The Elder Scrolls: Online

poruka: 1.842
|
čitano: 278.409
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
The Elder Scrolls:Online

Po onom članku, mehanika borbe je ostala skoro ista kao i u skyrimu, oblivionu i sl. Pogotovo što ranged klase su najveći gušt za igrati.

 

Oštra strijela, vedro nebo,

Wood Elf sam, bog te {#}  {#}

He who dares, wins
Moj PC  
6 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
The Elder Scrolls:Online

ESO: Alliances at war!

 

Dakle, radi se o priči i zašto se ekipa mlati.

 

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=EDHa-77cy3I 

 

Jedva, jedva čekam.

arguing over the internet is like competing in the special olympics..even if you win you're still retarded.
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.1.2013 21:57 (MegaMass 2000).
 
2 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
The Elder Scrolls:Online

http://elderscrollsonline.com/en/

 

Poceo je signup za betu!! Weeeeee!!

 

Edit: prijavljen, above average

 

Koju frakciju/rasu mislite igrat ako dobijete? Ja mislim da cu Argoniana, vjerojatno long range thief/assassina. Igrao bi Khajiita da nisu u paktu s Thalmorima koje ne mogu vidjet :P

Vigilo confido
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.1.2013 16:21 (Sunburn).
Moj PC  
2 0 hvala 2
16 godina
neaktivan
offline
The Elder Scrolls:Online

Ovaj rođo se je prijavio.

 

Novi trailer.

 

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=0jNT5cMwxw0#!

 

arguing over the internet is like competing in the special olympics..even if you win you're still retarded.
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.1.2013 19:48 (MegaMass 2000).
 
4 0 hvala 3
16 godina
offline
Re: The Elder Scrolls:Online

evo i ja sam se prijavio

 

Moja najvjerojatnija frakcija Ebonheart Pact/Nord

 

jedino neznam kako će ovo izgledati sa tri frakcije

BF3:crna_bandera
11 godina
offline
The Elder Scrolls:Online

A sta mislite ak mogu vrtit Skryim na najajcoj rezi dal cu moc vrtit ESO bar na nekoj srednjoj,nisam neki graphic whore,glavno da ide a nemam bas para za upgrejd.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
The Elder Scrolls:Online

Ja odoh u Daggerfall Covenant.

arguing over the internet is like competing in the special olympics..even if you win you're still retarded.
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: The Elder Scrolls:Online
evang kaže...

A sta mislite ak mogu vrtit Skryim na najajcoj rezi dal cu moc vrtit ESO bar na nekoj srednjoj,nisam neki graphic whore,glavno da ide a nemam bas para za upgrejd.

Ne vidim zasto ne bi mogao, MMORPGovi nisu bas nesto brutalni sa grafickim zahtjevima bas zato da budu pristupacniji velikom broju ljudi. Ako ti Skyrim ide ok na 1920x1080 vrlo vjerojatno ce ti ic i ESO. Ovo su game debateova predvidjanja. Jako je rano jos za procijenit, tako da je moguce da totalno pricaju iz guzice ali vjerujem da ce igra ic glatko na Radeonima 5670/6670 i nVidia ekvivalentima, mozda ne s max grafikom i rezolucijom ali bi se trebala veselo vrtit.

Vigilo confido
16 godina
offline
Re: The Elder Scrolls:Online

i ja se prijavija pa  cemo vidit. kaze unutar 48 sati da ce se javit jesam li upao ili ne

 

vjerojatno cu igrat norna u kombinaciji showd+shield ili nekakav sneaky bow&arrow+daggers

It's not who u are, it's who u know.
13 godina
neaktivan
offline
The Elder Scrolls:Online

Evo gledam ovaj video "introduction to tes online" i hajd sve u redu ali jel se meni cini ili su srozali grafiku? nekako mi ne lici na skyrim ni izgled spellova ni fizika ni kretanje likova ni generalno atmosfera {#} e sad hoce li to sve izgledati drugacije kad izadje igra, ili ce gotov proizvod biti slican ovome sto sam vidio?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: The Elder Scrolls:Online

hmmm ne znam bas recimo Skyrim mi ide na 45-60 fpsa sve max osim sjena na 1920x1080 dok mi guild wars 2 hahaha ide na 15 fps bilo koje postavke da stavim sad ne znam da li je GW2 stvarno toliko zahtjevna igra ili je sje**** nadam se da ce ESO bit ljepo optimiziran kao i TES serijal...

12 godina
neaktivan
offline
Re: The Elder Scrolls:Online
Obi Wan kaže...

i ja se prijavija pa  cemo vidit. kaze unutar 48 sati da ce se javit jesam li upao ili ne

 

vjerojatno cu igrat norna u kombinaciji showd+shield ili nekakav sneaky bow&arrow+daggers

 

 

Nece ti javit da li si upao nego ces dobit confirmation da si registriran, a da li si upao ces saznat kad upadnes :)

Meni je moj vec dosao - provjeri spam foldere

Vigilo confido
11 godina
neaktivan
offline
The Elder Scrolls:Online
Hvala za info, također sam se prijavio - above average :D

wish you all the best of luck ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: The Elder Scrolls:Online
Sunburn kaže...
Obi Wan kaže...

i ja se prijavija pa  cemo vidit. kaze unutar 48 sati da ce se javit jesam li upao ili ne

 

vjerojatno cu igrat norna u kombinaciji showd+shield ili nekakav sneaky bow&arrow+daggers

 

 

Nece ti javit da li si upao nego ces dobit confirmation da si registriran, a da li si upao ces saznat kad upadnes :)

Meni je moj vec dosao - provjeri spam foldere

dobro, vjerojatno sam ja krivo ili shvatio ili procitao.

It's not who u are, it's who u know.
11 godina
offline
The Elder Scrolls:Online

Mislim da su svi above average {#}

 

 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
The Elder Scrolls:Online

ma igraju na ljudsku glupost... isto ko ankete na kojima 80% ljudi misle da su iznad prosjeka po inteligenciji

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.1.2013 12:49 (alscaul).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: The Elder Scrolls:Online
evang kaže...

Mislim da su svi above average {#}

 

ma njima je najbitnije da ti imas konfiguraciju od xy ostalih konfiguracija koja je njima interesantna kako bi vidjeli da li igra moze vrtit na nekom ''prosjecnom'' racunalu.

 

It's not who u are, it's who u know.
16 godina
protjeran
offline
Re: The Elder Scrolls:Online
harell kaže...

Evo gledam ovaj video "introduction to tes online" i hajd sve u redu ali jel se meni cini ili su srozali grafiku? nekako mi ne lici na skyrim ni izgled spellova ni fizika ni kretanje likova ni generalno atmosfera {#} e sad hoce li to sve izgledati drugacije kad izadje igra, ili ce gotov proizvod biti slican ovome sto sam vidio?

budi siguran da nece graficki sliciti skyrim-u ili oblivionu,ipak mmorpg se razlikuje tehnicki od SP igre,za sadrzaj jos je rano spekulirati,svi mi se nadamo da ce to biti TES univerzum mmorpg(open world,exploration;sto je meni najvaznije)

13 godina
neaktivan
offline
Re: The Elder Scrolls:Online

Da naravno, nisam mislio dal ce bit grafika bolja od skyrima ili na tom nivou, nego generalno dizajn recimo gradova, likova itd mi nije nekako elder scroll-ovski, i onda cudna neka mehanika likova, ali jbg valjda su tako morali da ga naprave.

 

Ali eto rano je jos pricat, vidicemo ako upadnem u betu kako ce bit 

16 godina
offline
Re: The Elder Scrolls:Online

nisam ubra kad ta beta pocinje, a i lin sam ne da mi se trazit, pa ako tko moze dat informaciju

It's not who u are, it's who u know.
11 godina
offline
The Elder Scrolls:Online

Jos nema nikakvih informacija,onih 48h se odnosilo na potvrdu o registraciji za betu.

 
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: The Elder Scrolls:Online
Obi Wan kaže...

nisam ubra kad ta beta pocinje, a i lin sam ne da mi se trazit, pa ako tko moze dat informaciju

još se nezna kada če beta započeti, ali se nešto govri da bi mogla početi polovicom 3. mj.

BF3:crna_bandera
12 godina
neaktivan
offline
The Elder Scrolls:Online

Koliko mi se čini, premalo PvE za mene, zasad, bumo vidjeli šta će još nadodat.

A da nije slučajno...?
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
The Elder Scrolls:Online

Ja se baš veselim open PvP-u, WvWvW u Guild Warsu 2 mi je već pomalo dosadio...

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: The Elder Scrolls:Online
Wolf88 kaže...
Obi Wan kaže...

nisam ubra kad ta beta pocinje, a i lin sam ne da mi se trazit, pa ako tko moze dat informaciju

još se nezna kada če beta započeti, ali se nešto govri da bi mogla početi polovicom 3. mj.

Pa sezona za release igara je prije ljeta ,5-6 mjesec i oko bozica tak da ovo sa 3. mjesecom ima smisla.

Ima potencijala igra al mislim da cu oprezno pristupit pogotovo ak se uspijem skrpat za betu.

11 godina
protjeran
offline
The Elder Scrolls:Online

Sjećam se par dana nakon što je izašao Skyrim, rekao sam frendu, "ovaj setting je stvoren za MMO", a mislim da sam to i napisao u Skyrim temi, drago mi je da se to događa, ovo ću SIGURNO igrati, jel ima kakvih vijesti od Bethesde kad se kreće u betu?

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
The Elder Scrolls:Online

Kk,da li ce se morat platiti igra ili ce biti F2P?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: The Elder Scrolls:Online
Endymon kaže...

Kk,da li ce se morat platiti igra ili ce biti F2P?

tako kvalitetni studio i franchise sigurno neće izdati besplatno

11 godina
offline
The Elder Scrolls:Online
Free2play, buy2play ili mjesečna pretplata ?
Fabijan
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
The Elder Scrolls:Online

ma jbt... buy2play i pretplata ofc... naivno je pomisliti da će biti nešto drugo

 
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice