World of Warships izdvojena tema

poruka: 2.882
|
čitano: 525.504
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
World of Warships

na kraju sam uzel swabben $lahtshiff pommern za ugalj

vidim da je tema neaktivna al da ubacim svoje dojmove

kak su napravili ovaj rework ekonomije, cim sam uso u ihru napravil sam dvije stvari:

PRODAL sam APSOLUTNO SVEkamuflaze

s tim sam dobil hrpu kredita, jedno 20 miljona, nznm tocno

posto kamo vise ne daje nikakve bonuse, netreba mi

a i imam onih spesial camo kaj se nedaju prodat pa dok ih potrosim...

 

pogledal sam svaki brodi SKINUL SVE ekonomske bonuse jer su bili onak bezveze random zakaceni po niskim i visokim tirovima, malim i velkim premiumima itd, ,govorim ovdje o busterima za cred, exp, comm exp i free exp

 

SVE VELIKE ekonomske bonuse sam USITNIL u inventory-ju da ih ne aktiviram slucajno i spozdim bezveze

 

i to sam napravil na mejn akauntu i na ostalim "od prijatelja" ™ koje "cuvam"

 

sad malo gledam kaj se moze uzet za ugljen il kredite od tira 6 i 7, jer neki "prijatelji" imaju ugljena il golda dovoljno za uzet 6-7, sa kuponom naravno

nemogu se odlucit dal uzet aigle ili anshan, znam da je svaki malo zakinut za nesto, nisam jos siguran

i blyskawiska siemka mi se cini ultra jeftina za tir 7 pa se pitam u cemu je zajeb s njom, ZNAM da je NEKAD bila OP dok je mogla stealt pucat iz smoke-a, al mi se cini da danas ovi njezini 120mm topovi nisu vise meta

 

koja su vasa iskustva ak ih imate, i kaj mislite o aigleu i anshanu

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships

Ne isplati se koristiti kupone za te low tiere premiume osim ako bas ne zelis neki brod. Reset kupona ide u 12 mjesecu, a do tada mozes skupiti resursa za neki bolji brod.

14 godina
offline
World of Warships

MEATGRINDER2000 

Code je maloprije prihvaćen.

Moj PC  
0 0 hvala 0
20 mjeseci
neaktivan
offline
World of Warships

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
World of Warships

Dugo nisam igrao WoW i danas sam bas ostao zatecen novim updateom-prvenstveno mislim na ove economic bulšit!

Bas su ga zakomplicirali,pogotovo sa kamuflazama,koje ja vise ne razumijem-donose li ista,ako da,gdje pise?

Vidim da su i brodove korigirali:

Montana je postala jako losa,Kurfurst je postao premium i totalni OP-obozavam sa njime sada igrati.

Shimakaze je koliko vidim prema drugim destroyerima za 10-tak bodova bolji u concealmentu(ili je to do moga commandera?)

 

Tek kada ti komarac sleti na jaja,shvatiš da se problemi ne riješavaju nasiljem!
Poruka je uređivana zadnji put čet 8.9.2022 20:58 (Milka30).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Warships
Milka30 kaže...

-prvenstveno mislim na ove economic bulšit!

Bas su ga zakomplicirali,pogotovo sa kamuflazama,koje ja vise ne razumijem-donose li ista,ako da,gdje pise?


Shimakaze je koliko vidim prema drugim destroyerima za 10-tak bodova bolji u concealmentu(ili je to do moga commandera?)

 ekonom bull$it - kolko sam ja vidio, nakon cackanja po ekonom bonusima i konvertanja nekih na 6 , da ŠEST akaunta....

jel se dobije ili ne to nemoze niko vise preracunat, al kaje tuje (bonusi su u armory - economic bonuses) - sve ekonom zastavice i kamuflazni bonusi su prebaceni u ekonomske bonuse i neke  ekonom tokene s kojima mozes dodatno kupit prva tri nivoa bonusa po zelji, a zadnji najjaci nemozes tu ni nigdje drugdje kupit)

 

skoro sve one najjace bonuse sam "usitnil" i ostavil samo po jedan od svakog (opcija je u akaunt name - inventory - skroz na dnu, zove se nekak bonus conversion il kak vec, uglavnom svaki bonus mozes pretvorit u niza dva, tj usitnit, ili jos niza cetiri, nznm napamet matematiku, uglavnom vremenski rok je mislim da do kraja patcha, neznam ni to napamet

 

KAMUFLAZE su sada samo za ukras, daju samo IZGLED brodu u borbi i nista vise, bonus koji je bio za manji detectability je uglavljen u statse svakog broda, a ostali bonusi izvuceni

ja sam odma nakon tog "twikanja" PRODAL SVE KAMUFLAZE iz inventorija, osim onih kaj se nemogu prodat (transformeri i jos neke), ali se mogu iskoristit jedna po jedna i potrosit u borbi

tak sam dobil hrpu kredita na svim akauntima, jer zasto koristit camo u borbi ak ne daje nista i polako se trose, bolje ih prodat sve i ic gol u borbu, ionak je sad to samo za izged

 

kolko sam videl po akauntima, preko dnevnih misija, dodatnih misija, onih kampanji-misija, a i kontejnera naravno, apsolutno sve to daje te ekonom bonuse u obilnim kolicinama ali samo u prve dvije najnize kategorije

rangirani su po bojama, crni / sivi, zeleni, plavi i crveni (najveci) al me ne drzi za rjec, isto pisem napamet

uglavnom, taj crni - sivi je najslabiji i najdostupniji

 

kaj se tice razlike u concealmentu, to moze bit samo od comandera i equipmenta

https://worldofwarships.eu/en/news/general-news/exterior-visuals-and-economic-bonuses/

 

osim toga koga vraga ti opet radis tu na forumu, javno si prodal akaunt bar jednom, deinstaliral dva-triput i prestal igrat ni pet ni sest neg sedam-osam puta

jel te dovukla nova hostesa?? u novim videima??, dasha 2.0??

ili imas insajder news da stize $vicarska mornarica

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
12 godina
offline
Re: World of Warships
ED63 kaže..

 osim toga koga vraga ti opet radis tu na forumu, javno si prodal akaunt bar jednom, deinstaliral dva-triput i prestal igrat ni pet ni sest neg sedam-osam puta

jel te dovukla nova hostesa?? u novim videima??, dasha 2.0??

ili imas insajder news da stize $vicarska mornarica

 Eto hvala na detaljnome opisu,svejedno mi se ne svidaju ti njihovi bonusi,niti fore sa kamuflažama!

Kada sam ja to prodavao acc?

Deinstalirao jesam igru,kada ju nisam igrao-ali se uvjek tu i tamo pojavim i derem do besvjesti mjesec-dva.

Istina je da se sa vremena na vrijeme zasitim igre,ali sa jednim te istim acc igram vec godinama!

Tek kada ti komarac sleti na jaja,shvatiš da se problemi ne riješavaju nasiljem!
14 godina
offline
World of Warships

Dobro da sam pogledao ovu temu, bas sam prodao sve kamuflaze i lagano zaradio 150 milja kredita :)

 

Kako si usitnil bonuse? Nemam te opcije nigdje...

mihi
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Warships
mihi999 kaže...

Dobro da sam pogledao ovu temu, bas sam prodao sve kamuflaze i lagano zaradio 150 milja kredita :)

 

Kako si usitnil bonuse? Nemam te opcije nigdje...

 maknuli su tu opciju u zadnjem patchu

bila je u inventory ju na dnu pod economic bonuses...

bila je dostupna bar dva mjeseca ak ne i tri...

citaj forum i wows news

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
12 godina
offline
World of Warships

A od kad kreće oni pokloni za svaku pobjedu sa t10 brodom supercont. itd ??  

da ne palim igru bez veze, to poberem i odem :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: World of Warships

Krenulo ti je to,možeš derati.

I koliko sam skontao svaki premium brod i ne moraš pobjediti dobiješ kontener.

Ja za sada ubo dosta toga dobroga i Mikoyan+ commander sa 10 skilla.Istina,brod je kanturenda,ali i on nosi superkontener

Tek kada ti komarac sleti na jaja,shvatiš da se problemi ne riješavaju nasiljem!
14 godina
offline
World of Warships

G24HHBMWOWS7S

S633UL9RN3

KC0524UC25

0N59BHP9ZQ

200BRAZILINDEPENDENCE

YT787CM7THBDAY

WOWSPACESAFARIFORYOU

555M1KA333A

 

kolko sam uocio, jedan od tih daje 15 dana premiuma, i jedan daje 500 golda 

i jedno 4,1 miljona kredita, bez tocne provjere

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.9.2022 17:03 (ED63).
Moj PC  
3 0 hvala 2
14 godina
offline
World of Warships

Captain! Six years have passed since your first battle. Please accept our congratulations, as well as 35x White camouflages, 140x Level 1 economic bonuses, and a special patch! Keep battling!

 

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
World of Warships

555BATTLESHIPIIMIKASA

MEATGRINDER2000

YT787CM7THBDAY

1281DVDMG2

Tek kada ti komarac sleti na jaja,shvatiš da se problemi ne riješavaju nasiljem!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
World of Warships

U ranked bitki probao HE municiju na Kurfurstu-jednom rjecju dobitna kombinacija i vjerovatno najiritatniji brod za protivnike

Tek kada ti komarac sleti na jaja,shvatiš da se problemi ne riješavaju nasiljem!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
World of Warships

Ove superkontejnere dobijamo samo za tier X brodove ili?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: World of Warships

Da, i za T11.

Ovo ispod 2x i 1x Economic bonuses kontenjer.

Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavements, watch T.V., save for your old age, obey the law. Repeat after me; I am free
14 godina
offline
World of Warships

na jednom od akaunta sam dobijo , osim misije za super kontejner i 14 dana premiuma koja uslijedi mislim da nakon 90 dana neigranja

kontejner sa PREMIUM T5 brodom i mislim da 3 ili 7 dana premiuma

naravno da sam dobio Marblhed LIMA pored obicnog Marbla kaj vec imam

al dodje sa kapetanom od 10 skil pointa

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Warships

nakon tenkova stize i za barkice:......

Betl Pes

Starting with Update 0.11.10, the game will offer the new Battle Pass (BP) feature. A new Battle Pass will start with the release of each update and remain active until the start of the next one. The reward for completing daily and weekly combat missions is Battle Pass Points. You will need these to fill up the BP progress bar, which is split into levels.

There will be two reward chains available—free and paid. They will have a single progress bar, but access to rewards from the paid chain will need to be purchased. This can be done at any time, and after the purchase, you will receive all the rewards of the paid chain that are tied to previously completed levels.

The free chain will include all the rewards that the player could receive for daily, weekly and monthly combat missions before the release of Update 0.11.10, namely: various containers, Free XP and Elite Commander XP, Credits, Coal, Steel, Research Points, and Port slots.

 

https://worldofwarships.eu/en/news/general-news/bulletin-01110/

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
World of Warships

Mozda je nekakav event u pitanju?Ako nije onda je bug.

Francuski cruiser tree mi je otkljucan i mogu kupiti Henri IV bez researchanja prethodnih (Mogu i Conde,ali nemam love).

Valja li sta taj Henri?

Tek kada ti komarac sleti na jaja,shvatiš da se problemi ne rješavaju nasiljem!
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
World of Warships

Pocela sam malo to igrat ,iako random bitke ubiboze ahaha,priznajem kupila sam premium acc,sto uopce nudi posebno i isplati li se ulazit u te klanove i koje su negativnosti,nekad sam dosta igrala sad vise nemam volje bas,dragi igra wot jako dugo pa pripomogne,kupujem njemacke brodove sad sam na Bayer6

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: World of Warships

Deri Njemce,oni su po mome sudu najbolji i nikako,ama bas nikako se nemoj shebati kao ja i potrositi sav coal+steel na Forrest Shermana-najvece ghovno os broda!

Tek kada ti komarac sleti na jaja,shvatiš da se problemi ne rješavaju nasiljem!
14 godina
neaktivan
offline
World of Warships

Bok ekipa. Tražim naš klan za WoW EU server. Nemam baš mogućnost za clan battle (klinci doma) ali igram random/casual prilično redovno.

Imam 22 tier X broda tako da nisam početnik. Može invite ako ima zainteresiranih klanova. Poz...

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: World of Warships
Jel igea netko na mobu ovu igru?
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: World of Warships
Noobie kaže...

Bok ekipa. Tražim naš klan za WoW EU server. Nemam baš mogućnost za clan battle (klinci doma) ali igram random/casual prilično redovno.

Imam 22 tier X broda tako da nisam početnik. Može invite ako ima zainteresiranih klanova. Poz...

 JAG, CCN, JRM, CROPS, COBRA, REBEL, FJAKA, GROM, BLAP.... Većina ih ima više neaktivnih nego aktivnih igrača.

6 godina
offline
Re: World of Warships
Milka30 kaže...

Deri Njemce,oni su po mome sudu najbolji i nikako,ama bas nikako se nemoj shebati kao ja i potrositi sav coal+steel na Forrest Shermana-najvece ghovno os broda!

 Odnedavno igram dosta intenzivno,krenula s njemcima,Bismark i Ginesau kako vec jedini dobri njemacki,uzela sam onda FD G komaa,presla sam na japance ,Fuso zasad odlican

11 godina
offline
Re: World of Warships
Igra netko na mobitelu?
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Warships

neznam jel ovo stari kod, al mi je uredno prihvacen maloprije

 

SCOTCHWOODCOCK

 

Redeem code for 7 economic containers

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Warships

PLUNDERINMAY23

 

QV6Y7TNCNTXK

 

Ne znam sta se dobije ali rade u 22.30 sati.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Warships

FLAGSFLAGSFLAGS

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice