Philips 70PUS7855 slika ne valja - pomoc

poruka: 5
|
čitano: 4.347
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
neaktivan
offline
Philips 70PUS7855 slika ne valja - pomoc

S usbudenjem sam docekao novi 70" tv kad ono slika bzvz. Pokusao sam sve postavke i nikako namjestiti.

Ima li itko sa ovim TVom da zna da li je ovakva slika normalna na ovom modelu?

Pokusao bi izbjeci vratiti tv ali dosao sam do limita gdje ne znam vise sto probati.

Ispod su slike problema. Tamni dijelovi scene, sjene, kosa, itd djeluju isprano i bez detalja.

Na slikama je usporedba sa starim laptopom gdje je slika avion naspram ovog Philipsa.

Problem je isti na svim vrstama i izvorima signala: HDR, SDR, 4K, 1080p, Netflix, Youtube, VlCPlayer

Pomoc! 

 

SLIKE:

https://imgur.com/a/L49ir8s

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.12.2020 21:17 (Niki2100).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Philips 70PUS7855 slika ne valja - pomoc

nažalost, ne mogu ti pomoći, ali ti si meni pomogao! Taman sam mislio kupit ovaj isti model, budući je sad na akciji u jednoj internet trgovini....

vrtim ove tvoje slike i ne mogu vjerovat ...čisti užas.....ne samo tamni dijelovi nego i koža, precrvena....isto tako, kontrast je nikakav...

10 godina
offline
Philips 70PUS7855 slika ne valja - pomoc

Nažalost, ne mogu ti pomoć, ali znam tko može. Bio je jedan forumaš koji je stalno promovirao Philips televizore, ali mislim da je potjeran. Ima vjerojatno novi nick pa nek se sad javi i objasni zašto Philips ima ovako užasnu sliku.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Philips 70PUS7855 slika ne valja - pomoc

Kriminalni užas!!!

 

Jesi li uspio što napraviti ili si ga (nadam se) vratio?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Philips 70PUS7855 slika ne valja - pomoc

Baš sam se zagrijao ali vidim dosta komentara na netu i amazonu također se ljudi žale na sliku. Obečali su novi firmware.

Jesi ti probao update firmware

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice