Gran Turismo 5

poruka: 1.135
|
čitano: 288.885
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Gran Turismo 5

Kao prvo želim znai vaša mišljenja, a kao drugo koja je razlika između GT 5 Prologue i GT 5? Demo nije što je onda?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Gran Turismo 5

U stvari, slično je demu, samo što se plaća. Smijeh Radi se o okrljaštenoj verziji pune verzije igre, samo što ova izlazi nešto ranije i ima bitno manje auta, staza i mogućnosti od pune verzije. (Slično kao i GT4 Prologue.)

 

Uglavnom, službene stranice su ovdje, a i Wikipedia zna nešto o tome.


-- MSX
"If it's not broken, don't fix it!" :-)
16 godina
neaktivan
offline
RE: Gran Turismo 5

SUper mi je grafa, a i igra također. Motor...uuu...kad ga samo čujem...


Potpis bez imena, takozvani bezimeni potpis ili potpis koji nema imena...
16 godina
neaktivan
offline
Gran Turismo 5

Kupit ću obadvije verzije 100 posto. Igro sam demo i potpuno me oduševio. Ponašanje auta i sve ostalo.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Gran Turismo 5

Nego kakav je multiplayer ako neko zna ! Jer vidim da ima Japanska verzija pa možda neko igra

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.3.2008 12:01 (dedal).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Gran Turismo 5

Multiplayer je teško iz prve ruke kod nas doznati jer je lag katastrofa. Ali biti će nešto ko Blog, on line trke preko EU PSN-a i tako..

Inače lista fićrsa je veća nego za JAP verziju


--
HaHa na sve
16 godina
neaktivan
offline
RE: Gran Turismo 5

Jel igra ovako dobra kako izgleda? :D

 

Jer kad vidim ovo, video ovoga, pa Formulu F1 2007.... joj odmah bi čovjek kupio PS3.

Šteta što nemam plazmu/lcd za uživat u tome :(


Entrepreneurs are simply those who understand that there is little difference between obstacle and opportunity and are able to turn both to their advantage.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Gran Turismo 5
naxeem kaže...

Jel igra ovako dobra kako izgleda? :D

 

Jer kad vidim ovo, video ovoga, pa Formulu F1 2007.... joj odmah bi čovjek kupio PS3.

Šteta što nemam plazmu/lcd za uživat u tome :(


 Ako imaš LCD monitor s izlazom HDMI možeš itekako uživati. Ako ne LCD S full HD više ne košta tako puno kao nekada.
16 godina
neaktivan
offline
Gran Turismo 5

Ja sam danas uzeo igru (295 kn), i mogu reći da je igra savršena simulacija vožnje. Nakon par sati igranja oduševljen sam svojom Alfa Romeo 147 Cool

Igra prekrasno izgleda (pogotovo na lcd tv-u), fizika auta je odlična i protivnici su dosta dobri.

 

jedini problem, al je veliki problem, je to da logitech chillstream kontroler ne radi u igri, tj. radi u menu dijelu igre, ali ne radi u vožnji.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Gran Turismo 5
Sci kaže...

Ja sam danas uzeo igru (295 kn), i mogu reći da je igra savršena simulacija vožnje. Nakon par sati igranja oduševljen sam svojom Alfa Romeo 147 Cool

Igra prekrasno izgleda (pogotovo na lcd tv-u), fizika auta je odlična i protivnici su dosta dobri.

 

jedini problem, al je veliki problem, je to da logitech chillstream kontroler ne radi u igri, tj. radi u menu dijelu igre, ali ne radi u vožnji.

 Za koju konzolu si uzeo igru?
16 godina
neaktivan
offline
Gran Turismo 5

Pa igra je eksluzivno i isključivo rađena za ps3, nema na drugim konzolama (mislim da će biti za PSP).

Poruka je uređivana zadnji put uto 25.3.2008 23:21 (Sci).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Gran Turismo 5
jer on dolazi na PC ako da kupujem ako ne onda znam da igra ne valja!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Gran Turismo 5
unknown kaže...
jer on dolazi na PC ako da kupujem ako ne onda znam da igra ne valja!
  Mislim da nemožeš znati kakva je igra ako ju nisi igrao!

djevice,padobranci i mineri griješe samo jednom!
16 godina
offline
RE: Gran Turismo 5
naxeem kaže...

Jel igra ovako dobra kako izgleda? :D

 

Jer kad vidim ovo, video ovoga, pa Formulu F1 2007.... joj odmah bi čovjek kupio PS3.

Šteta što nemam plazmu/lcd za uživat u tome :(

 

----------------------------------------


igrao sam ga na autoshow-u.. valjda sam proveo sve skupa 2 sata na GT5 :D
grafika, igrivost - fantastika! naravno, poželjan barem hd ready..
jedina mana je ta da se virtualni volan ne vrti 900° kolko i G25 s kojim sam vozio..
možda je do setup-a, možda do nedovršene igre, možda jedan veliki propust Neodlučan
sve ostalo za 5!
 
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.4.2008 17:46 (nixass).
16 godina
offline
RE: Gran Turismo 5

uknown, gt5 je isključivo igra za ps3. nema izuzetaka..

16 godina
neaktivan
offline
RE: Gran Turismo 5
unknown kaže...
jer on dolazi na PC ako da kupujem ako ne onda znam da igra ne valja!
 
Gran Turismo je još uvijek Sony ekskluziva.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Gran Turismo 5

Probo sam ga danas na g25 volanu ,ali nije radio h mod mjenjača,pa nisam doživo ono kaj sam trebal,i vozio sam neki mutavi ford focus,jedva ide 130....

sve  u  svemu,igra  mi  se  sviđa,ali  ne  ttoliko  da  bacim  novac  na  ps3!


djevice,padobranci i mineri griješe samo jednom!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Gran Turismo 5
nixass kaže...
naxeem kaže...

Jel igra ovako dobra kako izgleda? :D

 

Jer kad vidim ovo, video ovoga, pa Formulu F1 2007.... joj odmah bi čovjek kupio PS3.

Šteta što nemam plazmu/lcd za uživat u tome :(

 

----------------------------------------


igrao sam ga na autoshow-u.. valjda sam proveo sve skupa 2 sata na GT5 :D
grafika, igrivost - fantastika! naravno, poželjan barem hd ready..
jedina mana je ta da se virtualni volan ne vrti 900° kolko i G25 s kojim sam vozio..
možda je do setup-a, možda do nedovršene igre, možda jedan veliki propust Neodlučan
sve ostalo za 5!
 
 Još k tome kad izdaju update za oštećenja....ma bit će ludoSmijeh

Atheistic to the point of fanaticism, there u have me in a nutshell so kill me again or take me as I am for I shall not change.
16 godina
neaktivan
offline
Gran Turismo 5

Ma ja mislim uzet PS3 samo zbog F1 i GT5. :) A MGS i Resident Evil 5 kad dođu samo su bonus...


If it's sent by ship then it's a cargo, if it's sent by road then it's a shipment.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Gran Turismo 5

Ma super igra kupio sam je čim je izašla, jedino ne igram baš preko neta, probao sam par puta nešto mi tu ne štima ili ja nemam poima ili oni nekako varaju. Nekako mi nije jasno, frajer ima rekord u driftu na netu a, glasi 9998 okretaja u jednom điru a, moj je rekord 1655 i to sam se izlomio dobro dok sam ga navukao, imaš tri puta da driftaš u određenom djelu staze u jednom krugu i to je to. I sad on navuče 9998 nekužim na koju foru. Tako da sam se okanio neta.SmijehSmijeh

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Gran Turismo 5

igra je fenomenalna.

 

ali imam problem-logitchec chillstream mi radi samo u menu ali nemogu vozitim s njim.dal zna netko možda zašto?prodavač je rekao da je to đojstik za ps3 ali nemogu voziti s njim!!!

 

 

sad ću kupiti pes 08 pa ču vidjeti dal radi a do tada dal zna netko zašto ne radi!???

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Gran Turismo 5
naxeem kaže...

Jel igra ovako dobra kako izgleda? :D

 

Jer kad vidim ovo, video ovoga, pa Formulu F1 2007.... joj odmah bi čovjek kupio PS3.

Šteta što nemam plazmu/lcd za uživat u tome :(


Ne možeš plazmu, a imaš para za ovakav komp?

Kako da ne - How yes no
16 godina
offline
RE: Gran Turismo 5
naxeem prokuzio te :) LOL

nego ja nemrem prec stazu u class B onu u kojoj trebas biti prvi u jednom krugu a startas sa 16 pozicije, pa ak je neko preso molim savjet pokoji!!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Gran Turismo 5
Maha kaže...
naxeem prokuzio te :) LOL

nego ja nemrem prec stazu u class B onu u kojoj trebas biti prvi u jednom krugu a startas sa 16 pozicije, pa ak je neko preso molim savjet pokoji!!
 Da dosta teška staza i ja sam se tu malo namučio, uspijećeš samo budi uporan, možda nećeš baš doći prvi, ali treći bi mogao uspijeti, samo budi uporan i gasčina, bez spuštana i probijaj se kroz njih jer inače nema šanse. Vidjećeš poslje kad to riješiš ja sa  A classom nisam imao većih problema e, i kad riješiš tu A classu, je kraj završio si i onda dobiješ neku bonus S classu e ćeš vidjet tu sranja ja sam uspio jedno tri staze riješit do sada i to ono jedva, jer imaš i kaznene bodove, prva mi je nemoguća još je nisam uspio proći a, ovo što sa mriješio mi je sve bronca i jedva jedno srebro. Smijeh
16 godina
offline
Gran Turismo 5

Bože dragi koja neaktivnost u Ovoj temi!

 

Evo pregršt novosti i detalja:

 

Gran Turismo 5: Novi detalji i cover kutije

 

 

Novi trailer:

 

Gran Turismo 5: Mercedes-Benz's SLS AMG trailer

 

 

 

Hot lap iz demoa (Nissan 370z):

 

Gran Turismo 5: Demo Hot Lap

 

 

You must take your opponent into a deep dark forest where 2+2=5, and the path leading out is only wide enough for one.- Mihail Talj
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Gran Turismo 5

Koliko vidim na youtubu kad se auto skrši nevidi se šteta i takve stvari.

Jer se varam ili??

Ak ne onda je to malo glupo Izlanuo se

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Gran Turismo 5
You must take your opponent into a deep dark forest where 2+2=5, and the path leading out is only wide enough for one.- Mihail Talj
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Gran Turismo 5
Armor kaže...

Neznaš šta je u tome videu GT5, a šta stvarnost koliko su ga dobro napravili

14 godina
protjeran
offline
Gran Turismo 5

jel se to netko samnom šali ili ta igra izlazi krajem godine za komp ?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Gran Turismo 5
mindstorm kaže...

jel se to netko samnom šali ili ta igra izlazi krajem godine za komp ?

Na kojon ti svitu živiš,ako GT ikad izađe za PC onda nece postojat PS3.

 

BMW
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice