Potrebno izvršiti upgrade?(T-com)

poruka: 8
|
čitano: 2.284
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Potrebno izvršiti upgrade?(T-com)
pitanje

Problem je:Kada otvorim Explorer pojavi se poruka:"Res:1,0,9.ožujka 2005../Potrebno izvršiti upgrade" ...a na mjestu gdje je link stoji:http://www.t-com.hr/cd-rom/update/?max=201b

 

 

Možda bi trebao ubaciti MAX adsl CD ROM Inačica 2.02,prosinac 2004....Ne znam,nisam baš siguran.;Molim ako netko zna da mi ponudi rješenje....Hvala!

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Potrebno izvršiti upgrade?(T-com)

trebao bi instalirati novi cd jer su se promijenile vjerojatno upute i program kojima se spajaš.

možda možeš skinit taj upgrade sa nterneta(ako se uopće možeš povezat).

ili odi u t-com i nek ti daju noviji cd.

Crysis!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Potrebno izvršiti upgrade?(T-com)
autorov komentar

Zvao sam korisničku podršku i rekli su mi da ne postoji nadograđivanje ADSL-a ,što znači da je je spajanje  ADSL opreme i i ugradnje uprvaljačkih programa izvršeno jednom i više ne treba...Ne znam šta da kažem na sve to,surfati mogu bez propblema,na svu sreću...I da,ženska na tehničkoj podršci objašnjava mi da je o možda potrebno nadograditi Explorer,što mislim da nije pošto imam sedmicu...Ta poruka o potrebi izvršenja upgrade-a pojavljuje mi se već drugi puta,prije jučer pojavila se prije mjesec dana.Tada sam je ignorirao,a čini se da ću i sada...

 

Kako god,hvala ti na savjetu.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Potrebno izvršiti upgrade?(T-com)
alen741 kaže...

Zvao sam korisničku podršku i rekli su mi da ne postoji nadograđivanje ADSL-a ,što znači da je je spajanje  ADSL opreme i i ugradnje uprvaljačkih programa izvršeno jednom i više ne treba...Ne znam šta da kažem na sve to,surfati mogu bez propblema,na svu sreću...I da,ženska na tehničkoj podršci objašnjava mi da je o možda potrebno nadograditi Explorer,što mislim da nije pošto imam sedmicu...Ta poruka o potrebi izvršenja upgrade-a pojavljuje mi se već drugi puta,prije jučer pojavila se prije mjesec dana.Tada sam je ignorirao,a čini se da ću i sada...

 

Kako god,hvala ti na savjetu.

  Ja mislim da bi trebao upgrejdati explorer na firefox ili operu....
Elvis je Zagorec bil, i nigda nije on kril, prije svakog koncerta demižonku vina je spil, govorile njegve su oči 'O daj mi natoči!!'
15 godina
neaktivan
offline
RE: Potrebno izvršiti upgrade?(T-com)
autorov komentar

Imam ja i firefox instaliran,ali koristim explorer...Ne vidim kakve to ima veze sa problemom...Možda i ima,ne znam,ali sada kada otvaram explorer nema više poruke da je potrebno izvršiti upgrade...Nemam pojima šta je to,samo se nadam da neće imati lošeg utjecaja...

15 godina
neaktivan
offline
Potrebno izvršiti upgrade?(T-com)

Samo ti deinstaliraj taj cd, on ti ni ne treba, on više služi kao neki wizard dok se prvi put spajaš, ak imaš router sve podatke upišeš preko 192.168.1.1, a ako imaš modem ili je router u bridge mode-u, samo se napravi konekcija preko windowsa..

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Potrebno izvršiti upgrade?(T-com)
autorov komentar

Hm,hm...Da deinstaliram :"Ukloni MAXadsl CD ROM i upravljačke programe"?..Što se tiče modema,trial Everest mi kaže:"Modem:Intel(R)536EP Modem #2"...A da li imam router,ne bih znao...Ne znam,možda je najbolje da ništa ne diram,pošto više ne dobivam nikakvu poruku za upgrade...

 

 

Sada vidim još neke stvari..All Programs / T - COM MAXadsl CD  ROM/(Sigurnost),(MAXadsl - registriraj i podesi internet pristup(on line)),(Napravi MAXadsl Dial Up vezu za ADSL modem),(T-COM MAXadsl CD ROM),(Ukloni MAXadsl itd.)...Možda je tu rješenje problema?...

 

Da imam rezervnu konfiguraciju bilo bi lako,ali ovako....ne bih se upuštao,ako baš ne moram...

 

Kako god,hvala na savjetu.

15 godina
protjeran
offline
RE: Potrebno izvršiti upgrade?(T-com)
alen741 kaže...

Zvao sam korisničku podršku i rekli su mi da ne postoji nadograđivanje ADSL-a ,što znači da je je spajanje  ADSL opreme i i ugradnje uprvaljačkih programa izvršeno jednom i više ne treba...Ne znam šta da kažem na sve to,surfati mogu bez propblema,na svu sreću...I da,ženska na tehničkoj podršci objašnjava mi da je o možda potrebno nadograditi Explorer,što mislim da nije pošto imam sedmicu...Ta poruka o potrebi izvršenja upgrade-a pojavljuje mi se već drugi puta,prije jučer pojavila se prije mjesec dana.Tada sam je ignorirao,a čini se da ću i sada...

 

Kako god,hvala ti na savjetu.

 Mislio sam na upgrade-anje software-a. (noviji cd)
Crysis!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice