Skype umjesto Messengera

poruka: 26
|
čitano: 7.491
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Skype umjesto Messengera".
11 godina
neaktivan
offline
Skype umjesto Messengera

Konačno počinje integracija kroz odabrane Microsoftove proizvode i pravi razlog zašto je Skype kupljen. Bravo Microsoft. Prijezir prema onima od kojih živi? Ma daj molim te,

jedini razlog tomu je taj da će integracija Skypea i sve mogućnosti ionako biti ponuđene korisnicima Microsoftovih proizvoda i kroz te iste proizvode. Ovo je samo ustupak ovima drugima da ih se ne odbije od Skype-a, samo zato jer je sada Microsoftov.

 
6 5 hvala 0
16 godina
offline
Skype umjesto Messengera

Messanger mi je bio najogavniji IM ikada, no Skype... palim samo kada moram, o njemu ne treba trošiti riječi.

http://www.zvonimirbuzanic.com/ - http://www.doom.com.hr/ - http://www.weboteka.net/
Moj PC  
8 17 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Skype umjesto Messengera

Od "milju" kontakata koje sam ima na messengeru ostalo mi ih je ni manje ni više nego dvoje :D Svi su prešli na facebook ili više uopće ne koriste takvu vrstu komunikacije, tako da ne žalim sa messengerom...

 

No znam dosta ljudi kojima skype ne odgovara i pitanje je koliko će ljudi više koristiti "messenger u skypeu" (bez obzira na facebook)...

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.2.2013 11:17 (Gasttozz).
 
10 0 hvala 0
15 godina
offline
Skype umjesto Messengera

Ja zadnjih godina uošte ne gledam MSN kao nativni MSN klijent nego kao najbolji klijent za FB chat ikada.

Pridruživanje FB-a i MSN-a daje mi mogućnost kakve na FB-u ne mogu ni zamisliti. Vidljivost za one koji me imaju na FB da budem 24/7 'zelen', mogućnost čatanja i pregledavanja poruka sa FB korisnicima bez da oni vide ono zloglasno "seen". Kontrola pojedinačnog FB kontakta (da li je blokiran, nevidljiv ili šta već), i što je najbolje mogućnost notifikacija na monitor samo za kontakte iz Favorita. Koliko sam puta pokušavao uganjati neku osobu na FB-u ali nje nikako online, sada je to kud i kamo lakše: ubacim je u favorite i u MSN-u naštimam opciju da mi samo za favorite izbacuje notifikacije, čim se osoba pojavi na FB (i da ne može pobjeći od toga kakve kod restrikcije naštima na samom FB-u) meni MSN izbacuje mali prozorčić. Fantastično! 

 

MSN je bio malen, brz, uopće ne gnjavi, kao MSN klijent plako gubi svrhu ali kao FB klijent iskreno ne znam šta će ga moći zamjeniti. Trenutno sam integrirao FB unutar Skype ali to je samo sjena mogućnosti koje nudi MSN, i da.. kada se u Skype uključe punokrvan FB (ne samo njegov chat) iznenada počne da guta i preko 400 MB memorije. To su neka moja iskustva.

 

Ako netko zna neki bolji FB klijent od MSN-a nek podjeli ovdje preporuke.

 

l.p. svima

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Skype umjesto Messengera

Ja WLM pokrenem brat bratu 2x godisnje, na mobilnom imam Viber, na racunaru Skype. Da Viber ima i na racunaru, vjerovatno ni taj Skype ne bih cesto palio

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Skype umjesto Messengera
Shagmans2 kaže...

Ja WLM pokrenem brat bratu 2x godisnje, na mobilnom imam Viber, na racunaru Skype. Da Viber ima i na racunaru, vjerovatno ni taj Skype ne bih cesto palio

Slažem se! No Skype je trenutno jedini cross-funkcionalni voice-IM messenger dostupan na PC-u, iOS-u i Androidu. Idealno bi bilo da MS kupi i Viber i onda upali free voice, video i IM messaging na bilo kojoj platformi {#} To bi lupilo teleoperatere po džepu no korisnici bi konačno dobili dobar messaging sustav.

Einsteine, da ti olakšam teoriju: samo za svemir postoji vjerojatnost da nije bezgraničan
15 godina
neaktivan
offline
Skype umjesto Messengera

jel to znaci da msn serveri vise nece radit?

Listen, this is no set of rules. I'm not tellin' you what to do, all I'm saying is I'm bringing up of three things that are like, so important to the world, I don't have to find as much importance in.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Skype umjesto Messengera

Koristio WLM svaki dan, Skype mi se nimalo ne sviđa. Ne vidim zašto gase servis a koriste ga milijuni ljudi još, od kojih puno neće nikad ni preći na Skype.

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.2.2013 14:50 (lllnuclearlll).
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Skype umjesto Messengera

Grozno!! Gase msn, gasili su klasični hotmail, sad je tu skype i outlook. Užas! Dođe mi da si fejs napravim iste sekunde. A jošće i njega počet mijenjati Na kraju moram ostat vjeran dobrim starim SMS porukama. xD

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.2.2013 15:26 (N. Ohm).
Moj PC  
3 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Skype umjesto Messengera
N. Ohm kaže...

Grozno!! Gase msn, gasili su klasični hotmail, sad je tu skype i outlook. Užas! Dođe mi da si fejs napravim iste sekunde. A jošće i njega počet mijenjati Na kraju moram ostat vjeran dobrim starim SMS porukama. xD

  Haha, točno tako xD. Iako mi je na MSNu ostalo svega par aktivnih kontakata. Nakon 7 godina korištenja, MSN i'll miss you :(

14 godina
neaktivan
offline
Re: Skype umjesto Messengera
Envy kaže...
Ako netko zna neki bolji FB klijent od MSN-a nek podjeli ovdje preporuke.

Koliko uspjevam vidjeti svi glavni MSN-ovi konkurenti su dobili podršku i za facebook:

http://allfacebook.com/9-killer-desktop-facebook-chat-clients_b13099

 

zerocool12 kaže...

jel to znaci da msn serveri vise nece radit?

Da.

0xBADC0DE
15 godina
protjeran
offline
Skype umjesto Messengera

MSN je bio odlican alat za pedofile, dalo se mnogo ribica od 12-13 godina upecati... zato mnogi ovdije i pate za njime... krajnje neozbiljaan i los proizvod. Koristio sam ga iskljucivo za komunikaciju prilikom igranja online igara i to preko Pidgin-a ili Mirande a nikako njegovog ocajnog klijenta!!!

 

Skype je mozda resursima zahtijevan, ali barem nema masu gluparija koje su krasile igracku za pedofile :))))

Moj PC  
0 8 hvala 0
16 godina
offline
Skype umjesto Messengera

Jel postoji koji klijent još koji ima custom emoticons kao MSN?

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Skype umjesto Messengera
TranceMight kaže...

MSN je bio odlican alat za pedofile, dalo se mnogo ribica od 12-13 godina upecati... zato mnogi ovdije i pate za njime... krajnje neozbiljaan i los proizvod. Koristio sam ga iskljucivo za komunikaciju prilikom igranja online igara i to preko Pidgin-a ili Mirande a nikako njegovog ocajnog klijenta!!!

 

Skype je mozda resursima zahtijevan, ali barem nema masu gluparija koje su krasile igracku za pedofile :))))

A što je onda facebook? 

Galaxy SII I9100 + 2000mah battery || 21. stoljeće, vrijeme pametnih telefona i glupih ljudi.
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.2.2013 17:26 (Kordy).
14 godina
odjavljen
offline
Skype umjesto Messengera

Biti ću toliko slobodan i izjaviti da me uopće ne čudi MS-ova poslovna politika, Skype mi je oduvijek bio puno ozbiljniji nego MSN, dapače na istom sam u kasnijoj fazi imao jedan cijeli kontakt, dok u posljednjih godinu-dvije, Skype koristim svakodnevno, što poslovno, što privatno. Isto tako, naravno ovisi u kojem sektoru se nalazite, nije izuzetak, nego više pravilo, da se sva poslovna komunikacija odvija putem Skype.

 
1 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Skype umjesto Messengera
Envy kaže...

Ako netko zna neki bolji FB klijent od MSN-a nek podjeli ovdje preporuke.

 

probaj trillian, podržava sve IM servise za koje sam čuo, ima brdo opcija, može se podesit i najmanji detalj

15 godina
offline
Re: Skype umjesto Messengera
TranceMight kaže...

MSN je bio odlican alat za pedofile, dalo se mnogo ribica od 12-13 godina upecati... zato mnogi ovdije i pate za njime... krajnje neozbiljaan i los proizvod. Koristio sam ga iskljucivo za komunikaciju prilikom igranja online igara i to preko Pidgin-a ili Mirande a nikako njegovog ocajnog klijenta!!!

 

Skype je mozda resursima zahtijevan, ali barem nema masu gluparija koje su krasile igracku za pedofile :))))

Znas iz prve ruke?

 

Zasto skype i facebook nisu u istom kosu kao msn?

 

Isto govno drugo pakovanje.

14 godina
neaktivan
offline
Skype umjesto Messengera

Jos uvijek ne mogu da vjerujem da ce se ovo stvarno dogoditi i da gase servis koji koristi 100+ miliona ljudi sirom svijeta,i sa kojim je poslato (ubjedljivo) najvise IM poruka u prosloj godini.Bio sam van zemlje zadnjih mjesec dana i nisam mogao da doristim Messeger,bio sam primoran da WLM koristim kroz skype integraciju (navodnu).Kad sam dosao kuci i upalio Messenger ma preporodio se sto se tice IM dopisivanja,brzina samog programa pri paljenju,a bogami i pri gasenju jer je skype i tu spor kud ces dalje,rad bez bugova,bez laga,ne slanja/ne dobijanja poruka i takvih gluposti,onda mogucnosti da ne nabrajam.Jeste da sam morao jedno 6 sati raditi na vracanju kontakata(slanja mailova MS-u,vracanje izbrisanjih kontakata,koje naravno nisam obrisao,odblokiranje istih i jos sta nisam radio, koje je spajanje 2 accounta prouzrokovalo,kad ne osijedih nakon sto vidjoh da je sve obrisano.Sve u svemu,nije mi jasno zasto ugasiti ovako popularan servis koji itekako donosi zaradu ne vezano za skype i ostaviti ga uz skype koji usput koristim,upalim kad trebam odraditi neki video poziv i gasi,a audio pozivi su mi stabilnije na Messengeru nego na skypu.Gasenjem WLM-a ce zasigurtno izgubiti mnogoo mnogoo korisnika,jer ako se pogleda malo reakcije korisnika,80% ljudi je zgrozeno ovo odlukom,i dosta ih ce preci/preslo na yahoo messenger i ostale alternative, koji je usput drugi najpopularniji IM servis,a uskoro ce postati i najpopularniji nakon gasenja Messengera ,a skype ce nastaviti koristiti ljudi koji su ga vec i koristili,i naravno novi korisnici,ali to je po meni ne vezano da li ce se WLM integrisati u skype ili ne.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Skype umjesto Messengera
rustweaver kaže...
Envy kaže...
Ako netko zna neki bolji FB klijent od MSN-a nek podjeli ovdje preporuke.

Koliko uspjevam vidjeti svi glavni MSN-ovi konkurenti su dobili podršku i za facebook:

http://allfacebook.com/9-killer-desktop-facebook-chat-clients_b13099

 

Koliko ja vidim ova vijest je stara skoro 3 godine, i nema ih 9 nego samo su 4 nabrojani, ali u svakom slučaju hvala za trud.

 

TranceMight kaže...

MSN je bio odlican alat za pedofile, dalo se mnogo ribica od 12-13 godina upecati... zato mnogi ovdije i pate za njime... krajnje neozbiljaan i los proizvod. Koristio sam ga iskljucivo za komunikaciju prilikom igranja online igara i to preko Pidgin-a ili Mirande a nikako njegovog ocajnog klijenta!!!

 

Skype je mozda resursima zahtijevan, ali barem nema masu gluparija koje su krasile igracku za pedofile :))))

Ti ako si pedofil to je tvoja stvar i naravno stvar države. Kada sam počeo koristiti MSN bilo je to u srednjoj prije 10-12 godina i koristio sam ga za dopisivanje sa kolegama iz razreda. Dalje, kada kažem MSN mislim naravno na ovaj novi WLM (onaj koji se instalira samo na Visti pa na dalje, nikako na XP-u) i takav komad softvera uopće nije neozbiljan i loš proizvod. Evo upravo gledam, WLM zauzima pišljivih 15-tak MB memorije, čuči u taskabaru, odlično minimalističko sučelje, stabilan (dok ga uTorrent ne uguši kao i sve ostalo) ko beton, poruke na njemu šalju se brzinom munje (da čak i poruke upućenu ka FB kontaktima dolaze prije na FB nego kada se tako šalju i sa samog FB-a) jednostavno ja mu ne vidim niti jednu veću zamjerku.

 

I naravno gašenje samog MSN u korist Skype kao spajanje u jednu platformu nije ništa loše, pod uslovom da je dobro izvedeno ali trenutno Skype je živo smeće što se tiče IM-a. Želudac mi se okreće kada vidim one kružiće kako se vrte dok čekam kada će (i opet niste sigurni) poruke biti poslane.

Fidro kaže...
Envy kaže...

Ako netko zna neki bolji FB klijent od MSN-a nek podjeli ovdje preporuke.

 

probaj trillian, podržava sve IM servise za koje sam čuo, ima brdo opcija, može se podesit i najmanji detalj

Znam za Trillian nekada davno (pa ima i 10 godina, ili sam ga sa Mirandom zamjenio) sam ga koristio. Uglavnom poslije Aprila kada ga ugase probat ću dosta toga pa javiti iskustva, pa čak i sam FB-ov Messenger. Uglavnom treba da ima tri stvari. Da mi sam FB profil ne baca u idle mod (tj da sam za druge zelen 24/7, jer tako mi i računar radi, nikad se ne gasi), da kada pročitam poruku dobijenu od FB kontakta na njegovoj strani se neće pojaviti ovo zloglasno 'seen' i da mi izbacuje na ekran obavještenja tko dolazi na FB chat. Uglavnom javim dojmove.

15 godina
offline
Re: Skype umjesto Messengera
lllnuclearlll kaže...

Jel postoji koji klijent još koji ima custom emoticons kao MSN?

to je glavni razlog zašto sam ga mrzio...

 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Skype umjesto Messengera
Gnjavator kaže...
lllnuclearlll kaže...

Jel postoji koji klijent još koji ima custom emoticons kao MSN?

to je glavni razlog zašto sam ga mrzio...

 

Sa dva-tri klika si mogao blokirati da ti dolaze/da saljes custom emotions(kao i pola ostalih opcija) jos prije gotovo 10 godina na Messengeru ;)

15 godina
offline
Re: Skype umjesto Messengera
zlajutin kaže...
Gnjavator kaže...
lllnuclearlll kaže...

Jel postoji koji klijent još koji ima custom emoticons kao MSN?

to je glavni razlog zašto sam ga mrzio...

 

Sa dva-tri klika si mogao blokirati da ti dolaze/da saljes custom emotions(kao i pola ostalih opcija) jos prije gotovo 10 godina na Messengeru ;)

dva tri klika za ovo, dva tri klika za ono... da bi dobio poluupotrebljivi messenger :)

15 godina
offline
Re: Skype umjesto Messengera
Gnjavator kaže...
zlajutin kaže...
Gnjavator kaže...
lllnuclearlll kaže...

Jel postoji koji klijent još koji ima custom emoticons kao MSN?

to je glavni razlog zašto sam ga mrzio...

 

Sa dva-tri klika si mogao blokirati da ti dolaze/da saljes custom emotions(kao i pola ostalih opcija) jos prije gotovo 10 godina na Messengeru ;)

dva tri klika za ovo, dva tri klika za ono... da bi dobio poluupotrebljivi messenger :)

Ne pretjeruj. WLM je bio odličan Messenger, točnije najbolji..

šumski put je bio ravan.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Skype umjesto Messengera
Gnjavator kaže...
zlajutin kaže...
Gnjavator kaže...
lllnuclearlll kaže...

Jel postoji koji klijent još koji ima custom emoticons kao MSN?

to je glavni razlog zašto sam ga mrzio...

 

Sa dva-tri klika si mogao blokirati da ti dolaze/da saljes custom emotions(kao i pola ostalih opcija) jos prije gotovo 10 godina na Messengeru ;)

dva tri klika za ovo, dva tri klika za ono... da bi dobio poluupotrebljivi messenger :)

Znaci ako WLM podrzava custom emotions i jos brdo brdooo opcija koje recimo eto skype ne podrzava,a i one koje podrzava su bugovite do zla boga :D,i gotovo sve te nabrojane mozes ukuljuciti/iskljuciti po zelji kako kome godi,to je za tebe poluupotrebljiv messenger haha,sve nam je jasno :D

13 godina
offline
Re: Skype umjesto Messengera
Gnjavator kaže...
lllnuclearlll kaže...

Jel postoji koji klijent još koji ima custom emoticons kao MSN?

to je glavni razlog zašto sam ga mrzio...

 

  Za to bi treba mrziti ljude, koji su stvarno znali pretjerivati s tim, na kraju im riječ izgleda kao rebus. Rekao bi ĐB:"baš čudnog sveta ima"  {#}

12 godina
offline
Skype umjesto Messengera

Da li neko zna zasto danas ne mogu nikako da udjem na microsoft account preko skype

 

http://img832.imageshack.us/img832/3286/16069051.jpg

 

kada kliknem tu samo se vrti ono nikad da krene ili bar izbaci neku gresku, do sad je sve radilo odlicno

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice