Nabava vecih kolicina GPU-ova

poruka: 7
|
čitano: 2.083
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Nabava vecih kolicina GPU-ova

Pozdrav, sjetio se aktivirati ovaj stari acc da mozda profitira svima nama nesto
post je namjenjen zaposlenicima raznih ducana, msana itd itd, ukoliko bi bilo moguce dobiti informaciju kada ce stici odredjeni gpu-ovi na stanje, i/ili nabaviti iste direktno, usluga bi bila vrlo dobro nagrađena, uzeli bi bilo sto od 6 do nekoliko stotina gpu-ova, ovisi koliko unaprijed dobijemo obavjest, radimo sa nekoliko investitora i dogovor bi se ponavljao od sad do neodređenog jednom mjesecno
uzimamo rx 470, rx 480, rx 570, rx 580, gtx 1060, gtx 1070, gtx 1070ti, gtx 1080ti, rx vega 56, rx vega 64, nista drugo, i naravno prvo cemo razmotriti cijenu, mada smo trenutno zbog stanja na trzistu vrlo fleksibilni

ako imate kakve korisne informacije javite se na telegram @BufferShop

Lijep pozdrav

 
0 4 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Nabava vecih kolicina GPU-ova

kad ste već tako opaki investitori , nudim vam ja svoju 1080ti za 15k kn , vama je to kikiriki

11 godina
odjavljen
offline
Re: Nabava vecih kolicina GPU-ova

Evo ja nudim za 14,5k. Dostava na kućni prag. 

Dont these talking monkeys know that Eden has enough to go around? Plenty in this holy garden, silly old monkeys, Where there is one you are bound to divide it Right in two!
7 godina
protjeran
offline
Re: Nabava vecih kolicina GPU-ova
eywa33 kaže...

Evo ja nudim za 14,5k. Dostava na kućni prag. 

 ajde mijenjam i ja onda na 14.5k, ako uzmu u kompletu dvije šampionske kartice za 29k sasvim fer ponuda...

evo ja od svog dijela platim Lucija da im ih uštima stabilno na 1848Mhz, šteta ne iskoristiti takvog OC majstora 

11 godina
odjavljen
offline
Re: Nabava vecih kolicina GPU-ova
lav1000 kaže...
eywa33 kaže...

Evo ja nudim za 14,5k. Dostava na kućni prag. 

 ajde mijenjam i ja onda na 14.5k, ako uzmu u kompletu dvije šampionske kartice za 29k sasvim fer ponuda...

evo ja od svog dijela platim Lucija da im ih uštima stabilno na 1848Mhz, šteta ne iskoristiti takvog OC majstora 

 Tako je. Probrane, handhammered. unikatni primjerci. šteta propustiti priliku!

Dont these talking monkeys know that Eden has enough to go around? Plenty in this holy garden, silly old monkeys, Where there is one you are bound to divide it Right in two!
7 godina
protjeran
offline
Re: Nabava vecih kolicina GPU-ova

Mozda u nedostatku kartica, Quadro P4000 (GTX 1070) moze posluziti za mining.

 

https://www.nabava.net/search.php?q=quadro+P4000

15 godina
odjavljen
offline
Nabava vecih kolicina GPU-ova

Wow. Nisam neki nazi gramatika 'freak', ali skoro nisam vidio nesto nepismenije.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice