Nadogradnja BugOnline Foruma

poruka: 680
|
čitano: 58.870
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nadogradnja BugOnline Foruma".
12 godina
odjavljen
offline
Nadogradnja BugOnline Foruma

Zakon, promjene su uvijek zanimljive, a i neki od komentara su me nasmijali.

 

PS: moderatori pripremite se na hrpu PP za TD-ove

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Nadogradnja BugOnline Foruma

Super promjene!

Napokon se može normalno "kopipejstat" bez grešaka i bakrača...

Samo u Firefoxu, (i Chromeu) nemogu - desni klik-> paste; dođe mi ovo:

Ctrl+V radi bez problema...

I, dobro je ovo da su ponovno vidljivi TU/TD! Nakon šta se je to ukinulo to je postao oblik debiliranja nekih članova.

Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Nadogradnja BugOnline Foruma

Odlične promjene, ovi premium statusi po meni nepotrebno. Najbolje od svega da se napokon može C/P. Trebalo bi češće pokoji update ubaciti :) 

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Nadogradnja BugOnline Foruma

Očekujemo pad ukupnog broja TDova i vidim da nema ništa od matematičkog dodatka, ali j*ebiga ne mogu prigovarati puno jer se vidi da je trud uložen!

I pozdravljam odluku o vraćanju nickova kraj TD i TU

 

Zapravo ovaj cijeli post je napsan samo da bih probao novi editor i da izrazim žaljenje za matematičkim dodatkom :(

“The only thing standing between you and your goal is the bullshit story you keep telling yourself as to why you can't achieve it.”
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Nadogradnja BugOnline Foruma

Ja sam vec probao copy/paste matematickih formula iz Worda, ali nista od toga.

www.damagehigh.com // Don`t fix what ain`t broken!
14 godina
neaktivan
offline
Nadogradnja BugOnline Foruma

Znači, fora je ovo s copy pase, sad mi je malo trebalo vremena da skužim kako funkcionora, jer naravno kad sam vidio da mi je neki prozor iskočio, instiktivno sam kliknuo ok ili što već pa nisam čitao, naravno pa sam morao sam skužiti gdje je fora.

I da kad je kliknuto na paste da to zapravo nije paste, nego opcija kako će raditi paste.

:) eto sad više ne moram koristiti notepad kad neke stvari želim podijeliti na forumu, pa prvo kopirati tamo. A uvjeren sam da nisam jedini, koji bi prvo kopirao u notepad pa onda to lijepio dalje. 

Cool 

 

Moj PC  
6 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Nadogradnja BugOnline Foruma
Franjo15 kaže...

Znači, fora je ovo s copy pase, sad mi je malo trebalo vremena da skužim kako funkcionora, jer naravno kad sam vidio da mi je neki prozor iskočio, instiktivno sam kliknuo ok ili što već pa nisam čitao, naravno pa sam morao sam skužiti gdje je fora.

I da kad je kliknuto na paste da to zapravo nije paste, nego opcija kako će raditi paste.

:) eto sad više ne moram koristiti notepad kad neke stvari želim podijeliti na forumu, pa prvo kopirati tamo. A uvjeren sam da nisam jedini, koji bi prvo kopirao u notepad pa onda to lijepio dalje. 

Cool 

 

 

 

Mislim da si jedini ;)

14 godina
neaktivan
offline
Re: Nadogradnja BugOnline Foruma
Dex.pwn kaže...

Mislim da si jedini ;)

 Ma nema šaaanse

  :)   

 

I koliko ja vidim kod sebe, ovo za postavljanje slike u istom redu ništa se ne događa. Samo razmak stavlja. 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Nadogradnja BugOnline Foruma
Miro kaže...
dejson kaže...

Kupujem BUG dugi niz godina, lakse mi je, ne zelim pretplatu i sada nisam ravnopravni clan foruma kao neko ko je postao prije 17 dana pretplatnik i sada je neki premium korisnik, i iskreno ne interesuje me ko je pretplatnik, a ko ne.

 

OD DANAS CU TU I TAMO NALETITI NA PORTAL ALI FORUM ME MOZE ZABORAVITI. NIJE DA SE NISAM ODVAJAO OD NJEGA ALI SAM ZNAO TU I TAMO LUPITI NEKU GLUPOST ILI NEKU PAMETNU ODVALITI OVISNO O RASPOLOZENJU.

 

PA PA

 Hm, znači forum ti nije bitan, ali premium status je?

I onda kreneš pisati verzalom (vikati), kršiti osnovna pravila foruma - a htio bi biti forumaš-moderator?

Taj facepalm crtez mozes slagati djecici kojoj je 17 godina i kojima je to slatko. MENI NIJE . Totalno si izvrnuo ono sto sam htio reci. Gdje sam rekao da zelim biti forumas-moderator? Procitao sam svoj post ponovo i to nisam nasao. Premium status po meni mogu imati samo forumasi priznati od zajednice i koji imaju 5 zvjezdica i sta sve vec ne. A ne osobe koje eto daju pare pa se kite premium statusima ( naravno da me sada ne bi napali ovi drugi zaista vjerujem da medju novookicenim premium korisnicima ima naravno i dugogodisnjih citalaca foruma i onih koji su doprinijeli funkcionalnosti ovog foruma i njenoj sadrzajnosti te taj status punopravno i zasluzuju, te je ovaj potez i prema njima nekorektan.

 

Imam premium, VIP, status na nekoliko foruma ( ne kod nas ), nego na forumima na kojima sam godinama aktivan, ali na ovom ne i iskreno ne interesuje me niti sam na bilo koji nacin iskazao svoje teznje prema tom statusu.

 

Moram naglasiti da mi smeta izdvajanje pojedinaca po materijalnom a ne intelektualnom nivou. Ali razni forumi su uveli VIP-ovanje za saku dolara ali ti clanovi ne mogu biti moderatori.

 

Ma znate sta, necu da psujem zbog djece koja cine 95% ovog foruma ali molim za jedan TRAJNI BAN jer ne mislim posjecivati vise ovaj forum.

It's so deep how can you be so shallow
14 godina
neaktivan
offline
Nadogradnja BugOnline Foruma

Da napišem u novom postu. Hm ovo sa slikom u istom redu skoz mi čudno. Kako da ja znam više gdje sam šta sam i koliko sam puta kliknuo na tu iconu gore. Kad mi samo stavlja space i nema ništa vizualno što mi kaže, da tu si stavio sliku. Kao što je s slikom u novom redu. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Nadogradnja BugOnline Foruma

Nije mi jasno zasto nije dodan taj matematicki dodatak? Koliko sam cuo jako lagano ga je dodati, a ne sumnjam da bi znatno poboljsao kvalitetu foruma i postova.

Dvije stvari su beskonačne; svemir i ljudska glupost, ali što se svemira tiče nisam posve siguran.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Nadogradnja BugOnline Foruma
Franjo15 kaže...
eto sad više ne moram koristiti notepad kad neke stvari želim podijeliti na forumu, pa prvo kopirati tamo. A uvjeren sam da nisam jedini, koji bi prvo kopirao u notepad pa onda to lijepio dalje.

 Ista stvar

14 godina
offline
Re: Nadogradnja BugOnline Foruma
Franjo15 kaže...

eto sad više ne moram koristiti notepad kad neke stvari želim podijeliti na forumu, pa prvo kopirati tamo. A uvjeren sam da nisam jedini, koji bi prvo kopirao u notepad pa onda to lijepio dalje. 

 Heheh...ja sam kopirao u search od Windowsa 7, jer je jednostavnije, sve se može za par tipkovničkih shortcuta:

Ctrl + C -> Win key -> Ctrl + V -> Ctrl + A -> Ctrl + C -> spremno za editor (Ctrl + V)...

www.damagehigh.com // Don`t fix what ain`t broken!
16 godina
offline
Re: Nadogradnja BugOnline Foruma
DamageHigh kaže...

 Heheh...ja sam kopirao u search od Windowsa 7, jer je jednostavnije, sve se može za par tipkovničkih shortcuta:

Ctrl + C -> Win key -> Ctrl + V -> Ctrl + A -> Ctrl + C -> spremno za editor (Ctrl + V)...

 Desno notepad, ljevo browser... Ne vidim di je tu neka komplikacija...

 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Nadogradnja BugOnline Foruma
dejson kaže...
Miro kaže...
dejson kaže...

Kupujem BUG dugi niz godina, lakse mi je, ne zelim pretplatu i sada nisam ravnopravni clan foruma kao neko ko je postao prije 17 dana pretplatnik i sada je neki premium korisnik, i iskreno ne interesuje me ko je pretplatnik, a ko ne.

 

OD DANAS CU TU I TAMO NALETITI NA PORTAL ALI FORUM ME MOZE ZABORAVITI. NIJE DA SE NISAM ODVAJAO OD NJEGA ALI SAM ZNAO TU I TAMO LUPITI NEKU GLUPOST ILI NEKU PAMETNU ODVALITI OVISNO O RASPOLOZENJU.

 

PA PA

 Hm, znači forum ti nije bitan, ali premium status je?

I onda kreneš pisati verzalom (vikati), kršiti osnovna pravila foruma - a htio bi biti forumaš-moderator?

Taj facepalm crtez mozes slagati djecici kojoj je 17 godina i kojima je to slatko. MENI NIJE . Totalno si izvrnuo ono sto sam htio reci. Gdje sam rekao da zelim biti forumas-moderator? Procitao sam svoj post ponovo i to nisam nasao. Premium status po meni mogu imati samo forumasi priznati od zajednice i koji imaju 5 zvjezdica i sta sve vec ne. A ne osobe koje eto daju pare pa se kite premium statusima ( naravno da me sada ne bi napali ovi drugi zaista vjerujem da medju novookicenim premium korisnicima ima naravno i dugogodisnjih citalaca foruma i onih koji su doprinijeli funkcionalnosti ovog foruma i njenoj sadrzajnosti te taj status punopravno i zasluzuju, te je ovaj potez i prema njima nekorektan.

 

Imam premium, VIP, status na nekoliko foruma ( ne kod nas ), nego na forumima na kojima sam godinama aktivan, ali na ovom ne i iskreno ne interesuje me niti sam na bilo koji nacin iskazao svoje teznje prema tom statusu.

 

Moram naglasiti da mi smeta izdvajanje pojedinaca po materijalnom a ne intelektualnom nivou. Ali razni forumi su uveli VIP-ovanje za saku dolara ali ti clanovi ne mogu biti moderatori.

 

Ma znate sta, necu da psujem zbog djece koja cine 95% ovog foruma ali molim za jedan TRAJNI BAN jer ne mislim posjecivati vise ovaj forum.

 Inače nikad ne citiram ovako duge postove, ali eto pročitao sam tvoje poruke. I mislim da nisi na pravom putu što pričaš. 


U svakoj promjeni ima nešto dobro i za nekoga i loše. Ali svaka promjena zapravo ide na bolje, ili je to zapravo smisao te promjene, da se nešto što je dobro, učini još boljim. Jer netko je očito imao neku viziju zašto bi to trebalo biti tako. Umjesto da podupireš ono što je dobro, i svojim normalnim komentarom kažeš što ti se ne sviđa, pa možda i dođe komentar na listu razmatranja. Ali ovako kako ti pišeš, sebe postavljaš u tih 95% da si dijete. Jer se tako ponašaš trenutno. 

Ali to sve zapravo nije bitno. Pričaš sad ko da si u PMSu, odspavaj malo, dođi nagodinu . Pojedi snikers, sigurno će ti biti bolje. 

Bitno je druženje, zato smo svi zapravo tu. 

13 godina
offline
Re: Nadogradnja BugOnline Foruma
DamageHigh kaže...
Franjo15 kaže...

eto sad više ne moram koristiti notepad kad neke stvari želim podijeliti na forumu, pa prvo kopirati tamo. A uvjeren sam da nisam jedini, koji bi prvo kopirao u notepad pa onda to lijepio dalje. 

 Heheh...ja sam kopirao u search od Windowsa 7, jer je jednostavnije, sve se može za par tipkovničkih shortcuta:

Ctrl + C -> Win key -> Ctrl + V -> Ctrl + A -> Ctrl + C -> spremno za editor (Ctrl + V)...

 isto kod mene samo umjesto win key, ctrl+T za novi tab pa od tamo kopiram nazad :P

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
14 godina
neaktivan
offline
Nadogradnja BugOnline Foruma

Samo proba da vidim kako radi sve na mobitelu.

I ne znam iz kojeg razloga prvo slovo kad krenem pisati ne prihvaca. I kad izbrisem i krenem ponovo pisati. Opet ne prihvaca. I to je samo s prvim slovom.

 

A evo i ss da vidim jel uredno sve s moba radi.

proba proba
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Nadogradnja BugOnline Foruma
doktor1 kaže...
DamageHigh kaže...

 Heheh...ja sam kopirao u search od Windowsa 7, jer je jednostavnije, sve se može za par tipkovničkih shortcuta:

Ctrl + C -> Win key -> Ctrl + V -> Ctrl + A -> Ctrl + C -> spremno za editor (Ctrl + V)...

 Desno notepad, ljevo browser... Ne vidim di je tu neka komplikacija...

Treba upalit i ugasit Notepad, to su dve operacije više...

Ma nije bila komplikacija, ali sada s novim editorom je još manja...;)

www.damagehigh.com // Don`t fix what ain`t broken!
10 godina
offline
Re: Nadogradnja BugOnline Foruma
dejson kaže...

Taj facepalm crtez mozes slagati djecici kojoj je 17 godina i kojima je to slatko. MENI NIJE . Totalno si izvrnuo ono sto sam htio reci. Gdje sam rekao da zelim biti forumas-moderator? Procitao sam svoj post ponovo i to nisam nasao. Premium status po meni mogu imati samo forumasi priznati od zajednice i koji imaju 5 zvjezdica i sta sve vec ne. A ne osobe koje eto daju pare pa se kite premium statusima ( naravno da me sada ne bi napali ovi drugi zaista vjerujem da medju novookicenim premium korisnicima ima naravno i dugogodisnjih citalaca foruma i onih koji su doprinijeli funkcionalnosti ovog foruma i njenoj sadrzajnosti te taj status punopravno i zasluzuju, te je ovaj potez i prema njima nekorektan.

 

Imam premium, VIP, status na nekoliko foruma ( ne kod nas ), nego na forumima na kojima sam godinama aktivan, ali na ovom ne i iskreno ne interesuje me niti sam na bilo koji nacin iskazao svoje teznje prema tom statusu.

 

Moram naglasiti da mi smeta izdvajanje pojedinaca po materijalnom a ne intelektualnom nivou. Ali razni forumi su uveli VIP-ovanje za saku dolara ali ti clanovi ne mogu biti moderatori.

 

Ma znate sta, necu da psujem zbog djece koja cine 95% ovog foruma ali molim za jedan TRAJNI BAN jer ne mislim posjecivati vise ovaj forum.

 Slažem se da je ovaj polu-moderatorski status ipak trebao biti omogućen samo aktivnim članovima koji su tu već par godina i koji su stekli neki status i ugled na ovom forumu ali iskreno Dejson, s ovim svojim postovima zvučiš kao neko ljubomorno derište.

15 godina
online
Re: Nadogradnja BugOnline Foruma
vrinho kaže...

 Do browsera je, u IE mi sve prikazuje a u Firefoxu samo prvi red. Ako itko nađe rješenje za Firefox neka ga napiše ovdje.

Problem je u CSS-u. Ako se isključi white-space: nowrap; na .userlist a, onda bude dobro.

13 godina
offline
Re: Nadogradnja BugOnline Foruma
Ivan M. kaže...
vrinho kaže...

 Do browsera je, u IE mi sve prikazuje a u Firefoxu samo prvi red. Ako itko nađe rješenje za Firefox neka ga napiše ovdje.

Problem je u CSS-u. Ako se isključi white-space: nowrap; na .userlist a, onda bude dobro.

 Radi ali neće sejvati, čim ugasim css odmah se vrati na staro. Što napraviti da FF zapamti postavke?

14 godina
offline
Nadogradnja BugOnline Foruma

- ukoliko netko prekrši pravila foruma i dobije crni mogu se obrisati svi njegovi TU/TD/HVALA, a to rade moderatori, ukoliko imaju za to povod (prijavu ili osobno saznanje da je netko sustavno trolao zloupotrijebivši ovaj sustav za iskazivanje mišljenja)

Kako ovo točno funkcionira?

I u ovoj je temi već obrisan navedeni multi acc TD troler ali svi njegovi TD-i su i dalje tu?

Nije valjda da primate za svaku poruku zahtjev za brisanje TD-a?

Nije li bolje da se to riješi automatski?

 

Zaboravih reć, sve ostale promjene su super, od editora do TU/TD vidljivosti!

Poruka je uređivana zadnji put sri 31.12.2014 2:14 (sisko93).
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
protjeran
offline
Re: Nadogradnja BugOnline Foruma
sisko93 kaže...

- ukoliko netko prekrši pravila foruma i dobije crni mogu se obrisati svi njegovi TU/TD/HVALA, a to rade moderatori, ukoliko imaju za to povod (prijavu ili osobno saznanje da je netko sustavno trolao zloupotrijebivši ovaj sustav za iskazivanje mišljenja)

Kako ovo točno funkcionira?

I u ovoj je temi već obrisan navedeni multi acc TD troler ali svi njegovi TD-i su i dalje tu?

Nije valjda da primate za svaku poruku zahtjev za brisanje TD-a?

Nije li bolje da se to riješi automatski?

 bude s vremenom, bez brige! moderator je to vec najavio u drugoj temi! dakle svi td od "multy td trollova" ce biti obrisani!

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
11 godina
neaktivan
offline
Nadogradnja BugOnline Foruma

Lijepe promjene moram priznati

Ah, gravity - thou art a heartless bitch.
Poruka je uređivana zadnji put sri 31.12.2014 2:26 (Sheldon Cooper Ph.D).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Nadogradnja BugOnline Foruma

Zanimljive promjene su se dogodile ;) Čak štoviše sviđa mi se da neki malo bolji članovi foruma imaju VIP status jer će tako bolje regulirati određene teme (Ultimativna antivirus tema je jedan od primjera).

Još samo da Silverlight uploader zamijenite sa nekim HTML5/Ajax baziranim i to bi bilo to za editor.

 

EDIT: Upravo skužih da napisah glupost vezanu uz TinyMCE :P Tema je stock, nisam dugio koristio TInyMCE bez WP-a.

My website/blog: http://markoidzan.from.hr
Poruka je uređivana zadnji put sri 31.12.2014 2:33 (midzan21).
Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: Nadogradnja BugOnline Foruma
ADMINISTRATORE, Gospodine Miro kao i neki drugi članovi foruma, kupujem svaki broj Bug-a, ali volim ga kupovati na kiosku, stoga imam pitanje da li postoji opcija da se Vama ili redakciji pošalje broj za nagradnu igru pa time možete utvrditi da smo kupci i sukladno tome dodjeliti premium status?
Srdačan pozdrav
15 godina
neaktivan
offline
Re: Nadogradnja BugOnline Foruma
ukay1000 kaže...
Nas kaj je jos gore od tog trola? Dok vidis da se ljudi nisu slagali s tobom (tiscu td) a dva posta posle se slazu. Cisto poticanje na flame war.

 A znaš kaj je još gore? Da se ljudi s tim zamaraju. 

15 godina
offline
Nadogradnja BugOnline Foruma

swinjaju mi se promjene, jer su rijetko nešto nabolje u ovoj državi. editor je sad hm ... praktičniji?* nadam se da će to PD-jce natjerati da napokon shvate: ž) da palac nagore ili nadolje označuje SLAGANJE, a ne m) SVIĐANJE ili priliku za "materijaliziranje patologije" te da će napokon forumaši započeti obrazlagati svoja neslaganja poštujući osnovna pravila ponašanja (pa i kućnog odgoja, if any): pročitam > kliknem PD ili PG > otvorim novu poruku > citiram (ili navedem koga citiram, ako je predugačko) > obrazložim neslaganje i navedem svoj stav. ako ne, nema veze. njihov problem. nota bene, koji se q imaš slagati ili ne ako npr. netko postavi pitanje? 

 

ne slažem se s pogodovanjem pretplatnika (znam da vam trebaju k'o ozeblom sunac i znače siguran prihod ali ...): bijah i prestah biti jer u diskovi tajanstveno nestajali iz pošiljke ili bi sve došlo u obliku kravine prožvakotine. znam da ne šaljete preporučeno ali i poštara ima svakakvih a žaliti se možeš mahom samo upravi vodovoda. radije si ja to kupim na kiosku pa mir u kući. tak vi dobijete svoju pinku a ja svoj kompletan i čitav primjerak. vuk = koza, a sit = cijela. pa i po cijenu ""drugorazrednosti" položaja na forumu. 

 

* p.s. još uvijek ne znam kako citirati nekoliko različitih postova unutar svojeg 

p.p.s. (malo poslije): sad znam. hvala boxeru 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sri 31.12.2014 9:24 (Ajar).
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Nadogradnja BugOnline Foruma
Ovaj premium status ne najgluplja stvar koja je uvedena od kad sam aktivan. Budimo realni, nema nikakvog smisla.

Bolje bi bilo da ste se pozabavili mobilnom verzijom.
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
13 godina
neaktivan
offline
Re: Nadogradnja BugOnline Foruma
Evo ja sad npr nemrem editirat ovu iznad poruku jer sam na mobu, a imam typo.. :/
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice