Rezanje dijelova videa

poruka: 11
|
čitano: 4.520
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Rezanje dijelova videa

Imam snimljenu seriju i između su reklame.. pokusao sam sa windows movie makerom ali mi ne zeli prikazivati sliku tako da neznam gdje rezem. Pokusam sam sa freemake video converterom ali tamo ne želi pokrenuti video. virtualdub ali ne zeli otvoriti file, u programu SolveigMM Video Splitter ne postoji opcijia da se izbrise samo dio...nego bio trebao odrezati seriju na dijelove pa poslije lijepiti...

 

Ima li neki program koji samo uklonio taj dio "reklamu" a ostalo ostane,bez da gubim kvalitetu.

 

Video je u .mpg formatu, duljina je 1h a veličina je 2gb

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Rezanje dijelova videa

Virtual dub

Aim one video splitter

 

odaberešdirect stream copy tak da ne dira video samo sejva bez odabranog dijela

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.9.2013 19:38 (zlatkor).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Rezanje dijelova videa

Ja bih svakome preporucio UVS ,jako jednostavan,kvalitetan,mogučnosti rezanja određenih djelova,ubrzavanja,usporavanja,konvertiranja,uploada na YT u svim mogucim rezolucijama,brz,podrzani svi video formati,ma sve ljepo poredano i jednostavno!

Ja sam radio sa UVS 9-pa sve do UVS 12,svejedno je koji odabereš,svaki ti ima mogucnost rezanja pojedinih djelova filma!

Naravno ima i džaba{#}

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Rezanje dijelova videa

Yes,samo mi se čini ovo kao nešta najnovije!

 

11 godina
offline
Re: Rezanje dijelova videa

aj mi molim te objasni kako da maknem dio..jer sam pokusao pronaci na YT ali nemogu...samo ukratko

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.9.2013 18:11 (zviznemte).
12 godina
offline
Re: Rezanje dijelova videa
zviznemte kaže...

aj mi molim te objasni kako da maknem dio..jer sam pokusao pronaci na YT ali nemogu...samo ukratko

Kada prebacis video u UVS,on ti bude prikazan na vremenskoj traci(timeline).Video mozes ubrzavati na fast forward tipki na playeru ili mišem vuces po vremenskoj traci.

Dodes do segmenta koji zelis izbaciti i odabereš Mark IN oznaku (mislim da je F3),na vremenskoj traci ce ti se pojaviti debela oznaka poput [,ona ti oznacava pocetak scene!

Dodes do kraja segmenta videa i odaberes Mark OUT oznaku (F4) ona izgleda poput ].

Dobio si sasvim novu scenu koju mozes jednostavnim desnim klikom na nju(na vremenskoj traci) odaberes opciju DELETE.

 

Ima fora da se ne zahebavas sa Mark IN,OUT,to ja da odaberes automatsko djeljenje filma na sekvence,ne mogu ti objasniti gdije se to nalazi,ali isto je poprilicno jednostavno-sve ti pise(mislim pod video options,ali ne drži me za rijec)

Uglavnom,automatsko djeljenje videa na scene ti nabrzaka podjeli cijeli video na scene,bdije god kamera je promjenila kadar,dakle u tvome slucaju reklame koje zelis izbaciti!

Kada se podjeli,fino oda ides na svaku scenu koju zelis izbaciti i izbrises ju!

11 godina
offline
Re: Rezanje dijelova videa
Milka30 kaže...
zviznemte kaže...

aj mi molim te objasni kako da maknem dio..jer sam pokusao pronaci na YT ali nemogu...samo ukratko

Kada prebacis video u UVS,on ti bude prikazan na vremenskoj traci(timeline).Video mozes ubrzavati na fast forward tipki na playeru ili mišem vuces po vremenskoj traci.

Dodes do segmenta koji zelis izbaciti i odabereš Mark IN oznaku (mislim da je F3),na vremenskoj traci ce ti se pojaviti debela oznaka poput [,ona ti oznacava pocetak scene!

Dodes do kraja segmenta videa i odaberes Mark OUT oznaku (F4) ona izgleda poput ].

Dobio si sasvim novu scenu koju mozes jednostavnim desnim klikom na nju(na vremenskoj traci) odaberes opciju DELETE.

 

Ima fora da se ne zahebavas sa Mark IN,OUT,to ja da odaberes automatsko djeljenje filma na sekvence,ne mogu ti objasniti gdije se to nalazi,ali isto je poprilicno jednostavno-sve ti pise(mislim pod video options,ali ne drži me za rijec)

Uglavnom,automatsko djeljenje videa na scene ti nabrzaka podjeli cijeli video na scene,bdije god kamera je promjenila kadar,dakle u tvome slucaju reklame koje zelis izbaciti!

Kada se podjeli,fino oda ides na svaku scenu koju zelis izbaciti i izbrises ju!

Hvala kod ovog UVS-a je malo drugacije(ili sam ja drugacije napravio) ali sam uspio u cilju sta sam namjeravao. Hvala. Za sada mi je ovo najbolji program ali sporo ga obraduje. :)

12 godina
offline
Re: Rezanje dijelova videa
zviznemte kaže...

Hvala kod ovog UVS-a je malo drugacije(ili sam ja drugacije napravio) ali sam uspio u cilju sta sam namjeravao. Hvala. Za sada mi je ovo najbolji program ali sporo ga obraduje. :)

Vjerovatno si odabrao onu opciju CUT(škare),ma nema veze,bitno je da šljaka!

Sporost neravno ovisi o kvaliteti zavrsnog videa,tj. šta si odabrao da ti napravi (kvaliteta videa).

Kod mene ne NVidia Geforce 250 GTS,pa mi podrzava mogucnost ubrzavnja (CUDA-tak nest),tako da je to kod mene dosta brzo šibalo!

11 godina
offline
Re: Rezanje dijelova videa
Milka30 kaže...
zviznemte kaže...

Hvala kod ovog UVS-a je malo drugacije(ili sam ja drugacije napravio) ali sam uspio u cilju sta sam namjeravao. Hvala. Za sada mi je ovo najbolji program ali sporo ga obraduje. :)

Vjerovatno si odabrao onu opciju CUT(škare),ma nema veze,bitno je da šljaka!

Sporost neravno ovisi o kvaliteti zavrsnog videa,tj. šta si odabrao da ti napravi (kvaliteta videa).

Kod mene ne NVidia Geforce 250 GTS,pa mi podrzava mogucnost ubrzavnja (CUDA-tak nest),tako da je to kod mene dosta brzo šibalo!

A ja imam integriranu i nije mi bas neki komp..ali ne zalim se..za moje potrebe je brz.. :D

12 godina
offline
Re: Rezanje dijelova videa
zviznemte kaže...

A ja imam integriranu i nije mi bas neki komp..ali ne zalim se..za moje potrebe je brz.. :D

Inace kod bilokojeg video editiranja pozeljno je imati sto vise MHz i GB ram,takoder kod capturea,pozeljno je imati firewire,jer breko USB-a to sve ocajno izgleda!

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice