PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.770
|
čitano: 7.116.499
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
15 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Baš sam u dilemi da uzmem sekiro ili ne.Citam po netu neki kazu da je preteska i frustrirajuca neki da nije tako.Ne bih volio uzeti igru pa da se po par dana mucim sa jednim bossom i da si lomim zivce radi igre.Opet gameplay mi izgleda dobar.Zanima me jel ima kakvih side aktivnosti osim borbe sa neprijateljima(tipa grobnice u tomb raideru/assassins creedu)?Kakav je level dizajn i igrin svijet,ima li mnostvo razlicitih lokacija,da li su iste upecatljive ili monotone?

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
big_guy kaže...

Baš sam u dilemi da uzmem sekiro ili ne.Citam po netu neki kazu da je preteska i frustrirajuca neki da nije tako.Ne bih volio uzeti igru pa da se po par dana mucim sa jednim bossom i da si lomim zivce radi igre.Opet gameplay mi izgleda dobar.Zanima me jel ima kakvih side aktivnosti osim borbe sa neprijateljima(tipa grobnice u tomb raideru/assassins creedu)?Kakav je level dizajn i igrin svijet,ima li mnostvo razlicitih lokacija,da li su iste upecatljive ili monotone?

 Sve se vježbom postigne moraš biti uporan i gledati gdje si pogriješio kada propadneš. Genichiro te ona baba(lady of...) su vjerojatno dva najteža bossa tu ćeš se malo izvježbati ostali će brzo ići. Lokacije nisu nešto ranovrsne ali dobro je to penjanje po tim japanskim pagodama, ima tu svačega za istražiti. Igra daje slobodu na koje ćeš bosove ići nema tu neki red. Koliko se sjećam side ima nekoliko questova, ovdje su po meni umjesto side questova side bossovi po onim špiljama koje mi se nije dalo rejšavati. Ako ti bude teško možeš ući na yt i pogledati lokacije gdje su skrivene one kutijice što povećavaju health i one okrugle barove za deflection i ono, to sam ja radio prije guardian apea i pomoglo mi je kada sam sve te sto ih se može pokupiti pokupio jer jači budeš u borbi.

14 godina
offline
PlayStation 4

Ekipa, zanima me igrace iskustvo sa Farming Simulatorom dali ima tko? Uzeo bih navedenu igricu za bratica(7godina), zanima me dali je jednostavno?

 
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

@m77 ma zivcira me kaj ne kuzim vise kako back stabati nekoga onak dodem iza njih vrtim se kruzim i 

.

 

@big guy evo ti kratki 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

U košarici su mi Sekiro 149kn i UFC3 169kn, pa prije nego kliknem "plati" zanima me i vaše mišljenje. 

Za Sekiro sam manje više dosta toga pročitao i mislim da će mi se svidjeti, ali za UFC 3 nisam siguran da li će mi dosaditi nakon 10min.

 

Usput pitanjce, igram GTA V i hintovi su tako mala slova da mi je muka to čitati na velikom fHD TV-u 132cm sa 3m udaljenosti. Može li se to nekako povećati, jer ne vidim nigdje opciju u settingsima?

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
mzopg kaže...

U košarici su mi Sekiro 149kn i UFC3 169kn, pa prije nego kliknem "plati" zanima me i vaše mišljenje. 

Za Sekiro sam manje više dosta toga pročitao i mislim da će mi se svidjeti, ali za UFC 3 nisam siguran da li će mi dosaditi nakon 10min.

 

Usput pitanjce, igram GTA V i hintovi su tako mala slova da mi je muka to čitati na velikom fHD TV-u 132cm sa 3m udaljenosti. Može li se to nekako povećati, jer ne vidim nigdje opciju u settingsima?

 Predaleko si od tv-a

13 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
pqweasdyxc kaže...
mzopg kaže...

U košarici su mi Sekiro 149kn i UFC3 169kn, pa prije nego kliknem "plati" zanima me i vaše mišljenje. 

Za Sekiro sam manje više dosta toga pročitao i mislim da će mi se svidjeti, ali za UFC 3 nisam siguran da li će mi dosaditi nakon 10min.

 

Usput pitanjce, igram GTA V i hintovi su tako mala slova da mi je muka to čitati na velikom fHD TV-u 132cm sa 3m udaljenosti. Može li se to nekako povećati, jer ne vidim nigdje opciju u settingsima?

 Predaleko si od tv-a

Odlično, već sam se zabrinuo da sam očoravio. 

Znači moram kupiti veći TV.

 

Gledam nekakav kalkulator i ispada da za fHD i 3m udaljenost trebam uzeti barem 70" TV, a za 4k 90".

 

https://www.rtings.com/tv/reviews/by-size/size-to-distance-relationship

9 godina
offline
Re: PlayStation 4

Ja imam obični PS4 i 49" 4k telku i igram s udaljenosti od 2 m bez ikakvih problema. Probaj se pomaknuti na barem 2,5 m i bit će ti sve puno čitljivije.

13 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
pqweasdyxc kaže...

Ja imam obični PS4 i 49" 4k telku i igram s udaljenosti od 2 m bez ikakvih problema. Probaj se pomaknuti na barem 2,5 m i bit će ti sve puno čitljivije.

Je na oko 2.5m je sve ok, ali neda žena micanje namještaja. 

a i sad imam izliku za kupovinu većeg TV-a, mada se mislim ima li smisla uzeti projektor, s njim dobijem i do 100" sliku, ali me muči što uvijek mora biti mrak.

9 godina
offline
Re: PlayStation 4

Bolje telku. Jeftinije je i puno bolja slika

16 godina
online
Re: PlayStation 4
mzopg kaže...
pqweasdyxc kaže...
mzopg kaže...

U košarici su mi Sekiro 149kn i UFC3 169kn, pa prije nego kliknem "plati" zanima me i vaše mišljenje. 

Za Sekiro sam manje više dosta toga pročitao i mislim da će mi se svidjeti, ali za UFC 3 nisam siguran da li će mi dosaditi nakon 10min.

 

Usput pitanjce, igram GTA V i hintovi su tako mala slova da mi je muka to čitati na velikom fHD TV-u 132cm sa 3m udaljenosti. Može li se to nekako povećati, jer ne vidim nigdje opciju u settingsima?

 Predaleko si od tv-a

Odlično, već sam se zabrinuo da sam očoravio. 

Znači moram kupiti veći TV.

 

Gledam nekakav kalkulator i ispada da za fHD i 3m udaljenost trebam uzeti barem 70" TV, a za 4k 90".

 

https://www.rtings.com/tv/reviews/by-size/size-to-distance-relationship

 

Odi radije po naočale :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...

Odlično, već sam se zabrinuo da sam očoravio. 

Znači moram kupiti veći TV.

 

Gledam nekakav kalkulator i ispada da za fHD i 3m udaljenost trebam uzeti barem 70" TV, a za 4k 90".

 

https://www.rtings.com/tv/reviews/by-size/size-to-distance-relationship

 

Odi radije po naočale :-)

I to je opcija, nakon preko 30 godina buljenja u monitor ne bi bilo čudo da je vid otišao kvragu. Kako su krenuli s tim rezolucijama uskoro će mi trebati dalekozor, a ne naočale. 

5 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

Ja imam sitnu dioptriju ne znam sad napamet +0.25 tak nesto i astigmatizam.

Doslovno kad gledas kroz moje naocale ljudi imaju osjecaj da je staklo.

sad sam si uzeo nove s tim blue filterom. I puno mi znace kad piljim u ekran unatoc maloj dioptriji.

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
PlayStation 4

Može li netko tko ima just dance igricu objasniti jel stvarno bez problema funkcionira igranje bez kamere, samo preko aplikacije i smartphonea? Sad je vidim na akciji na playstoreu pa bi ju kupili necakinji ako to u praksi stvarno tako radi. Hvala

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
mzopg kaže...

U košarici su mi Sekiro 149kn i UFC3 169kn, pa prije nego kliknem "plati" zanima me i vaše mišljenje. 

Za Sekiro sam manje više dosta toga pročitao i mislim da će mi se svidjeti, ali za UFC 3 nisam siguran da li će mi dosaditi nakon 10min.

 

Usput pitanjce, igram GTA V i hintovi su tako mala slova da mi je muka to čitati na velikom fHD TV-u 132cm sa 3m udaljenosti. Može li se to nekako povećati, jer ne vidim nigdje opciju u settingsima?

 Obje igre odlične , UFC3 uzmi na američkom store-u košta 6 dolara ( 40 kuna )

14 godina
offline
Re: PlayStation 4
buglady kaže...

Može li netko tko ima just dance igricu objasniti jel stvarno bez problema funkcionira igranje bez kamere, samo preko aplikacije i smartphonea? Sad je vidim na akciji na playstoreu pa bi ju kupili necakinji ako to u praksi stvarno tako radi. Hvala

 Imaš demo pa isprobaj. Funkcionira skroz ok, i ja sam isprobao samo demo, još nisam kupio cijelu.

16 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
ERROR1911 kaže...

Ekipa, zanima me igrace iskustvo sa Farming Simulatorom dali ima tko? Uzeo bih navedenu igricu za bratica(7godina), zanima me dali je jednostavno?

Nije, ali brzo to klinci pokopcaju. Moj niti ne radi misije, nego se samo glupira s strojevima.

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
11 godina
offline
PlayStation 4

Zar nije jučer tribala bit najava PS+ igara za January(zadnja srida u mjesecu)?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ne znam dal si pratio, ali bio je Božić...

Vjerojatno sutra ili drugi tjedan... koga briga.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
mzopg kaže...

U košarici su mi Sekiro 149kn i UFC3 169kn, pa prije nego kliknem "plati" zanima me i vaše mišljenje. 

Za Sekiro sam manje više dosta toga pročitao i mislim da će mi se svidjeti, ali za UFC 3 nisam siguran da li će mi dosaditi nakon 10min.

 

Usput pitanjce, igram GTA V i hintovi su tako mala slova da mi je muka to čitati na velikom fHD TV-u 132cm sa 3m udaljenosti. Može li se to nekako povećati, jer ne vidim nigdje opciju u settingsima?

 Igrao sam ufc 1 i 2 vjerojatno je i treći sličan, nije se puno odmako

Za couch coo op je dobar a za sp se treba dobro ušteliti da se kačiš na većim težinama, online mp je tezak do ljubičstog pojasa koliko se sjecam (ide kao divizije na fifi samo pojasevi umjesto brojeva) i tu postane dosadno, oni počnu šamarati u stomak u glavu brane se a ne možeš im ništa. Ali za 40 kuna se isplati radi couch coopa pogotovo je zabavno dok niko ne zna igrati pa sam kickove radite pa ko padne to liči na ovakko nešto https://i.imgflip.com/2wm2zx.gif

10 godina
offline
Re: PlayStation 4
Vidim da cekate najavu ps+ igara....
Pomaknuta je na 1.1.
Moj PC  
1 0 hvala 2
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Na Amazon.de je PS4 Pro 250€ + 30 € shipping u Hrvatsku. Neloša cijena.
PSN - DeniZg80
Moj PC  
2 0 hvala 1
5 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

zanima me zasto sony jos nije napravio nesto slicno.
oh wait da to je sony. zadnji kontroler od xboxa koji sam drzao je bio osrednje govno.
ali ovo izgleda vrhunski, tipke straga, usb c, customization. bas wow

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...

zanima me zasto sony jos nije napravio nesto slicno.
oh wait da to je sony. zadnji kontroler od xboxa koji sam drzao je bio osrednje govno.
ali ovo izgleda vrhunski, tipke straga, usb c, customization. bas wow

 

stvarno izgleda super.

 

od sveg srca se nadam da će Sony napraviti ozbiljan skok sa kontrolerom za PS5

14 godina
offline
PlayStation 4

Svaka im čast al nikad nebi dao 1000+ kn za kontroler. 180 eura. Za tu cijenu praktički nađeš Xbox One novi u dućsnu sa običnim kontrolerom.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.12.2019 13:24 (antimadridista).
Moj PC  
7 0 hvala 1
5 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

To definitivno, ali ekstra gumbe pozadi, bolje pozicionirane ili redizajnirane share i options buton.

Jer nikad nemam osjecaj da sam ih pritisnuo niti mogu jer su ultra low profile.

Pa ih nekada noktom moram, i malo kvalitetnije gljivice overall.

Nebi se zalio na takav kontroler, cak ni na raspored gljivice gore.

 

12 godina
offline
Re: PlayStation 4
ima jos kod nas u trgovinama po 2200kn.
tak da mislim da se za 100kn ne isplati zafrkavati s narucivanjem izvana
jesus_tm1
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...

To definitivno, ali ekstra gumbe pozadi, bolje pozicionirane ili redizajnirane share i options buton.

Jer nikad nemam osjecaj da sam ih pritisnuo niti mogu jer su ultra low profile.

Pa ih nekada noktom moram, i malo kvalitetnije gljivice overall.

Nebi se zalio na takav kontroler, cak ni na raspored gljivice gore.

 

 Ne znam... imam Nacon Revolution sa tim gumbićima odozada i u praksi mi baš i nije bog zna šta korisno. Nezgrapno je za stisnuti u žaru borbe. Jedino što je ovdje fora što mogu dodati makro na svaki od ta četiri gumba, inače ih ne bih ni koristio. Ali ajd, bolje od bezveznog touchpada koji nije bio iskorišten ni u jednoj igri.

 

 

 

In other news...

 

Odigrao sam Way Out u couch coopu, the way its meant to be played. Zabavno iskustvo sve u svemu, možda se moglo još nešto više sa samim konceptom. Neću ništa spoilati, ali nisam siguran sviđa li mi se sam kraj igre. S jedne strane je dosta neočekivan, ali s druge je sam gameplay možda mogao profitirati da se neke stvari otkriju prije. Neće mi završiti na listi najboljih igara ko njihova prošla igra, ali pozdravljam bilo kakav pokušaj inovativnosti pa preporučam ako imate nekoga za igranje u paru.

 

 

Nakon toga pokrenuo Nioh. Kad je već đabe... Onako na prvu niš posebno. Low Budget Soulsborne. Lootanje i konstantno uspoređivanje itema je baš umarajuće. Uglavnom sve quick sellam jer nemam volje pregledavati 300 istih mačeva. Blacksmith postoji, ali blage veze namam kako se koristi. Ne znam dal je to namjerno ili tek trebam doći do faze igre gdje će mi nekog vraga pojasniti.

 

Level dizajn je poprilična koma u prva tri područja koja sam vidio. Sve izgleda isto, teško se orijentirati, igra forsira male skučene prostore. Totalno neprikladne za sustav borbe koji forsira. Combat je ok iako se ne bih bunio da je pucanje nekako drugačije riješeno. Ne vidim baš poantu tri "stancea" kad 90% neprijatelja ubiješ sa dashom naprijed + lupanje po kocki. Možda da si na neki način prisiljen koristiti određeni stance? Ne znam... ovako samo koristim low stance i bok. 

 

Prvi boss fight nije baš neka sreća za uvod u igru. Ogromna beštija u malom prostoru i još se moraš boriti s kamerom i preprekama na podu. Nepotrebno iritantno. Već ak su kopirali From Software nisu trebali i loše stvari uzeti. Taman sam planirao odustati, ali ovaj drugi boss je podosta zabavan pa si mislim da možda dalje ima i boljih dijelova. Brza je, leti uokolo, a sama arena dovoljno velika da imaš šanse. Doduše ne sviđa mi se baš kad boss komotno može krenuti u svoj napad u trenutku kad ti lupaš po njemu. Ispada nekako jeftino. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...

zanima me zasto sony jos nije napravio nesto slicno.
oh wait da to je sony. zadnji kontroler od xboxa koji sam drzao je bio osrednje govno.
ali ovo izgleda vrhunski, tipke straga, usb c, customization. bas wow

 

I dalje osrednje, uz to i preskupo govno. Svaki promo video će izgledati super dok proizvod ne dođe u ruke kupaca. Pogledaj recenzije na Amazon.de. Čak 26% ocjena je čista jedinica, od verified kupaca. Buttoni ostaju pritisnuti nakon što ih pritisneš, ne vraćaju se u početni položaj, plus ne registriraju svaki pritisak. Thumbstick ostaje zaglavljen u položaju u kojem ga gurneš itd. itd. To očekujem od kontrolera za 50 kn, ne od "Elite" kontrolera za 250 eura.

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
12 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

 

 

Nakon toga pokrenuo Nioh. Kad je već đabe... Onako na prvu niš posebno. Low Budget Soulsborne. Lootanje i konstantno uspoređivanje itema je baš umarajuće. Uglavnom sve quick sellam jer nemam volje pregledavati 300 istih mačeva. Blacksmith postoji, ali blage veze namam kako se koristi. Ne znam dal je to namjerno ili tek trebam doći do faze igre gdje će mi nekog vraga pojasniti.

 

Level dizajn je poprilična koma u prva tri područja koja sam vidio. Sve izgleda isto, teško se orijentirati, igra forsira male skučene prostore. Totalno neprikladne za sustav borbe koji forsira. Combat je ok iako se ne bih bunio da je pucanje nekako drugačije riješeno. Ne vidim baš poantu tri "stancea" kad 90% neprijatelja ubiješ sa dashom naprijed + lupanje po kocki. Možda da si na neki način prisiljen koristiti određeni stance? Ne znam... ovako samo koristim low stance i bok. 

 

Prvi boss fight nije baš neka sreća za uvod u igru. Ogromna beštija u malom prostoru i još se moraš boriti s kamerom i preprekama na podu. Nepotrebno iritantno. Već ak su kopirali From Software nisu trebali i loše stvari uzeti. Taman sam planirao odustati, ali ovaj drugi boss je podosta zabavan pa si mislim da možda dalje ima i boljih dijelova. Brza je, leti uokolo, a sama arena dovoljno velika da imaš šanse. Doduše ne sviđa mi se baš kad boss komotno može krenuti u svoj napad u trenutku kad ti lupaš po njemu. Ispada nekako jeftino. 

 Veču glupost nisam dugo pročitao... Jedna od najboljih igara koje sam ikada igrao...sve što si napisao je totalno netočno.

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.12.2019 18:23 (ursusc355).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice