Koji televizor kupiti - vodič za odabir izdvojena tema

poruka: 47.520
|
čitano: 15.081.715
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
odjavljen
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
AngeL_FreaK kaže...

Evo još jetfinije u elipsu.

https://www.elipso.hr/audio__video/televizori/SONY-KD55XF9005BAEP/

 

6.699,00 kn

daju i na rate

 To je manja verzija, ono je 65 inča u Elipsa je 55 inča

oceans12 kaže...

to nije ista kategorija tv, lg je puno bolji ali ovisi za što ti treba, ali ja bi definitivno veću dijagonalu, a i xf9 je jako dobar tv, iamm ga osobno 55', al 65' je potpuno drugi doživljaj gledanja.

 Hvala na sugestiji, onda idem na Sonyja.

4 godine
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Evo u edigital-u najjeftinije što sam vidio od oled-a (B9):
https://edigital.hr/led-televizori/lg-oled55b9pla-55-uhd-hdr-smart-oled-televizor-p648338
Kakav je taj dućan? Vidio sam da su iz Mađarske ali pito sam naše iz LG Hrvatske i rekli mi da jamstvo vrijedi i u Hrvatskoj pa valjda nebi trebalo bit problema ili se varam?
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
meboro1 kaže...

A što gledaš na našim programima, politiku? Što se tiče serija, filmova i dokumentaraca uvijek vrte jedno te isto ukrug. Repriza reprize reprizine reprize... Neki dan vrtim naše kanale kad ono prijatelji i piše nova serija, puko od smijeha.

Na netflixu biraš što hoćeš i kad hoćeš. Ima jako veliki izbor serija i filmova po žanrovima koje na naše programe neće doći nikada. Moji klinci recimo vole komedije (serije). Potrgali su se na Brooklyn 99. Stranger things, planetarno popularna serije, jedna od najboljih serija ikada, hoćeš skandinavijski noir Trapped odlična serija.... Da ne nabrajam ima za svačiji ukus serija, filmova, dokumentaraca... Our planet s Davidom Atengoroughom u 4K (meni kao osobi koja voli dokumentarce) neprocjenjivo. Ako nadodaš još amazon prime, hbo go, rakuten... ne treba ti naših programa uopće. Vijesti čitam s portala, jedino sport a i to mogu s kodijem odraditi bez pardona. I onda neki kažu skupo, k***c je skupo, 80 kn za ovo sranje od hrt-a je skupo.

Di sam ja napisao da gledam domaci program?sta si se navio...samo sam rekao da nema toliko izbora da valja...ima filmova,od 5 sto ih navijem pogledam do kraja 2...placa preplatu 3mj i ugasio.

 

Ja osobno imam svoj server koji je povezan s kodijem i gledam sta ocu,od serija,dokumentaraca,filmova i crtani za dicu bez iakkvih problema.Sto se tice crtanih volja te sinkronizirano volja s titlovima i da,svaki film,serija i dokumentarac ima titlove.Ovako ce bit sve dok se ne ukine kodi,a to znaci nikad.Di jos ostale stvari,koje su povezane na njeg,od kolekcije glazbe,do slika itd...

Origin_Steam: hrka11
10 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
1samek kaže...
dxdandy kaže...

Kad se vec spominje Netflix, kako stvari stoje sa titlovim. Dali je sve titlovano ili samo mali dio ? Mozda bih se pretplatio pa me zanima. Bitno mi da ima titlove.

Posebno me zanimaju titlovi na dokumentarcima i serijama a naravno i filmovima.

 

Thx !

 

Na jako malo sadržaja imaš HR titlove, ali ENG imaš na svemu...

Recimo ova serija koju sam spomenuo (Orange is the new black) ima HR titlove. Ne kužim zašto nema više prijevoda, vjerojatno bi dobili i više pretplatnika da se potrude oko toga.

Premalo tržište da bi se zahebavali s hr titlovima, ali i to će se promjeniti samo pitanje u kojem roku (dok je na hbo go sve sa hr titlovima). Meni, nama iskreno ne trebaju. Kod mene svi čitaju titlove na engleskom bez problema, čak i kćer od 11 godina bez problema prati sa engleskim govorom i tilovima.

5 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Zaborav titlove na Netflixu osim ak ih nećeš sam skidat...

10 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
hrka11 kaže...
meboro1 kaže...

A što gledaš na našim programima, politiku? Što se tiče serija, filmova i dokumentaraca uvijek vrte jedno te isto ukrug. Repriza reprize reprizine reprize... Neki dan vrtim naše kanale kad ono prijatelji i piše nova serija, puko od smijeha.

Na netflixu biraš što hoćeš i kad hoćeš. Ima jako veliki izbor serija i filmova po žanrovima koje na naše programe neće doći nikada. Moji klinci recimo vole komedije (serije). Potrgali su se na Brooklyn 99. Stranger things, planetarno popularna serije, jedna od najboljih serija ikada, hoćeš skandinavijski noir Trapped odlična serija.... Da ne nabrajam ima za svačiji ukus serija, filmova, dokumentaraca... Our planet s Davidom Atengoroughom u 4K (meni kao osobi koja voli dokumentarce) neprocjenjivo. Ako nadodaš još amazon prime, hbo go, rakuten... ne treba ti naših programa uopće. Vijesti čitam s portala, jedino sport a i to mogu s kodijem odraditi bez pardona. I onda neki kažu skupo, k***c je skupo, 80 kn za ovo sranje od hrt-a je skupo.

Di sam ja napisao da gledam domaci program?sta si se navio...samo sam rekao da nema toliko izbora da valja...ima filmova,od 5 sto ih navijem pogledam do kraja 2...placa preplatu 3mj i ugasio.

 

Ja osobno imam svoj server koji je povezan s kodijem i gledam sta ocu,od serija,dokumentaraca,filmova i crtani za dicu bez iakkvih problema.Sto se tice crtanih volja te sinkronizirano volja s titlovima i da,svaki film,serija i dokumentarac ima titlove.Ovako ce bit sve dok se ne ukine kodi,a to znaci nikad.Di jos ostale stvari,koje su povezane na njeg,od kolekcije glazbe,do slika itd...

Da, samo što s kodijem ipak ima jedan problem a to je da ga treba održavat. Svi ti addoni tipa exodus redux, deceit, magic dragon....rade, pa malo ne rade. Pa moraš skidat titlove, pa kad prvi titl nije dobar, skidaš drugi ili treći, pa kad je titl ok ali nije sinkroniziran s govorom pa to riješiš... A ja na daljincu od svog B8 imam fino gumb netflix i amazon (hbo go i rakuten na shortcutu), klik i gotovo, nema zajebancije. Dodouše imam i ja NAS server za muziku, slike ali filmove i serije ne skidam jer mi je to gnjavaža i gubljenje vremena. Ali to ti je sto ljudi sto čudi, meni odgovara ovako, tebi onako i to je to.

13 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Jel bi ovaj tv onda podrzavao hd dvbt kanale ili ne?! Nista mi nije jasno vise. Pise da ima HVEC i DVB-T2.
https://www.sancta-domenica.hr/televizori/led-tv/led-tv-philips-32pfs6402-android-ambilight.html
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
meboro1 kaže...

Da, samo što s kodijem ipak ima jedan problem a to je da ga treba održavat. Svi ti addoni tipa exodus redux, deceit, magic dragon....rade, pa malo ne rade. Pa moraš skidat titlove, pa kad prvi titl nije dobar, skidaš drugi ili treći, pa kad je titl ok ali nije sinkroniziran s govorom pa to riješiš... A ja na daljincu od svog B8 imam fino gumb netflix i amazon (hbo go i rakuten na shortcutu), klik i gotovo, nema zajebancije. Dodouše imam i ja NAS server za muziku, slike ali filmove i serije ne skidam jer mi je to gnjavaža i gubljenje vremena. Ali to ti je sto ljudi sto čudi, meni odgovara ovako, tebi onako i to je to.

1. nije istina ako ga koristis na nacin da ti je spojen na kucni server,apsolutno nikakvo odrzavanje ne trebas.

2.titlovi mi se automatski skidaju kad se pokrene film.

3.ne znam koji NAS koristis,kod mene je synology,za skinit 10 filmova koje zelim,a ne koje mi preporuci neki program,treba mi manje od 5min i to obavim dok kenjam preko mobitela,tako da ne vidim tu neku gnjavazu,a mozes namistit i da ti sam skida preko kodija,ali to mi ne treba.

4.ovo zdanje si potpuno upravu.

Netflix je dobar daleko od toga da nije,ali par puta kad sam trazio film od novijih nije bilo nista ili neka djecja sranja ili stari filmovi za koje su prava otkupili ,a vec sam ih pogledao,a serije koje su dobre tj.koje me zanimaju i gledam ih imam skinuto,a i nemaju prijevoda,sto meni osobno i ne smeta ali nece svak gledat bez toga.

 

Origin_Steam: hrka11
8 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
VladimirLem kaže...
AngeL_FreaK kaže...

Evo još jetfinije u elipsu.

https://www.elipso.hr/audio__video/televizori/SONY-KD55XF9005BAEP/

 

6.699,00 kn

daju i na rate

 To je manja verzija, ono je 65 inča u Elipsa je 55 inča

oceans12 kaže...

to nije ista kategorija tv, lg je puno bolji ali ovisi za što ti treba, ali ja bi definitivno veću dijagonalu, a i xf9 je jako dobar tv, iamm ga osobno 55', al 65' je potpuno drugi doživljaj gledanja.

 Hvala na sugestiji, onda idem na Sonyja.

 

Znam..ja fo defaultu stavljam 55 incha jer sam ja taj uzeo za spavacu sobu gdje ide na zid. udaljenost 3 metra..

 

10 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
hrka11 kaže...
meboro1 kaže...

Da, samo što s kodijem ipak ima jedan problem a to je da ga treba održavat. Svi ti addoni tipa exodus redux, deceit, magic dragon....rade, pa malo ne rade. Pa moraš skidat titlove, pa kad prvi titl nije dobar, skidaš drugi ili treći, pa kad je titl ok ali nije sinkroniziran s govorom pa to riješiš... A ja na daljincu od svog B8 imam fino gumb netflix i amazon (hbo go i rakuten na shortcutu), klik i gotovo, nema zajebancije. Dodouše imam i ja NAS server za muziku, slike ali filmove i serije ne skidam jer mi je to gnjavaža i gubljenje vremena. Ali to ti je sto ljudi sto čudi, meni odgovara ovako, tebi onako i to je to.

1. nije istina ako ga koristis na nacin da ti je spojen na kucni server,apsolutno nikakvo odrzavanje ne trebas.

nije točno jer svako toliko neki od mase dodataka/addona koji se koriste za streamanje prestane raditi iz nekog od više mogućih razloga što znači da se ti kao korisnik moraš time pozabaviti

2.titlovi mi se automatski skidaju kad se pokrene film.

da titlovi se skidaju automatski ali ti meni hoćeš reći da ti se do sada svaki puta skinuo dobar/pravi titl kojeg nisi trebao namještat ili sl? nemoguće

3.ne znam koji NAS koristis,kod mene je synology,za skinit 10 filmova koje zelim,a ne koje mi preporuci neki program,treba mi manje od 5min i to obavim dok kenjam preko mobitela,tako da ne vidim tu neku gnjavazu,a mozes namistit i da ti sam skida preko kodija,ali to mi ne treba.

ne znam kakvu ti to brzinu interneta imaš kad možeš 10 4k filmova ili čak FHD skinuti za 5 minuta (sve ispoda FHD rezolucije ne smatram vrijednim gledanja a kamoli gnjavaže skidanja s neta) koristim my cloud

4.ovo zdanje si potpuno upravu.

i ti isto

Netflix je dobar daleko od toga da nije,ali par puta kad sam trazio film od novijih nije bilo nista ili neka djecja sranja ili stari filmovi za koje su prava otkupili ,a vec sam ih pogledao,a serije koje su dobre tj.koje me zanimaju i gledam ih imam skinuto,a i nemaju prijevoda,sto meni osobno i ne smeta ali nece svak gledat bez toga.

 

 ovako mi je bilo lakše odgovoriti

8 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Robert3000 kaže...
Evo u edigital-u najjeftinije što sam vidio od oled-a (B9):
https://edigital.hr/led-televizori/lg-oled55b9pla-55-uhd-hdr-smart-oled-televizor-p648338
Kakav je taj dućan? Vidio sam da su iz Mađarske ali pito sam naše iz LG Hrvatske i rekli mi da jamstvo vrijedi i u Hrvatskoj pa valjda nebi trebalo bit problema ili se varam?

 

 

O njihovom dućanu se raspravlja vec godinama..imas par članaka na netu koje su objavili naši mediji da su ljudi dobili pokvarene proizvode.

Btw. Mađarska tvrtka koja posluje u Hrvatskoj..odnosno ima web shop za Hrvatsku. Dosta je žaljenja bilo na njih. Moja preporukua ako kupuješ nešto skuplje probaj uzet kod nas jer  ako ćeš imat problema s tv-om računaj da ga moraš slat u Mađarsku ako je pod garancijom. Nemam pojma dal ćeš to ti platit ili oni ali kako to ide najebat ćeš ti.

Ja ih izbjegavam u širokom luku. Bilo je i ovdje na forumu tema o njima da su prodavali rabljene stvari pod nove. Zato je cijena toliko ispod ostalih. Makarn je generalno sve u Hrvatskoj skuplje nego u EU.

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.11.2019 12:37 (AngeL_FreaK).
8 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
hrka11 kaže...
meboro1 kaže...

A što gledaš na našim programima, politiku? Što se tiče serija, filmova i dokumentaraca uvijek vrte jedno te isto ukrug. Repriza reprize reprizine reprize... Neki dan vrtim naše kanale kad ono prijatelji i piše nova serija, puko od smijeha.

Na netflixu biraš što hoćeš i kad hoćeš. Ima jako veliki izbor serija i filmova po žanrovima koje na naše programe neće doći nikada. Moji klinci recimo vole komedije (serije). Potrgali su se na Brooklyn 99. Stranger things, planetarno popularna serije, jedna od najboljih serija ikada, hoćeš skandinavijski noir Trapped odlična serija.... Da ne nabrajam ima za svačiji ukus serija, filmova, dokumentaraca... Our planet s Davidom Atengoroughom u 4K (meni kao osobi koja voli dokumentarce) neprocjenjivo. Ako nadodaš još amazon prime, hbo go, rakuten... ne treba ti naših programa uopće. Vijesti čitam s portala, jedino sport a i to mogu s kodijem odraditi bez pardona. I onda neki kažu skupo, k***c je skupo, 80 kn za ovo sranje od hrt-a je skupo.

Di sam ja napisao da gledam domaci program?sta si se navio...samo sam rekao da nema toliko izbora da valja...ima filmova,od 5 sto ih navijem pogledam do kraja 2...placa preplatu 3mj i ugasio.

 

Ja osobno imam svoj server koji je povezan s kodijem i gledam sta ocu,od serija,dokumentaraca,filmova i crtani za dicu bez iakkvih problema.Sto se tice crtanih volja te sinkronizirano volja s titlovima i da,svaki film,serija i dokumentarac ima titlove.Ovako ce bit sve dok se ne ukine kodi,a to znaci nikad.Di jos ostale stvari,koje su povezane na njeg,od kolekcije glazbe,do slika itd...

 

Uzmes android tv tipa sony bacis IPTV gore i nemas beda. Ako programi štekaju uzmeš drugi. Masu njih daje probni rok od 2-3 dana. Ne treba ti box..

10 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
meboro1 kaže...

1. nije istina ako ga koristis na nacin da ti je spojen na kucni server,apsolutno nikakvo odrzavanje ne trebas.

nije točno jer svako toliko neki od mase dodataka/addona koji se koriste za streamanje prestane raditi iz nekog od više mogućih razloga što znači da se ti kao korisnik moraš time pozabaviti

 

  • -necu rec da nisi upravu,ne znam kakve ti probleme imas ali nijednom do sada nisam imao sa stremanjem sa svog servera sebi na tv probelm,bas nijednom,a upaljen mi je stalno na tvu

 

da titlovi se skidaju automatski ali ti meni hoćeš reći da ti se do sada svaki puta skinuo dobar/pravi titl kojeg nisi trebao namještat ili sl? nemoguće

 

  • skidam filmove u 99% slucajeva s torenthr.org i svaki vec ima prijevod,a kad nema na toj stranici skinem s neke druge od nekog poznatog lika koji stavlja torente i prijevod za njeg nadje uvik tocan.

 

3.ne znam koji NAS koristis,kod mene je synology,za skinit 10 filmova koje zelim,a ne koje mi preporuci neki program,treba mi manje od 5min i to obavim dok kenjam preko mobitela,tako da ne vidim tu neku gnjavazu,a mozes namistit i da ti sam skida preko kodija,ali to mi ne treba.

ne znam kakvu ti to brzinu interneta imaš kad možeš 10 4k filmova ili čak FHD skinuti za 5 minuta (sve ispoda FHD rezolucije ne smatram vrijednim gledanja a kamoli gnjavaže skidanja s neta) koristim my cloud

 

  • to sam naveo samo primjer ako podjem spavat i vidim 2-3-4 filma nova nebitno,samo ih nabacim i to je to,naravno da necu u isto vrime gledat sve.
a kad mi se nesto gleda ako nemam na serveru skine se film za par minuta vdsl,a to sve sto i nabacim da se skida odradim s kave ili s posla dok dodjem bude skinuto,a i ne pada mi na pamet 4k,uhd i te pizdarije skidat,to jedino sebi za gust neki film,inace je sve full hd,ne patim od tih uhd,4k,10k pizdarija.

 

 

 ovako mi je bilo lakše odgovoriti

 

Origin_Steam: hrka11
11 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Netflix je realno dobar za mjesec dana ako i toliko. Dalje nemas sta gledat. Realno vrijedi 1$ mjesecno kolko ga i placam.

Cca 80% materijala nece nitko gledat jer su to neke low budget serije. Ne znam tko gleda Orange is the new black, ja sam gledao par nastavaka pa ne znam jel to za zene ili za nikoga. 

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

O ukusima se ne raspravlja jer neko voli američke blockbustere, neko voli nordic noir, neko voli evropeske art filmove... Ja imam netflix skoro 5 godina i još mi se nije dogodilo da nemam što pogledati na netflixu, hbo go, amazonu (doduše ne gledam tv po cijele dane nego samo navečer). Ali što se tiće jednostavnosti korištenja tu stream servisi (pogotovo netflix) nemaju ama baš nikakvu konkurenciju jer nema zajebancije sa pretraživanjem, skidanjem. Pa skineš a kvaliteta za k***c, pa ne valja titl.

 
1 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Znači tako, ne znam više ni sam di da gledam, kod nas i nisu nešto pale cijene a izgleda da taj edigital i nije nešto siguran... Hvala puno na odgovoru
Jel ima onda kakva preporuka za kupnju po vani? Vidio sam da je jedan kolega tu linkao na njemački MediaMarkt i to jako dobra cijena za B9 iako je to 7LA verzija al valjda nebi trebalo biti neke razlike sa našim PLA verzijama B9.
Za samo 1000€ ide... Jel ima netko iskustva s njima? Jel uopće šalju tu u rvatsku?
11 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
meboro1 kaže...

O ukusima se ne raspravlja jer neko voli američke blockbustere, neko voli nordic noir, neko voli evropeske art filmove... Ja imam netflix skoro 5 godina i još mi se nije dogodilo da nemam što pogledati na netflixu, hbo go, amazonu (doduše ne gledam tv po cijele dane nego samo navečer). Ali što se tiće jednostavnosti korištenja tu stream servisi (pogotovo netflix) nemaju ama baš nikakvu konkurenciju jer nema zajebancije sa pretraživanjem, skidanjem. Pa skineš a kvaliteta za k***c, pa ne valja titl.

 

Velika većina ne gleda skoro nista od europskih materijala a serije su im nakrcane da ne mozes pregledat 10% za zivota. Zato krecem gledat nesta tek ako ima skroz dobru ocjenu ili mi netko preporuci. U svakom slucaju ne gledam samo to, moram gledat i zemaljski TV koliko god bio los, kad blejim samo u te serije i filmove osjetim kako me zatupljuje :D

4 godine
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Samsungov entry-level QLED QE43Q60RATXXH  za 4000 kuna tj. 4300 na 12 rata ili Philipsov 43PUS7304 za 3800 kuna na 12 rata? Očajnički molim pomoć!

13 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Mozda nekome bude od znacaja. Eurosport player crni petak, 12.5€ godinu dana. Ja taman uzeo
Uredno radi na Sony 55xf9005

https://auth.eurosportplayer.com/product

sent via S10e
Poruka je uređivana zadnji put pet 29.11.2019 14:18 (Moby-Split).
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
AngeL_FreaK kaže...
Robert3000 kaže...
Evo u edigital-u najjeftinije što sam vidio od oled-a (B9):
https://edigital.hr/led-televizori/lg-oled55b9pla-55-uhd-hdr-smart-oled-televizor-p648338
Kakav je taj dućan? Vidio sam da su iz Mađarske ali pito sam naše iz LG Hrvatske i rekli mi da jamstvo vrijedi i u Hrvatskoj pa valjda nebi trebalo bit problema ili se varam?

 

 

O njihovom dućanu se raspravlja vec godinama..imas par članaka na netu koje su objavili naši mediji da su ljudi dobili pokvarene proizvode.

Btw. Mađarska tvrtka koja posluje u Hrvatskoj..odnosno ima web shop za Hrvatsku. Dosta je žaljenja bilo na njih. Moja preporukua ako kupuješ nešto skuplje probaj uzet kod nas jer  ako ćeš imat problema s tv-om računaj da ga moraš slat u Mađarsku ako je pod garancijom. Nemam pojma dal ćeš to ti platit ili oni ali kako to ide najebat ćeš ti.

Ja ih izbjegavam u širokom luku. Bilo je i ovdje na forumu tema o njima da su prodavali rabljene stvari pod nove. Zato je cijena toliko ispod ostalih. Makarn je generalno sve u Hrvatskoj skuplje nego u EU.

 Zdravo, ne trebaš ništa slat u Mađarsku na popravak ako postoji ovlašteni servis u državi kojoj živiš i to več dugo važi za sve države unutar EU. Ali istina puno lakše je rješavat reklamaciju sa domačim kupcem nego stanim, naravno ako nije Amazon. Način na koji oni rješavaju reklamacije je 100 godina ispred svih, več 2 puta su mi rekli da nemoram niti slati nazad da će mi samo poslati zamjenu na svoje troškove, ako i pošaljem poštarinu oni plačaju, ma perverzija.

16 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
trebamtvhvala kaže...

Samsungov entry-level QLED QE43Q60RATXXH  za 4000 kuna tj. 4300 na 12 rata ili Philipsov 43PUS7304 za 3800 kuna na 12 rata? Očajnički molim pomoć!

 upravo uzeo samsung!

15 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Moby-Split kaže...


Uredno radi na Sony 55xf9005

 

 Kad si već spomenuo TV koji imaš, imam namjeru kupiti taj TV danas, jel se ubrzao šta sa novim nadogradnjama firmwarea?

16 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
VladimirLem kaže...

LG OLED55B97LA OLED 139cm vs SONY KD-65XF9005 164cm. Oba 1000 eura, bi li vi radije OLED ili 25 cm veću dijagonalu?

Ja sam prošle godine u ovo vrijeme inicijalno kupovao 65" XF9005, završio na kraju s 55" C8. Ne bih se više vraćao na led lcd taman da više ne imao televizor.

Deckard
13 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Gestapo kaže...
Moby-Split kaže...


Uredno radi na Sony 55xf9005

 

 Kad si već spomenuo TV koji imaš, imam namjeru kupiti taj TV danas, jel se ubrzao šta sa novim nadogradnjama firmwarea?

Meni ne nalazi ažuriranje, a trebao bi jer mi je verzija 7.0

Komp nemam tako da nemam opciju da ga ažuriram preko usb-a. A sad da nađem nekog u Splitu da mi ima volje ubacit ažuriranje na stik, nisam pitao. 

sent via S10e
10 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
deckard kaže...
VladimirLem kaže...

LG OLED55B97LA OLED 139cm vs SONY KD-65XF9005 164cm. Oba 1000 eura, bi li vi radije OLED ili 25 cm veću dijagonalu?

Ja sam prošle godine u ovo vrijeme inicijalno kupovao 65" XF9005, završio na kraju s 55" C8. Ne bih se više vraćao na led lcd taman da više ne imao televizor.

 istina, tko jedanput proba oled više se ne vraća na led lcd

8 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

trebamtvhvala, uzmi si samsung 43qe60r.

ljudska glupost i svemir nemaju granice, ali za svemir nisam 100% siguran.
13 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Moby-Split kaže...

Mozda nekome bude od znacaja. Eurosport player crni petak, 12.5€ godinu dana. Ja taman uzeo
Uredno radi na Sony 55xf9005

https://auth.eurosportplayer.com/product

 To je preko Eurosport player aplikacije? Nema baš dobru ocijenu i mnogo je nezadovoljnih korisnika

13 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Ja šta sam gleda ovih 10ak min, nisam vidija problema. Slika mi dobra i na mob i na tv. Za vikend pogledam koju utakmicu pa cu bit pametniji. Al 100kn za godinu dana (8kn/m), nece me spasit.

sent via S10e
Poruka je uređivana zadnji put pet 29.11.2019 15:06 (Moby-Split).
 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Moby-Split kaže...

Meni ne nalazi ažuriranje, a trebao bi jer mi je verzija 7.0

Komp nemam tako da nemam opciju da ga ažuriram preko usb-a. A sad da nađem nekog u Splitu da mi ima volje ubacit ažuriranje na stik, nisam pitao. 

 ako slika govori sto riječi a i tvoj nick te avatar, onda bi ti trebao znati skunuti firmware na mobitel pa na tv... 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
4 godine
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

 

 Vašu narudžbu uskoro ćemo predati kurirskoj službi Overseas

 

 plaćanje po preuzimanju pa ako kutija ne bude kao iz tvornice, ništa.

 

 B9 jel

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.11.2019 15:32 (hmarin).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice