Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

poruka: 3.577
|
čitano: 952.734
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
online
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
keks99 kaže...

Da li i vama izgleda da je kamera losija u zadnjih 3-5 apdejta, po noci, a pogotov u ovom PRO rezimu.

Prije je pravio bolje slike kad ima malo svetla i cistije i ostrije

 Meni da,koda nije to to kao na pocetku sto je bilo...a baterija je postala teska kurcina...zato sam ga i promjenio na kraju.Dok ne pogasis sve zivo u pozadini i power mode promjenis nije mi moga od 7 jutri do podne izdrzat.

Origin_Steam: hrka11
5 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
hrka11 kaže...
keks99 kaže...

Da li i vama izgleda da je kamera losija u zadnjih 3-5 apdejta, po noci, a pogotov u ovom PRO rezimu.

Prije je pravio bolje slike kad ima malo svetla i cistije i ostrije

 Meni da,koda nije to to kao na pocetku sto je bilo...a baterija je postala teska kurcina...zato sam ga i promjenio na kraju.Dok ne pogasis sve zivo u pozadini i power mode promjenis nije mi moga od 7 jutri do podne izdrzat.

 Vidim da nesto bzv sad slike pravi kad se sjetim kako je prije na istim mjestima pravilo slike po noci.

Mozda neki custom rom bi sredio kameru, ne znam dal su primjetili i oni pa su to popravili u nekom custom romu

Ma to sigurno ne mogu bas toliko dobre kamere napraviti pa onda srozaju na starijim uredjajima da bi one na novjiim dosle vise do izrazaja

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.8.2020 1:18 (keks99).
10 godina
online
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
keks99 kaže...

 Vidim da nesto bzv sad slike pravi kad se sjetim kako je prije na istim mjestima pravilo slike po noci.

Mozda neki custom rom bi sredio kameru, ne znam dal su primjetili i oni pa su to popravili u nekom custom romu

Ma to sigurno ne mogu bas toliko dobre kamere napraviti pa onda srozaju na starijim uredjajima da bi one na novjiim dosle vise do izrazaja

 Ne znam sta rade ali to nije to vise...s PRO mode se da izvuc extra slika ali inace nemam volje s tim se zajebavat na mobitelu za to imam aparat,a ovako iz dzepa izvuc i uslikat nesto bolje slike na iphonu izgledaju.

Origin_Steam: hrka11
5 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
hrka11 kaže...
keks99 kaže...

 Vidim da nesto bzv sad slike pravi kad se sjetim kako je prije na istim mjestima pravilo slike po noci.

Mozda neki custom rom bi sredio kameru, ne znam dal su primjetili i oni pa su to popravili u nekom custom romu

Ma to sigurno ne mogu bas toliko dobre kamere napraviti pa onda srozaju na starijim uredjajima da bi one na novjiim dosle vise do izrazaja

 Ne znam sta rade ali to nije to vise...s PRO mode se da izvuc extra slika ali inace nemam volje s tim se zajebavat na mobitelu za to imam aparat,a ovako iz dzepa izvuc i uslikat nesto bolje slike na iphonu izgledaju.

 I pro je los sad

8 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Imam samsung s9 i baterija je jako loša, izađem iz kuće u 7 ujutro i već u 12 mi je prazna baterija, ne bi se čudio da nisam mjenao bateriju, ali jesam, mjenao sam je prije otprilike 2 mjeseca, i da uređaj je star oko godinu i 7 mjeseci..

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.10.2020 16:42 (Miha123456789).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
S9 serija sa exynos chipovima nikad nije ni imala dobru autonomiju.

Imam s9+ star 2.5g, od prvog dana baterija nije drzala cijeli dan jaceg koristenja. A u danasnje vrijeme ga stavljam na punjac valjda 2x na dan.

Nego, danas sam skinuo neki update, imam sad ONE UI 2.5. Cini mi se da radi fluidnije i ljepse 🤔
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
13 godina
online
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Prvo sam mislio da i ja imam problem s baterijom. Ali sam vidio da nam je svima isto. Ujutro odem u 7 iz stana, vec oko 5-6 sam na 30%. Ovisno koliko sam posla imao taj dan :D

I meni je stigao updejt. Pa cemo vidjeti kako ce biti.

15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Ovaj Samsung DeX, u novoj nadogradnji je super stvar. Malo sam se poigrao time.
morrisoN
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Ma ne znam, na pocetku mi je drzala otprilike cijeli dan koristenja, a sad je katastrofa, to mi se ni sa jednim mobitelom nije do sad desilo, cini mi se da ce sljedeci opet biti iphone.. Nigdje me nije razocarao s9 osim u bateriji...

11 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

nisam bas googlao al se sjecam kad sam na svoj s6 stavio bateriju od s7e, baterija trajala po 2 dana, bilo 1000mah vise, preporodio se bio. mozda ima mogucnost atko nesto slicno i sa ovim napraviti.

 

zena ima s10+ i on je puno bolji od ovog.

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.10.2020 7:27 (dennocro).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Ma necu vise nista petljat po njemu, uskoro uzmem novi mobitel

16 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Ja isto razmisljam, bi-nebi....
Al mislim da necu jos neko vrijeme. Previse sam ga platio, morat ce izdurat jos godinu i pol bar. Osim ako mi se ne pokvari prije heh
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
8 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

I ja sam svoj dosta platio, pa da mi neko kaze da izdrzim jos godinu i pol sa njim, mislim da bi popizdio..

16 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Nije mi problem sve dok sam okruzen s punjacima. Na poslu, u autu dok se vozim itd..
Nije mi se jos desilo da sam ostao bez baterije..ali da, postoji bezbroj realnih scenarija gdje nemam pristup punjacu.
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
8 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Ma hocu takvu bateriju na mobitelu da ako izadem iz stana u 7 da prije 7 ne razmisljam o punjenju mobitela, a to mi trenutno mobitel jedino uz 3 punjenja dnevno

10 godina
online
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Miha123456789 kaže...

Ma hocu takvu bateriju na mobitelu da ako izadem iz stana u 7 da prije 7 ne razmisljam o punjenju mobitela, a to mi trenutno mobitel jedino uz 3 punjenja dnevno

 Ja sam imao s9 i rijesio sam ga baterija je u k...zescem,na godisnjem kad sam bio upalio samo 4g inace je sve pogaseno da izdrzi sto duze,do 2h prazna baterija rijesio ga nakon toga odma.

 

A ovo sto ti navodis ta ti treba mogu ti preporucit iphone 11 i samsung s20 ultru oba sam imao kod sebe i bas takva im je baterija.

Na ultri sam koristio 120hz,4g,blutut sve zivo popaljeno,spojen na sat i slusalice.

Origin_Steam: hrka11
8 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Vidjet cu jos, ali 99% da cu uzeti opet neki iphone, ne bi za sad samsung, vidjet cu koji iphone, ocu li uzimati 11 ili 12.. 

10 godina
online
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Miha123456789 kaže...

Vidjet cu jos, ali 99% da cu uzeti opet neki iphone, ne bi za sad samsung, vidjet cu koji iphone, ocu li uzimati 11 ili 12.. 

 Kod mene je trenutno iphone 11pro i po ovom trenutno sto vidim baterija je ok,ali na 11 je malo bolja.

Origin_Steam: hrka11
11 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

jel netko testirao custom romove koji se pokazao najbolji sa sto manje bloatwarea, poceo mi stekati uzasno pa da ga na frisko instaliram, ili skinuti neki obican i tjt.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Meni samo Chrome steka za popizdit dok Edge nešto manje, cekam idući update, možda je neki sitni bug
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
dennocro kaže...

jel netko testirao custom romove koji se pokazao najbolji sa sto manje bloatwarea, poceo mi stekati uzasno pa da ga na frisko instaliram, ili skinuti neki obican i tjt.

 Meni nikad nije bolje radio! Sve bez greske exynos obicni S9.. Bez da sjecne ista, ni animacije ne sjeckaju vise. Sve radi odlicno a imam Facebook, Instagram, Messenger, Viber, Telegram i jos nekih manje zahtjevnih app koje i nisu bitne pored ovih, mada ni telegram nije zahtjevan al eto ubacio sam u listu :)

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.1.2021 18:27 (keks99).
11 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

znam ja kako on radi i zadovoljan sam, al trenutno ga nesto jebe, totalno se zblokira.

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Imam problem sa svjetlinom kad svjetlina nije na max ili na min displey totalno poludi tj. Nista se na njemu niti ne vidi ili treperi crno.. iako mi je iskljucena opcija "prilagodljiva svjetlina" telefon ju ponekad sam podesava i onda mi se zacrni ekran ta ga moram prekrit s necim ili svijetlit u njega da svjetlina padna na min ili se podigne na max da ju mogu rucno namjestit
 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Samo primjer uslikao sam jer ne mogu snimiti kako se zacrni i kako treperi
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Nosi to na servis.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Pozdrav,

 

imam neki stari S9 s razbijenim staklom ekrana i staklom na pozadini uređaja, koliko bi me u najboljem slučaju izašao popravak?

MT22
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Jel se zna hoce s9+ dobiti android 11?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Neće
morrisoN
11 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

da li je netko mjenjao bateriju na mobu jer stvarno je postala katastrofa, mada od pocetka nije bila bajna, al mob super radi i ne bi htio mijenjati ga samo radi toga, al ovo je uzas postalo. Mogao bi i sam nije da nisam mjenjao na s6, al ako ima puno zajebancije mi se ne da bas.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Mobilni mi je toliko na punjaču da je postao fiksni!

Šalu na stranu, protiv zuba vremena se ne može. I mene jako dobro služi s9+, no moram ga puniti dvaput dnevno. Cijeli dan izdrži samo vikendom jer se kasnije probudim, i više vremena provedem s porodicom šetnji, vožnji bicikla, ...

Ne mislim da je isplativo mijenjati bateriju.
Nek traje dok mi ne bude nepremostiv problem i onda idem na novi telefon.

Sreća je da su sad mobiteli došli u fazu da možeš kupiti svaku treću ili čak četvrtu generaciju, a da mobitel nije hardverski zastario.
morrisoN
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.9.2021 20:17 (morrisoN).
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice