Problem sa ekranom na laptopu (ružičasta trećina)

poruka: 2
|
čitano: 1.297
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Problem sa ekranom na laptopu (ružičasta četvrti)

Zadnja četvrtina ekrana je počela pokazivati ružičastu boju tj. kada je pozadni crna npr. pri bootanju onda je zelena, a kada se sustav digne bude ružičasta, ali je transparentna vidi se kroz nju no opet nervira i zanima me da li ima tome pomoći pošto je vjerovatno problem u nekakvom kontaktu, laptop nije pao nit je nagnjecen odjedanput je ekran počeo reproducirati takvu sliku. Ima li ikakve pomoći oko toga? Hvala unaprijed. 


:
Poruka je uređivana zadnji put sub 3.9.2016 15:49 (PowerRi).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa ekranom na laptopu (ružičasta četvr
PowerRi kaže...

Zadnja četvrtina ekrana je počela pokazivati ružičastu boju tj. kada je pozadni crna npr. pri bootanju onda je zelena, a kada se sustav digne bude ružičasta, ali je transparentna vidi se kroz nju no opet nervira i zanima me da li ima tome pomoći pošto je vjerovatno problem u nekakvom kontaktu, laptop nije pao nit je nagnjecen odjedanput je ekran počeo reproducirati takvu sliku. Ima li ikakve pomoći oko toga? Hvala unaprijed. 


 Koliko je star lap?Jel još uvijek pod garancijom?Ako je pod garancijom čak i da je jednostavno popraviti samo ga pošalji u servis i oni će sve srediti

Entuzijast
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice