[Prodaja] I5 8600k, 07.02. 2019 zaključana tema

poruka: 34
|
čitano: 3.750
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
offline
[Prodaja] I5 8600k, 07.02. 2019

Prodajem navedeni procesor, kupljen u 02.07.2019, kutija racun i garancija 36 mjeseci, sve vidljivo na slici.

 

Edit: Cijena 1300kn

 

Primopredaja Varazdin i okolica, ako moram slati saljem jedino uz predhodnu uplatu te na Vas trosak i drugacije nikako.

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 8.12.2019 10:55 (shecky).
5 godina
offline
[Prodaja] I5 8600k, 07.02. 2019
  • Nova cijena za forum 1300kn.
  • Molim vas bez suvisnih pitanja da li je procesor ispravan i zasto ga prodajem... Da, ispravan je, prodajem ga jer mi ne treba, od kolege CyberDemonaVZ sam uzeo njegov 9600k ovdje na forumu pa mi ovaj vise ne treba i to je jedini razlog prodaje, znaci sve je ok sa procesorom, imam uredan racun, ambalazu i garanciju, samo je višak i to je jedini razlog prodaje...
13 godina
online
Re: [Prodaja] I5 8600k, 07.02. 2019
shecky kaže...
  • od kolege CyberDemonaVZ sam uzeo njegov 9600k

Kaj si dobio sa to zamjenom? 

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
9 godina
neaktivan
offline
Re: [Prodaja] I5 8600k, 07.02. 2019
Valentin17 kaže...
shecky kaže...
  • od kolege CyberDemonaVZ sam uzeo njegov 9600k

Kaj si dobio sa to zamjenom? 

 100 eura.

5 godina
offline
Re: [Prodaja] I5 8600k, 07.02. 2019
Valentin17 kaže...
shecky kaže...
  • od kolege CyberDemonaVZ sam uzeo njegov 9600k

Kaj si dobio sa to zamjenom? 

Pa dobio sam generaciju noviji cpu sa malo boljim IPC-om, 300mhz vecim clockom te lemljenim IHS-om... Preformanse su malo bolje, Cyber mi 9600k dao za 1400kn, dakle noviji cpu za razliku u cijeni od 100kn, meni taj prelazak vrijedi smjesnih 100kn.., za druge ne znam...

Poruka je uređivana zadnji put ned 8.12.2019 13:05 (shecky).
13 godina
online
Re: [Prodaja] I5 8600k, 07.02. 2019
shecky kaže...

Pa dobio sam generaciju noviji cpu sa malo boljim IPC-om, 300mhz vecim clockom te lemljenim IHS-om... Preformanse su malo bolje

Intel ima isti IPC još tamo od šeste generacije procesora, 300 MHz veći takt na procesoru koji ima takt otključan i moguće ga je povećati

i više od toga ako imaš odgovarajuću matičnu ploču, pristojan hladnjak i pristojno napajanje.

Znači nisi dobio ama ništa, a dao si 100 kn, sada prodaješ svoj procesor i pitanje je koliko ćeš još izgubiti novaca na njemu, strašno.

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
5 godina
offline
Re: [Prodaja] I5 8600k, 07.02. 2019
Valentin17 kaže...
shecky kaže...

Pa dobio sam generaciju noviji cpu sa malo boljim IPC-om, 300mhz vecim clockom te lemljenim IHS-om... Preformanse su malo bolje

Intel ima isti IPC još tamo od šeste generacije procesora, 300 MHz veći takt na procesoru koji ima takt otključan i moguće ga je povećati

i više od toga ako imaš odgovarajuću matičnu ploču, pristojan hladnjak i pristojno napajanje.

Znači nisi dobio ama ništa, a dao si 100 kn, sada prodaješ svoj procesor i pitanje je koliko ćeš još izgubiti novaca na njemu, strašno.

 Ja stvarno ne znam u cemu ce tvoj problem? Zbog cega se u svaki oglas ubacujes? Jel cijena postena? Jel hoces kupit procesor? Neces? Pa cemu onda imas imas potrebu samo srati bezveze? Koga boli ona stvar sto ti mislis, ovo je oglasnik, koliko godina imas? 12? Jesam naveo zbog cega sam presao na ovaj cpu? Jel sve to stoji? Jesu li 100kn neki novci? Pa ako mogu kloknuti 8600k tad ovaj mogu kloknuti jos vise...  Jel ima zalemljen ihs? Jel noviji? Jel brzi? Jel vrijedi to smijesnih 100kn? Ako tebi ne vrijedi to je tvoja stvar.

Pa ti stari moj ko da zivot nemas i da ti je sve sto radis blejanje po forumu i kritiziranje svega i svih... Idi nekud, popi pivo, jebes moj procesor i mojih 100kn, necu umrijeti od gladi, ne brini...

A vjeruj mi da necu izgubiti nista vise od 100kn jer cu ga za 1300 prodati bez problema budi siguran u to...

Poruka je uređivana zadnji put ned 8.12.2019 13:39 (shecky).
13 godina
online
Re: [Prodaja] I5 8600k, 07.02. 2019
shecky kaže...

Naveo si razloge koji ti ne stoje, IPC nije porastao, veći takt nije razlog na procesoru koji se kloka. Jedino ti stoji ovo za lemljenje, ostalo je sve nula.

100 kn si nadoplatio, a kako znaš da ovoga budeš prodao za 1300 kn??? Pa da gubitak bude 100 kn samo.

Ovo je forum i mogu pisati kaj god želiM, nisam nikoga vrijeđao, imam pravo komentirati nerealnu cijenu, dati 1300 kn za tvoj polovan procesor

je čista glupost ispred novoga Ryzena 3600 koji skoro hvata i7 8700k, dolazi sa hladnjakom te je procesor sa šest jezgri i dvanaest thredova,

dok ti prodaješ procesor sa šest jezgri i šest thredova SAMO.

Ovo je forum, ja sam napisao samo istinu, istinu koju može vidjeti svatko tko odluči tebi dati 1300 kn.

ps. za nerealne prodaje imaš Njuškalo, pa odi prodaj tamo onda.

ps. 2 zaklučaj temu i ne bude bilo komentara, dobiješ TD kao i drugi koji stavljaju nerealne cijene.

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.12.2019 14:02 (Valentin17).
5 godina
offline
Re: [Prodaja] I5 8600k, 07.02. 2019
Valentin17 kaže...
shecky kaže...

Naveo si razloge koji ti ne stoje, IPC nije porastao, veći takt nije razlog na procesoru koji se kloka. Jedino ti stoji ovo za lemljenje, ostalo je sve nula.

100 kn si nadoplatio, a kako znaš da ovoga budeš prodao za 1300 kn??? Pa da gubitak bude 100 kn samo.

Ovo je forum i mogu pisati kaj god želiM, nisam nikoga vrijeđao, imam pravo komentirati nerealnu cijenu, dati 1300 kn za tvoj polovan procesor

je čista glupost ispred novoga Ryzena 3600 koji skoro hvata i7 8700k, dolazi sa hladnjakom te je procesor sa šest jezgri i dvanaest thredova,

dok ti prodaješ procesor sa šest jezgri i šest thredova SAMO.

Ovo je forum, ja sam napisao samo istinu, istinu koju može vidjeti svatko tko odluči tebi dati 1300 kn.

ps. za nerealne prodaje imaš Njuškalo, pa odi prodaj tamo onda.

Kakve veze ima to sto se procesor kloka? Pa kloka se i jedan i drugi, samo 9600k vec u startu ima dosta veci takt. To nije nikakva razlika? Ajd molim te...

Vec samo zbog zalemljenog IHS-a i toga sto je novija generacija 100kn vise vrijedi da ga jebes..., a da klok uopce ne spominjmo...

Ako je 1300kn nerealno za ovaj procesor koliko je onda realno? Ajd prosvjetli me molim te? Dakle ako moja cijena nevalja reci koja je tvoja?

Jel bi ga trebao badava dati?

 

Ako je R5 3600 isti kao i 8700k zasto onda u drugoj temi koju si otvorio trazis i kupujes polovan 8700k koji je duplo skuplji? i zasto u istoj temi trazis 6700k/7700k? Dakle zasto trazis te četverojezgrene  drloge ako je ryzen tako jeftin i dobar?

Koliko Mislis dati nekom za taj procesor? 1000kn??? Jel mislis da ce ti neko 8700k sa garancijom prodati za kikiriki? Nece, jer vrijedi od 2200kn pa na vise, a samim time i 8600k vrijedi 1300kn.  Ajd molim te, pa nisu ljudi budale... Sam sebi kontriras i pricas gluposti...

Idi brate i kupi 3600 ako je isti, zasto uopce trazis stari intel pokraj savrsenog jeftinog novog ryzena? Providan si ko dan...

Ovaj procesor onom ko trazi intel 1300kn vrijedi, a ti reci sto god hoces...

Poruka je uređivana zadnji put ned 8.12.2019 14:15 (shecky).
13 godina
online
Re: [Prodaja] I5 8600k, 07.02. 2019
shecky kaže...

Oba procesora idu na 5.0 GHz realno, 5.0 GHz na jednom i drugom je isto jer imaju isti IPC, iste performanse imaju, budeš dobio niže temp. na ovom koji je zalemljen.

Kaj imaš od većega početnoga takta ako clockaš na 5.0 GHz jedan i drugi procesor? Osim ako ne clockaš, onda ti takav procesor ne treba, već obični 9600.

Budeš ti izgubio više od 100 kn, samo polako, budeš vidio i sam.

Realno, taj procesor ne vrijedi više od 1000 kn po meni polovan, novi ne više od 1500 kn, to što su ljudi neinformirani pa plaćaju nerealne cijene nije moj problem.

Vidiš ja kupujem i7 8700k, a vidiš da oglas i dalje stoji, kupujem po realnim cijenama, ovima koji mi šalju poruke sa bedastoćama se niti ne javljam, zamisli i9 9900k

za 3800 kn dijete neko traži, strašno.

Intel korisnici su jesu upravo to što si napisao, budale koje i dalje spavaju, AMD je uzvratio udarac i to jako, moj oglas čeka veliki pad cijena

koji očekuje Intel ako misli i dalje biti konkurentan na tržištu, ti možeš prodati taj procesor po toj cijeni samo nekome tko nije upućen i to želi

preplatiti Intela kako su ga svi preplaćivali do sada, a toga mi i nije žao.

 

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
9 godina
neaktivan
offline
[Prodaja] I5 8600k, 07.02. 2019

Jel sad moj komentar ima smisla? Hahaha 

5 godina
offline
Re: [Prodaja] I5 8600k, 07.02. 2019
Valentin17 kaže...
shecky kaže...

Oba procesora idu na 5.0 GHz realno, 5.0 GHz na jednom i drugom je isto jer imaju isti IPC, iste performanse imaju, budeš dobio niže temp. na ovom koji je zalemljen.

Kaj imaš od većega početnoga takta ako clockaš na 5.0 GHz jedan i drugi procesor? Osim ako ne clockaš, onda ti takav procesor ne treba, već obični 9600.

Budeš ti izgubio više od 100 kn, samo polako, budeš vidio i sam.

Realno, taj procesor ne vrijedi više od 1000 kn po meni polovan, novi ne više od 1500 kn, to što su ljudi neinformirani pa plaćaju nerealne cijene nije moj problem.

Vidiš ja kupujem i7 8700k, a vidiš da oglas i dalje stoji, kupujem po realnim cijenama, ovima koji mi šalju poruke sa bedastoćama se niti ne javljam, zamisli i9 9900k

za 3800 kn dijete neko traži, strašno.

Intel korisnici su jesu upravo to što si napisao, budale koje i dalje spavaju, AMD je uzvratio udarac i to jako, moj oglas čeka veliki pad cijena

koji očekuje Intel ako misli i dalje biti konkurentan na tržištu, ti možeš prodati taj procesor po toj cijeni samo nekome tko nije upućen i to želi

preplatiti Intela kako su ga svi preplaćivali do sada, a toga mi i nije žao.

 

Tvoj oglas stoji jer ocekujes da ti netko pokloni procesor, ako su intel korisnici budale zasto si onda ti intelovac, pa predji na r5 3600 ako je gotovo isti, zasto trazis 8700k koji sigurno dobiti neces za 1500kn koliko kosta tvoj novi ryzen...

Dakle zasto traziz inteli dalje ako mozes kupit NOVI ryzen? Ne shvacam?

 

Necu izgubit ni lipe vise od 100kn, vec imam ponudu za punu cijenu od 1300kn, sto je bilo i za ocekivati, i to ovdje na forumu od decka koji je prije nepunih tjedan dana od mene kupio I5 8400 iz drugog oglasa, s tim da je decko vidio sve sto pises pa se ne obazire bas previse... Da sam htio izvuci i 1400 vjeruj mi da bi i toliko izvukao...

 

I sam posjedujem r5 3600 a posjedujem i 9600k/... te kad bi morao birat koji ostaje meni bez razmisljanja bi sebi ostavio 9600k, ne zbog toga sto amd nevalja, dapace, odlican je ali je bez obzira na samo 6 jezgri intel za ono sto ga ja koristim ipak bolji pa me thredovi viska kod ryzena bas i ne zanimaju...

 

A pad cijena kod intela svi cekaju vec godinama pa se i dalje stari intelovi otkljucani procesori prodaju po odlicnim cijenama bez ikakvih problema...

 

Puno ljudi je pri izlasku 8. generacije intela uzelo jeftinije zakljucane procesore u kompletu sa z370 plocama jer druge tad nisu bile dostupne a takvi sad kao najbezbolniju i najjeftiniju nadogradnju gledaju upravo procesore poput moga koji su jako rijetki u oglasnicima i odlaze bez problema.. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 8.12.2019 14:59 (shecky).
13 godina
online
Re: [Prodaja] I5 8600k, 07.02. 2019
shecky kaže... 

Di sam ja napisal da očekujem procesor na poklon?

Korisnici su budale jer plaćaju po tim cijenama, ja sigurno neću platiti po tim cijenama, postoji razlika.

Ryzen neću uzeti iz razloga koje sam napisao u Ryzen temi, pročitaj ako nisi.

Godinama AMD nije imao IPC, imao je jezgre koje nikome ne trebaju, sada se situacija mijenja i to ja čekam, Intela i7 8700k za 1500 kn, ne žuri mi se.

Tada kao i sada si uvalio svoj procesor nekome tko nije upućen, a kako sam ti već napisao, toga mi nije žao, samo mislim da ti takve stvari neće dugo prolaziti.

ps. ti si klasični Intel fan i tvoje opravdanje velike cijene kod prodaje je ono "jer ja sam platio toliko", nažalost ljudi ne razmišljaju i spremni su preplatiti neke

stvari i onda se čude kad na oglas i drugi ih ispljuju kao npr. ja tebe sada.

ps. ove poruke spreman i budem ti poslao privatnu kad dođe do pada cijena i tu budeš spušio brdo love kao i taj tvoj prijatelj.

ps. već nagodini dolazi i5 6/12, tom prijatelju bih savjetovao da pričeka njega nego da baca novce na ovo tvoje ako hoće baš Intela.

Kolacic kaže...

 100 eura.

To će dobiti kad ga bude prodavao, možda. 

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.12.2019 15:48 (Valentin17).
5 godina
offline
Re: [Prodaja] I5 8600k, 07.02. 2019
Valentin17 kaže...
shecky kaže... 

Di sam ja napisal da očekujem procesor na poklon?

Korisnici su budale jer plaćaju po tim cijenama, ja sigurno neću platiti po tim cijenama, postoji razlika.

Ryzen neću uzeti iz razloga koje sam napisao u Ryzen temi, pročitaj ako nisi.

Godinama AMD nije imao IPC, imao je jezgre koje nikome ne trebaju, sada se situacija mijenja i to ja čekam, Intela i7 8700k za 1500 kn, ne žuri mi se.

Tada kao i sada si uvalio svoj procesor nekome tko nije upućen, a kako sam ti već napisao, toga mi nije žao, samo mislim da ti takve stvari neće dugo prolaziti.

ps. ti si klasični Intel fan i tvoje opravdanje velike cijene kod prodaje je ono "jer ja sam platio toliko", nažalost ljudi ne razmišljaju i spremni su preplatiti neke

stvari i onda se čude kad na oglas i drugi ih ispljuju kao npr. ja tebe sada.

ps. ove poruke spreman i budem ti poslao privatnu kad dođe do pada cijena i tu budeš spušio brdo love kao i taj tvoj prijatelj.

Iz istih razloga kao i ti mozda i netki drugi ne zeli ryzen te ce taj uzeti ono sto mu treba pa makar to bio intel po malo vecoj ili istoj cijeni.. 8700k za 1500kn neces tako brzo dobiti, bez brige...., to je jako nerealno ocekivanje... I po toj cijeni se jos sigurno ni jedan nije prodao... Bilo je par komada po dvije hiljade i ti su isparili istog trena pa cak i bez garancije...

 

I5 8400 nisam uvaljao nekom ko pojma nema vec decku koji ga je vec prodao dalje i koji jako dobro zna sto radi... Isti taj kupuje ovaj, najvjerovatnije vec danas dolazi po procesor te ne sumljam da ce ga bez ikakvih problema prodati u par dana u sklopu nekakve konfe... Nisam fan nicega, pogotovo ne nezivog komada silicija, ali da sam sa intelom mirniji, jesam u svakom slucaju a meni je jedino to bitno jer vremena za kemijanje i isprobavanje ja licno nemam te se nemam vise volje zajebavat sa namjestanjem bilo cega, vise volim da sve radi kako treba od prve a vrijeme radije potrosim na ladno pivo s frendovima i ne razmisljam hocu li se zajebavat sa kompom kad stignem kuci... Sjednem i igram i jos uvjek uzivam u tome ma da sam vec matori konj... Ne omalovazavam nikoga, svako ima svoje prioritete, vec su neki i naveli da im to prckanje po kopovima predstavlja svojevrsno zadovoljstvo, i svaka im cast na tome, svako nek radi sto ga veseli, al eto mene vise takve stvari ne vesele nego nerviraju, starim, jbg...

 

Ovaa rasprava nema nikakve veze sa oglasom te je za mene zavrsena...

 

 

A ako slucajno procesor ne ode danas obavjestit cu cijenjenog Valentina i ovog kolacica o cijeni za koju je prodan a to ce biti ravnih 1300kn, ni lipe vise ni manje, te cu im dati kontakt onoga ko uzme procesor tako da slobodno mogu provjeriti koliko sam dobio.... Pozdrav svima.

Poruka je uređivana zadnji put ned 8.12.2019 16:00 (shecky).
13 godina
online
Re: [Prodaja] I5 8600k, 07.02. 2019
shecky kaže...

i7 8700k za 1500 kn, u prvom mjesecu nove godine dolazi nova generacija, novi i5 bude bio isti procesor kao i7 8700k,

Intel i5 K procesori novi idu i ispod 2000 kn, znači tko normalan bude dao i tih 1500 kn za prastari procesor, a za malo više

ima isti takav, novi i nekorišten, samo eto nije i7 8700k nego je i5 10600k, a ako misle konurirati AMDu i taj novi i5 bude mora

prići bliže cijenom Ryzenu kojega već danas novoga imaš za 1500 kn ili malo više.

Uopće nije upitno da nećeš uspjeti uvaliti ovo svoje nekom neupućenom, ali na ovome koga si kupio budeš popušio brdo

love osim ako ga ne utopiš prije nego dođe nova generacija i od Intela i od AMDa.

 

https://www.pcgamesn.com/intel-comet-lake-cpu-benchmarks-leak

 

A moj oglas upravo čeka ove koji se sada riješavaju tih procesora dok mogu još dobiti neke novce za njih dok ne izađe

sljedeća generacija i od jednoga i od drugoga tabora, ne žurim nikamo, a ti koji prodaju, čim duže čekaju, to gore po njih, bolje po mene.

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.12.2019 16:31 (Valentin17).
5 godina
offline
Re: [Prodaja] I5 8600k, 07.02. 2019
Valentin17 kaže...
shecky kaže...

i7 8700k za 1500 kn, u prvom mjesecu nove godine dolazi nova generacija, novi i5 bude bio isti procesor kao i7 8700k,

Intel i5 K procesori novi idu i ispod 2000 kn, znači tko normalan bude dao i tih 1500 kn za prastari procesor, a za malo više

ima isti takav, novi i nekorišten, samo eto nije i7 8700k nego je i5 10600k, a ako misle konurirati AMDu i taj novi i5 bude mora

prići bliže cijenom Ryzenu kojega već danas novoga imaš za 1500 kn ili malo više.

Uopće nije upitno da nećeš uspjeti uvaliti ovo svoje nekom neupućenom, ali na ovome koga si kupio budeš popušio brdo

love osim ako ga ne utopiš prije nego dođe nova generacija i od Intela i od AMDa.

 

https://www.pcgamesn.com/intel-comet-lake-cpu-benchmarks-leak

 

A moj oglas upravo čeka ove koji se sada riješavaju tih procesora dok mogu još dobiti neke novce za njih dok ne izađe

sljedeća generacija i od jednoga i od drugoga tabora, ne žurim nikamo, a ti koji prodaju, čim duže čekaju, to gore po njih, bolje po mene.

 Gledaj meni se ne svadja, znam dobro kad treba nesto prodati a da ne gubim vec i da zaradim nesto usput...  Ja gledam trenutno stanje, zakon potraznje i ponude, te i dalje tvrdim da 8600k trenutno jos uvjek vrijedi tih 1300kn,  i onaj ko ga uzme nije pogrijesil u nicemu a i ima super procesor ako  ostale komponente vec ima ili ih moze jeftino nabaviti ... I ovaj 9600k koji sam uzeo je vec u konfi koja se koristi ali ce takodjer na prodaju uskoro..., uzet je tek tako da bude noviji nego je bio ovaj.... nije mi to primarni komp, u primarnom kompu imam upravo 8700k koji ne mislim mjenjati jos godinama jer ce za moj gaming biti i vise nego dovoljan a prema smijesnim parama za koje sam ga uzeo ni da ga kasnije poklonim necu puno izgubiti:) 

13 godina
online
Re: [Prodaja] I5 8600k, 07.02. 2019
shecky kaže...

 Gledaj meni se ne svadja, znam dobro kad treba nesto prodati

Ovo je samo razgovor s tobom, ali ustvari su informacije za one koji možda do sada nisu znali neke stvari,

da odvratim jednu osobu od preplaćivanja nekog procesora, meni je dovoljno, ljudi i djeca vide pravo stanje stvari, a ako ipak tebi daju te novce,

onda su i zaslužili da ih se izvara i nije mi ih žao ama ništa.

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
7 godina
offline
[Prodaja] I5 8600k, 07.02. 2019

Stvarno si malo naporan Valentin17. :)
Čovjek prodaje cpu za 800 kn manje od najniže cijene s nabave, uz garanciju.. I ni to nije dovoljno. 
A onda da ne bude da si dolazio bezveze, preispituješ njegove osobne odluke zašto i kako se odlučio na novu generaciju intela. Stvarno, koga boli ku*ac?
Ima vas par na forumu šta konstantno prosipate "znanje", a sve što napravite je da utipkate u gugl 8600k vs 9600k. I onda nam prevedete tekst sa engleskog, jbt, nekad imam osjećaj da čitam članke s Indexa od onih falših novinara. Evo mi glave ako ste ikad koristili 5% komponenti o kojima tako stručno raspravljate.

Sklopite padobran i ohladite malo od komentiranja, preživjet će forum bez vas erudita.

Poruka je uređivana zadnji put ned 8.12.2019 17:23 (birra).
5 godina
offline
Re: [Prodaja] I5 8600k, 07.02. 2019
Valentin17 kaže...
shecky kaže...

 Gledaj meni se ne svadja, znam dobro kad treba nesto prodati

Ovo je samo razgovor s tobom, ali ustvari su informacije za one koji možda do sada nisu znali neke stvari,

da odvratim jednu osobu od preplaćivanja nekog procesora, meni je dovoljno, ljudi i djeca vide pravo stanje stvari, a ako ipak tebi daju te novce,

onda su i zaslužili da ih se izvara i nije mi ih žao ama ništa.

 

 Vjerujem da svatko kupuje ovakav procesor zna ciljano sto trazi i koliko to okvirno vrijedi, pogotovo ovdje na IT forumu...

Tko kupuje procesor ili bilo kakvu IT opremu sigurno ce malo proguglati trenutno stanje na trzistu te se nece bacati novac bezveze... Ja i dalje smatram da I5 8600k trenutno vrijedi ipak malo vise od 1000kn jer se za te novce nemoze ni cetverojezgrena 6 i 7 generacija otkljucanih procesora naci.

 

Na njuskalu trenutno nema ni jednog ovakvog procesora osim onog Stjepanovog izmucenog bez garancije za koji trazi 1500kn.

Dakle 1300kn je postena cijena prema onom sto se trenutno nudi..., ovo je procesor kupljen u 2 mjesecu ove godine sa urednom kutijom racunom i HR jamstvom te smatram da je to sasvim korektna ponuda za one koji vec z370 plocu imaju i ne razmisljaju o prelasku na novu platformu i trosenju brda love...

 

 

13 godina
online
Re: [Prodaja] I5 8600k, 07.02. 2019
birra kaže...

Stvarno si malo naporan Valentin17. :)

Opet ti kažem, ja nisam tu zbog tebe, ja sam tu zbog onih koji ne znaju, a žele znati.

Sve ovo što si napisao bi se moglo reći i za tebe, ali od riječi do riječi kako si napisao, najmanje 5 strana o jednoj te istoj stvari i još nisi bio u pravu.

Može on prodavati kaj hoće, tu je Ryzen 3600 za 1500 kn, dolazi nova generacija gdje i5 10600k bude košta 2000 kn ili manje za 6/12 (kao i7 8700K) procesor,

meni je samo bitno da ovo zna netko tko dolazi pogledati ovaj i slične oglase, da dobro razmisli prije kupnje o onome što se trenutno nudi,

o onome što dolazi za cca. mjesec dana, da odvagne što je pametnije napraviti, samo da ima pravu sliku, a jebga, sori kaj ne idem prodavačima (ovima koji to nastoje uvaliti)

na ruku nego ukazujem na pravo stanje stvari, da to vidi netko tko i pomisli da bi kupio od čovjeka procesor.

shecky kaže... 

 Vjerujem da svatko kupuje ovakav procesor zna ciljano sto trazi i koliko to okvirno vrijedi, pogotovo ovdje na IT forumu... 

Krivo, taj procesor kupuju neiformirani koji se vode onime da je Intel bolja opcija i dalje.

Tko imalo kuži, uzet će novi Ryzen 3600 prije nego taj i5, ja čekam pad cijena u provaliju tih starijih generacija pred dolaskom novih modela i Ryzen 4000.

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.12.2019 17:35 (Valentin17).
5 godina
offline
[Prodaja] I5 8600k, 07.02. 2019

Ne shvacam pricu o je*enom 10600k procesoru kojeg jos ni nema, za koji ne znas ni kad ce doci ni koliko ce kostati kod nas... Kakve taj procesor ima veze sa mojim... Usporedjujes nesto cega nema sa necim sto je tu... Kad bi svi stalno cekali  novu generaciju tad bi cekali zauvjek...Zasto bi taj koji vec ima z370/z390 plocu trebao razmisljati o tom nepostojecem procesoru od kojeg nema koristi i sto bi mijenjao cijelu platformu ako za ovaj cpu vec ima kompletnu predispoziciju...

 

Mislim svasta, pa ti si onda prema svojoj teoriji prvi koji je neupucen i koji cekas stariji intel i ne zelis novi ryzen koji svima ovdje preporucujes...

Poruka je uređivana zadnji put ned 8.12.2019 17:41 (shecky).
13 godina
online
Re: [Prodaja] I5 8600k, 07.02. 2019
shecky kaže...

1. Najava: https://www.bug.hr/procesori/intel-comet-lake-procesori-stizu-do-kraja-ove-ili-pocekom-2020-godine-10461

2. Ako misle konkurirati AMDu i 3600 modelu, mora biti jeftiniji od sadašnjega i5, čista logika, osim ako računaju i dalje da će ljudi platit skuplje, što isto nije loše, od toga su do sada živjeli, šišajući ovčice kao ti.

3. Nije isto čekati zauvijek i čekati još mjesec dana, ne pretjeruj.

4. Zamjenu ploče ti priznam, ali ipak je velik napredak sa tvoga 6/6 procesora na isti takav, samo 6/12 procesor, pregrmio bih ulaganje u ploču za novi i7 8700k za 2000 kn, 4.9 GHz turbo boost.

5. Ja sam rekao da čekam stariji Intel po jeftinim cijenama, po ovim cijenama bolja opcija je Ryzen 3600 i svakome bih ga preporučio ispred npr. tvoga preskupoga Intela,

   pa makar ga stalno vadio iz socketa sa hladnjakom i izgubio pola dana da ga podesim da radi kako treba.

 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=300978

 

Gle kako ovaj fino čeka i načekati će se ako ostavi cijene koje ima sada.

 

https://euuser.xyz/intel-mijenja-18-core-core-i9-10980xe-ce-vas-kostati-manje-od-1000/

 

Čekam da se ovo dogodi dječjoj platformi, HEDT je tek početak kraja, 1000 dolara manje za flagship model u odnosu na prijašnji.

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.12.2019 18:02 (Valentin17).
9 godina
neaktivan
offline
[Prodaja] I5 8600k, 07.02. 2019

Prestani se drogirati.

13 godina
online
Re: [Prodaja] I5 8600k, 07.02. 2019
Kolacic kaže...

Prestani se drogirati.

Daj dođi pa budemo zajedno, ima dosta za obojicu. 

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
15 godina
online
Re: [Prodaja] I5 8600k, 07.02. 2019
Jbt, Valentin stvarno si naporan lik.
Tigar Krezumica
15 godina
offline
Re: [Prodaja] I5 8600k, 07.02. 2019
Znaci uhvatili ste lika kako pljuje 8 seriju intela po forumu i spusta namjerno cijene u oglasima uzdizuci jeftinije Amd procesore da bi sebi jeftino nabavio polovnog intela 8700k .. meksicke sapunice su nula za ovaj forum :D
10 godina
offline
Re: [Prodaja] I5 8600k, 07.02. 2019
Valentin17 kaže...

Tuga je da moraš raditi novi profil da bi mi to rekao, dođi sa postojećim pa mi to napiši, ako ga uopće imaš. 

 Daj dodji u temu sa i7 4790k di ga cijene po 1000+ kn, kaze jedan da je za njega odlicna cijena 1100-1400kn 

9 godina
neaktivan
offline
Re: [Prodaja] I5 8600k, 07.02. 2019
hahhaajaads kaže...
Valentin17 kaže...

Tuga je da moraš raditi novi profil da bi mi to rekao, dođi sa postojećim pa mi to napiši, ako ga uopće imaš. 

 Daj dodji u temu sa i7 4790k di ga cijene po 1000+ kn, kaze jedan da je za njega odlicna cijena 1100-1400kn 

 Tad ce vrijediti 579kn. xD 

5 godina
offline
[Prodaja] I5 8600k, 07.02. 2019

Posto imam dosta upita da ne bi svakome posebno odgovarao, prvi se javio kolega zara76, ako on ne uzme tad je na redu kolega ivor1024 ...pa ako i on ne uzme procesor javit cu da je procesor i dalje u prodaji tako da ne zajebavam nekoga bezveze... Znaci rezervirano za sad... Hvala.

11 godina
offline
[Prodaja] I5 8600k, 07.02. 2019

Nevjerojatno koliko je ovaj Valentin nedojeban. Idi umoči nešto jebo te Irud.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice