Najbolji i najpovoljniji hosting

poruka: 189
|
čitano: 124.050
|
moderatori: Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Najbolji i najpovoljniji hosting

kakva su iskustva s Namecheap-om?

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.12.2020 6:57 (blackraider7).
11 godina
offline
Re: Najbolji i najpovoljniji hosting
anelko kaže...
Uzmi siteground ili bluehost i uzivaj u zivotu.

 "simpaticne" cijene...

 

14 godina
offline
Re: Najbolji i najpovoljniji hosting
Pozdrav, u fazi sam ucenja web developmenta, vec sam bapravio par projekata(lokalno) sto se tice frontenda, sad krecem uciti backend(nodejs), dok ucim zelio bih pomalo praviti i uredjivati i svoju osobnu stranicu(portfolio), a usput da mogu i par tih projekata staviti na domenu i pokazati..

Sad s obzirom na napisano, vidite da sam pocetnik, zanima me koji hosting bi mi preporucili, a posto sam samo u fazi ucenja, bitna mi je cijena dosta, da se pomalo upoznajem s tim svijetom, kako funkcionira..

Tioa xhosting ima paket 20kn/mj ili 199kn/god, jel to dovoljno za ovo sto meni treba ili da idem na nesto skuplje i bolje..

Hvala unaprijed
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Najbolji i najpovoljniji hosting
Pezer kaže...
Pozdrav, u fazi sam ucenja web developmenta...

 Ma hostaj na firebaseu ili na heroku, netlifyu ak ti treba za tvoje projekte.

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.1.2021 20:39 (loky4i4).
3 godine
neaktivan
offline
Najbolji i najpovoljniji hosting

Bok, ljudi!

Da ne otvaram novu temu, htio bih registrirat domenu i otvorit portal
Zanima me koja je od ove dvije opcije isplativija:

 

1) kupit domenu i web hosting od iste firme
2) kupit domenu i posebno zakupit VPS na kojem bih samostalno složio webhosting (apache, wordpress..)

 

Malo sam gledao sad cijene i čini mi se da je prva opcija čak isplativija, ali to mi je nekako kontraintuitivno jer bi valjda trebalo bit jeftinije ako sve sam napraviš pa me zanima tuđe mišljenje

Postoji li neki ultrajeftini VPS hosting koji ja ne nalazim?


Unaprijed hvala!

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Najbolji i najpovoljniji hosting
MaxWeber23 kaže...

Bok, ljudi!

Da ne otvaram novu temu, htio bih registrirat domenu i otvorit portal
Zanima me koja je od ove dvije opcije isplativija:

 

1) kupit domenu i web hosting od iste firme
2) kupit domenu i posebno zakupit VPS na kojem bih samostalno složio webhosting (apache, wordpress..)

 

Malo sam gledao sad cijene i čini mi se da je prva opcija čak isplativija, ali to mi je nekako kontraintuitivno jer bi valjda trebalo bit jeftinije ako sve sam napraviš pa me zanima tuđe mišljenje

Postoji li neki ultrajeftini VPS hosting koji ja ne nalazim?


Unaprijed hvala!

 

ne može ti VPS biti jeftiniji kad dobivaš nekakve zagarantirane resurse, dok se na shared hostingu resursi servera dijele na sve, pa kako kome ispadne u kojem trenutku

15 godina
offline
Najbolji i najpovoljniji hosting

Pozdrav, trebam preporuku hostinga.

Namjeravam otvoriti forum za diskusiju. Bitno mi je da nije preskup, recimo do max 100kn/mjesečno za početak. Storage nije od presudne važnosti, materijali bi bili hostani na third party cloud servisima.

Imate li preporuku? Mislite da su bluehost ili naš domaći Plus.hr dobre opcije? Hvala.

Moj hobi - Zdrave Minute - https://www.youtube.com/channel/UCA5Vt7sUGTktpleA_rT-Zqw Austrija blog: https://austria-life.blogspot.com/
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Najbolji i najpovoljniji hosting

Pozdrav,

imam hoster i paket:

https://www.netcup.eu/bestellen/prod...p?produkt=2224

 

I nisam baš skroz zadovoljan. Imam Wordpress i na njemu još taj Woocommerce i 20 pluginova i oko 500+ proizvoda, ali nije da mi stranica "leti".
Iako sam neke pluginove za ubrzanje stavio da bude nešto bolje, ali nažalost nikada nije da kada klikneš odmah se prikaže željeno. Na ovim speed testovima (pagespeed, gtmetrix.com i pingdom) nikada bajne rezultate. TTFB recimo dok se server uopće javi je nekih 2-3 sec...

Kada pitam njih, kažu da nije do njih, da moram optimirati webstranicu. Jednom su mi rekli da stavim onu info.php i testiram to preko tih speed testove i vidjet će se odmah bolji TTFB, ali eto, nekako ipak mislim da je možda do hostinga...

Sada je pitanje, kako mogu biti siguran da je hosting loš? I ako bih htio promijeniti hoster, imaju li oni neki test period? Da ne bi promijenio pa vidim sve isto...

Kod ovih sam platio oko 4 EUR mjesečno za hosting, pa sada pitanje koliko su neki bolji/brži?

http://jeftini-top-proizvodi.com
 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Najbolji i najpovoljniji hosting

Isprobao sam par hostinga do sada i mislim da Cyber_Folks (prije Avalon) ima najbolje predispozicije za dobar hosting. Nešto je skuplji od Hostingera ali imate podršku gotovo 24 sata i sve vaše probleme rješavaju brzo.

Ako se i ne razumijete puno oni vam pomognu i kod kupnje domene i kod instalacije WordPress-a ako ga koristite.

Najbolji paket za malo naprednije korisnike je Wordpress paket jer je baziran na najnovijoj  LiteSpeed, LSCache, NVMe, HTTP/3 i PHP 8 tehnologiji a obično u to ulazi i besplatna domena.

Sve probleme koje sam imao su rješili u par minuta.

Jedini problem koji je bio rješen za dva sata uzrokovao sam upravo ja jer sam instalirao antivirusni program i on je bio uzrok zašto se nisam mogao spojiti na svoj hosting.

Neki puta je bolje platiti koji Euro više ako znate da je podrška odlična.

U današnje vrijeme problem je i u tome što mnoge web stranice reklamiraju usluge koje uopće nisu isprobali.

Na žalost, kad se uvjerite da neke stvari nisu kao u reklami onda je već kasno.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice