Backup slika iz whatsapp razgovora

poruka: 6
|
čitano: 1.427
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Backup slika iz whatsapp razgovora

Pozz, imam problem sa prebacivanjem slika iz whatsapp razgovora koje nisu spremljene na uređaj (oneplus).

 

Dakle, iz 3 razgovora bi trebao prebaciti oko 500 slika koje nisu spremljene u galeriju. Ima opcija unutar razgovora (izvezi razgovor), skupa sa fotografijama na google disk, ali on tu random prebaci mozda 50-tak fotografija.

Jedina opcija koju za ja sad vidim da je da svaku sliku otvorim i u njoj kliknem "spremi" što bi bila ludnica.

 

Da li netko ima neku bolju ideju? :D tnx

Poruka je uređivana zadnji put ned 7.1.2024 9:45 (NoOne1).
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Backup slika iz whatsapp razgovora

WhatsApp ne sprema fotografije iz razgovora u cloud, već ih jedino možeš skinuti ako ih pošiljatelj nije izbrisao iz svoje galerije. Vjerojatno je to razlog zašto je samo dio fotografija mogao izvesti.

16 godina
offline
Re: Backup slika iz whatsapp razgovora
Napravi backup, pusti ga jedno vrijeme da to odradi, mozda mu samo treba vremena da to sve prebaci na drive.
Ili si nekako to prebaci na mail ručno, ne pada mi nešto drugo na pamet.
Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
15 godina
offline
Backup slika iz whatsapp razgovora

Probao sam sad kroz file manager, ali nema ih ni tamo kad nisu "skinute"

Mislim da će mi jedina opcija biti screenshotat ih ili spremat jednu po jednu da bi ih negdje imao spremljene.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Backup slika iz whatsapp razgovora
@NoOne1. Kako nisu skinute?

Jesi gledao na pravom mjestu?
11 godina
offline
Re: Backup slika iz whatsapp razgovora
Najprije napravi back up chata (ako već nisi) pa onda traži po internoj memoriji kako sam ti stavio slike u postu prije.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice