Hrvatska izvukla Tursku

poruka: 82
|
čitano: 8.073
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Hrvatska izvukla Tursku

Hrvatska je u ždrijebu za play off kvalifikacija za EP 2012 izvukla Tursku(po meni najtezu)

Ostali parovi:

 

Estonia-Irska

Češka-Crna gora

BIH-Portugal

Prvi susreti igraju se 11. ili 12. studenog a uzvrati 15.Studenog.

Mislim da je ovo dobra prilika da se osvetimo turcima za poraz s proslog EP-a? Sto vi mislite ?

 

16 godina
offline
Hrvatska izvukla Tursku

Mislim da trebamo sto vise misliti na igru i probleme koje imamo nego na osvetu jer nam se to moze obiti o glavu. Turska je jak protivnik i nekak sumnjam da ce biti lagano. Dapace, do samoga kraja bit ce neizvjesno osim ak nam ne utrpaju odmah par komada.

,,Baš i nije... COD je više razbibriga u odnosu na nadmoćni BF2.'' ROFLCOPTERIMAO
15 godina
neaktivan
offline
Hrvatska izvukla Tursku

Da, dobra prilika da se osvetimo, ali i opasnost da od njih ponovno popušimo, a bude li dramatično kao i zadnji put onda bi stvarno bila sramota.

I think a lot of cynicism has dropped away from my shoulders since I stopped drinking...
13 godina
offline
Hrvatska izvukla Tursku

Danas kako stvari stoje, bilo bi vrlo teško igrati sa turcima, istina, kao da nikada i nije s njima teško igrati, ali, za mjesec dana, pogotovu ako dečki neće biti povrijeđeni, konkretno Ćorluka i Kranjčar, ili da uđu u formu, konkretno Olić, uz prave Eduarda, Srnu, Rakitića, Klasnića, Tipu Pletikosu ili Ivu St. Kelavu i ostatak kažnjeničke bojne, ne berem brigu da će tamo biti egal 1:1 a kod nas 2:1.

Napeto do pucanja, ali pametniji ćemo biti već idući mjesec, dok su ovo sada samo glasna razmišljanja otome što i kako bi se trebalo i moglo odigrati za otići na EURO {#}!

ATJ Lučko
13 godina
neaktivan
offline
Hrvatska izvukla Tursku

Uh ovo je teška bitka.Po meni ovo je bitka stoljeća,baš prava osveta jer šta su nam učinili još na euru 2008 ovo mora bit osveta.Kad bi ih zderali mislim da bi zabranili sve njihove sapunice da se vrte kod nas zato HRVATSKA!!!Ajmo naprijed.Nadam se pobijedi {#}

R.I.P. Steve Jobs 1955 - 2011
14 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatska izvukla Tursku
snupix kaže...
Mislim da je ovo dobra prilika da se osvetimo turcima za poraz s proslog EP-a? Sto vi mislite ?

I ja mislim. Ali oprezno s Turcima jer su se pokazali kao izrazito zayeban tim na proslom EP.

My computer once beat me at chess, but we got even after a round of boxing.
12 godina
offline
Hrvatska izvukla Tursku

I dobar i los zdrijeb, Turska ajmo rec jak protivnik od ovih koje smo mogli dobiti, ali dobra prilika za osvetu. Ja mislim da cemo proc...

13 godina
protjeran
offline
Hrvatska izvukla Tursku

Ja se samo bojim da kod mene u Mostaru ne bude mrtvih glava kao prošli put, dodouše nije bilo mrtvih, ali blizu je.

SENAID
14 godina
neaktivan
offline
13 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatska izvukla Tursku
Senaid_gates kaže...

Ja se samo bojim da kod mene u Mostaru ne bude mrtvih glava kao prošli put, dodouše nije bilo mrtvih, ali blizu je.

Da, koliko je samo nereda bilo. Dao bog da skrate nastavu zbog nereda, hh.

Mes que un Club! FCBarcelona!
14 godina
neaktivan
offline
Hrvatska izvukla Tursku

Jao, otkad smo prije 3 godine izgubili od Turske, Hrvatska ne može složit kraj s krajem, nadam se da ćemo proći Tursku, osvetit im se, i vratit motivaciju,onu borbenost, kao prije 3-4 godine kad smo dobivali nijemce, engleze, argentince. Ajmo Hrvatskaaa!

EnlightenedPhoenix 24.6.2011. RIP Zauvijek ćeš ostati u našim srcima
14 godina
neaktivan
offline
Hrvatska izvukla Tursku

bez samopouzdanja i motivacije nema niceg.mislim da je novac u nasoj repki uzeo maha sto se vidi i na terenu.

od poraza od turske jedino smo s bjelorusijom odigrali nesto kvalitetniju utakmicu.

15 godina
offline
Re: Hrvatska izvukla Tursku
Senaid_gates kaže...

Ja se samo bojim da kod mene u Mostaru ne bude mrtvih glava kao prošli put, dodouše nije bilo mrtvih, ali blizu je.

Nažalost, nekima iz guzice u glavu još nije došlo da je rat prestao pa traže bilo kakav razlog za okršaje...{#} huligani

Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
12 godina
neaktivan
offline
Hrvatska izvukla Tursku

  

 

 navijaci :D {#}

Say Hello To My Little Friend
12 godina
neaktivan
offline
Hrvatska izvukla Tursku

Say Hello To My Little Friend
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.10.2011 21:04 (Scarfaceee).
12 godina
protjeran
offline
Hrvatska izvukla Tursku

Da su zločinci u zatvorima, a heroji na slobodi ne bi bilo nikakvog bijesa - barem ne ni blizu u tolikoj mjeri zbog tih razloga.

Amat Victoria Curam.
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.10.2011 21:06 (Landser_33).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatska izvukla Tursku
Landser_33 kaže...

Da su zločinci u zatvorima, a heroji na slobodi ne bi bilo nikakvog bijesa - pa čak ni kod huligana.

Znači , tako ti opravdavaš nasilje i zlocin?

12 godina
protjeran
offline
Hrvatska izvukla Tursku

Ne vidim kako se to da iščitati iz mog posta, ja sam samo ponudio mogući razlog - ili barem jedan od važnijih. Nema smisla trčati pred rudo sa zaključcima.

Amat Victoria Curam.
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.10.2011 21:10 (Landser_33).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatska izvukla Tursku
Landser_33 kaže...

Ne vidim kako se to da iščitati iz mog posta, ja sam samo ponudio mogući razlog - ili barem jedan od važnijih. Nema smisla trčati pred rudo sa zaključcima.

Kakve veze imaju zlocinci i heroji kada igra npr. Hajduk- Dinamo? Pa oni se mlate između sebe... Na našim prostorima je postalo pravilo da huligani budu pušteni iz pritvora za par sati a da nevine osobe koje su dosle gledati nogomet nastradaju...

12 godina
protjeran
offline
Hrvatska izvukla Tursku

To je više regionalna iskonska mržnja specifična za ''Hrvate'' - ja sam mislio na utakmice Zrinjski - Velež, Sarajevo - Borac Banja Luka ili Inter Zaprešić - Zvezda prije nekoliko godina.

Amat Victoria Curam.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatska izvukla Tursku
Landser_33 kaže...

To je više regionalna iskonska mržnja specifična za ''Hrvate'' - ja sam mislio na utakmice Zrinjski - Velež, Sarajevo - Borac Banja Luka ili Inter Zaprešić - Zvezda prije nekoliko godina.

I u Mostaru ima normalnih ljudi i momaka s obje "strane" koji bi htjeli s mirom pogledati utakmicu... Ali kako Vahid Halihodzic kaze, uvijek postoje ljudi i neljudi...

12 godina
protjeran
offline
Hrvatska izvukla Tursku

Kaže čovjek koji je uspio sam sebe upucati, neka se drži nogometa - koliko, toliko mu ide. Dosta off-topica mislim, ako se slažeš?

Amat Victoria Curam.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatska izvukla Tursku
Landser_33 kaže...

Kaže čovjek koji je uspio sam sebe upucati, neka se drži nogometa - koliko, toliko mu ide. Dosta off-topica mislim, ako se slažeš?

Nemoj tako , Vaha je dobar trener... {#}  Hrvatska po meni ima 70 % šanse da dobije turke...

12 godina
protjeran
offline
Re: Hrvatska izvukla Tursku
scenesports kaže...
Landser_33 kaže...

Kaže čovjek koji je uspio sam sebe upucati, neka se drži nogometa - koliko, toliko mu ide. Dosta off-topica mislim, ako se slažeš?

Nemoj tako , Vaha je dobar trener... {#}  Hrvatska po meni ima 70 % šanse da dobije turke...

Po meni, ni 40% - Hiddink je miljama daleko od Debilića iako to nije ni glavni razlog već strašna borbenost i srčasnost Turaka - na tom polju im ne možemo parirati nikako, takve stvari odlučuju utakmice (ista stvar i sa Grcima). Nisu Turci skoro do finala 2008. došli slučajno, Njemci su se gadno namučili s njima.

Amat Victoria Curam.
13 godina
offline
Hrvatska izvukla Tursku

Neugodan je Guus, više se bojim da će nas taktički ubit nego te fanatičnosti turaka. Hiddink koga god je vodio u kvalifikacijama prošao je.

Al daleko smo bolji, samo da nas ozljede zaobiđu i da Bilić ne sjebe s krivom taktikom prolazimo sigurno.

...I think I've discovered the secret of life - you just hang around until you get used to it...
13 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatska izvukla Tursku
Landser_33 kaže...
scenesports kaže...
Landser_33 kaže...

Kaže čovjek koji je uspio sam sebe upucati, neka se drži nogometa - koliko, toliko mu ide. Dosta off-topica mislim, ako se slažeš?

Nemoj tako , Vaha je dobar trener... {#}  Hrvatska po meni ima 70 % šanse da dobije turke...

Po meni, ni 40% - Hiddink je miljama daleko od Debilića iako to nije ni glavni razlog već strašna borbenost i srčasnost Turaka - na tom polju im ne možemo parirati nikako, takve stvari odlučuju utakmice (ista stvar i sa Grcima). Nisu Turci skoro do finala 2008. došli slučajno, Njemci su se gadno namučili s njima.

Mislio sam staviti gore 70% da hoce, 100 % da nece. hahahaha {#}

Ali ne znam bas , nisu ni naši za baciti :) Hrvatska ima borbenost, samo je problem u tome sto su se uspavali... A mozda se i probude do utakmice s Turskom...

12 godina
neaktivan
offline
Hrvatska izvukla Tursku

joj nama bosancima je portugal dosao, bice tesko pravo

13 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatska izvukla Tursku
SaidSikiraX kaže...

joj nama bosancima je portugal dosao, bice tesko pravo

To je nasa cuvena bosanska sreca. Da je u onoj zdjeli bilo 100 loptica i da je u 99 pisalo Estonija, a u jednoj Portugal, mi bi ga opet potrefili.

A za susjede, bit ce guravo. Turci su ala Grci. Nigdje postenog igraca, ali su majstori razgradnje protivnicke igre, do mjere da se covjeku smuci i nogomet i sport i zivot. Plus jos malo prljavosti i provokacija i eto spektakla. Najjaci adut im je majstor selektor.

12 godina
protjeran
offline
Hrvatska izvukla Tursku

Hm, pitam se tko sa ovih prostora navija za Portugal, a tko za BiH? Da nije tužno, bilo bi smiješno...

Amat Victoria Curam.
14 godina
neaktivan
offline
Hrvatska izvukla Tursku

da osvjezim temu

Hrvatska zasad vodi 1:0

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice