GTX 390!? zakon...

poruka: 8
|
čitano: 2.478
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
GTX 390!? zakon...

ovo izgleda zakon samo kolko ce to cudo trosit Izlanuo se!!

4 GPU u jednoj katici? =3584MB ili 4x896 Smijeh (ak sam dobro shvatio)

 GTX 390= 2xGTX295

 

INFO

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
GTX 390!? zakon...

Ak se ovo ostvari,5000--cijena.

Punk's not dead!!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
online
GTX 390!? zakon...

Taj sam ja link stavio na temi za te graficke pa su me poljuvali radi hladnjaka jer kazu da nema teorije da to hladi 4 gpua..Znaci FAKE! read my nameCool

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: GTX 390!? zakon...
Fake_Alert kaže...

Taj sam ja link stavio na temi za te graficke pa su me poljuvali radi hladnjaka jer kazu da nema teorije da to hladi 4 gpua..Znaci FAKE! read my nameCool

 sry nisam vidio... a cuj cuda se rade mozda i uspiu nes napravit nekak... a i zamisli imat 8GPU tojest u SLI GTX390... Smijeh

 

ljepo receno perverzija!!

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.9.2009 19:26 (damian123).
15 godina
protjeran
offline
RE: GTX 390!? zakon...
damian123 kaže...

ovo izgleda zakon samo kolko ce to cudo trosit Izlanuo se!!

4 GPU u jednoj katici? =3584MB ili 4x896 Smijeh (ak sam dobro shvatio)

 GTX 390= 2xGTX295

 

INFO

preglupo to ti je fake jer ko bi to hladio jedva da se ohlade 2 a ne 4 chipa

 

daj razmisli malo a i trebalo bi imat 4x6pin za napajanje

 

looooooooooooooooooool

We don't need no education We dont need no thought control No dark sarcasm in the classroom Teachers leave them kids alone Hey! Teachers! Leave them kids alone! All in all it's just another brick in t
15 godina
offline
RE: GTX 390!? zakon...
damian123 kaže...
Fake_Alert kaže...

Taj sam ja link stavio na temi za te graficke pa su me poljuvali radi hladnjaka jer kazu da nema teorije da to hladi 4 gpua..Znaci FAKE! read my nameCool

 sry nisam vidio... a cuj cuda se rade mozda i uspiu nes napravit nekak... a i zamisli imat 8GPU tojest u SLI GTX390... Smijeh

 

ljepo receno perverzija!!

Nema teorije nvidijašu.

 

 

Zašto 4x6 pin kada moće 2x8 pin(300W + 75W od pci-e slota), ni to nebi bilo dovoljno(jelo bi preko 400-500W).

MSN i e-mail - drazen016@net.hr
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.9.2009 19:29 (Hyperion).
14 godina
online
RE: GTX 390!? zakon...
damian123 kaže...
Fake_Alert kaže...

Taj sam ja link stavio na temi za te graficke pa su me poljuvali radi hladnjaka jer kazu da nema teorije da to hladi 4 gpua..Znaci FAKE! read my nameCool

 sry nisam vidio... a cuj cuda se rade mozda i uspiu nes napravit nekak... a i zamisli imat 8GPU tojest u SLI GTX390... Smijeh

 

ljepo receno perverzija!!

Gle SLI i Crossfire se ne iskoristi uvijek full,iskoristi se barem 40 % mozda vise mozda manje ovisi kakva ti je maticna i to..al sa tim coolerom je nemoguce ohladit 4 gpua..Kolko vidim to je sam 1 cooler..A valjda budu nes izmislili

15 godina
neaktivan
offline
GTX 390!? zakon...

dobro dobro dakle nemoguce...

 

BTW: nisam Nvidiaš volim i ATI al svokog na svoj nacin...

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice