The Elder Scrolls: Online

poruka: 1.842
|
čitano: 278.869
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Re: The Elder Scrolls: Online
Endymon kaže...

gdje mogu nabaviti najjeftinije igru?Vidio sam onaj G2A da je dosta povojlniji,ali ne kuzim kako se to kupuje.Jer vidim da ima u eure i u dolare.Pa da nebi slucajno kupio americku verziju ili nesto.

Ja ti preporučam da ne kupuješ sa tih stranica niti sa e-baya. Uvijek sam bio skeptičan spram takve kupnje

i to sa opravdanjem. Ipak sam se odlučio i kupio sa e-baya za 20 eura, da bi mi nakon nešto malo više od mjesec

dana blokirali račun zbog ukradenog s/n.

 

Sad ako hoću nastavit igrat sa likom moram kupit igru. Ubuduće više nikad ne kupujem takve ključeve. Dam više love

ali bar znam šta sam kupio.

15 godina
offline
The Elder Scrolls: Online

To je zato kaj si kupio preko ebaya rabljeni kljuc. Da si kupio preko g2a to ti se ne bi desilo i garantiraju da se nece decit povratom novca. Ne brkaj kupnju u trgovini i od anonimusa na ebayu.

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: The Elder Scrolls: Online
Rhodin kaže...

To je zato kaj si kupio preko ebaya rabljeni kljuc. Da si kupio preko g2a to ti se ne bi desilo i garantiraju da se nece decit povratom novca. Ne brkaj kupnju u trgovini i od anonimusa na ebayu.

Hmm... Ne sjećam se točno o kojoj je igri bilo riječ (Assassins creed ili tako nešto. Ne mogu se sjetit) prije koji mjesec kad su blokirali ključeve

koji su kupljeni na g2a, instant gameing i još negdje.

 

Ti samo daj. Ja sam svoju školu prošao.

16 godina
offline
Re: The Elder Scrolls: Online
Mlitavi kaže...
Rhodin kaže...

To je zato kaj si kupio preko ebaya rabljeni kljuc. Da si kupio preko g2a to ti se ne bi desilo i garantiraju da se nece decit povratom novca. Ne brkaj kupnju u trgovini i od anonimusa na ebayu.

Hmm... Ne sjećam se točno o kojoj je igri bilo riječ (Assassins creed ili tako nešto. Ne mogu se sjetit) prije koji mjesec kad su blokirali ključeve

koji su kupljeni na g2a, instant gameing i još negdje.

 

Ti samo daj. Ja sam svoju školu prošao.

Osobno nisam imao s njima problema, ali je bilo blokiranih ključeva kod poznanika.

Imao sam problema sa kupovinom preko kupikey/kinguin. Prodali mi iskorišten key.

Izgleda kao lutrija, žališ se, malo se natežeš i dobiješ drugi.

Dosta neozbiljno, nikad više.

PSN - Muskarcina77
15 godina
offline
The Elder Scrolls: Online

Sve kljuceve koje su ikad blokirali (a bilo ih je) su vracali pare. SVE. Dakle to su trgovine koje posluju sa karticnim kucama i ne mogu si dozvoliti prevare. Bilo je i sa GW2 kad je tek izlazio stotine kljuceva su morali povuc i ljudi su dobili pare nazad.

Sa druge strane, cijene igara preko tih i slicnih stranica su uvijek 20-30% jeftinije, a zna se ic i na smijesne cijene, pa sam ja recimo ESO platio oko 6€ taman kak je dolazila ekspanzija. Pogledajte koliko je ESO sada i za koliko se moze kupit. Na zalost, s obzirom na prethodna iskustva sa ESO, jos mi nije doso na red za isprobat, ali to je druga prica.

 

Riskirat 15-20€ ili dat 45€? Mozes cak i stavit argument da je stvar u kolicini, jer ako kupis 3 igre u pola cijene i na 4. te prevare, pa se desi i najruzniji scenarij (koji mi se NIKAD nije desio) da te papre pop*sis, i dalje si 1/2 cijene igre u prednosti, a do sada sa 20ak kupljenih igara u pola cijene ili ispod, nikad nisam imao problema. Ako cu racunat i one koje sam platio "samo" 20-30% jeftinije, u plusu sam nekoliko stotina €. Da se razumijemo, da nema stranica poput G2A, G2Play i slicno, 80% igara ne bih nikada kupio, jer smatram da je nesto sto me drzi uz racunalo 20-30ak sati preskupo placat 350+ kuna.

 

E, sad... ti sa svojom skolom sto si proso slobodno placaj punu cijenu, ako ti je to bas gust, a ja vam sa 99% sigurnoscu mogu tvrdit da su stranice poput G2A sigurne. Ebay i rabljeni kljucevi su druga stvar, normalno da si popusio kad ga je lik prethodno registrirao, prodao tebi i onda reko da mu je acc ukraden. Ima sve dokaze za to, a ti mozes prilozit da si od nekoga kupio preko ebaya kljuc.

Moj PC  
4 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
The Elder Scrolls: Online

ja inace  kupujem preko g2a , ali odlucio sam da cu igrice kao eso i gw2 kupovati preko steama ili gdje li se vec originalno prodaju , jer znam da cu u te dvije igre potrositi vise vremena nego u ostalih 10 zajedno , pa nezelim da uopce i razmisljam o tome hocu li i kad dobiti ban , a ovako sam miran (kao i kad se vozis tramvajem bez karte ,non stop ces strepit i pazit, a sa kartom mozes i zaspati , biti skuliran, i ziviti u miru dok se vozis) ... a uvijek se moze naletit na popust , pa ce razlika izmedju steama i g2a biti minimalna ....

Poruka je uređivana zadnji put pet 31.7.2015 18:12 (TheVeky).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
The Elder Scrolls: Online

Kako bi mogo pobrat ban ako kupiš igru na g2a ili sličnoj stranici? Pa to su sve originalni keyevi koji nisu nikad korišteni. Najgore šta ti se može dogodit je da ti key kojeg kupiš ne radi al onda prijaviš da ne radi i daju ti drugi. Kupovao sam dosta puta preko takvih stranica i nikad nije bilo problema, nit znam ikog da je imo probleme sa kupnjom na tim stranicama. Cijene su daleko jeftinije, ESO dođe 55€ na njihovoj stranici a nadavno si ga mogao kupiti za nekih 12€ na jednoj stranici. Taman da taj key koji kupiš ne radi i da ti ne žele dati novi, kupiš još jedan i dalje si više od duplo jeftinije prošo. Akcije na steamu za te popularne "novije" igre su jako jako rjetke.

 

BTW, ak neko slučajno naiđe na neku akciju da bude igra opet 10-13€ bio bi mu zahvalan ako tu napiše. Htio bi probati igru al baš mi se i neda davat 150kn na igru koja mi se možda neće svidjeti a nažalost ne postoji trial.

lol [eu]east: z0mbie
 
2 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: The Elder Scrolls: Online
death_zombi kaže...

 

BTW, ak neko slučajno naiđe na neku akciju da bude igra opet 10-13€ bio bi mu zahvalan ako tu napiše. Htio bi probati igru al baš mi se i neda davat 150kn na igru koja mi se možda neće svidjeti a nažalost ne postoji trial.

 Preporučio bi ti stranicu isthereanydeal.com. Registriraš se i možeš napraviti da ti pošalju mail kad je neka igra na akciji. Recimo staviš da ti jave kad TESO bude ispod 15$. Možeš i vidjeti kako se cijena kretala u zadnje vrijeme pa da stekneš dojam koliko je često na popustu.

 

Evo primjer kako se cijena kretala.

15 godina
offline
Re: The Elder Scrolls: Online
ja sam kupio na kinguinu jos prije godinu dana za 90 kn, i sve uredu proslo, kao i jos mnogo igara sto sam tamo kupio, cak nisam ni oznacio onaj shield za zastitu.
battletag:MasnaKrvavic#2275
10 godina
neaktivan
offline
The Elder Scrolls: Online

Pozdrav,

 

ova tema je skoro pa zamrla. Jel igra još netko TESO?

 

Ja evo nakon pola godine polaganog igranja imam Norda na VR3, igram opušteno, bez nekog forsiranja i usavršavanja, samo PvE.

Pogledao sam neke guidove pa ću napraviti pošten set i doraditi lika da liči na nešto, a ne da nosim samo ono što nađem lootanjem.

Baš me zanima koliki će biti skok u odnosu na trenutno ležeran pristup igranja.

 

Čak nisam obraćao veliku pozornost ni na skillove već sam većinom koristio ono što mi se čini najkorektnije. Tako sam previdio skill Momentum an 2H koji osjetno digne damage.

 

DLC-ove nisam kupovao (tj. onaj jedan jedini Imperial City, a ni Orsinium nemam u planu kupiti) jer nisam prešao ni osnovnu igru.

 

Puno vremena "izgubim" na obavljanje writova, craftanje, lootanje i slaganje u banci, trgovanje (u čemu i nisam baš neki), traženju škrinja po mapi i sakupljanju resursa.

Nemam neku potrebu da igru što brže pređem.

 

Jedini problem mi je sa dva alta ponovno obavljati iste questove jer ne želim da mi main bude prnatrpan skillovima za crafting, nego da to raspodjelim.

 
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
The Elder Scrolls: Online

Meni se igra upravo skida. Imam trail account od bete jos, planiram kupit ESO preko G2A.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
The Elder Scrolls: Online

Nije igra trebala preci na f2p ? 

Finger Up :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: The Elder Scrolls: Online

Igra je presla s mjesecne pretplate na to da ju moras samo kupit sada da bi igro. I naravno mozes si placat premium membership il nest slicno sada.

10 godina
neaktivan
offline
The Elder Scrolls: Online

Od sutra su popusti na Crown-e.

 

A s time i dlc-ove možete kupiti jeftinije.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
The Elder Scrolls: Online

Ako netko želi probat prije kupnje, evo kod za besplatni vikend. Igru možete skinuti odmah, a igrat tek od četvrtka ujutro pa do ponedjeljka.

JXM6TAFMECP9543JYKFF

 

P.S. kod vrijedi samo jednom, pa ko brži.

Please state the nature of the tehnical emer... oh, it's you. Have you tried turning it off and on again?
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.12.2015 18:56 (xhopeon).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: The Elder Scrolls: Online
xhopeon kaže...

Ako netko želi probat prije kupnje, evo kod za besplatni vikend. Igru možete skinuti odmah, a igrat tek od četvrtka ujutro pa do ponedjeljka.

JXM6TAFMECP9543JYKFF

 

P.S. kod vrijedi samo jednom, pa ko brži.

 Evo i od mene jedan: PY46M6CDFDR43A5C49J5

12 godina
neaktivan
offline
The Elder Scrolls: Online

Dali jos tko igra tu igru, kakvo je stanje u igri od kad je postala b2p?...

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: The Elder Scrolls: Online
Nemate biti sta skepticni kod kupovine s npr. Kinguin-a i sl. stranica jer sve radi kako treba + uvijek imate zastitu kod kupovine (prije cete zafulati na e-bayu nego na npr. Kinguin-u i sl. stranicama).
Sto se DLC-a tice, uzmete jedan mjesec preplatu i imate automatski DLC dok si crown-e sacuvate.
Trenutno mi je ESO od kako je izasao daleko najbolji MMORPG, a koliko se sjecam dobio je i povecu kolicinu nagrada za najbolji MMO, a toliko su ga svi bezveze pljuvali u pocetku (inace, igrao sam i WOW, Rift, LOTRO itd. te ostao na ESO).
First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
11 godina
offline
Re: The Elder Scrolls: Online
win32 kaže...
Nemate biti sta skepticni kod kupovine s npr. Kinguin-a i sl. stranica jer sve radi kako treba + uvijek imate zastitu kod kupovine (prije cete zafulati na e-bayu nego na npr. Kinguin-u i sl. stranicama).
Sto se DLC-a tice, uzmete jedan mjesec preplatu i imate automatski DLC dok si crown-e sacuvate.
Trenutno mi je ESO od kako je izasao daleko najbolji MMORPG, a koliko se sjecam dobio je i povecu kolicinu nagrada za najbolji MMO, a toliko su ga svi bezveze pljuvali u pocetku (inace, igrao sam i WOW, Rift, LOTRO itd. te ostao na ESO).

 Ja sam na g2a.com ugrabio za 10 eura, i odmah mi je stiglo nakon kupovine.

14 godina
offline
Re: The Elder Scrolls: Online
warix kaže...
win32 kaže...
Nemate biti sta skepticni kod kupovine s npr. Kinguin-a i sl. stranica jer sve radi kako treba + uvijek imate zastitu kod kupovine (prije cete zafulati na e-bayu nego na npr. Kinguin-u i sl. stranicama).
Sto se DLC-a tice, uzmete jedan mjesec preplatu i imate automatski DLC dok si crown-e sacuvate.
Trenutno mi je ESO od kako je izasao daleko najbolji MMORPG, a koliko se sjecam dobio je i povecu kolicinu nagrada za najbolji MMO, a toliko su ga svi bezveze pljuvali u pocetku (inace, igrao sam i WOW, Rift, LOTRO itd. te ostao na ESO).

 Ja sam na g2a.com ugrabio za 10 eura, i odmah mi je stiglo nakon kupovine.

 Mislim da sam i ja kupio za kikiriki na Kinguinu (takoder odmah stigao key,a  ima i samo pozitivna iskustva s g2a) no kada se obavezno placao sub te se nakupilo crown-a.

 

To su sve uistinu provjerene trgovine i na njima sam do sada kupio puno igara te do sada nikada problema (ako ikada bude, odmah tu javim).

 

 

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
11 godina
neaktivan
offline
The Elder Scrolls: Online

Pozdrav, tražim nekakav hrv ili balkan klan, neda mi se više sam igrat:) user ID: @mArkoman

 

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
The Elder Scrolls: Online

Planiram probati igru. Gdje ima nasih?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
The Elder Scrolls: Online

evo zadnji patch se stavlja, kupia jučer preko cdkeys.com za 12$.

nisam ništa dugo igra, a ka veliki fan pogotovo obilivona i skyrima red da isprobam

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
The Elder Scrolls: Online

Svakako treba pohvaliti ekspanziju Imperial City koja uvelike podiže kvalitetu igre ESO.

Jedna od bitnih zamjerki igri do sada je bilo to što nema open world PVP-a, i što nema PVP-a manjih skupina igrača, tipa arene, već se sve odvijalo u velikim zergovima pri opsadama utvrda gdje se pojedinačni igrač gubi u kaosu i masi, i može malo što napraviti.

DLC donosi ruševni Imperial City koji podsjeća na Staljingrad ili Vukovar. Grad je podijeljen u 6 distrikta, svaki sa svojim questovima, i glavnom pričom koja spaja sve u cjelinu. Čitav grad je open world pvp zona u kojoj se male skupine igrača 3 suprotstavljene strane stalno susreću i bore na ulicama. Predivan osjećaj adrenalina kad morate paziti na leđa i moguće protivničke igrače dok sa svojom ekipom napadate bossa ili radite quest. Možete vrebati skriveni u zasjedi, ili preoteti bossa i loot protivnicima baš u najboljem trenutku. Tu su 2 nova instancirana dungeona, kao i Imperial City Sewers, veliki public dungeon ispod grada u kojem što se više udaljavate od svoje baze, postaje sve teže i zanimljivije, kao i veći rizik od susretanja portivničkih igrača. Veteran level cap podignut je na veteran 16, ali Imperial City možete igrati već do 10. levela, ali trebate izabrati non veteran pvp kampanju.

Sve u svemu, Imperial City donosi odličan, dinamičan i pun akcije, spoj PVE i PVP-a manjeg broja igrača, koji je ovoj igri nedostajao.  

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.1.2016 14:18 (dayvee).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
The Elder Scrolls: Online

može pomoć

dakle imam 2 pretty reapier kit kako ga iskoristit i kako povećat ascpect?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: The Elder Scrolls: Online

Repair kit služi za popravljanje oklopa. Popravljaš tako da odeš na desni klik -> repair. Ja nisam nikada popravljao jer mi nije nešto "isplativo" tako da nisam siguran jel ovisi level itema i repar kita.

 

Što se tiče Aspect rune ako sam te dobro shvatio zanima te kako poboljšati runu iz recimo bijele [Ta] u iduću [Jejota] i tako dalje. To se ne može. Runa je takva kakvu je nađeš i ne možeš ju mijenjati. Ako ti baš treba zelena, plava ili neka druga možeš ju kupiti od pravog igrača ili imaš šansu dobiti je dekonstruiranjem glyphova. Pri dekonstruiranju možeš dobiti jedino onakvu runu od koje je napravljen glyph. Tako da iz bijelog glypha možeš dobiti jedino bijelu runu.

15 godina
offline
Re: The Elder Scrolls: Online
Kuschnyer kaže...

Repair kit služi za popravljanje oklopa. Popravljaš tako da odeš na desni klik -> repair. Ja nisam nikada popravljao jer mi nije nešto "isplativo" tako da nisam siguran jel ovisi level itema i repar kita.

 

Što se tiče Aspect rune ako sam te dobro shvatio zanima te kako poboljšati runu iz recimo bijele [Ta] u iduću [Jejota] i tako dalje. To se ne može. Runa je takva kakvu je nađeš i ne možeš ju mijenjati. Ako ti baš treba zelena, plava ili neka druga možeš ju kupiti od pravog igrača ili imaš šansu dobiti je dekonstruiranjem glyphova. Pri dekonstruiranju možeš dobiti jedino onakvu runu od koje je napravljen glyph. Tako da iz bijelog glypha možeš dobiti jedino bijelu runu.

 hvala za repair kit, mislim na ascpect lvl jer ja stojim na 1/4

a imam runa koji su veći lvl od 1, jel znači da moram tražit šta je više moguće runa

i isto tako ih koristit na enchantu ili?

10 godina
neaktivan
offline
Re: The Elder Scrolls: Online
Makić kaže...
Kuschnyer kaže...

Repair kit služi za popravljanje oklopa. Popravljaš tako da odeš na desni klik -> repair. Ja nisam nikada popravljao jer mi nije nešto "isplativo" tako da nisam siguran jel ovisi level itema i repar kita.

 

Što se tiče Aspect rune ako sam te dobro shvatio zanima te kako poboljšati runu iz recimo bijele [Ta] u iduću [Jejota] i tako dalje. To se ne može. Runa je takva kakvu je nađeš i ne možeš ju mijenjati. Ako ti baš treba zelena, plava ili neka druga možeš ju kupiti od pravog igrača ili imaš šansu dobiti je dekonstruiranjem glyphova. Pri dekonstruiranju možeš dobiti jedino onakvu runu od koje je napravljen glyph. Tako da iz bijelog glypha možeš dobiti jedino bijelu runu.

 hvala za repair kit, mislim na ascpect lvl jer ja stojim na 1/4

a imam runa koji su veći lvl od 1, jel znači da moram tražit šta je više moguće runa

i isto tako ih koristit na enchantu ili?

 Ups, krivo sam te razumio. Mislio sam da misliš na aspect runu.

 

Tebe zači zanima kako povećati Aspect Improvement koji je dio Enchantig skill tree-a. Prvo ti Enchanting mora biti dovoljno visok, ne sjećam se koliko točno. Najlakše podižeš level dekonstruiranjem glyphova.

 

Aspect Improvement određuje koje Aspect rune možeš koristiti. To su ti boje, bijela, zelena, plava....

Potency Improvement određuje kojeg levela rune možeš koristiti. Pretpostavljam da te to zanima kad govoriš o većem levelu.

15 godina
offline
Re: The Elder Scrolls: Online
Kuschnyer kaže...a

i isto tako ih koristit na enchantu ili?

 Ups, krivo sam te razumio. Mislio sam da misliš na aspect runu.

 

Tebe zači zanima kako povećati Aspect Improvement koji je dio Enchantig skill tree-a. Prvo ti Enchanting mora biti dovoljno visok, ne sjećam se koliko točno. Najlakše podižeš level dekonstruiranjem glyphova.

 

Aspect Improvement određuje koje Aspect rune možeš koristiti. To su ti boje, bijela, zelena, plava....

Potency Improvement određuje kojeg levela rune možeš koristiti. Pretpostavljam da te to zanima kad govoriš o većem levelu.

 upravo to, hvala

11 godina
protjeran
offline
The Elder Scrolls: Online

Kroz 45 minuta krećem sa streamom.

Kupio jučer tek i počeo igrati.

Ebonheart/Nord, nikad ništa osim Norda :D :D .

 

http://www.twitch.tv/dokmanic

https://www.youtube.com/playlist?list=PLUaagkeWgzfnn8jtXoP5pXYNV75zvhg-_
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice