The Ascent

poruka: 9
|
čitano: 4.430
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
The Ascent

Vrlo zanimljiva igra koja podsjeca na klasike iz devedesetih u slicnom izometrijskom izvodjenju.

Dostupna je na gamepassu pa ako ste pretplaceni svakako probajte.

Vizualno je apsolutno nevjerovatna i najljepsa igra tog zanra koju sam probao.

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 6.11.2021 19:52 (MEGATAMA).
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
The Ascent

Skinuo sam XsX verziju te PC verziju koja je u startu imala problema sa optimizacijom pa sam malo igrao ovu za XsX.

Nastavio prije neki dan PC verziju i sada se vrti odlicno i uz raytrace je uistinu izuzetno impresivno.

Muzika je takodjer odlicna dok je igrivost podosta klasicna za takvu vrstu igre.

U svakom slucaju mi je zanimljiva.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
The Ascent

Kupio sam si ju na Steam-u i odlična je. Preporuka do neba, baca me malo u stara vremena, a grafika je van pameti, odlična atmosfera i muzika. Vrijedi svake kune.

Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
offline
The Ascent

Dosao daleko u igri i vrhunska je bas vrhunska.

Ima taj totalni stih starih pc klasika i meni to full odgovara.

Igrao sam XsX verziju jer je pass verzija za PC bila dosta neoptimizirana,nije imala RT dok Steam je itd itd ali sada su to sve skockali pa igram pc verziju jer uz RT izgleda puno bolje od XsX verzije.

U globalu igra izgleda na granici nevjerovatnog....vecinu vremena kao da gledam CGI.

Ovako bi se trebale radit pc igre...da iskoristavaju mogucnosti hardvera koji imamo.

 

Ehh da...muzika i zvukovi su ❤❤❤❤❤

Tako me pere retro kad ovo igram 😁

Moj PC  
1 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
The Ascent

Zasto je tvoj svaki post vezan za igre usporedba konzola vs PC? Ali bas svaki post o bilo kojoj igri koji sam vidio od tebe stalno se fokusiras na usporedbe XSX i PC, samo o grafici pricas.

 

Weird

 
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: The Ascent
Combustd kaže...

Zasto je tvoj svaki post vezan za igre usporedba konzola vs PC? Ali bas svaki post o bilo kojoj igri koji sam vidio od tebe stalno se fokusiras na usporedbe XSX i PC, samo o grafici pricas.

 

Weird

Ajmo ovako...

 

1.odavno je postalo jasno da je stalkanje psihicka bolest,ja za tebe uopce ne znam,ne znam sta pises i da se nisi zakvacio na mene ne bih niti znao da postojis.

 

2.Imam Ps4 Pro,Ps5,Xbox one X,Xbox series X,Switch,gaming pc sa rtx3080 pa imam mogucnost usporedit igru na vise platformi posto neke igre imam za 2-3 sistema.

 

Moj savjet ti je....pokusaj pisat konstruktivne on topic postove,nemoj se kvacit na clanove i napadat,proganjat...ne znam koliko daleko ovo ide u tvom slucaju.....i mozda ces sa ovim acountom izdrzat duze barem na ovom forumu jer se mogu kladit da osoba tvog profila ima acountove po hrpi raznih foruma jer to sto radis te hrani,hrani tvoju potrebitu psihu.

 

Nadam se da ti je ovo bio prvi i zadnji napad na mene 🥂🥂🥂

 

 

Ontopic

Tek jucer skuzio da sa drzanjem Y na gamepadu mogu hackat brave 🤣

2 godine
neaktivan
offline
The Ascent

Napad lol. 

 

Definitivno ides na ignore haha. 

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
The Ascent

Kupio neki dan igru i jedini problem koji igra ima je da moram ići na posao i ne mogu je igrati 10 sati u komadu - već definitivno godinama nisam igrao bolju igru koja ima tako dobro implementirano toliko stvari, definitivno prva igra u kojoj nisam odmah ugasio muziku i kojoj je muzika napokon tu da te uživi u igru i da se uključi ponekad da pojača imerziju a ne da te ko u 99% ostalih igara tuče po mozgu već od ulaznog menu-ia i da jedva čekaš da odeš do settingsta i ugasiš je..

 

Osim toga cijela igra i svijet i to da ju je 10 ljudi napravilo je samo dokaz koliko je malo potrebno kad ljudi znaju posao i rade to sa entuzijazmom i talentom a ne da im neki šef financijer sere nad galvom i kljuca i ubije volju za život - možeš ti imati studio sa 5000 ljudi i raditi govcna godinama ili ovako pa napraviti malo remekdijelo..

 

Kupio i sve ekspanzije čisto da se zahvalim developerima ove igre što su mi vratili nadu u igre, osim toga dati ne znam 6+7eur, pa i 20-30 koliko je bila u startu je ništa kad pogledate npr jedan MW COD od 70-100 EUR koji nudi novi mod maltene u odnosu na staru igru  ili 60/80/100 € za far cry i slične idiotizme - ovo ispada kao da im za kavu daješ a ne za kompletan i odličan proizvod!!

Moj PC  
3 0 hvala 2
11 godina
offline
Re: The Ascent
Kako vrhunska igra, odlicna uvertira u treci prolazak cp2077
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice