[Kupovina] Windows 11 / Windows 10

poruka: 10
|
čitano: 4.472
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
[Kupovina] Windows 11 / Windows 10

Pozdrav kupujem neki od navedenih windows licenci, ako netko ima kakvu informaciju gdje je to najpovoljnije uzet, savjet dobrodošao.

12 godina
offline
Re: [Kupovina] Windows 11 / Windows 10

Mislim da bi tu mogao naći najjeftinije Windowse https://www.allkeyshop.com/blog/

To je nešto kao nabava.net samo za keyeve 

13 godina
offline
[Kupovina] Windows 11 / Windows 10

Ako ti je za firmu, da si mirne glave, gledaj ESD licence od 500injak kn od hrvatskih distributera. Vezana je striktno za matičnu ploču jednom kad je instalirana.

Ako želiš licencu koju možeš prebacivat s računala na računalo, oko 1000kn RETAIL verzija.

 

Ako ti je za privatne svrhe, ima i po BUGu stranica koje su reklamirale keyeve po 5-10 eura.

Pingu ;)
12 godina
offline
[Kupovina] Windows 11 / Windows 10

Uzeo upravo na software-codes.com win 11 pro retail key za 3 eura

15 godina
offline
[Kupovina] Windows 11 / Windows 10

....imaš na royalcdkeys.com + kod za rabat: AKSsoft45. Evo kombo: Win 11 Pro Retail + Office 2021 Pro Plus Retail .....

13 godina
offline
Re: [Kupovina] Windows 11 / Windows 10
lion002 kaže...

....imaš na royalcdkeys.com + kod za rabat: AKSsoft45. Evo kombo: Win 11 Pro Retail + Office 2021 Pro Plus Retail .....

Samo da bumpam i zahvalim.
Upravo kupio i aktivirao.
Sve prošlo glatko.. Hvala 

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
13 mjeseci
offline
[Kupovina] Windows 11 / Windows 10

Pozdrav, uzeo sam si novi lap matebook x pro al nema org windowse. Nego vidim hrpu tih ključeva online od 3 do 30$, koja je točno shema? U dućanima tipa ibyte je 54eura 11 pro verzija. Nije strašno ali 

jel ovo ista stvar? Imate li neki provjeren link 10,20,30eura svejedno, da mi ne blokira nešto nakon nekog vremena ako je krekirana?. Isto i za office, isto je sigurno kupiti prek tako neke stranice?

hvala

13 godina
offline
Re: [Kupovina] Windows 11 / Windows 10

https://www.gamers-outlet.net/en

 

isprobano više puta

15 godina
offline
[Kupovina] Windows 11 / Windows 10

Kupio office 2021 za 5 eura na gamers outlet.

Sve prošlo glatko.

16 godina
offline
Re: [Kupovina] Windows 11 / Windows 10
lion002 kaže...

....imaš na royalcdkeys.com + kod za rabat: AKSsoft45. Evo kombo: Win 11 Pro Retail + Office 2021 Pro Plus Retail .....

 Hvala kolega, baš mi trebalo da kupim frendu, najjeftiniji u ispali 

LOL: Crobrother
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice