Medal of Honor (2010)

poruka: 1.590
|
čitano: 273.782
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Najavljen novi Medal of Honor, Medal of Honor bez Talibana, Walkthrough za MOH 2010 Xbox 360
14 godina
neaktivan
offline
Novi medal of honor

Iako se vec dugo suska evo ga

najava za teaser u subotu za novi medal of honor

http://www.gametrailers.com/video/medal-of-spike-tv/59596

cini se da nece biti ww2 nego se medal of honor napokon okrenuo modernom ratovanju baš kao cod prije 2 godine

inače zadnji medal of honor je bio medal of honor airborne prije 2 godine o kojem možete saznati više na linku dolje(inače prešo igru 2 puta)

http://www.gaming.hr/igre/recenzije/195-Medal-of-Honor--Airborne.html

Najnovija fora u 2r. srednje:Pazi s kime spavaš
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Novi medal of honor

sumnjam da ce medal of honnor sad nesto uspjeti pokraj modern warfire

Moj PC  
3 19 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Novi medal of honor

Navodno da DICE (Battlefield serijal) radi na multiplayer dijelu igre. Ako je istina, moglo bi biti zanimljivo!

 

Edit: Izvor info

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.12.2009 19:56 (Shai Hulud).
 
4 0 hvala 2
16 godina
neaktivan
offline
RE: Novi medal of honor
Shai Hulud kaže...

Navodno da DICE (Battlefield serijal) radi na multiplayer dijelu igre. Ako je istina, moglo bi biti zanimljivo!

 

Edit: Izvor info

Da, ali meni to ništa ne znači. DICE se do sada dokazivao samo sa BF serijalom, i time ima iskustva s igrom veće skale, većih mapa, vozila, itd itd, dok oko arkadnijeg shootera tipa MW nemaju baš iskustva. Moglo bi ispasti dobro ili loše. Za sada je sve u zraku. EA je razlog zašto je nastao Call of Duty i razlog zašto su dečki iz IW-a prestali raditi MoH i osnovali svoj studio. EA ubija developere sa svojim zahtjevima koje moraju poštovati :/

"In life there is from 'A' to 'B' to 'C'. In parkour there is no 'B'"
15 godina
neaktivan
offline
Novi Medal of Honor

Za EA se sve zna, jedan od zadnjih primjera je s NFS Shiftom - odlična igra zeznuta EA-ovom lakomošću (po mojem mišljenju izašla u beta fazi, ali zna se zakaj - Forza 3 je bila pred vratima, pa da se čim prije ugrabi dio kolača - brže van s igrom). Shift je trebal izaći 1.12. (sad kad je zadnji patch izašel), jel sad je to konačno kompletna igra.

 

A sad, ako bi neko mogel napraviti igru koja bi ravnopravno parirala COD serijalu, onda je to DICE. Jako iskusan tim na području pucačina, kojem ne bi trebalo biti problem napraviti arkadnu pucačinu tipa COD (makar je i BF sam po sebi arkada, ali na većoj skali kak veliš). Ako su mogli napraviti kvalitetan, arkadni trkaći naslov (Rallisport Challenge 1 & 2) i Mirrors Edge, onda ziher ima potencijala na području di su najbolji - pucačine (bez obzira na žanr, kvalitetne igre delaju).

 

Al eto, sve su ovo sad nagađanja, bumo vidli kak se bude situacija razvijala, kak budu novosti dolazile. EA ima taj DICE koj je odličan developerski tim i mislim da bolji nisu mogli odabrati. Osmijeh

 

Konkurencija je uvijek dobrodošla, od toga najveću korist na kraju izvlačimo mi, igrači.

 

I da - imam opak filing da MOH bude na Frostbite engine-u. Smijeh

 
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Novi Medal of Honor

Evo još malo vijesti o novom MoH-u:

 

Novi Medal of Honor svoju će novu frontu naći u Afganistanu i putem igre će predstaviti Tier 1 Operator: relativno nepoznato tijelo koje je direktno pod kontrolom National Command Authority i koje izvršava posebne zadatke koje nitko drugi ne može izvršiti.
Zanimljivo je kako je razvojni tim EALA od početka surađivao sa Tier 1 Operators grupom i sa dijelom vojske pod imenom US Special Operations Community kako bi osigurao što realnije ratno okruženje.

Medal of Honor je inspiriran stvarnim događajima i opasnim misijama ove grupe te se bazira na vojnom profesionalizmu te jakom i realnom single-player iskustvu, a cijeli je proces dodjeljen pomno biranim i najkvalitetnijim ljudima iz studija u vlasništvu Electronic Artsa.
Dok će EALA studio biti zadužen za single-player kampanju, odlična kvaliteta poznatog studija EA DICE svoju će ekspertizu koristiti u razvoju naprednog multiplayer dijela igre.
Ova dva potvrđeno kvalitetna razvojna studija u zajedničkom će pothvatu pokušati revitalizirati MoH serijal, dovodeći ovu odličnu franšizu na novi, moderni put.

Još nema detaljnijih informacija o točnom datumu no prema objavljenim slikama covera, jasno je kako nam igra stiže za PC, PS3 i X360, a prvi će film biti premijerno prikazan tijekom dodjele VGA 2009 nagrada, 12.12.2009. godine.

http://www.prisonbreaker.bloger.hr/
Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
protjeran
offline
Novi Medal of Honor

evo,poshto je pokretac teme pokrenuo temu prije bug-ove vijesti,i poshto je jako puno ulozio u to svojih osjecaja,ja mu tu ostavljam komentar na MoH

a to je

MaH

zelim,hocu,mogu al neam koga
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Novi Medal of Honor
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.12.2009 14:57 (TopForumaš).
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Novi Medal of Honor

Da ne pišem 2 put.

 

KLIK

 

Uglavnom, sigurno će biti odličan. Veselim se izlasku.

...O tempora! O mores! (u prijevodu: O temperama i moru)...
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Novi Medal of Honor

Izašao i prvi trailer: http://www.gametrailers.com/video/medal-of-spike-tv/59826

 

Haha, koji ripoff čovječe ^^

Mislim da očitije nije moglo biti :)

"In life there is from 'A' to 'B' to 'C'. In parkour there is no 'B'"
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.12.2009 12:23 (Adisuki).
 
0 3 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
RE: Novi Medal of Honor
Adisuki kaže...

Izašao i prvi trailer: http://www.gametrailers.com/video/medal-of-spike-tv/59826

 

Haha, koji ripoff čovječe ^^

Mislim da očitije nije moglo biti :)

po cemu je igra rippoff

zato jer je smjestena u moderno doba?

kaj sad znaci da iw i mw imaju autorska prava na moderno doba?

baljezgaris ga do bola

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.12.2009 10:40 (TopForumaš).
15 godina
protjeran
offline
Novi Medal of Honor

kak mi se cini da je ovo isti engine koji se koristi na bad company 2 

(to nemoze bit lose) 

ako ce imat dedi servere mislim da ce bit bolje od mw2 jer mi se cini da ga bas i nije tesko nadmasiti

cak i ljudi isto izgledaju 

Anti-depressants; controlling tools of YOUR system...
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.12.2009 11:09 (hrvatskafarkasevec).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
moderator
offline
RE: Novi Medal of Honor
hrvatskafarkasevec kaže...

kak mi se cini da je ovo isti engine koji se koristi na bad company 2 

(to nemoze bit lose) 

ako ce imat dedi servere mislim da ce bit bolje od mw2 jer mi se cini da ga bas i nije tesko nadmasiti

cak i ljudi isto izgledaju 

Krivo ti se čini.Sigurno če bit dobar,al če se morat potrudit da nadmaše MW2(nije sve u DS)

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.12.2009 11:38 (pirat).
15 godina
offline
Novi Medal of Honor

Da grafika skoro lići na bc2, ali kolko vidim dosta toga su iskopirali iz mw2, onaj nekakav heli i ac mi se ćini da je bio.

Ali dobro budemo probali kako će biti. Igra bu sigurno dobra ali ne kao mw2.

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.12.2009 11:50 (Jack Sparrow).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Novi Medal of Honor
pirat kaže...
hrvatskafarkasevec kaže...

kak mi se cini da je ovo isti engine koji se koristi na bad company 2 

(to nemoze bit lose) 

ako ce imat dedi servere mislim da ce bit bolje od mw2 jer mi se cini da ga bas i nije tesko nadmasiti

cak i ljudi isto izgledaju 

Krivo ti se čini.Sigurno če bit dobar,al če se morat potrudit da nadmaše MW2(nije sve u DS)

ja sam gotovo siguran da ce bit bolji po grafici i po svemu 

Anti-depressants; controlling tools of YOUR system...
14 godina
neaktivan
offline
RE: Novi Medal of Honor
Jack Sparrow kaže...

Da grafika skoro lići na bc2, ali kolko vidim dosta toga su iskopirali iz mw2, onaj nekakav heli i ac mi se ćini da je bio.

Ali dobro budemo probali kako će biti. Igra bu sigurno dobra ali ne kao mw2.

EA je lupio šakom o stol i želi nadmašiti mw2 i iw ocito je staro rivalstvo cod i moh jos uvijek prisutno

15 godina
protjeran
offline
RE: Novi Medal of Honor
Jack Sparrow kaže...

Da grafika skoro lići na bc2, ali kolko vidim dosta toga su iskopirali iz mw2, onaj nekakav heli i ac mi se ćini da je bio.

Ali dobro budemo probali kako će biti. Igra bu sigurno dobra ali ne kao mw2.

kak su iskopirali,heli i ac koristi americka vojska pa nije ih iw izmislil 

Anti-depressants; controlling tools of YOUR system...
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.12.2009 12:00 (hrvatskafarkasevec).
15 godina
offline
RE: Novi Medal of Honor
hrvatskafarkasevec kaže...
Jack Sparrow kaže...

Da grafika skoro lići na bc2, ali kolko vidim dosta toga su iskopirali iz mw2, onaj nekakav heli i ac mi se ćini da je bio.

Ali dobro budemo probali kako će biti. Igra bu sigurno dobra ali ne kao mw2.

kak su iskopirali,heli i ac koristi americka vojska pa nije ih iw izmislil 

Znam da nije iw izmislio da to vojska koristi, ali kažem da je to iw prvi stavio u igru i oni su to pobrali po njima, ali to niko neće znati, možda i da iw nije stavio bi ovi stavili.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Novi Medal of Honor
TopForumaš kaže...

po cemu je igra rippoff

zato jer je smjestena u moderno doba?

kaj sad znaci da iw i mw imaju autorska prava na moderno doba?

baljezgaris ga do bola

Baljezgarim? Molim bez uvreda argumentiraj.

 

Odnosio sam se na nahypean trailer. Da ne piše da se radi o MoH-u sigurno bi ljudi pomislili da je ovo MW. Think before you talk. Nisu mi tvrdnje toliko plitke. Ne kužim tvoj PMS; kopiranje je kompliment ^^

 

Mogu se kladiti da će kampanja biti užasno skriptirana u IW stilu.

"In life there is from 'A' to 'B' to 'C'. In parkour there is no 'B'"
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.12.2009 12:28 (Adisuki).
16 godina
offline
RE: Novi Medal of Honor
Adisuki kaže...

Odnosio sam se na nahypean trailer. Da ne piše da se radi o MoH-u sigurno bi ljudi pomislili da je ovo MW. Think before you talk. Nisu mi tvrdnje toliko plitke.

Što nema apsolutno nikakve veze sa samim trailerom ni izgledom, više sa time što ljudi poznaju MW.

 

Inače, trailer izgleda zanimljivo, bačen je nekakav mali naglasak na vozila, može li to značiti da će ih ubaciti u igru ili će ona ipak ostati rezervirana za BF serijal?

...O tempora! O mores! (u prijevodu: O temperama i moru)...
15 godina
neaktivan
offline
Novi Medal of Honor

Igra izgleda baš kao MW2, samo malo čišće, kraj trailera je izgledao fenomenalno (kad skuže da je u njemu bomba pa ga odgurnu...)

Btw, nadam se da će igra biti fenomenalna, ipak je ovo ulazak MoH franšize u vode modernih ratova. I da će igra biti ultimativna multiplayer zabava baš kao i CoD.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Novi Medal of Honor
pirat kaže...
hrvatskafarkasevec kaže...

kak mi se cini da je ovo isti engine koji se koristi na bad company 2 

(to nemoze bit lose) 

ako ce imat dedi servere mislim da ce bit bolje od mw2 jer mi se cini da ga bas i nije tesko nadmasiti

cak i ljudi isto izgledaju 

Krivo ti se čini.Sigurno če bit dobar,al če se morat potrudit da nadmaše MW2(nije sve u DS)

To češ tek vidjet kako nije sve u DS.

Kad Igra izađe

15 godina
moderator
offline
RE: Novi Medal of Honor
Promatrač kaže...

To češ tek vidjet kako nije sve u DS.

Kad Igra izađe

Svi čemo vidjet kad igra izađe kako če bit.

Samo bes puno nagađanja,kao što jih je bilo u mw2 temi.

Netreba vjerovat svakom ser*nji,treba samo čekat EA da nam nešto potvrdi.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Novi Medal of Honor
Danny_HR kaže...

Što nema apsolutno nikakve veze sa samim trailerom ni izgledom, više sa time što ljudi poznaju MW.

 

Inače, trailer izgleda zanimljivo, bačen je nekakav mali naglasak na vozila, može li to značiti da će ih ubaciti u igru ili će ona ipak ostati rezervirana za BF serijal?

A čuj, moraš priznati da je trailer naštancan u istom stilu kao oni iz MW-a. Inače mi neki likovi iz trailera izgledaju malo ukočeno, but that's just me ^^

Ja se nadam zanimljivoj igri, i TBH, što više pozitivnih stvari preuzmu iz drugih igra to bolje za nas :)

 

Niko ne traži preporod FPS žanra nego samo zanimljiv shooter :)

"In life there is from 'A' to 'B' to 'C'. In parkour there is no 'B'"
14 godina
neaktivan
offline
Novi Medal of Honor

tek an kraju 2010 izlazi

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Novi Medal of Honor
Adisuki kaže...

A čuj, moraš priznati da je trailer naštancan u istom stilu kao oni iz MW-a.

Moguće, ali ako ništa drugo to je jako dobar marketinški potez. Ipak je MW možda najprepoznatljivija FPS igra danas.

...O tempora! O mores! (u prijevodu: O temperama i moru)...
14 godina
offline
Novi Medal of Honor

Medal Of Honor je prije bio sinonim za fps i drugi svjetski rat, bar meni. Ali nakon izlaska prvog call of duty-a sve se promijenilo. Ali iskreno jedva čekam ovaj novi MOH i jedva čekam vidit kako su napredovali i jesu li uopće napredovali.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Novi Medal of Honor

Pogledao sam ovaj novi trailer, sto drugo reci nego da jedva cekam igru. Po ovome sto sam vidio meni se igra svida. Podsjeca na Modern Warfare, ali to meni niti malo ne smeta. Volim moderne FPS-ove i cini mi se da bi ovaj MoH mogao biti jedan od bolji. Sto se mene tice ne mora nadmasiti MW, ma cak i moze, bitno samo da igra bude dobra i ponudi dosta sati zabave i u MP i u SP.

http://www.prisonbreaker.bloger.hr/
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Novi Medal of Honor

Čini li mi se, ili stvarno ima fizike(ono kad puca u ogradu)?

If you want something done properly, kill Baldrick before you start.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Novi Medal of Honor
zabranjeniples kaže...

Medal Of Honor je prije bio sinonim za fps i drugi svjetski rat, bar meni. Ali nakon izlaska prvog call of duty-a sve se promijenilo. Ali iskreno jedva čekam ovaj novi MOH i jedva čekam vidit kako su napredovali i jesu li uopće napredovali.

ja mislim da jesu. moraju napravit nešto odlično jer je konkurencija velika, pa mislim da će se potrudit i igra će ispast dobro

svašta se igra trenutno...
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Najavljen novi Medal of Honor, Medal of Honor bez Talibana, Walkthrough za MOH 2010 Xbox 360
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice