Gigabyte GA-M56S-S3 ili ga-m61pme-s2p

poruka: 5
|
čitano: 3.570
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Gigabyte GA-M56S-S3 ili

Dakle trenutno u masini imam Gigabyte GA-M56S-S3 a imam zapakovanu ga-m61pme-s2p

Jednu od te dvije cu prodat ili poklonit...koja mi je bolja da zadrzim...da napomenem u par dana mi dolazi phenom II x2 555 Be pa koja od ove dvije ima veci potencijal?

* Friend: "I heard about this thing called 'Linux'." * Me: "Oh, I use Linux." * Friend: "What is it?" * Me: "An operating system." * Friend: "Like Firefox?"
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Gigabyte GA-M56S-S3 ili
mejt kaže...

Dakle trenutno u masini imam Gigabyte GA-M56S-S3 a imam zapakovanu ga-m61pme-s2p

Jednu od te dvije cu prodat ili poklonit...koja mi je bolja da zadrzim...da napomenem u par dana mi dolazi phenom II x2 555 Be pa koja od ove dvije ima veci potencijal?

imao sam ploču Gigabyte GA-M56S-S3, ploča je dobra ako neces klokati ili otkljucavati, ovu dr. ne znam

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.8.2010 11:08 (igy).
15 godina
odjavljen
offline
Gigabyte GA-M56S-S3 ili ga-m61pme-s2p

Imao sam prvu. Ako misliš ozbiljno OC-ati ne preporučam ti je. Za neki lagani OC (400-700 MHz) bi i poslužila. Ja sam svog Athlona X2 5600+ uspio natjerati na 3.4 GHz sa tom pločom. Moje zapažanje je da se ploča teže nosi sa visokim naponima proca (1,5 i više Volti). Za ovu drugu ne znam,ali mi se čini bolja jer podržava AM3 procove i ima 4 faze napajanja(puno bolji OC).

UKUSI SU KAO ŠUPCI-SVATKO IMA SVOG.
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.8.2010 18:43 (vexx5555).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Gigabyte GA-M56S-S3 ili ga-m61pme-s2p
vexx5555 kaže...

Imao sam prvu. Ako misliš ozbiljno OC-ati ne preporučam ti je. Za neki lagani OC (400-700 MHz) bi i poslužila. Ja sam svog Athlona X2 5600+ uspio natjerati na 3.4 GHz sa tom pločom. Moje zapažanje je da se ploča teže nosi sa visokim naponima proca (1,5 i više Volti). Za ovu drugu ne znam,ali mi se čini bolja jer podržava AM3 procove i ima 4 faze napajanja(puno bolji OC).

Ovo mi je samo da izaberem koju da sebi ostavim...koja mi je bolja...a iduci mijesec uzimam ASUS MB M4A78L-M  ili nesto u tom rangu da podrzava acc....posto cu u naredni par dana kupit phenom II x2 555BE...ova gigabytica prva me sluzi vec godinu dana bez ikakvi problema:D.....

* Friend: "I heard about this thing called 'Linux'." * Me: "Oh, I use Linux." * Friend: "What is it?" * Me: "An operating system." * Friend: "Like Firefox?"
13 godina
neaktivan
offline
RE: Gigabyte GA-M56S-S3 ili ga-m61pme-s2p

Ako se želiš riješiti Gigabaytice-javi mi se!

sqwdwd
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice