Xiaomi Amazfit

poruka: 1.901
|
čitano: 689.585
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Amazfit

t rex pro, elevacija,hodanje po planini,nikakvih prepreka

, sve isprekidano

 

 

http://www.avast.com/get/2udv4zIj
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Xiaomi Amazfit

Očekujem Amazfit GTS 2 koji ima mic. i zvučnik zbunjuje me što ima IP68  water resitence 5 ATM  a na njihovim stranicama piše ovo :

 

"Amazfit GTS 2 has a water resistance rating of 5ATM under ISO standard 22810:2010. This means that Amazfit GTS 2 may be used for shallow-water activities like swimming in a pool or ocean. It can't be used when you are taking a shower/bath or diving into water."

 

Čudno možeš sa njim do 50m dubine i 5 ATM a ne možeš se tuširati ili oprati pod laganim mlazom vode .

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit

@MUĆAK.....

ustvari.....i ne možeš ni sa jednim satom do tačno navedene dubine koliko piše, ako piše 50m.....to je baš onako kako su napisali, a to je plivanje u plitkoj vodi....nije preporučljivo zaranjati u velike dubine sa takvom satom (to sam već negdje pisao, ali nije preporučljivo zaranjati ni sa satom koji je wr 100m, a kamoli 50m)....nažalost tako je, ako ne vjerujete pitajte svakog časovničara, reći će vam ovo skoro isto, ako ne i malo strožije....sat kad se napravi mjeri se sa zračnim pritiskom, ima procedura kako se to radi....sat se (NOV) mjeri u kontrolisanim uslovima, gdje su mu i dihtung gume nove, posebno regulisana temperatura, posebna gustoća vode, lagano puštanje zračnog pritiska.....ako baš želite zaranjati sa satom onda svakom preporučujem da kupi Casio G Shock, na kojem piše wr200m i to je tek sat sa kojim možete koliko toliko zaroniti, a ovo wr50m, wr100m-zaboravite......

 

Ja sam skoro kupio Garmin Fenix 5x, polovan, i ako piše da je otporan do 100m, ne potapam ga u vodu, čak ni kad ruke perem.....

7 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
Lijepi Dzoni kaže...

@MUĆAK.....

ustvari.....i ne možeš ni sa jednim satom do tačno navedene dubine koliko piše, ako piše 50m.....to je baš onako kako su napisali, a to je plivanje u plitkoj vodi....nije preporučljivo zaranjati u velike dubine sa takvom satom (to sam već negdje pisao, ali nije preporučljivo zaranjati ni sa satom koji je wr 100m, a kamoli 50m)....nažalost tako je, ako ne vjerujete pitajte svakog časovničara, reći će vam ovo skoro isto, ako ne i malo strožije....sat kad se napravi mjeri se sa zračnim pritiskom, ima procedura kako se to radi....sat se (NOV) mjeri u kontrolisanim uslovima, gdje su mu i dihtung gume nove, posebno regulisana temperatura, posebna gustoća vode, lagano puštanje zračnog pritiska.....ako baš želite zaranjati sa satom onda svakom preporučujem da kupi Casio G Shock, na kojem piše wr200m i to je tek sat sa kojim možete koliko toliko zaroniti, a ovo wr50m, wr100m-zaboravite......

 

Ja sam skoro kupio Garmin Fenix 5x, polovan, i ako piše da je otporan do 100m, ne potapam ga u vodu, čak ni kad ruke perem.....

 

 

Sve je to OK što pišeš ali zašto navode da je za plivanje ne ronjenje , i onda ovo što sam na njihovim stranicama našao da nije za tuširanje pa to je nonsens ,sigurno da ga neću stavljati pod hidrant ali da ga ne mogu oprati pod laganim mlazom vode baš čudno , za primjer imam Mi band 4 već 2 god . i gotovo svaki dan ga operem kad i ruke pid laganim mlazom vode i nikad ništa se nije desilo radi i dan danas normalno .

12 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit

Ljudi se "najčešće" tuširaju toplom vodom, e sad, zamisli dodješ iz hladnoće (napolju) od recimo -10'C i udješ u kadu sa toplom vodom.....možeš misliti koji šok za sat.....većina satova i izdrži neke abnormalne uslove, ali oni da bi se ogradili tako je lakše napisati......

4 godine
offline
Re: Xiaomi Amazfit
MUĆAK kaže...

Očekujem Amazfit GTS 2 koji ima mic. i zvučnik zbunjuje me što ima IP68  water resitence 5 ATM  a na njihovim stranicama piše ovo :

 

"Amazfit GTS 2 has a water resistance rating of 5ATM under ISO standard 22810:2010. This means that Amazfit GTS 2 may be used for shallow-water activities like swimming in a pool or ocean. It can't be used when you are taking a shower/bath or diving into water."

 

Čudno možeš sa njim do 50m dubine i 5 ATM a ne možeš se tuširati ili oprati pod laganim mlazom vode .

 Sa svojim 3 godine starim Stratosom kupao sam se u moru sve 3 godine i nakon toga sam ga oprao kad i samoga sebe pod tušem na plaži i još jednom doma pod tekućom vodom. Ljudi su imali problema, ja srećom nisam. Jedan od problema je bilo odljepljivanje i gubitak stakalca na dnu sata koji pokriva mjerač pulsa. Takvi satovi stvarno nisu za nekakve ekstremne uvjete, ali se ovaj Stratos pokazao sasvim dobrim u ljetnim plivanjima.

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.11.2021 14:29 (zelenapaprika).
15 godina
offline
Xiaomi Amazfit

Kako prikazuje gps?Jel tocan ili se gubi signal pa ne prikazuje tocno?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Amazfit
unky kaže...

Kako prikazuje gps?Jel tocan ili se gubi signal pa ne prikazuje tocno?

 greska

http://www.avast.com/get/2udv4zIj
Poruka je uređivana zadnji put ned 21.11.2021 7:35 (abyssis).
15 godina
offline
Xiaomi Amazfit

ne prikazuje dobro onda rutu?!

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Xiaomi Amazfit

Jel ima tko Amazfit GTR 2? Kakva su vam iskustva? 

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Amazfit
mika2210 kaže...

Jel ima tko Amazfit GTR 2? Kakva su vam iskustva? 

 Imao GTR2e, isti sat samo bez zvučnika za pozive. Sat tanak, lagan, ekran fenomenalan, nemožeš se nagledati onog amoleda.

Narukvica jeftina al dobro zamjeniš je lagano. ostalo klasika za Amazfit, GPS katastrofa, na 6km prikazao mi 7km, 2-3 puta gubio signal, potpuno otvoren prostor, nigdje zgrade nikakve, praktično livada.

Ako ti nije toliko sport važan onda odlična kupovina za taj cjenovni rang

http://www.avast.com/get/2udv4zIj
16 godina
offline
Xiaomi Amazfit

Volio bih da je GPS malo točniji. Imao sam prvi Amazfit GTR, i tamo je isto bio katastrofa GPS.

Ništa, nešto drugo ću onda potražiti.

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
mika2210 kaže...

Volio bih da je GPS malo točniji. Imao sam prvi Amazfit GTR, i tamo je isto bio katastrofa GPS.

Ništa, nešto drugo ću onda potražiti.

 Ako tražiš sat za sport, zaobiđi amazfit. Imao sam Bip i Pace, oba na papiru dobra ali u praksi to baš ne radi kako treba (za praćenje aktivnosti). Nakon ta dva sata sam riskirao za Garmina (Fenix 6s pro) i to jednostavno nije za usporedbu. 10 klasa iznad, sat radi ono što očekuješ od njega. GPS signal po šumi i planinama uvijek jak i bez gubljenja.

15 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Amazfit

Molio bih pomoć u vezi Gtr3pro koji uopće ne prima obavijesti Viber/Whatsapp,Instagram/Facebook s Redmi Note 10 pro, sve je uredno povezano s BT, sat daje obavijest da je povezan/uparen, na mobu su isključene opcije štednje baterije za aplikacije i sve drugo, mob je vraćen na tvorničke kao i sat, ZEPP je na mobu .. da li je to možda povezano s MIUI sigurnost/MIUI optimizacija?

 

hvala!

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.2.2022 14:48 (fango).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit

ma i meni nekad radilo, nekad ne "običan" GTR.

Ali onda sam instalirao notify for amazfit app i mogu reć da je pun k*** opcija u tome...od tada mi rade obavijesti.

Probaj sa time (i dalje imam zepp instaliran)

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
15 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Amazfit
MasterG kaže...

ma i meni nekad radilo, nekad ne "običan" GTR.

Ali onda sam instalirao notify for amazfit app i mogu reć da je pun k*** opcija u tome...od tada mi rade obavijesti.

Probaj sa time (i dalje imam zepp instaliran)

 .. piše: Amazfit GTR 3 and GTS 3 are not supported! .. Amazfit GTR 3, GTS 3 and other models: check Notify for Smartwatches app .. kod tebe ipak radi?

7 godina
offline
Xiaomi Amazfit

Pozdrav ekipa,

 

Pitao sam tamo na samsung podforumu i mene cudi kazu mi da galaxy watch 4 ne podrzava citanje word dokumenata, treba mi iskljucivo z a prepisivanje na ispitu, pa me zanima jel ovaj sa foruma podrzava word dokumente i kako se to prebacuje ukoliko podrzava?trenutno imam samsung i gejfon kao telefone.. pa ne znam jesu li podrzani satovi na ova dva telefona

Slovo sto ga Ante kovo
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
fango kaže...
MasterG kaže...

ma i meni nekad radilo, nekad ne "običan" GTR.

Ali onda sam instalirao notify for amazfit app i mogu reć da je pun k*** opcija u tome...od tada mi rade obavijesti.

Probaj sa time (i dalje imam zepp instaliran)

 .. piše: Amazfit GTR 3 and GTS 3 are not supported! .. Amazfit GTR 3, GTS 3 and other models: check Notify for Smartwatches app .. kod tebe ipak radi?

 al ja imam GTR 2 :/

probaj ovaj kaj su napisali za tvoj, lako deinstaliraš ako ne radi

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
10 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
lndestructible kaže...

Pozdrav ekipa,

 

Pitao sam tamo na samsung podforumu i mene cudi kazu mi da galaxy watch 4 ne podrzava citanje word dokumenata, treba mi iskljucivo z a prepisivanje na ispitu, pa me zanima jel ovaj sa foruma podrzava word dokumente i kako se to prebacuje ukoliko podrzava?trenutno imam samsung i gejfon kao telefone.. pa ne znam jesu li podrzani satovi na ova dva telefona

 hahaha koji si ti kralj XD

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
5 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
Ako vam ne radi amazfaces aplikacija,uključite discoverable opciju u zepp aplikaciji,na gtr 3 funkcionira.
 
0 0 hvala 1
5 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
...
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.3.2022 2:59 (Cesare).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
remen/narukvica za AmazFit GTR2, gdje se moze kupiti?
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Xiaomi Amazfit

Idem i ja pokušati, gdje kupiti narukvicu za Amazfit GTR 47mm? Na aliexpressu ne nalazim ništa kvalitetno, uzeo bih kožnu koja i dolazi s njime.

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Amazfit

Ti to ovako odokativno. Na Aliju se nađu i kvalitetnije narukvice. Malo više koštaju. Ali ako baš hoćeš biti ziher odeš u bilo koji bolji watch shop kod nas (npr. Watch centar) i tamo si uzmeš koju god želiš narukvicu a da je 22mm.

 
1 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Xiaomi Amazfit
Pero Dinamit kaže...

Idem i ja pokušati, gdje kupiti narukvicu za Amazfit GTR 47mm? Na aliexpressu ne nalazim ništa kvalitetno, uzeo bih kožnu koja i dolazi s njime.

 Ebay?

 

Ja sam kupio silikonski remen (stari Stratos 2 - da, znam, Stratos 2 službeno ne postoji) kod lokalnog urara na moru u vrijeme odmora.  I njih treba promijeniti s vremena na vrijeme jer od donjeg sloja nakon što se gornji sloj koji dolazi u dodir s kožom istroši dobijem osip. Kožni remen? Nisam uzimao zbog vlage, vode...

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.8.2022 16:04 (zelenapaprika).
13 godina
offline
Xiaomi Amazfit

Pozz

 

imam stratos 2, mislim oko 3 god.

 

Od nedavno više ne pokazuje whatsapp niti ikave notifikacije samo pozivi.

Sve je bilo naštelano na allowed itd, sve upaljeno itd ali ne želi, a znao mi je pokazat sve poruke čak i uplate u pbz.

 

Znači porbao sam sve, neće, ni kad je app upaljen na mobu i kad je u pozadini...a prije bez ikakvog probelma.

mob je samsung s10e, upareno sve uredno.

 

Imao tko problem takav?

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Amazfit

Razmišljam o nekom smartwatchu koji je više sat, a manje pametan sat (bitno da se poveže na android mob i prikazuje notifikacije), pa sam naletio na ovaj:
https://www.abrakadabra.com/hr-HR/Ka...tion/p/900G4TO
ili ovaj:

https://www.abrakadabra.com/hr-HR/Ka...TR-3/p/R00HUIA
Ima li što bolje od ovih, a za manje novaca?

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
tomislav10 kaže...

Razmišljam o nekom smartwatchu koji je više sat, a manje pametan sat (bitno da se poveže na android mob i prikazuje notifikacije), pa sam naletio na ovaj:
https://www.abrakadabra.com/hr-HR/Ka...tion/p/900G4TO
ili ovaj:

https://www.abrakadabra.com/hr-HR/Ka...TR-3/p/R00HUIA
Ima li što bolje od ovih, a za manje novaca?

 Ja imam ovaj cca 1,5 god.

https://www.abrakadabra.com/hr-HR/Katalog-TV%2C-mobiteli-i-elektronika-Nosiva-tehnologija/Amazfit-GTS-2/p/100G4TK 

Amazfit GTS 2 

gotovo isti po spec. samo drugi oblik imam muziku na njemu solidan zvučnik za sat a mogu ga prebaciti na BT sluške pa je još bolje a pozive primam na njega i odgovaram sa njega i radi dobro  kad je spojena na BT.

12 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
MUĆAK kaže...
tomislav10 kaže...

Razmišljam o nekom smartwatchu koji je više sat, a manje pametan sat (bitno da se poveže na android mob i prikazuje notifikacije), pa sam naletio na ovaj:
https://www.abrakadabra.com/hr-HR/Ka...tion/p/900G4TO
ili ovaj:

https://www.abrakadabra.com/hr-HR/Ka...TR-3/p/R00HUIA
Ima li što bolje od ovih, a za manje novaca?

 Ja imam ovaj cca 1,5 god.

https://www.abrakadabra.com/hr-HR/Katalog-TV%2C-mobiteli-i-elektronika-Nosiva-tehnologija/Amazfit-GTS-2/p/100G4TK 

Amazfit GTS 2 

gotovo isti po spec. samo drugi oblik imam muziku na njemu solidan zvučnik za sat a mogu ga prebaciti na BT sluške pa je još bolje a pozive primam na njega i odgovaram sa njega i radi dobro  kad je spojena na BT.

 Ipak bih okrugli...

4 godine
neaktivan
offline
Xiaomi Amazfit

Ja imam već 2 godine Amazfit GTS i kupam se/tuširam svaki dan sa njime i nemam nikakvih problema. HW GT3 za razliku jos vode nije vidio ni neće, mada vjerujem i čitam na stranim forumima da nitko nema problema oko kupanja/plivanja sa njime.

 

 

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice