Najbolji/jeftiniji flat internet?

poruka: 12
|
čitano: 11.653
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
neaktivan
offline
Najbolji/jeftiniji flat internet?

Podrav,

 

kojeg operater bi mi preporucili za flat internet? Znaci tarifa na pretplatu bez ugovorne obveze, broj minuta razgova ili SMS-a nije bitan, sto god da daju biti ce dosta, ali mi je bitno da je internet flat i da je veza po Zagrebu OK. Kad kazem flat onda mislim flat, a ne da je flat dok ne potrosim par giga pa onda pada brzina. Ne planiram downloadati torrente preko moba niti ista takvo, ali cu stalno gledati streamove ili slusati muziku dok sam na poslu.

 

Ponuda mobitela uz pretplatu me ne zanima, uzimam samo tarifu bez uredjaja.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Najbolji/jeftiniji flat internet?
Ja koristim flatericu u a1, mislim 249kn je 1TB.

Na pretplatu bez ugovora je savrsena za 189kn, ali znam da se tu uvijek moze dobiti bar 20kn popusta.
Samo nisam siguran ali mislim da tu ima ogranicenja na 400Gb a onda moras slat poruku na full brzinu i produzenje.

Ako uzimas dnevni flat kod operatera to bi bilo oko 10kn dnevno, 300kn mj tako da se tako ne isplati.

TikTok - daki__92 (Youtube - DAKI92 )
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Najbolji/jeftiniji flat internet?

najbolju ponudu možeš dobiti preko optike, ili tcom ili A1.

nisi naveo jesi li bakreni ili svjetlovodni.

 

 

a bem ti, čovjek priča o mobitelu.... 

 

t-com 206. kn bez ograničenja . ako je Flat, onda je Flat. 

 

 

https://www.hrvatskitelekom.hr/sim-card?cti=mcd&gapt=4-2-1-1-0-0-0&tariffid=EulUJr0eTTOmeOlpEXzSHIDTilb8ibQFLMp7ccgJz001&entityid=Af7_ImslzHHJ6AWrwaIRtHUIhvUF9Q25vB31izDGI-k1&groupdiscount=false&magentadiscount=true&youngdiscount=false

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
Poruka je uređivana zadnji put pon 6.6.2022 6:18 (Zaporožac).
 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Najbolji/jeftiniji flat internet?

Redom od jeftinijih su ti Telemach < A1 < T-Mobile < simpa/bonbon flat tjedan

 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Najbolji/jeftiniji flat internet?

Bonbon ne bih nikako jer svakih 5 min mijenaju svoje pakete. Na A1, tj. na VIP-u sam bio prije i bili su mi koma. Ne znam da li se ista promijenilo.

 

Telemach je 169 kn/mj i treba slati poruku nakon potrosenih 10 giga u danu, a HT 206,10 kn/mj i ne znam da li treba slati poruku. Ima li bitne razlike u signalu/mrezi izmedju ova dva operatera? Da li se isplati dati tih 37 kn/mj vise za HT?

 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Najbolji/jeftiniji flat internet?

Poruke si složiš s macro droidom ili s čim već hoćeš.

 

A sad koji ima bolji signal to moraš sam testirat. Traži nekog da ti posudk sim karticu s nešto megabajta i gledaj na speedtestu i cellmapperom gdje su ti tornjevi i tak.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Najbolji/jeftiniji flat internet?
BinaryJesus kaže...

Redom od jeftinijih su ti Telemach < A1 < T-Mobile < simpa/bonbon flat tjedan

 Ako kupim Telemach flat, i na mjestu sam gdje nema Telemach signala, on se spoji na HT, sve radi uredno? Znam da na mobitelu imam opcije national roaming i slično... To na 4G routerima radi po defaultu?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
7 godina
neaktivan
offline
Re: Najbolji/jeftiniji flat internet?
Ne postoji u Hrvatskoj čisti mobilni flat internet.
Postoje samo ograničenja pa morate slati poruke da bi odčepili blokadu malih brzina.
Sramota u 2023.
Poruka je uređivana zadnji put uto 16.5.2023 13:53 (olix).
 
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Najbolji/jeftiniji flat internet?
olix kaže...
Ne postoji u Hrvatskoj čisti mobilni flat internet.
Postoje samo ograničenja pa morate slati poruke da bi odčepili blokadu malih brzina.
Sramota u 2023.

Nije mi to jasno..

Upravo sam razgovarao s kolegom na poslu, ima T-com tarifu Unlimited GB i nema nikada nikakvih problema.

Drugi ima na A1 "Savršena" i opet sve u redu...

合氣道 Paradoxically, the ability to be alone is the condition for the ability to love.
11 godina
offline
Re: Najbolji/jeftiniji flat internet?
olix kaže...
Ne postoji u Hrvatskoj čisti mobilni flat internet.
Postoje samo ograničenja pa morate slati poruke da bi odčepili blokadu malih brzina.
Sramota u 2023.

 ne samo to, nego te i jebu čim se spojiš kompom na mob preko žarišne točke i kreneš nešto veće skidat

inače nemam nikakvih prekida, ali kad skidam skoro odmah kreću spuštanje brzine i prekidi

koliko sam vidio na forumu, kod tcoma je ista stvar

7 godina
neaktivan
offline
Re: Najbolji/jeftiniji flat internet?
Probaj zvati korisničke službe i pitaj jeli postoje neograničeni internet bez ograničenja brzine i bez slanja SMS- ova da se vratiš na ugovorenu brzinu. Vidjet ćeš da ne postoji. Dovoljno je čitati u ponudama samo pod zvijezdicom što piše pti svakoj flat ponudi.
2 godine
offline
Re: Najbolji/jeftiniji flat internet?
olix kaže...
Probaj zvati korisničke službe i pitaj jeli postoje neograničeni internet bez ograničenja brzine i bez slanja SMS- ova da se vratiš na ugovorenu brzinu. Vidjet ćeš da ne postoji. Dovoljno je čitati u ponudama samo pod zvijezdicom što piše pti svakoj flat ponudi.

Da, jučer sam to s njima razjasnio, jer sam malo švrljao po webu i čuo to što si ti naveo.

Nemaju nikakvih problema jer ne skidaju velike datoteke, niti realno prelaze ni jedan 70 GB mjesečno.

 

Mislim, to je sramota.

Baš sam mislio prodati cijelo računalo s monitorom i uzeti Flat mobilni te skidati i torrente s njega,   kad ono, ovo me je totalno razočaralo.

Živa istina.

合氣道 Paradoxically, the ability to be alone is the condition for the ability to love.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice