se dog

Amber Heard <3
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.12.2014 19:49 (res03pem).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Steam trade

Note: Starting in the next few days, items purchased for Team Fortress 2 either in-game or on the Steam Community Market will not be tradable or marketable for one week after purchase. We are making this change to combat fraud and scams, and to help matain a safe and healthy item economy within Team Fortress 2.

 

Također se odnosi i na CS:GO iteme.

 

Ukratko, eliminiranje ru tradinga.

You only got one finger left And its pointing at the door
Moj PC  
4 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Steam trade
perkoxcar kaže...

Imam Payday2, pošaljite ponude.

Još uvijek imam, volio bi Crysis 1/2, ali ne nužno.

Bilo bi zgodno......, ali nije potrebno !
12 godina
neaktivan
offline
Steam trade

Tražim ARMA 2 Complete Collection ili Combined Operations.

 

Nudim TF2 keyeve.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Steam trade

Imam na raspolaganju:

The Witcher: Enchanced Edition Directors Cut

The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition

Mortal Kombat Komplete Edition

Alice: Madness Returns

 

Mogu razne igre, CS:GO kljucevi, DOTA 2 kljucevi, TF2 kljucevi, razni CS:GO itemi, kutije sta vec :)

 

Javite se da nesto dogovorimo!

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Steam trade

2x Defy Graviti Extended (RUS) verzija

 

Ako nekoga zanimaju ova dva gift a  cisto neka se javi. U zamjenu trazim bilo koji Humble kljuc ali naravno da ne posjedujem tu igru. U napomeni Star Wars Bundle nisam uzimao kao ni ovaj sadasnji, jedino imam Hitman i Deus Ex sve verzije iz serijala. Naravno i Couponi dolaze u obzir ako su kome potrebni ali prvenstveno dajem ova dva gift a za bilo koji Humble kljuc, moze to biti i Velvet Assassin primjera iz Bundle Stars a. Kome su potrebni Couponi neka se slobodno javi, free su :) Bolje da ih netko iskoristi nego da propadnu.

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.2.2015 21:39 (L1nNk).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Steam trade

Imam stram sa: Arma3 

Moguce sve a prednost: CS:GO + jos nesto dakako 

Razlog jer mi je pc preslab -.-

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Steam trade

Evo, kao 1. sry-te za offtopic, ali zamolio bih vas da reportate ovo đu*re:

http://steamcommunity.com/id/Ed0_

Ovako, to mi je bio odlican frend, jedan od najboljih, i onda je doslo do jedne svadjice, ali u roku od tjedan dana mi se javio i ispricao i sve, i zamolio me da mu posudim svoj gta v gift iz invnetory-a, reko je da hoce s njime probati scam nekoga. Ja budala, sam mu poslao gift, onda me smrad zblokirao i uzeo mi gta v preorder-.-". Sad ce i vjerojatno nekoga scam s njim, tako da molim vas, reportajte ga za trade scam.

 

Hvala

I always tell the truth, even when I lie.
Moj PC  
0 12 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Steam trade
mato007 kaže...

Evo, kao 1. sry-te za offtopic, ali zamolio bih vas da reportate ovo đu*re:

http://steamcommunity.com/id/Ed0_

Ovako, to mi je bio odlican frend, jedan od najboljih, i onda je doslo do jedne svadjice, ali u roku od tjedan dana mi se javio i ispricao i sve, i zamolio me da mu posudim svoj gta v gift iz invnetory-a, reko je da hoce s njime probati scam nekoga. Ja budala, sam mu poslao gift, onda me smrad zblokirao i uzeo mi gta v preorder-.-". Sad ce i vjerojatno nekoga scam s njim, tako da molim vas, reportajte ga za trade scam.

 

Hvala

 hmmmmm...dao si mu svoj gift gta V znajući da će sa njime probat scamat nekog...možda je mogao scamat i tu na forumu...išao si svjesno sa njime u scam i onda je on tebe poscamao...i sada tražiš da ga mi reportamo....hmmmmm...onda daj i svoj steamprofil jer možda bi i tebe trebalo reportat

11 godina
neaktivan
offline
Re: Steam trade
mato007 kaže...

Evo, kao 1. sry-te za offtopic, ali zamolio bih vas da reportate ovo đu*re:

http://steamcommunity.com/id/Ed0_

Ovako, to mi je bio odlican frend, jedan od najboljih, i onda je doslo do jedne svadjice, ali u roku od tjedan dana mi se javio i ispricao i sve, i zamolio me da mu posudim svoj gta v gift iz invnetory-a, reko je da hoce s njime probati scam nekoga. Ja budala, sam mu poslao gift, onda me smrad zblokirao i uzeo mi gta v preorder-.-". Sad ce i vjerojatno nekoga scam s njim, tako da molim vas, reportajte ga za trade scam.

 

Hvala

 Decko je sada butthurt jer je htio valjda nekako profitirati od scama, sve dok njega nisu scamali. GG WP report yourself!

Get laid, get paid, gatorade
14 godina
offline
Re: Steam trade
mato007 kaže...

Evo, kao 1. sry-te za offtopic, ali zamolio bih vas da reportate ovo đu*re:

http://steamcommunity.com/id/Ed0_

Ovako, to mi je bio odlican frend, jedan od najboljih, i onda je doslo do jedne svadjice, ali u roku od tjedan dana mi se javio i ispricao i sve, i zamolio me da mu posudim svoj gta v gift iz invnetory-a, reko je da hoce s njime probati scam nekoga. Ja budala, sam mu poslao gift, onda me smrad zblokirao i uzeo mi gta v preorder-.-". Sad ce i vjerojatno nekoga scam s njim, tako da molim vas, reportajte ga za trade scam.

 

Hvala

 E pa nek te je. Sad bi još najrađe tebe reportao.

SVEMOGUĆI
15 godina
offline
Re: Steam trade
mato007 kaže...

Evo, kao 1. sry-te za offtopic, ali zamolio bih vas da reportate ovo đu*re:

http://steamcommunity.com/id/Ed0_

Ovako, to mi je bio odlican frend, jedan od najboljih, i onda je doslo do jedne svadjice, ali u roku od tjedan dana mi se javio i ispricao i sve, i zamolio me da mu posudim svoj gta v gift iz invnetory-a, reko je da hoce s njime probati scam nekoga. Ja budala, sam mu poslao gift, onda me smrad zblokirao i uzeo mi gta v preorder-.-". Sad ce i vjerojatno nekoga scam s njim, tako da molim vas, reportajte ga za trade scam.

 

Hvala

 Ma dajte dečki nemojte tako, očigledno je da on ne bi profitirao iz toga.. 

I'm not crazy, my mother had me tested!
15 godina
offline
Steam trade

Imam slijedeće kupone, ako ima netko nešto za trejd, neka ponudi...
(znači primam sve što se može i prodati na marketu, sve iteme, slike) ;)


Preferiram i neka oružja za cs:go, i tako..

Uglavnom, ponude na pm.

 

Edit: otvorite sliku jer ne prikazuje sve kupone.

WithSkill
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.3.2015 14:23 (WithSkill).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Steam trade

Dajem 3x Defy Gravity ( 2xRUS ) i Spacechem ( i Rome Total War DLC - ne bih bas znao koji tocno podavno sam ga dobio ) za neki humble key koji nemam. Prednost ide Murder Soul Suspect, Thief, Star Wars Force Unleashed 1 ili 2.  Free Will to add me :) // L1nNK d[^.^]b // ili se javite u pp ako tko bude zainteresiran. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.3.2015 17:08 (L1nNk).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Steam trade

HotS EU key za Payday 2 (sad je na sale-u jeftino) ili druge ponude :)

Skype: luka.petricevic2 ili PM

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Steam trade

Sta stvarno nitko nece Arma 3 za CS:GO -.-

Great

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Steam trade
ivm kaže...

Sta stvarno nitko nece Arma 3 za CS:GO -.-

Great

 Baci malo vise oko na steam i zamjene, vjerujem da ih ima mnostvo koji bih rado napravili tu zamjenu. Znao sam vidjati da ljudi imaju i po 20 gift ova CSGO a. Nisam primjetio da ljudi s ovih prostora su izdasni za neke zamjene, a tvoja se u svaku ruku isplati jos ako uzmes u obzir da je CSGO 5eura sad :D

11 godina
neaktivan
offline
Steam trade

mijenjam CSGO steam acc za....ponude pm

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Steam trade

sori na offtopicu.. uzeo sam si age of wonders 3, ali EU verziju, i hrv nije u toj kategoriji aktivacije, jel me mogu je*at ak nekak uspijem aktivirat?

Ako ti neko pomogne stisni gumb HVALA!
Poruka je uređivana zadnji put ned 15.3.2015 11:36 (teo7).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Steam trade
teo7 kaže...

sori na offtopicu.. uzeo sam si age of wonders 3, ali EU verziju, i hrv nije u toj kategoriji aktivacije, jel me mogu je*at ak nekak uspijem aktivirat?

 Po pisanjima tu na forumu, aktivacija nečega na Steam putem VPN-a je dosta riskantnija nego na Origin npr.

 

Mislim da ti je najpametnije pitati direktno korisničku službu steama ili samog developera. Možda ti daju drugi key pošto je njihova greška što nismo dodani pod EU. Imao sam sličnu situaciju sa keyem od Bitdefendera prošle godine.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
neaktivan
offline
Steam trade

Imam sljedeće igre za zamjenu:

Crysis 2
Dead Space
Mirrors Edge
Guacamelee! Gold Edition
Hitman 2: Silent Assassin
Hitman: Codename 47
Little Inferno
Medal of Honor Origin Key
Medal of Honor Steam Key
Operation Flashpoint: Dragon Rising
Operation Flashpoint: Red River
Rise of the Argonauts
The Bureau: XCOM Declassified
The Swapper
Battlefield 3 origin account nekoristen

Trazim: Super Street Fighter IV

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Steam trade

Pitanje za ove koji koriste g2a da prodaju.

 

Jel netko od vas probao napraviti payout na paypal acc??? Ako da koliko dugo je trebalo da vam pare budu vidljive na pp acc-u?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Steam trade
kign kaže...

Pitanje za ove koji koriste g2a da prodaju.

 

Jel netko od vas probao napraviti payout na paypal acc??? Ako da koliko dugo je trebalo da vam pare budu vidljive na pp acc-u?

 Ak se ne varam, 7 dana.

SVEMOGUĆI
11 godina
neaktivan
offline
Steam trade

Imam nekoliko kupona koja ne mislim iskoristit, pa ak nekome treba nek samo posalje trade offer

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Steam trade
kign kaže...

Pitanje za ove koji koriste g2a da prodaju.

 

Jel netko od vas probao napraviti payout na paypal acc??? Ako da koliko dugo je trebalo da vam pare budu vidljive na pp acc-u?

 2-5 dana. Ovisi kad isplatu napraviš. Od četvrtka pa nadalje možeš očekivat tek u ponedjeljak.

12 godina
offline
Steam trade

Momci tnx na odgovoru za G2A.

 

Evo pogledo bas paypal racun i vidim sjele pare,to je bilo brzo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
online
Steam trade

Imam: ETS2 Steam

Trazim: CS:GO ingame iteme(uz skinove, mogu i kljuc, javit se u pm)

Pozdrav.

http://www.youtube.com/user/MsDome007 Battlefiled Series Videos
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Steam trade

Mjenjam i dalje Arma 3, trazim 2 cs go keya.. 

Jer mi arma3 ne radi na mom kompu...

Ako vas je strah da cu vas zeznut, nemora vas bit strah. jer necu nikoga zeznut, usotalom imaju ovu u bug.hr moje podatke tako da se nemorate sekirat.

A i steta ovog accounta :) ipak imam kilometrazu na ovom forumu ;)

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Steam trade

Dali ima neka stranica di mogu mjenjati game gifts, kartice za csgo kljuceve ??

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.4.2015 23:31 (L1nNk).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice