PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.742
|
čitano: 6.881.566
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
9 godina
odjavljen
offline
PlayStation 4

Bolje da ne pratim ovu temu, uvijek netko napiše za neko sniženje na US storeu pa kupim i ja, danas npr UFC3. Sva sreća ne trošim previše, ali opet, neke sam samo isprobao i tak stoje.

 

Days Gone je bio na akciji tamo oko black fridaya, ne znam jesam 10% igre riješio jer mi se čini dosta duga, a igram svake prestupne. How long to beat stranica veli da je potrebno otprilike koliko i za HZD Complete Edition, a njega sam riješio za 20-ak sati.

 

Kolko vam je trebalo da ju završite?

 
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
ursusc355 kaže...

 

 Veču glupost nisam dugo pročitao... Jedna od najboljih igara koje sam ikada igrao...sve što si napisao je totalno netočno.

 Eh sad... ne znam kako baš može biti totalno netočno. Elaboriraj.

 

Možda nekome tko nije igrao ništa slično Nioh izgleda kao posebno dobro i inovativno iskustvo, ali zasad bome ne vidim u čemu je fora. Tipična 7/10 igra. Jer budimo realni, svaka igra koja hoće biti Soulsborne se sa tim igrama "mora" uspoređivati. Naravno da to nije baš fer, pogotovo kad se radi o ovako low budget naslovu ko Nioh, ali jbg, gaming industrija nije fer. Ak niš drugo nastavak će biti PS4 ekskluziva pa možda dobe koju kunu više da to izgleda k nečemu. 

 

E da, zaboravio sam spomenuti da igra ima bez ikakve dileme najnepregledniji skill tree u povijesti. Takva strahota se ne viđa često. S tim se čak i ti moraš složiti. Ako imaš dva zdrava oka.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.12.2019 20:02 (Hexfire).
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Hexfire kaže...
ursusc355 kaže...

 

 Veču glupost nisam dugo pročitao... Jedna od najboljih igara koje sam ikada igrao...sve što si napisao je totalno netočno.

 Eh sad... ne znam kako baš može biti totalno netočno. Elaboriraj.

 

Možda nekome tko nije igrao ništa slično Nioh izgleda kao posebno dobro i inovativno iskustvo, ali zasad bome ne vidim u čemu je fora. Tipična 7/10 igra. Jer budimo realni, svaka igra koja hoće biti Soulsborne se sa tim igrama "mora" uspoređivati. Naravno da to nije baš fer, pogotovo kad se radi o ovako low budget naslovu ko Nioh, ali jbg, gaming industrija nije fer. Ak niš drugo nastavak će biti PS4 ekskluziva pa možda dobe koju kunu više da to izgleda k nečemu. 

 

E da, zaboravio sam spomenuti da igra ima bez ikakve dileme najnepregledniji skill tree u povijesti. Takva strahota se ne viđa često. S tim se čak i ti moraš složiti. Ako imaš dva zdrava oka.

 Apsolutno ništa nepregledno nije. igrao igru 180 sati i uživao u svakoj sekundi... prije toga prešao dark souls 3 i bloodborne. Nioh mi je u svemu bolji i zabavniji. u njemu sam uživao a ove prethodne prešao ali bez velikog uživanja. A skill tree je sve samo ne nepregledan, jedan od najboljih ikada. daljni komentari su suvišni jer očito se tebi igra ne sviđa a meni je u top 5 igara ikada.

8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Nisi igrao Path of Exile jer je tamo najnepregledniji skill tree u bilo kojoj igri.
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Hexfire kaže...
ursusc355 kaže...

 

 Veču glupost nisam dugo pročitao... Jedna od najboljih igara koje sam ikada igrao...sve što si napisao je totalno netočno.

 Eh sad... ne znam kako baš može biti totalno netočno. Elaboriraj.

 

Možda nekome tko nije igrao ništa slično Nioh izgleda kao posebno dobro i inovativno iskustvo, ali zasad bome ne vidim u čemu je fora. Tipična 7/10 igra. Jer budimo realni, svaka igra koja hoće biti Soulsborne se sa tim igrama "mora" uspoređivati. Naravno da to nije baš fer, pogotovo kad se radi o ovako low budget naslovu ko Nioh, ali jbg, gaming industrija nije fer. Ak niš drugo nastavak će biti PS4 ekskluziva pa možda dobe koju kunu više da to izgleda k nečemu. 

 

E da, zaboravio sam spomenuti da igra ima bez ikakve dileme najnepregledniji skill tree u povijesti. Takva strahota se ne viđa često. S tim se čak i ti moraš složiti. Ako imaš dva zdrava oka.

 

Sklon sam vjerovati da si stvarno napisao glupost... inače bi dobio samo thumbs down od Ursusa. Ovako je ipak morao intervenirati :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Q-Tip kaže...
bloodborne kaže...

zanima me zasto sony jos nije napravio nesto slicno.
oh wait da to je sony. zadnji kontroler od xboxa koji sam drzao je bio osrednje govno.
ali ovo izgleda vrhunski, tipke straga, usb c, customization. bas wow

 

I dalje osrednje, uz to i preskupo govno. Svaki promo video će izgledati super dok proizvod ne dođe u ruke kupaca. Pogledaj recenzije na Amazon.de. Čak 26% ocjena je čista jedinica, od verified kupaca. Buttoni ostaju pritisnuti nakon što ih pritisneš, ne vraćaju se u početni položaj, plus ne registriraju svaki pritisak. Thumbstick ostaje zaglavljen u položaju u kojem ga gurneš itd. itd. To očekujem od kontrolera za 50 kn, ne od "Elite" kontrolera za 250 eura.

 

Meni je Xbox One controller za rang bolji od DS4 kontrolera. I po kvaliteti izrade i po ergonomiji.

Čak su mi i replaceable baterije sad prednost iako mi je u startu to izgledalo kao mana.

U sekundi zamijenim baterije i igram dalje, a punim ih u neko drugo vrijeme.

Raspored d-pada i left joysticka mi je isto bolji na xbox/nintendo layoutima.

 

Uglavnom, još nisam naišao na savršeni službeni kontroler. Svaki ima neku manu. Oni od Nintenda su najskuplji, a definitivno najgori.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Q-Tip kaže...
bloodborne kaže...

zanima me zasto sony jos nije napravio nesto slicno.
oh wait da to je sony. zadnji kontroler od xboxa koji sam drzao je bio osrednje govno.
ali ovo izgleda vrhunski, tipke straga, usb c, customization. bas wow

 

I dalje osrednje, uz to i preskupo govno. Svaki promo video će izgledati super dok proizvod ne dođe u ruke kupaca. Pogledaj recenzije na Amazon.de. Čak 26% ocjena je čista jedinica, od verified kupaca. Buttoni ostaju pritisnuti nakon što ih pritisneš, ne vraćaju se u početni položaj, plus ne registriraju svaki pritisak. Thumbstick ostaje zaglavljen u položaju u kojem ga gurneš itd. itd. To očekujem od kontrolera za 50 kn, ne od "Elite" kontrolera za 250 eura.

 Xbox kontroleri su mi još od 360 vs DS3 za dva koplja bolji od dualshockova. A i većina ekipe koja dođe kod mene pa igramo nešto na PC s kontrolerima se obično bori da mazne Xbox kontroler prije drugih. Udobniji je, nesimetričan razmještaj tipki je bolji za veliku većinu igara jer se Nintendo i Xbox dizajn bazira na tome što se više koristi od tipki, lijevi stick više naprijed je apsolutni pogodak u sridu što se tiče dizajna. 

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...

 

Meni je Xbox One controller za rang bolji od DS4 kontrolera. I po kvaliteti izrade i po ergonomiji.

Čak su mi i replaceable baterije sad prednost iako mi je u startu to izgledalo kao mana.

U sekundi zamijenim baterije i igram dalje, a punim ih u neko drugo vrijeme.

Raspored d-pada i left joysticka mi je isto bolji na xbox/nintendo layoutima.

 

Uglavnom, još nisam naišao na savršeni službeni kontroler. Svaki ima neku manu. Oni od Nintenda su najskuplji, a definitivno najgori.

Bitanga

 Daj ne laži napaćeni narod da ti je zamjena baterija super.

DS4 igraš igraš i igraš i nakon par dana ga ostaviš puniti, a ovo sa zamjenom baterija nebu išlo kao praktično.

Neću ulaziti u to koji je bolji jer to je stvar navike.

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.12.2019 22:08 (hummer0).
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...
Bitanga kaže...

 

Meni je Xbox One controller za rang bolji od DS4 kontrolera. I po kvaliteti izrade i po ergonomiji.

Čak su mi i replaceable baterije sad prednost iako mi je u startu to izgledalo kao mana.

U sekundi zamijenim baterije i igram dalje, a punim ih u neko drugo vrijeme.

Raspored d-pada i left joysticka mi je isto bolji na xbox/nintendo layoutima.

 

Uglavnom, još nisam naišao na savršeni službeni kontroler. Svaki ima neku manu. Oni od Nintenda su najskuplji, a definitivno najgori.

Bitanga

 Daj ne laži napaćeni narod da ti je zamjena baterija super.

DS4 igraš igraš i igraš i nakon par dana ga ostaviš puniti, a ovo sa zamjenom baterija nebu išlo kao praktično.

Neću ulaziti u to koji je bolji jer to je stvar navike.

 

Ne lažem, super mi je, inače ne bih to napisao. Imam doma valjda 16 Eneloop baterija, od toga 8 uvijek spremnih i napunjenih. Zamijenim za 10 sekundi i idem dalje.

Kad imaš doma 2 klinca uvijek su svi kontroleri prazni. Na playki i Nintendu se često dešava da je kontroler prazan kad ga želim koristiti jer klinci nisu stavili na punjenje.

Nekad sva tri od playke budu prazna. Plus jedan DS4 ima sjeban usb port pa moram 5-6 puta uštekavati dok ne "primi", a klinci to često ne prate pa stoji na chargeru bez da se uooće punio.

Sa baterijama nema tog problema. A i puno dulje traju na Xbox kontroleru nego na DS4.

 

Kad probaš nešto bolje onda skužiš da ne treba biti rob navike i brzo zaboraviš tu naviku.

Rekao sam u prvom postu odmah da ne postoji nijedan pošteni kontroler, jer svaki ima po nekoliko mana. No Xbox One controller mi ih trenutno ima puno manje od ostalih.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
hummer0 kaže...
Bitanga kaže...

 

Meni je Xbox One controller za rang bolji od DS4 kontrolera. I po kvaliteti izrade i po ergonomiji.

Čak su mi i replaceable baterije sad prednost iako mi je u startu to izgledalo kao mana.

U sekundi zamijenim baterije i igram dalje, a punim ih u neko drugo vrijeme.

Raspored d-pada i left joysticka mi je isto bolji na xbox/nintendo layoutima.

 

Uglavnom, još nisam naišao na savršeni službeni kontroler. Svaki ima neku manu. Oni od Nintenda su najskuplji, a definitivno najgori.

Bitanga

 Daj ne laži napaćeni narod da ti je zamjena baterija super.

DS4 igraš igraš i igraš i nakon par dana ga ostaviš puniti, a ovo sa zamjenom baterija nebu išlo kao praktično.

Neću ulaziti u to koji je bolji jer to je stvar navike.

 

Ne lažem, super mi je, inače ne bih to napisao. Imam doma valjda 16 Eneloop baterija, od toga 8 uvijek spremnih i napunjenih. Zamijenim za 10 sekundi i idem dalje.

Kad imaš doma 2 klinca uvijek su svi kontroleri prazni. Na playki i Nintendu se često dešava da je kontroler prazan kad ga želim koristiti jer klinci nisu stavili na punjenje.

Nekad sva tri od playke budu prazna. Plus jedan DS4 ima sjeban usb port pa moram 5-6 puta uštekavati dok ne "primi", a klinci to često ne prate pa stoji na chargeru bez da se uooće punio.

Sa baterijama nema tog problema. A i puno dulje traju na Xbox kontroleru nego na DS4.

 

Kad probaš nešto bolje onda skužiš da ne treba biti rob navike i brzo zaboraviš tu naviku.

Rekao sam u prvom postu odmah da ne postoji nijedan pošteni kontroler, jer svaki ima po nekoliko mana. No Xbox One controller mi ih trenutno ima puno manje od ostalih.

 Ajde dobro nek ti bude samo zato što si ti to napisao vjerujem ti. 

Ma dok sam imao Nintendo WII koristio sam baterije na punjenje nakon toga više ne, a sin me nije uspio nagovoriti na Switch.

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...

 Ajde dobro nek ti bude samo zato što si ti to napisao vjerujem ti. 

Ma dok sam imao Nintendo WII koristio sam baterije na punjenje nakon toga više ne, a sin me nije uspio nagovoriti na Switch.

 

Switch je odlična konzola, ali preskupe igre i dosta ograničen izbor.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
ursusc355 kaže...

 Apsolutno ništa nepregledno nije. igrao igru 180 sati i uživao u svakoj sekundi... prije toga prešao dark souls 3 i bloodborne. Nioh mi je u svemu bolji i zabavniji. u njemu sam uživao a ove prethodne prešao ali bez velikog uživanja. A skill tree je sve samo ne nepregledan, jedan od najboljih ikada. daljni komentari su suvišni jer očito se tebi igra ne sviđa a meni je u top 5 igara ikada.

Očekivano, nisi napisao ništa konkretno na moj prvi post. Pa ulupao sam i ja hrpu sati u prosječne igre tokom života pa ih to ne čini automatski odličnima. I gle, ajmo za ozbiljno. Reći da je onakav skill tree od najboljih ikada je stvarno dno dna pokušaja trolanja. Jer da je stvarno toliko dobar onda sigurno za nastavak igre ne bi radili kompletan redizajn . Drži se ti fino TD-ova jer sve ovo drugo očito nije tvoj đir.

 

 

Dann3R kaže...
Nisi igrao Path of Exile jer je tamo najnepregledniji skill tree u bilo kojoj igri.

Uf, bome izgleda zastrašujuće na prvu. Gledam samo screenshot pa je možda tako još i gore. Ali nije Nioh puno bolji. Tamo svako oružje ima svoj skill tree koji izgleda identično neovisno o oružju. Em su ikone ogromne pa moraš skrolati prema dolje non stop em nemaš nikakav vizualni pokazatelj što koji skill radi jer sve izgleda isto. Da osim ako si od prošlog level upanja zapamtio da je skill koji ti se dopada treći odozgo u drugom redu, moraš svaki put prelaziti preko svakog pojedinačnog skilla. Baš jako jako loše. Igra ne cijeni igračevo vrijeme, a to je jedna od stvari koja mi dosta smeta. Ko da ih je Konami učio UI dizajnu. Fun fact... usput sam pogledao kako će izgledati skill tree u Nioh 2 i izgleda jako slično Path of Exileu  samo u manjem obujmu. Ne znam jesi li to znao ili si slučajno upiknuo. 

 

 

Bitanga kaže...

 

Sklon sam vjerovati da si stvarno napisao glupost... inače bi dobio samo thumbs down od Ursusa. Ovako je ipak morao intervenirati :-)

 A gle... dovoljno je proguglati ili jednostavno pokrenuti igru jer ju većina nas ima pa prosuditi sam. Ako ništa drugo barem sam otkrio njegov kriptonit. Dovoljno je napisati da je Nioh sranje da bi se čovjek ostavio TumbDownovanja.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Moze mi netko dat link na sekiro iz sancte domenice ps4 verziju?

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...

 

I dalje osrednje, uz to i preskupo govno. Svaki promo video će izgledati super dok proizvod ne dođe u ruke kupaca. Pogledaj recenzije na Amazon.de. Čak 26% ocjena je čista jedinica, od verified kupaca. Buttoni ostaju pritisnuti nakon što ih pritisneš, ne vraćaju se u početni položaj, plus ne registriraju svaki pritisak. Thumbstick ostaje zaglavljen u položaju u kojem ga gurneš itd. itd. To očekujem od kontrolera za 50 kn, ne od "Elite" kontrolera za 250 eura.

 

Meni je Xbox One controller za rang bolji od DS4 kontrolera. I po kvaliteti izrade i po ergonomiji.

Čak su mi i replaceable baterije sad prednost iako mi je u startu to izgledalo kao mana.

U sekundi zamijenim baterije i igram dalje, a punim ih u neko drugo vrijeme.

Raspored d-pada i left joysticka mi je isto bolji na xbox/nintendo layoutima.

 

Uglavnom, još nisam naišao na savršeni službeni kontroler. Svaki ima neku manu. Oni od Nintenda su najskuplji, a definitivno najgori.

 

Ja ne govorim o ergonomiji i usporedbi rasporeda tipki na DS4 i Xbox kontrolerima, nego o tome da su izdali "Elite" kontroler koji očito ima probleme kakve ne bi smio imati nijedan proizvod koji se naziva kontrolerom, a pogotovo onaj koji se naziva elitnim.

 

I ne, nema savršenog kontrolera, jer jednostavno nijedan neće i ne može biti dobar svima. Ima nas sedam milijardi, neki rukom mogu jedva uzeti orah, drugi mogu nositi gajbu jabuka u dlanu. I sad za te dvije skupine treba napraviti jedan univerzalni kontroler. 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
12 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

Evo dobio sam i ja e-mailom kod za novogodisnju dinamicnu temu i bas je fino uradjena :)

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
hanteed kaže...
mzopg kaže...

U košarici su mi Sekiro 149kn i UFC3 169kn, pa prije nego kliknem "plati" zanima me i vaše mišljenje. 

Za Sekiro sam manje više dosta toga pročitao i mislim da će mi se svidjeti, ali za UFC 3 nisam siguran da li će mi dosaditi nakon 10min.

 

Usput pitanjce, igram GTA V i hintovi su tako mala slova da mi je muka to čitati na velikom fHD TV-u 132cm sa 3m udaljenosti. Može li se to nekako povećati, jer ne vidim nigdje opciju u settingsima?

 Igrao sam ufc 1 i 2 vjerojatno je i treći sličan, nije se puno odmako

Za couch coo op je dobar a za sp se treba dobro ušteliti da se kačiš na većim težinama, online mp je tezak do ljubičstog pojasa koliko se sjecam (ide kao divizije na fifi samo pojasevi umjesto brojeva) i tu postane dosadno, oni počnu šamarati u stomak u glavu brane se a ne možeš im ništa. Ali za 40 kuna se isplati radi couch coopa pogotovo je zabavno dok niko ne zna igrati pa sam kickove radite pa ko padne to liči na ovakko nešto https://i.imgflip.com/2wm2zx.gif

Baš sam pročitao recenziju koja kaže da je trica dosta odmakla u odnosu na jedinicu i dvicu po pitanju igrivosti. Nadam se da je tako. 

 

http://www.goodgame.hr/ea-sports-ufc-3/

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
big_guy kaže...

Moze mi netko dat link na sekiro iz sancte domenice ps4 verziju?

 Heh, baš i ja gledam malo prije i pretpostavljam da su ih sve rasprodali. Samo Xbone verziju pronalazi search.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Q-Tip kaže...
Bitanga kaže...

 

I dalje osrednje, uz to i preskupo govno. Svaki promo video će izgledati super dok proizvod ne dođe u ruke kupaca. Pogledaj recenzije na Amazon.de. Čak 26% ocjena je čista jedinica, od verified kupaca. Buttoni ostaju pritisnuti nakon što ih pritisneš, ne vraćaju se u početni položaj, plus ne registriraju svaki pritisak. Thumbstick ostaje zaglavljen u položaju u kojem ga gurneš itd. itd. To očekujem od kontrolera za 50 kn, ne od "Elite" kontrolera za 250 eura.

 

Meni je Xbox One controller za rang bolji od DS4 kontrolera. I po kvaliteti izrade i po ergonomiji.

Čak su mi i replaceable baterije sad prednost iako mi je u startu to izgledalo kao mana.

U sekundi zamijenim baterije i igram dalje, a punim ih u neko drugo vrijeme.

Raspored d-pada i left joysticka mi je isto bolji na xbox/nintendo layoutima.

 

Uglavnom, još nisam naišao na savršeni službeni kontroler. Svaki ima neku manu. Oni od Nintenda su najskuplji, a definitivno najgori.

 

Ja ne govorim o ergonomiji i usporedbi rasporeda tipki na DS4 i Xbox kontrolerima, nego o tome da su izdali "Elite" kontroler koji očito ima probleme kakve ne bi smio imati nijedan proizvod koji se naziva kontrolerom, a pogotovo onaj koji se naziva elitnim.

 

I ne, nema savršenog kontrolera, jer jednostavno nijedan neće i ne može biti dobar svima. Ima nas sedam milijardi, neki rukom mogu jedva uzeti orah, drugi mogu nositi gajbu jabuka u dlanu. I sad za te dvije skupine treba napraviti jedan univerzalni kontroler. 

 

Pa iskreno, ne znam. U zadnje vrijeme sve što čitam na netu ima neke probleme, loše ocjene, a proizvodi vrhunski.

Uopće ne vjerujem tim "rezenzijicama" i da to sve čitam nikad ne bih ništa kupio jer ljudi nađu manu u gluparijama ili uopće ne znaju koristiti proizvode.

Pričam generalno jer sam se načitao svega i svačega kad god sam nešto kupovao.

Kad sam kupovao odličan gamerski monitor lik mu je na amazon.de dao lošu ocjenu jer u paketu dolazi puno vrećica i otpada.

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
mzopg kaže...
hanteed kaže...
mzopg kaže...

U košarici su mi Sekiro 149kn i UFC3 169kn, pa prije nego kliknem "plati" zanima me i vaše mišljenje. 

Za Sekiro sam manje više dosta toga pročitao i mislim da će mi se svidjeti, ali za UFC 3 nisam siguran da li će mi dosaditi nakon 10min.

 

Usput pitanjce, igram GTA V i hintovi su tako mala slova da mi je muka to čitati na velikom fHD TV-u 132cm sa 3m udaljenosti. Može li se to nekako povećati, jer ne vidim nigdje opciju u settingsima?

 Igrao sam ufc 1 i 2 vjerojatno je i treći sličan, nije se puno odmako

Za couch coo op je dobar a za sp se treba dobro ušteliti da se kačiš na većim težinama, online mp je tezak do ljubičstog pojasa koliko se sjecam (ide kao divizije na fifi samo pojasevi umjesto brojeva) i tu postane dosadno, oni počnu šamarati u stomak u glavu brane se a ne možeš im ništa. Ali za 40 kuna se isplati radi couch coopa pogotovo je zabavno dok niko ne zna igrati pa sam kickove radite pa ko padne to liči na ovakko nešto https://i.imgflip.com/2wm2zx.gif

Baš sam pročitao recenziju koja kaže da je trica dosta odmakla u odnosu na jedinicu i dvicu po pitanju igrivosti. Nadam se da je tako. 

 

http://www.goodgame.hr/ea-sports-ufc-3/

 igrivosti? igriv je i 1 i 2, trica vjerojatno više balansa unjela a to je najteže za ovakve igre

kažem ti uzmi ako je 40kn, nece ti brzo dopizditi pogotovo ako voliš taj sport ili degenečenje

9 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
https://www.g2a.com/playstation-network-gift-card-10-usd-psn-united-states-i10000067097019

Na g2a bon od 10$ košta 9,70$, ako nekom treba. Na game supply je 10,5$
 
2 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...

 

Ja ne govorim o ergonomiji i usporedbi rasporeda tipki na DS4 i Xbox kontrolerima, nego o tome da su izdali "Elite" kontroler koji očito ima probleme kakve ne bi smio imati nijedan proizvod koji se naziva kontrolerom, a pogotovo onaj koji se naziva elitnim.

I ne, nema savršenog kontrolera, jer jednostavno nijedan neće i ne može biti dobar svima. Ima nas sedam milijardi, neki rukom mogu jedva uzeti orah, drugi mogu nositi gajbu jabuka u dlanu. I sad za te dvije skupine treba napraviti jedan univerzalni kontroler. 

 

Pa iskreno, ne znam. U zadnje vrijeme sve što čitam na netu ima neke probleme, loše ocjene, a proizvodi vrhunski.

Uopće ne vjerujem tim "rezenzijicama" i da to sve čitam nikad ne bih ništa kupio jer ljudi nađu manu u gluparijama ili uopće ne znaju koristiti proizvode.

Pričam generalno jer sam se načitao svega i svačega kad god sam nešto kupovao.

Kad sam kupovao odličan gamerski monitor lik mu je na amazon.de dao lošu ocjenu jer u paketu dolazi puno vrećica i otpada.

 

 

Svjestan sam takvih "recenzija", ni ja ne vjerujem svakakvim random recenzentima, a pogotovo kad netko da nisku ocjenu zbog nečeg što je posve nevezano za proizvod. Stvar je u tome što ovdje ima i dokaznih video clipova. Stisne tipku, ona ostane pritisnuta. Stisne tipku, ne bude registrirana. Našao sam i video gdje thumbstick ostane zaglavljen. 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Q-Tip kaže...
Bitanga kaže...

 

Ja ne govorim o ergonomiji i usporedbi rasporeda tipki na DS4 i Xbox kontrolerima, nego o tome da su izdali "Elite" kontroler koji očito ima probleme kakve ne bi smio imati nijedan proizvod koji se naziva kontrolerom, a pogotovo onaj koji se naziva elitnim.

I ne, nema savršenog kontrolera, jer jednostavno nijedan neće i ne može biti dobar svima. Ima nas sedam milijardi, neki rukom mogu jedva uzeti orah, drugi mogu nositi gajbu jabuka u dlanu. I sad za te dvije skupine treba napraviti jedan univerzalni kontroler. 

 

Pa iskreno, ne znam. U zadnje vrijeme sve što čitam na netu ima neke probleme, loše ocjene, a proizvodi vrhunski.

Uopće ne vjerujem tim "rezenzijicama" i da to sve čitam nikad ne bih ništa kupio jer ljudi nađu manu u gluparijama ili uopće ne znaju koristiti proizvode.

Pričam generalno jer sam se načitao svega i svačega kad god sam nešto kupovao.

Kad sam kupovao odličan gamerski monitor lik mu je na amazon.de dao lošu ocjenu jer u paketu dolazi puno vrećica i otpada.

 

 

Svjestan sam takvih "recenzija", ni ja ne vjerujem svakakvim random recenzentima, a pogotovo kad netko da nisku ocjenu zbog nečeg što je posve nevezano za proizvod. Stvar je u tome što ovdje ima i dokaznih video clipova. Stisne tipku, ona ostane pritisnuta. Stisne tipku, ne bude registrirana. Našao sam i video gdje thumbstick ostane zaglavljen. 

 

Meni su se takve stvari događale i sa DS4 kontrolerom. Rastavljao sam ga jer mi se "trokut" zaglavljivao.

Jednom sam kupio novi top Note mobitel i imao je grešku s kamerom. Ljubičaste crte na svim fotografijama.

Jel to neko čudo neviđeno? Pa zato postoji garancija. Ako ne radi dobro, zamijeni se novim ili dobiješ novce nazad.

Ljudima su crkle i playke, jel to onda razlog da playka ima ocjenu 3 negdje? Ili nije? Ili je tak svejedno :-)

Da si još malo tražio vjerojatno bi našao video gdje se lik zarazio gripom preko kontrolera. Hoću reći, koliko god je danas sve dostupno online za analizu, toliko ima i svakakvih gluparija.

I najbolji proizvod na svijetu će imati video gdje je dokazano smeće. Jer uvijek će se barem jednom čovjeku nešto pokvariti, i uvijek će taj video imati hrpu pregleda.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.12.2019 19:13 (Bitanga).
15 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Hexfire kaže...
big_guy kaže...

Moze mi netko dat link na sekiro iz sancte domenice ps4 verziju?

 Heh, baš i ja gledam malo prije i pretpostavljam da su ih sve rasprodali. Samo Xbone verziju pronalazi search.

 Sreca pa je na sophos lab bili dostupno pa sam uspio naruciti.

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
5 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
Q-Tip kaže...
Bitanga kaže...

 

Ja ne govorim o ergonomiji i usporedbi rasporeda tipki na DS4 i Xbox kontrolerima, nego o tome da su izdali "Elite" kontroler koji očito ima probleme kakve ne bi smio imati nijedan proizvod koji se naziva kontrolerom, a pogotovo onaj koji se naziva elitnim.

I ne, nema savršenog kontrolera, jer jednostavno nijedan neće i ne može biti dobar svima. Ima nas sedam milijardi, neki rukom mogu jedva uzeti orah, drugi mogu nositi gajbu jabuka u dlanu. I sad za te dvije skupine treba napraviti jedan univerzalni kontroler. 

 

Pa iskreno, ne znam. U zadnje vrijeme sve što čitam na netu ima neke probleme, loše ocjene, a proizvodi vrhunski.

Uopće ne vjerujem tim "rezenzijicama" i da to sve čitam nikad ne bih ništa kupio jer ljudi nađu manu u gluparijama ili uopće ne znaju koristiti proizvode.

Pričam generalno jer sam se načitao svega i svačega kad god sam nešto kupovao.

Kad sam kupovao odličan gamerski monitor lik mu je na amazon.de dao lošu ocjenu jer u paketu dolazi puno vrećica i otpada.

 

 

Svjestan sam takvih "recenzija", ni ja ne vjerujem svakakvim random recenzentima, a pogotovo kad netko da nisku ocjenu zbog nečeg što je posve nevezano za proizvod. Stvar je u tome što ovdje ima i dokaznih video clipova. Stisne tipku, ona ostane pritisnuta. Stisne tipku, ne bude registrirana. Našao sam i video gdje thumbstick ostane zaglavljen. 

 

Meni su se takve stvari događale i sa DS4 kontrolerom. Rastavljao sam ga jer mi se "trokut" zaglavljivao.

Jednom sam kupio novi top Note mobitel i imao je grešku s kamerom. Ljubičaste crte na svim fotografijama.

Jel to neko čudo neviđeno? Pa zato postoji garancija. Ako ne radi dobro, zamijeni se novim ili dobiješ novce nazad.

Ljudima su crkle i playke, jel to onda razlog da playka ima ocjenu 3 negdje? Ili nije? Ili je tak svejedno :-)

Da si još malo tražio vjerojatno bi našao video gdje se lik zarazio gripom preko kontrolera. Hoću reći, koliko god je danas sve dostupno online za analizu, toliko ima i svakakvih gluparija.

I najbolji proizvod na svijetu će imati video gdje je dokazano smeće. Jer uvijek će se barem jednom čovjeku nešto pokvariti, i uvijek će taj video imati hrpu pregleda.

 Meni pak jedini problem sa ds4 je los raspored i sam "dizajn" nekih tipki share, options i naravno gljivice.

 A jedino sto bi promijenio na xboxu su te glavne 4 tipke. Kada mi je frend posudio davno svoj xbox 360.

 

 Cesto mi se znalo desiti da mi koja od njih u gejmu zapne, ne svida mi se taj kak bi rekao obli, okrugli dizajn i na

 na sam pritisak su mi jako cudne. To je jedino sto mi nije sjelo kod xbox kontrolera ostalo uz manji - "r1 i r2 tipki koje su povremeno zastekale.

 I da izmjenjive baterije su mi bile kaos, znaci to ne podrzavam. Daj mi integriranu punjivu, nabavim si dva komada i kao i sad samo ih rotiram.

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 29.12.2019 11:22 (bloodborne).
10 godina
offline
PlayStation 4

Trebam pomoć dal mi se isplati uzet PS4 Pro trenutno posjedujem ps4 slim,imam 4k tv pa nebi htio da ga kupujem bezveze,netko sa iskustvom da mi veli razliku,hvala

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
fruti111 kaže...

Trebam pomoć dal mi se isplati uzet PS4 Pro trenutno posjedujem ps4 slim,imam 4k tv pa nebi htio da ga kupujem bezveze,netko sa iskustvom da mi veli razliku,hvala

 Radije se strpi do izlaska ps 5, ako ti nije zao dati novac kupo pro samo zbog 4k. Iskreno ja nebi... 

Black Spider
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
fruti111 kaže...

Trebam pomoć dal mi se isplati uzet PS4 Pro trenutno posjedujem ps4 slim,imam 4k tv pa nebi htio da ga kupujem bezveze,netko sa iskustvom da mi veli razliku,hvala

Imao sam obični i sad imam Pro. Razlika na 4k TV-u se vidi. Ali iskreno, da još uvijek imam slim konzolu sad na kraju 2019. godine, nebi uzimao Pro s obzirom da PS5 izlazi za manje od godinu dana. Radije si spremi taj novac i čuvaj za peticu.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put ned 29.12.2019 13:21 (antimadridista).
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Jel netko planira igrati DBZ Kakarot? Na game Collectionu dobijete majicu kao preorder bonus.
Vidim da je dosta bolja od Xenoversea, ima dosta rpg elemenata i open world je, ali nekako mi se cini pust svijet. Zakon mi je levelanje i sto su protivnici dosta jači od tebe. Samo se nadam da necemo morati grindati satima da dignemo levele.
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
fruti111 kaže...

Trebam pomoć dal mi se isplati uzet PS4 Pro trenutno posjedujem ps4 slim,imam 4k tv pa nebi htio da ga kupujem bezveze,netko sa iskustvom da mi veli razliku,hvala

 Evo da ti pomognem, procitaj si ovako na glas. Imam playstation 4 ispravan koji radi, ali zelim nepotrebno kupiti novi playstation 4.

 Iako znam da kroz 10-12 mjeseci dolazi novi playstation 5 koji cu vjerojatno takoder htjeti kupiti. Does it makes sense ? Noup

14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Jel netko planira igrati DBZ Kakarot? Na game Collectionu dobijete majicu kao preorder bonus.
Vidim da je dosta bolja od Xenoversea, ima dosta rpg elemenata i open world je, ali nekako mi se cini pust svijet. Zakon mi je levelanje i sto su protivnici dosta jači od tebe. Samo se nadam da necemo morati grindati satima da dignemo levele.

 Podsjeća me na Buu's Fury sa Gameboy Advancea. Zanimljiva se čini igra, ali pričekat ću da vidim reakcije igrača. 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice