Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

poruka: 3.577
|
čitano: 952.568
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

ma baterija kosta 10€ na ebayu, pise origina, al opet treba paziti, a zamjena uzmes sat vremena i promjenis mislim da nije problem, jedino vise nije "vodootporan" cekat malo hladnije dane pa odraditi to. 

 

 

Bilo bi dobro da se moze staviti od s10+ ako ima vise mah, na s6 sam bio odradio da sam stavio od s7 kernal promjenio da cita svu amperazu i radio super god dana

4 godine
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Može savjet? Imam dilemu da djetetu (9 god) kupim polovni S9 (očuvan, 1100 kn) ili nov A32? Šta mislite?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
S9 je bolji telefon, no koliko god bio očuvan, baterija je vjerovatno već dosta slaba. Govorim iz iskustva jer je to glavni razlog što ću svoj s9+ uskoro poslati u mirovinu iako me služi perfektno u svemu osim što ga moram puniti dva puta dnevno.
morrisoN
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Novi A32

13 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Svakako A32. Primarno zbog cijene zaslona kad se razbije, a razbit će se. s9 zaslon košta više od tih 1100 koliko misliš dati za polovni kompletan s9. 

A32 je solidan telefon, nov, dugotrajnije baterije, jeftinijih servisa... ako do toga dođe.

Moj PC  
0 0 hvala 0
17 mjeseci
protjeran
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Imam ponudu 43 eura zamjena baterije novom originalnom, cijena je s ugradnjom. Mob je vrlo dobro očuvan, isplati li se? 

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

pitanje i ta original kad je proizvedena, ja sam bio mjenjao al nije bilo sreće, mada nije original bila al opet je držala niti pola dana.

Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice