Procesori i MBO

tema: 4.888
|
poruka: 154.077
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man
poredak po aktivnosti
Naziv teme Pokrenuo Poruka Čitano Zadnja poruka
Phenom 2 X2 @3.8 dovoljan za 5870 ? QFlash
ned 14.2.2010 9:41
19 3.009
sri 17.2.2010 5:53
Ploča M4N78 SE? sayrus
pon 15.2.2010 19:35
7 1.449
uto 16.2.2010 23:51
Kupovina P35 ili P45 matične ploče Morag
pet 12.2.2010 13:00
26 13.324
uto 16.2.2010 22:42
Temperatura AMD Athlone X2 6000+ NedoDS
ned 14.2.2010 19:30
19 4.758
uto 16.2.2010 0:29
Phenom II X4 965 na ovu matičnu? andrmoljac_heh
ned 14.2.2010 13:20
29 3.464
pon 15.2.2010 19:59
Kakav je ovaj procesor AMD Athlon x4 620 grdo
pon 15.2.2010 13:55
3 1.731
pon 15.2.2010 13:58
Temperature i5 750 puls4R
ned 14.2.2010 16:08
8 2.608
ned 14.2.2010 22:41
Kako napraviti hlađenje dušikom? Mato_Ivanovac
sub 13.2.2010 13:21
7 7.772
ned 14.2.2010 12:27
Phenom ii 965 na a770de+ 2FA5T4U
sub 13.2.2010 10:57
10 1.608
ned 14.2.2010 10:44
Zujanje hladnjaka na procesoru Day Walker
čet 11.2.2010 20:20
10 3.352
sub 13.2.2010 20:36
Vrste AMD procesora pinjo93
ned 29.11.2009 19:30
67 13.269
sub 13.2.2010 19:42
AMD Athlon II x2 sayrus
sub 13.2.2010 17:40
11 1.999
sub 13.2.2010 18:37
Athlon II x3 440 lollik91
sub 13.2.2010 15:30
2 789
sub 13.2.2010 15:32
Intel C2D E6420 & E6300 pitanje? Mato_Ivanovac
sri 27.1.2010 14:34
117 10.710
sub 13.2.2010 12:50
S-Series Motherboard Supports AMD Socket AM2 shad1eh
sub 13.2.2010 8:51
5 2.123
sub 13.2.2010 10:51
Mišljenje o Foxconn MBO glupavi
sub 13.2.2010 8:38
7 1.387
sub 13.2.2010 10:00
Koji procesor za igranje? AdriTheGamer
pet 12.2.2010 11:30
28 4.006
pet 12.2.2010 20:49
DFI ili Gigabyte? timmy7
sub 30.5.2009 15:46
19 2.448
pet 12.2.2010 17:39
AMD Athlon X2 7750 Black Edition ibari91
pon 22.6.2009 16:11
26 6.549
pet 12.2.2010 10:05
Gdje kupiti Athlon II X3 400 ili 405 Bobi
čet 11.2.2010 1:25
5 766
čet 11.2.2010 13:43
Korištenje jezgri na AMD ATHLONU X2 2.4GHz shad1eh
sri 10.2.2010 21:14
2 685
sri 10.2.2010 21:15
Malo pojašnjenje u vezi sa GHz videoamater
sri 10.2.2010 13:49
9 2.441
sri 10.2.2010 17:47
Zvuk vlastitog procesora čudan? shad1eh
sri 10.2.2010 8:57
5 1.161
sri 10.2.2010 9:23
Otključavanje Athlona II x3 435 miki1981
sri 10.2.2010 0:48
3 1.386
sri 10.2.2010 8:00
Pitanje u vezi jezgri nidjo123
uto 9.2.2010 22:48
15 1.367
sri 10.2.2010 2:00
Core 2 Duo 8700 warhed
pon 16.3.2009 9:04
9 2.126
sri 10.2.2010 1:07
Neoverclockabilni procesor?! Riker
pon 8.2.2010 20:33
12 1.481
uto 9.2.2010 22:19
Intel i5 750 i HD5970 AdriTheGamer
pon 8.2.2010 20:39
7 1.168
uto 9.2.2010 0:34
Preopterečenje CPU-a headshot
pon 8.2.2010 23:30
6 3.731
pon 8.2.2010 23:52
Celeron e1400 DambaOs
sub 6.2.2010 16:17
3 1.004
pon 8.2.2010 1:11
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice