Zbog fejs igra kompovi mi rade full snagom

poruka: 7
|
čitano: 1.508
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Zbog fejs igra kompovi mi rade full snagom

Vec mjesecima se nisam opterecivao stime ali nemogu vise vise stim trzajima u igricama vise igrati.

Naime imam obican amd-ov 2.6 procesor na kompu (2Gb memorije) i na laptopu 1.8 dual core (2Gb memorije) i koju god igru pokrenem na facebooku na oba kompa meni procesori rade na 100 %, a dok su brzine interneta na full snazi.

(btw samo je jedan komp uvijek upaljen dok je drugi komp ugasen).

Imam 4 Mb download i 256 Kb upload od t-coma net.

I da sve procese u taskmanageru koji mi netrebaju sam ugasio.(nisam ugasio nesto sto nebi trebalo)

E sad ako itko zna (ja googlo ali bez rezultata) da mi pojasni sto se dogada?!

 

edit: cistim prasinu u kompu, nedavno sam stavio novu termalnu pastu na procesor, uglavnom vodim brigu o svojim kompovima :)

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.7.2012 12:06 (black beast).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Zbog fejs igra kompovi mi rade full snagom

Te igre se izvode u javi i flashu koji opterecuju procesor. Pogledaj procese u task manageru i gledaj koji cucla 100% procesorske snage.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Zbog fejs igra kompovi mi rade full snagom

znam u cemu se igre izvode, i chrome i mozzila zbog njih u taskmanageru rade na 100%, dal ima ljeka da se to smanji??

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Zbog fejs igra kompovi mi rade full snagom

Nisam bas neki strucnjak ali ja nisam našao nacina da to sredim. Skenirao da slucajno nema virusa, reinstalirao flash i javu ali sve je po starom.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Zbog fejs igra kompovi mi rade full snagom

i ja to sve probao i opet isto...ajmo informaticari pomagajte {#}

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Zbog fejs igra kompovi mi rade full snagom

I ja ima problem sa igricama. Otvori mi je relativno brzo, al onda počne zezati, slika se iskocka, pa onda uspori igra, pa zablokira i onda mi piše nešto za Flash player ( srušio se,tako nešto). Instalirala sam ponovno flash player al opet je isto. Pomoć molim ako neko zna rješenje.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Zbog fejs igra kompovi mi rade full snagom

Evo, što se tiče "rušenja" flasha, OVAJ topic bi Vam mogao biti od pomoći.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice