Samsung Galaxy S II

poruka: 42
|
čitano: 25.141
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsung Galaxy S II".
15 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S II

imam ga već 3 mjeseca, najbolji mobitel trenutno ikada. 

 

Čisto da malo cjepidlačim:

 

-baterija traje jedan dan sa intezivnim koristenjem, 5 dana kada ga koristite kao i cigla mobitel

-grije se jako u nekim igrama i pri pregledavanju pdf-a

 

 

Pohvale:

 

Pao mi je 5-6 puta iz ruke na pod, koji put i na asfalt, još uvijek je čitav, +10 za kvalitetu izrade iako je kučište plastično...preporuka svima

 
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S II

moze li mi neko reci, ko ima ovaj telefon, da li ima problema sa vremenskom zonom. Kod mene se pojavio problem, u alarmu mogu da podesim vremensku zonu sarajevo ili beograd, zagreb i bude sve ok, ali kada krenem da postavim na satu, postavi se na rucno i bude sve dobro do tri sata popodne i onda sam prebaci na neku drugu zonu, gdje mi kazuje sat vremena vise nego sto jeste kod nas. Pokusavala sam i automatsko postavljanje vremena i tada pokaze neku zonu koja nije nasa i isti problem se pojavi tj. + 1  sat nego sto je kod nas i tada se u formatu vremena pojavi 13, ne 12 ili 24 sata kako bi trebalo da bude.

 

Hvala

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S II

moze jos netko tko ima taj mobitel reci nesto o bateriji??? koliko traje normalno ? itd.....

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S II

Čitanjem raznih tema na ovom forumu, sa stock ROMom i kernelima traje dan, do dva normalnim korištenjem. Custom ROM i kernel, onda traje više od dva dana.

www.e-sport.hr - Gaming portal sa dnevno sviježim vijestima. Organizator LAN turnira po Hrvatskoj, potiče hrvatsku gaming scenu na razvijanje. CS 1.6, COD4, COD2 serveri
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S II

Jel' netko od vas rootao uređaj? Kako je najsigurnije? Moj Kernel:
Kernel 2.6.35.7-I9100XWKDD-CLI161513
root@DELL103 #2

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
[Recenzija] GBP: Samsung Galaxy S II
Nakon dužeg čekanja moba da stigne konačno je u mojim rukama. Prvi dojam: golem ekran te izrazito tanak telefon. Baterija traje jedan dan što je bilo i za očekivati s obzirom na veličinu ekrana i konstantno uključenog data prometa. Uglavnom mobitel je odličan, brz, sve glatko radi, stvarno nema neku zamjerku, definitivno unojiva Ifone 4ke :)
ukupna ocjena
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S II

Najbolji smartphone u 2011.

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy S II

Kolko kosta ovaj mob u tele 2 ??

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S II
anonymous_Zg kaže...

Kolko kosta ovaj mob u tele 2 ??

3545 kn webshop

http://www.tele2.hr/privatni-korisnici/mobiteli/samsung-i9100-galaxy-sii/d259-t1/#txt

15 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S II

Koji je zadnji Android na ovome Samsungu?

Mislim, ima li nadogradnji od strane operatera?

Poruka je uređivana zadnji put pon 16.7.2012 13:01 (Magnum).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S II

Ima nadogradnji. Zadnji službeni je 4.0.3. a uskoro bi trebao stići 4.0.4.

14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S II

Samsung galaxy S II imam godinu dana i jednostavno rečeno fantastičan je. Problem je kod naglih promjena temperature, pa se zna smrznuti ili se jednostavno sam od sebe ugasi. To nije tako učestali problem i do sada to je jedini problem koji sam uočio kod ovog smartphona. Otporan je na udarce i po svome iskustvu meni je pao već dvadesetak puta i nikada nije ukazao na neki problem. Prije Samsung Galaxya S II imao sam Iphone 3GS i mogu slobodno reći da sa Iphonom 3GS-om sam dva puta bio na servisu i imao sam dosta problema. Po meni puno bolji odabir je andrroid od IOS-a. Sada namjeravam nabavit neki Samsung... Android...

 
3 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice