Odrzavanje laptopa

poruka: 6
|
čitano: 4.019
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Odrzavanje laptopa

imam jos 1 pitanje u vezi laptopa..a tice se baterije i njezinog roka trajanja..

zanima me dali je bolje laptop drzati uvijek na punjacu tako da je baterija non stop 100% puna ili je bolje ju napunit do 100% pa ostavit da se isprazni do kraja i opet napunit..?

naime koristim laptop za gaming vecinom pa mi nije bas ugodno da ga stalno ukopcavam, iskopcavam itd.. :S

citao sam po forumima no pricaju za vadenje baterije dok je ukopcan u struju..no meni to nije dobra solucija zbog toga sto mi baterija ima oslonac za laptop da lezi podignut prema meni..

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Odrzavanje laptopa

Definitivno izvadi bateriju ako mislis igrat igrice, a sto se tice oslonca.................

  {#}.........................

The quieter you become, the more you are able to hear | where there is a shell , there is a way (◣_◢) 艾维诶艾娜 九百九十二...
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Odrzavanje laptopa

haha..najs ideja :D a dali smeta laptopu ako bude vecinu vremena pod strujom bez baterije?

13 godina
neaktivan
offline
Odrzavanje laptopa

............................. ? :D

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Odrzavanje laptopa

imam doma forcebook star preko 4 godine, stalno je bio na punjacu sa baterijom a ona i danas traje preko sat i pol :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Odrzavanje laptopa

Naravno da ne smeta, zato sam ti i rekao da izvadis bateriju....................

The quieter you become, the more you are able to hear | where there is a shell , there is a way (◣_◢) 艾维诶艾娜 九百九十二...
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice