Restart računala gledanje twitcha

poruka: 3
|
čitano: 1.748
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Restart računala gledanje twitcha

Računalo mi radi od jutra, gledanje serija,youtube,forumi, cak sam i igrao bf4 i sad gledam preko twitcha mec i odjednom se pc ugasio ko da je struje nestalo otisao u druge sobe da vidim tako je bilo struje. cim se upalio pogledao sam temperature kompa preko hwmonitor i cpu je bio oko 55-60, grafa na 40. potom sam ugasio twitch te sacekao par min i temp je pala na 35-40 te sam ponovo upalio twitch i sad je temp ista ne dize se. To mi se prvi put desilo jucer tj sestri dok sam ja bio na poslu, kaze da je radila u autocadu i crtala te je otisla do kuhinje i kad se vratila kaze da je bio samo crni ekran te ga je morala rucno resetirati. prije toga nije nikad bila na kompu jer ima laptop a meni se nikad to nije desilo...od kud da pocnem provjeravati hardware?

 

Cooler je stock al ne vjerujem da je on problem jer u bf4 na navecim detaljima neide preko 70..jedino me napajanje brine jer je staro dosta 750w

 

 

ostale komponente su pod moj pc

 

temp temp
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Restart računala gledanje twitcha

Crni ekran... Ako je monitor ušao u sleep mode, katkada se ne uspije podignuti nakon toga te treba restartati računalo da bi sve normalno radilo. Koji monitor je u pitanju?

Druga solucija je nešto s grafom, ali ako se u svemu ostalome normalno ponaša i ima normalne temperature...

Ne obaziri se na TD. To su trollovi.
Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Restart računala gledanje twitcha

philips 200ws, u opcijama mi nije namjesteno da ide u sleep znaci, sve opcije su na never tako da nemoze otici u sleep. nocas kad sam isao spavati sam ga stavio u sleep nisam gasio rucno monitor i tokom noci sam pogledao ekran i pisalo no input ja mislim. upalio ga normalno iz sleepa i radio do sada ok.

 

a grafa mi se ne cini da je problem, barem nije pokazivala neke znakove

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice