Koji monitor kupiti izdvojena tema

poruka: 19.818
|
čitano: 4.437.330
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Koji monitor kupiti
Tražim što kvalitetniji a opet ne bolesno skupi 24" fhd, 60Hz, ips monitor za office/kasu/web.
Mora biti što kvalitetniji jer mi je upravo dell U2414h parnul nakon jedva 4 godine korištenja. Svakodnevno radi minimalno 8-9 sati. Bitno je da ima usb hub i full podesivo postolje.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Koji monitor kupiti

Nisam baš u toku, frend kupuje monitor za gaming i ima 1000kn. Jel ima išta pametno za te pare? Kupio je neko smece za 600 kn prije nekih godinu dana, crte se vide od LED i crne boje ne postoje...

Hrvatska
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Koji monitor kupiti

Je li sigruno kupovati monitor preko Amazona? Je li netko imao problema sa oštečenjima?

Konkretno bih uzeo: https://www.amazon.de/-/en/VG27AQL1A-Monitor-FreeSync-Compatible-DisplayHDR/dp/B08CMPX8QH/ref=sr_1_3?keywords=VG27AQL1+A&qid=1656872841&sr=8-3

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Koji monitor kupiti

Bok,

Treba mi preporuka monitora 32-34 incha za trejdanje, minimalni gaming, te uređivanje slika? Većinom bi bio spajan na Macbook Pro M1. Cijena do 500eur? Kakav je ovaj Xiaomi mi34?

Real Estate Investing - Istra / Apple FRIENDLY
 
0 0 hvala 0
21 mjesec
neaktivan
offline
Koji monitor kupiti

Pozdrav ekipa,

treba mi preporuka za kupovinu monitora, kupio sam PS5 i planiram igrati na monitoru, zanima me koji bi mi preporucili, gledao sam Samsung Odyssey g5 27 incha. Pa neko Vaše mišljenje ili preporuka, trenutno imam Samsung F350FHD 22 Incha 60Hz

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Koji monitor kupiti
Taj samsung je srednja žalost, imaš dosta boljih monitora tog tipa, recimo lg 32gn650-b s nešto većim ekranom ili aoc q27g2 ravni ekran i cq27g2 sa zakrivljenim ekranom. Ako ćeš ips, izbor je još i veći
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.7.2022 7:45 (picajzla0707).
16 godina
offline
Re: Koji monitor kupiti
Bash kaže...

Bok,

Treba mi preporuka monitora 32-34 incha za trejdanje, minimalni gaming, te uređivanje slika? Većinom bi bio spajan na Macbook Pro M1. Cijena do 500eur? Kakav je ovaj Xiaomi mi34?

Ja koristim Samsung M7

Vise nego zadovoljava moje potrebe, iako, bojim se da mu boje nisu dovoljeno precizne za uređivanje slika...

Xiaomi mi34 mi je takodjer bio uzi izbor ali sam na puno mjesta nasao da je u pocetku bilo previše reklamacija na taj model tak da nisam htio riskirati

Knowledge is power!
7 godina
offline
Koji monitor kupiti

Pozdrav,  kakva su vam iskusva s AOC 24G2U monitorom, pogotovo s zvučnicima. Da li ti zvučnici zadovoljavaju slušanje svega (npr. radio, konzola, surfanje)?

Die and be free of pain or live and fight your sorrow! - Auron
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Koji monitor kupiti
Monitor je čist ok ,ali zvučnici su kao i kod ostalih monitora, da se nađe.
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Koji monitor kupiti

Trebam 27" 1080p monitor za ured. Uvjeti: IPS, tanki rubovi i da je što jeftiniji.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Koji monitor kupiti

Lp, moze preporuka nekakvog monitora do 1500,1600kn .

Neki dan sam kupio u linksa AOC 24G2U (1400kn) ali je bio nekakav kvar te sam reklamirao . Kada bih poveacu frekvenciju na 144hz , bile bi nekakve vertikalne linije po odredenim bojama , a kada bih smanjio na 60 radilo bi uredno. 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Koji monitor kupiti

Klik 165hz

15 godina
offline
Re: Koji monitor kupiti
Što nose vjetrovi sudbine nitko ne može znati.
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Koji monitor kupiti
15 godina
offline
Re: Koji monitor kupiti
A nešto što ima pivot i zvučnike :)
Što nose vjetrovi sudbine nitko ne može znati.
11 godina
offline
Re: Koji monitor kupiti
sage kaže...
A nešto što ima pivot i zvučnike :)

 

klik

16 godina
offline
Koji monitor kupiti

Ekipa, prešao bi sa 24" monitora na 27" monitor.

24" monitor kojeg koristim je 60 Hz / 1080p.

Sada bi volio preći na 144 Hz / 1440p.

Buđet je oko 2000 kuna.

 

Ima li šta dobroga za te novce?

PSN: Muskarcina77
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Koji monitor kupiti
Virty kaže...

Ekipa, prešao bi sa 24" monitora na 27" monitor.

24" monitor kojeg koristim je 60 Hz / 1080p.

Sada bi volio preći na 144 Hz / 1440p.

Buđet je oko 2000 kuna.

 

Ima li šta dobroga za te novce?

 https://www.nabava.net/search.php?q=Q27g2u&cod=&cdo=

6 godina
offline
Koji monitor kupiti

pozz,

 

trenutno posjedujem ASUS PG279Q monitor kojeg sam kupio 2019 godine. Monitor je skroz OK sluzi me dobro, ali sam nesto razmisljao da uradim upgrade, ostao bih na 1440p ali na malo vecoj dijagonali

 

planirao sam uzeti ASUS PG329Q. Da li ga je netko od vas probao? vidio uzivo? sto mislite vrijedi li sa sadasnjeg monitora preci na ovaj? 

 

hvala. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Koji monitor kupiti
_itsmoriarty kaže...

pozz,

 

trenutno posjedujem ASUS PG279Q monitor kojeg sam kupio 2019 godine. Monitor je skroz OK sluzi me dobro, ali sam nesto razmisljao da uradim upgrade, ostao bih na 1440p ali na malo vecoj dijagonali

 

planirao sam uzeti ASUS PG329Q. Da li ga je netko od vas probao? vidio uzivo? sto mislite vrijedi li sa sadasnjeg monitora preci na ovaj? 

 

hvala. 

Kad ides na vecu dijagonalu a imas i dovoljno jak gpu, idi na 4k /144hz. Ako ostanes na 1440p, downgrade u ppi-u ce ti biti prilicno primjetan...

6 godina
offline
Re: Koji monitor kupiti
ansha kaže...
_itsmoriarty kaže...

pozz,

 

trenutno posjedujem ASUS PG279Q monitor kojeg sam kupio 2019 godine. Monitor je skroz OK sluzi me dobro, ali sam nesto razmisljao da uradim upgrade, ostao bih na 1440p ali na malo vecoj dijagonali

 

planirao sam uzeti ASUS PG329Q. Da li ga je netko od vas probao? vidio uzivo? sto mislite vrijedi li sa sadasnjeg monitora preci na ovaj? 

 

hvala. 

Kad ides na vecu dijagonalu a imas i dovoljno jak gpu, idi na 4k /144hz. Ako ostanes na 1440p, downgrade u ppi-u ce ti biti prilicno primjetan...

 hmm, mislis da bi mogao imati 140 fps u igrama s 3080Ti i 12900K ? 

11 godina
offline
Re: Koji monitor kupiti
_itsmoriarty kaže...

 hmm, mislis da bi mogao imati 140 fps u igrama s 3080Ti i 12900K ? 

 naravno, to ovisi o postavkama, recimo smanjiš aa koji ti na 4k ionako nije toliko bitan i digne se fps bez ikakve vidne razlike, tako možeš i neke druge postavke skinut sa ultra na high bez vidljivije razlike

na zahtjevnijim igrama poput cyberpunka trebaš skinuti dosta sve zahtjevnije postavke, ali opet u toj i sličnim igrama je i 60fps sasvim ok

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.7.2022 20:30 (picajzla0707).
15 godina
offline
Re: Koji monitor kupiti
_itsmoriarty kaže...
ansha kaže...
_itsmoriarty kaže...

pozz,

 

trenutno posjedujem ASUS PG279Q monitor kojeg sam kupio 2019 godine. Monitor je skroz OK sluzi me dobro, ali sam nesto razmisljao da uradim upgrade, ostao bih na 1440p ali na malo vecoj dijagonali

 

planirao sam uzeti ASUS PG329Q. Da li ga je netko od vas probao? vidio uzivo? sto mislite vrijedi li sa sadasnjeg monitora preci na ovaj? 

 

hvala. 

Kad ides na vecu dijagonalu a imas i dovoljno jak gpu, idi na 4k /144hz. Ako ostanes na 1440p, downgrade u ppi-u ce ti biti prilicno primjetan...

 hmm, mislis da bi mogao imati 140 fps u igrama s 3080Ti i 12900K ? 

 Pa mozes ti sa 4k monitorom igrat na 2k rezi ako nemas dovoljno fpsa, svakako ces jednog dana mjenjat 3080ti za jacu pa ne moras i monitor. Ta 2 koje si naveo nije baš neki upgrade osim dojagonale koje je ok jedino ako gledas iz daljeg..

14 godina
protjeran
offline
Re: Koji monitor kupiti
_itsmoriarty kaže...
ansha kaže...
_itsmoriarty kaže...

pozz,

 

trenutno posjedujem ASUS PG279Q monitor kojeg sam kupio 2019 godine. Monitor je skroz OK sluzi me dobro, ali sam nesto razmisljao da uradim upgrade, ostao bih na 1440p ali na malo vecoj dijagonali

 

planirao sam uzeti ASUS PG329Q. Da li ga je netko od vas probao? vidio uzivo? sto mislite vrijedi li sa sadasnjeg monitora preci na ovaj? 

 

hvala. 

Kad ides na vecu dijagonalu a imas i dovoljno jak gpu, idi na 4k /144hz. Ako ostanes na 1440p, downgrade u ppi-u ce ti biti prilicno primjetan...

 hmm, mislis da bi mogao imati 140 fps u igrama s 3080Ti i 12900K ? 

Ko sta ti je receno, rezoluciju i postavke mozes spustiti ako hoces, al puno ostrija slika u windowsima je uvijek tu... Ja trenutno gonim 4k 144hz windowse na integrirki :)

12 godina
offline
Re: Koji monitor kupiti

Super monitor za dnevni rad, cijena odlična.

Ali nema ih više na zalihama.

Know your limits.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Koji monitor kupiti
Virty kaže...

Ekipa, prešao bi sa 24" monitora na 27" monitor.

24" monitor kojeg koristim je 60 Hz / 1080p.

Sada bi volio preći na 144 Hz / 1440p.

Buđet je oko 2000 kuna.

 

Ima li šta dobroga za te novce?

Da sam sebe citiram....kupio sam 27" WQHD Odyssey Gaming Monitor G55T.

Još naći pristojnu stolicu i dosta za sada :)

PSN: Muskarcina77
15 godina
offline
Re: Koji monitor kupiti
Netherwind kaže...

Mišljenje o ovom monitoru i cijeni?

https://www.samsung.com/hr/monitors/gaming/odyssey-g5-32-inch-144hz-1ms-curved-lc32g55tqwrxen/

Kakav je za van gaminga, uredske i multimedijalne sadržaje?

 I kum je jučer kupio taj monitor, i to ispalo baš zadnji primjerak sa lagera da je uspio pokupiti.

Sad čekamo da mu stigne, pa da ga istestiramo skupa.

On the Internet you can be anything you want. It is strange that so many people choose to be stupid.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Koji monitor kupiti
Aoc 24g2u, jel ima taj monitor neki određenih problema, zanima me prije kupnje.. Tipa screen flickering itd.. Ako da kojih točno. Hvala
Što nose vjetrovi sudbine nitko ne može znati.
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.7.2022 19:28 (sage).
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Koji monitor kupiti

ipak sam se odlucio preci na ultrawide

 

narucio sam ASUS XG349C.

 

nadam se da ce ga moja Aorusica 3080Ti Extreme dobro gurati. 

 

slike kad stigne, i kad namontiram na zid. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Koji monitor kupiti
_itsmoriarty kaže...

ipak sam se odlucio preci na ultrawide

 

narucio sam ASUS XG349C.

 

nadam se da ce ga moja Aorusica 3080Ti Extreme dobro gurati. 

 

slike kad stigne, i kad namontiram na zid. 

3080 Ti odlicno gura i 4K a kamoli tu rezoluciju....

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice